Úspešne dokončené:

Pomôž zariadiť výrobňu Pána Tymiána

Míľnik 1/3

Do výrobne pribudne kotol z druhej ruky a nerezové stoly

Získaných 0 € 6 664 €
3 000 €

Míľnik 2/3

Do výrobne si kúpime konvektomat z druhej ruky

Získaných 0 € 6 664 €
6 000 €

Míľnik 3/3

Do výrobne nám pribudnú samostojné chladničky z druhej ruky

Získaných 0 € 6 664 €
7 000 €
 -
181 podporovateľov
Celkom sa zapojilo
37 €
Priemerná výška daru
500 €
Najvyšší dar
33 dní
Získané za
Viac o tomto projekte

Pomôž zariadiť výrobňu Pána Tymiána

Míľnik 1/3

Do výrobne pribudne kotol z druhej ruky a nerezové stoly

Získaných 0 € 6 664 €
3 000 €

Míľnik 2/3

Do výrobne si kúpime konvektomat z druhej ruky

Získaných 0 € 6 664 €
6 000 €

Míľnik 3/3

Do výrobne nám pribudnú samostojné chladničky z druhej ruky

Získaných 0 € 6 664 €
7 000 €
Dátum pridania
27. 1. 2022
Posledná aktualita

22. 2. 2022 18:06

Kedy budeme posielať vaše odmeny?

Do konca kampane zostáva 7 dní a my už teraz vieme, že vďaka vám budeme môcť nakúpiť väčšinu vybavenia, ktoré potrebujeme na opätovné rozbehnutie výroby.

Hneď ako bude výrobňa zariadená a skolaudovaná hygienou sa pustíme do výroby vašich odmien, aby ste ich mohli mať doma čím skôr. Urobíme všetko pre to, aby sme vaše odmeny mohli začať posielať  do 8 týždňov od skončenia kampane (koniec apríla/máj).

Zobraziť celú aktualitu
Všetky aktuality

Predstavenie príbehu

Keď človek niečomu naozaj verí, urobí aj nemožné, aby sa jeho sny pretavili do reality. V duchu tohto hesla sa v roku 2021 Pán Tymián rozšíril o radu produktov, ktoré spájajú to, čomu verím najviac -  kvalitu profesionálnej kuchyne s domácim varením.  Vytvorili sme radu výnimočných remeselných produktov bez konzervantov či dochucovadiel, ktoré vyrábame z lokálnych surovín a balíme ich do recyklovateľných obalov tak, aby boli dostupné pre všetkých domácich kuchárov a nadšencov dobrého jedla. 

Doposiaľ sme na eshope https://shoppantymian.sk/ predstavili päť produktov – hydinový vývar, demi glace, bylinkové soli a tymiánový sirup, ktoré si naši zákazníci obľúbili a stali sa súčasťou ich kuchyne. Produkty sme vyrábali v mojom rodnom meste, v Poprade, kde sme si prenajali priestor vybavený všetkou potrebnou technológiou tak, aby produkty spĺňali hygienické a kvalitatívne štandardy.

Začiatok roka 2022 však priniesol nové výzvy a museli sme našu výrobňu v Poprade opustiť. Stojíme pred realitou, v ktorej potrebujeme nielen nový priestor, ale aj komplet technológiu nevyhnutnú na to, aby sme mohli produkty naďalej vyrábať.  A tu nám môžete pomôcť vy.

Kto za kampaňou stojí?

Moje meno je Dalibor Rákoczy, ale veľa ľudí ma pozná skôr pod pseudonymom Pán Tymián, pod ktorým pôsobím ako foodbloger. Svoju lásku a záľubu k vareniu som zhruba v roku 2012 pretavil do foodblogu onceuponathyme, ktorý sa po mojom návrate na Slovensko (po 12 rokoch v zahraničí) zmenil na Pána Tymiána. Ľuďom sa snažím ukázať iný pohľad na jedlo, na varenie doma, na lokálne slovenské produkty, skvelých kuchárov či podniky. Táto práca ma po návrate na Slovensko priviedla k projektu pop-up večerí Čarovná záhrada, či k projektu na podporu slovenských farmárov Varím slovenské a v neposlednom rade aj k produktom Pán Tymián, ktoré mi na trhu pre domácich kuchárov a nadšencov jedla chýbali.

Na čo získané peniaze použijme?

100% získaných prostriedkov použijeme na vybavenie výrobne podľa hygienických štandardov. Potrebujeme najmä vybavenie ako elektrický alebo plynový kotol, konvektomat a samostatne stojace chladničky a mrazničky. Rozhodli sme sa nenakupovať nové zariadenie, ale zariadenia z druhej ruky. Pandémia spôsobila krach mnohých podnikov a my by sme ľuďom z gastra radi pomohli  aspoň tak, že od nich odkúpime zachované zariadenie a prispejeme svojou troškou  k tomu, aby túto náročnú situáciu zvládli jednoduchšie.

Chcete zakladateľovi projektu niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Aktuality

22. 2. 2022 18:06

Kedy budeme posielať vaše odmeny?

Do konca kampane zostáva 7 dní a my už teraz vieme, že vďaka vám budeme môcť nakúpiť väčšinu vybavenia, ktoré potrebujeme na opätovné rozbehnutie výroby.

Hneď ako bude výrobňa zariadená a skolaudovaná hygienou sa pustíme do výroby vašich odmien, aby ste ich mohli mať doma čím skôr. Urobíme všetko pre to, aby sme vaše odmeny mohli začať posielať  do 8 týždňov od skončenia kampane (koniec apríla/máj).

21. 2. 2022 20:15

Pridali sme novú odmenu! Tričká od Pána Tymiána

Ako poďakovanie pre vás sme vymysleli limitovanú edíciu tričiek s výšivkou obľúbeného citátu o jedle Pána Tymiána.  Je to limitka špeciálne pre vás, našich donio podporovateľov, ktorá nebude nikde inde (a nikdy) dostupná. Veríme, že sa vám bude páčiť tak, ako nám!

Tričká sú z príjemnej 100% organickej bavlny, majú klasický strih s krátkym rukávom a okrúhlym výstrihom a sú bez bočných švov. Tričká sú dostupné v pánskej/unisex a dámskej verzii v dvoch farbách – čiernej a bielej, aby sadli do každého šatníka.

17. 2. 2022 9:21

Prekonali sme míľnik 6000 eur, ĎAKUJEME!

Sme vám neskutočne vďační.  Vďaka vám do našej výrobne pribudne aj konvektomat z druhej ruky. A to je veľká vec!

Do skončenia kampane máme necelé dva týždne a my pre vás pripravujeme ešte jedno prekvapenie, ako poďakovanie za všetku vašu pomoc – začiatkom budúceho týždňa pribudne ešte jedna nová limitovaná odmena,  ktorá tentokrát nebude jedlá. 

31. 1. 2022 12:14

Doplnili sme novú odmenu a navýšili počty vašich obľúbených odmien!

Medzi odmenami pribudol balíček s 2 ks Pán Tymián Demi glace, s ktorou dostanú vaše omáčky, mäsové jedlá či polievky úplne nový level. Navýšili sme tiež počet niektorých odmien, ktoré ste si v kampani obľúbili, aby sa ušlo naozaj každému.

Pán Tymián demi glace je varený 36 hodín, len z tých najkvalitnejších lokálnych surovín. Tento bohatý mäsový základ je vhodný nielen do omáčok, ale aj do gulášov, k pomaly dusenému mäsu alebo ako základ na polievky.

28. 1. 2022 21:27

Prekonali sme prvý míľnik 3000 €!

ĎAKUJEME VÁM za každý jeden príspevok, veľmi si to vážime.

Podarilo sa nám prekonať náš prvý míľnik, hranicu 3000 €! A to len za niečo viac ako 24 hodín. Sme vám naozaj neskutočne vďační. Vďaka vám do našej výrobne pribudne nielen plynový kotol, ale aj nerezové stoly, ktorých časť sa nám aj vďaka kampani podarilo získať za odvoz. Sme však len v polovici nášho cieľa a do finálnej sumy zostáva ešte ďalších 3000 €, za ktoré do našej výrobne kúpime konvektomat, vďaka ktorému dokážeme udržať top kvalitu produktov Pán Tymián.

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde má každý možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba. Samozrejme, každá kampaň musí byť v súlade s naším Etickým kódexom a Pravidlami používania.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie dokumentov, ktoré potvrdzujú účel výzvy či skutočnosti uvádzané vo výzve. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité. Pri Naštartuj projekt navyše využívame overenie subjektu treťou stranou a dbáme na to, aby boli odmeny doručené tak, ako bolo v kampani sľúbené.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Prečo mi od vás neprišla žiadna faktúra?

Donio nemôže vystavovať faktúru za váš príspevok na Naštartuj projekt, iba generovať Zmluvu o podpore projektu. Ak pre potreby vášho účtovníctva potrebujete aj faktúru, obráťte sa s touto požiadavkou na zakladateľa projektu.

Kedy môžem očakávať svoju odmenu?

Zodpovednosť za odosielanie odmien a komunikáciu o nich má zakladateľ kampane. Ak nie je uvedené inak (napr. špecifikované v odmene), zakladateľ má na odoslanie odmien podporovateľom 90 dní. Odmeny nie je možné vyzdvihnúť v kancelárii Donio v Novej Cvernovke.

Po odoslaní príspevku mi od vás neprišiel žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

Ak sa ukončenej kampani nepodarila dosiahnuť želaná cieľová čiastka, ešte to neznamená, že peniaze zakladateľ nezíska. Pri vyplácaní sa riadime pravidlami jednotlivých druhov kampaní. Pri Dobročinných výzvach je podmienkou vyplatenia financií zakladateľovi kampane dosiahnutie minimálnej čiastky 200 € alebo dosiahnutie prvého kampaňového miľníka (ak kampaň pracovala s miľníkmi). Pri Naštartuj projekt je podmienkou vyplatenia dosiahnutie prvého kampaňového miľníka. Ak kampaň spĺňa podmienky, zakladateľovi vyplatíme získanú čiastku v plnej výške. Pokiaľ kampaň nedosiahla ani minimálnu čiastku potrebnú na vyplatenie, príspevky do 14 pracovných dní vrátime späť darcom priamo na účet alebo na platobnú kartu.

Darca, ktorý je za každú dobrost
40 €  •  1. 3. 2022 10:32
Lukas
220 €  •  24. 2. 2022 21:16
Good Luck
Dobrosrdečný darca
29 €  •  22. 2. 2022 21:22
Veľkorysý darca
25 €  •  22. 2. 2022 12:33
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  22. 2. 2022 9:34
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  21. 2. 2022 21:53
Dobrosrdečný darca
29 €  •  21. 2. 2022 21:23
Veľkorysý darca
35 €  •  21. 2. 2022 21:16
Veľkorysý darca
25 €  •  21. 2. 2022 20:53
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  21. 2. 2022 20:50
Barbora Š.
25 €  •  21. 2. 2022 20:46
Baví ma Vaša práca, držím palce nech sa darí
Darca, ktorý je za každú dobrost
32 €  •  21. 2. 2022 20:42
Darca, ktorý je za každú dobrost
29 €  •  21. 2. 2022 20:31
Petra P.
27 €  •  21. 2. 2022 15:13
Veľmi rada podporujem takéto projekty. Prajem veľa šťastia.
Monika H.
37 €  •  21. 2. 2022 10:56
Nech sa Ti plnia sny 😊
Milý darca
20 €  •  18. 2. 2022 8:26
Láskavý darca
20 €  •  17. 2. 2022 22:50
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  17. 2. 2022 20:17
Milý darca
35 €  •  16. 2. 2022 13:15
Veľkorysý darca
37 €  •  12. 2. 2022 17:07
Láskavý darca
300 €  •  12. 2. 2022 1:54
Štedrý darca
20 €  •  11. 2. 2022 21:52
Láskavý darca
27 €  •  11. 2. 2022 21:12
Dobrosrdečný darca
45 €  •  11. 2. 2022 20:13
Veľkorysý darca
10 €  •  11. 2. 2022 11:33
Veľkorysý darca
20 €  •  11. 2. 2022 11:21
Jana G.
45 €  •  11. 2. 2022 11:13
Držím Vám palce 👍🏻😊
Milý darca
20 €  •  11. 2. 2022 10:19
Zuzana T.
16 €  •  10. 2. 2022 19:52
Veľa radosti z práce a spokojných zákazníkov.
Štedrý darca
16 €  •  10. 2. 2022 7:48
Štedrý darca
7 €  •  8. 2. 2022 22:22
Dobrosrdečný darca
5 €  •  8. 2. 2022 21:13
Láskavý darca
20 €  •  8. 2. 2022 13:15
Dobrosrdečný darca
12 €  •  8. 2. 2022 12:28
Dobrosrdečný darca
20 €  •  8. 2. 2022 11:21
Dobrosrdečný darca
16 €  •  8. 2. 2022 8:42
Dobrosrdečný darca
20 €  •  7. 2. 2022 21:47
Darca, ktorý je za každú dobrost
23 €  •  7. 2. 2022 20:32
Milý darca
37 €  •  7. 2. 2022 18:32
Darca, ktorý je za každú dobrost
15 €  •  7. 2. 2022 18:22
Láskavý darca
30 €  •  7. 2. 2022 17:39
Štedrý darca
16 €  •  6. 2. 2022 19:45
Štedrý darca
37 €  •  6. 2. 2022 17:35
Dobrosrdečný darca
23 €  •  4. 2. 2022 7:47
Darca, ktorý je za každú dobrost
27 €  •  3. 2. 2022 10:45
Niki
100 €  •  3. 2. 2022 2:59
Best of Luck!
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  2. 2. 2022 8:25
Veľkorysý darca
16 €  •  2. 2. 2022 8:06
Dobrosrdečný darca
500 €  •  1. 2. 2022 19:08
Darca, ktorý je za každú dobrost
300 €  •  1. 2. 2022 18:44
Dobrosrdečný darca
37 €  •  1. 2. 2022 16:56
A
6 €  •  1. 2. 2022 16:18
Aspoň drobnosť :-) Viac nieje v mojich silách.
Dobrosrdečný darca
33 €  •  1. 2. 2022 15:45
Štedrý darca
16 €  •  1. 2. 2022 15:41
Richard R.
35 €  •  1. 2. 2022 10:27
Pán Tymián, držím palce! Mám rád, keď ľudia to, čo robia, robia poriadne a celým svojim srdcom.
Milý darca
27 €  •  31. 1. 2022 16:03
Monika
8 €  •  31. 1. 2022 9:17
Milý pán Tymián veľmi Ti držím palce! Len tak ďalej, rob to čo ťa baví a život bude chutiť lepšie :)
Veronika a Mário
40 €  •  30. 1. 2022 22:32
Veľa šťastia 🍀
Veľkorysý darca
20 €  •  30. 1. 2022 14:27
Štedrý darca
30 €  •  30. 1. 2022 13:57
Láskavý darca
23 €  •  30. 1. 2022 13:22
Lucia O.
16 €  •  29. 1. 2022 23:07
Uz sa neviem dockat ake pecky budes prinasat zo svojej vlastnej vyrobne. Neprestavaj zit svoj sen a bud i nadalej sam sebou lebo preto ta tak mame vsetci radi! 👏😊
Veľkorysý darca
27 €  •  29. 1. 2022 19:51
Štedrý darca
23 €  •  29. 1. 2022 17:59
Láskavý darca
19 €  •  29. 1. 2022 17:03
Filip P.
37 €  •  29. 1. 2022 16:59
<3
Milý darca
27 €  •  29. 1. 2022 16:29
Dobrosrdečný darca
5 €  •  29. 1. 2022 14:27
Láskavý darca
40 €  •  29. 1. 2022 13:42
Darca, ktorý je za každú dobrost
37 €  •  29. 1. 2022 12:32
Veľkorysý darca
100 €  •  29. 1. 2022 11:16
Láskavý darca
5 €  •  29. 1. 2022 10:51
Veľkorysý darca
70 €  •  29. 1. 2022 10:19
Ifka
25 €  •  29. 1. 2022 8:31
aj keď na videách čítaš veci čo hovoríš… 😂
Štedrý darca
5 €  •  29. 1. 2022 7:19
Láskavý darca
12 €  •  29. 1. 2022 0:44
Láskavý darca
27 €  •  29. 1. 2022 0:10
Chalid T.
100 €  •  28. 1. 2022 23:01
Nazdar myslim ze sme sa stretli len raz tu v amerike na Martinovej oslave ak dobre pametam.... som dominikin bratranec dufam ze sa vam to podari oco sa snazis a ze bude len lepsie a lepsie.
Dominik K.
80 €  •  28. 1. 2022 22:41
Pevne verím že to čo najskôr získaš a budeš môcť vytvárať skvelé produkty ktoré budú iným robiť radosť :D
Darca, ktorý je za každú dobrost
20 €  •  28. 1. 2022 22:38
Milý darca
5 €  •  28. 1. 2022 21:56
Lucia K.
27 €  •  28. 1. 2022 21:36
Nech je viac šmakociniek medzi nami
Veronika K.
30 €  •  28. 1. 2022 20:39
Sny sa plniť musia a my, všetci darcovia, sme radi, že môžeme niekomu pomôcť byť aspoň o krok bližšie k splneniu toho jeho sna. Veľa šťastia!
Veľkorysý darca
110 €  •  28. 1. 2022 20:30
Dobrosrdečný darca
6 €  •  28. 1. 2022 20:04
Matúš S.
35 €  •  28. 1. 2022 19:14
Držím palce, sledujem Pána Tymiána už niekoľko rokov a aj tak ma stále baví sledovať progres celého tohto konceptu - len tak ďalej!
Matej K.
37 €  •  28. 1. 2022 18:55
Dakujem, drzim palce!
Veľkorysý darca
15 €  •  28. 1. 2022 18:45
Adriana
30 €  •  28. 1. 2022 18:23
Fandíme a držíme palce :D
Štedrý darca
33 €  •  28. 1. 2022 15:56
Mira N.
120 €  •  28. 1. 2022 15:05
Držím palce! Nech sa dielo podarí a my môžeme objednávať fajnovosti :)
Štedrý darca
12 €  •  28. 1. 2022 14:48
Milý darca
27 €  •  28. 1. 2022 14:47
Dobrosrdečný darca
25 €  •  28. 1. 2022 14:44
Štedrý darca
27 €  •  28. 1. 2022 14:32
Dobrosrdečný darca
15 €  •  28. 1. 2022 14:28
Láskavý darca
20 €  •  28. 1. 2022 13:48
Martina R.
30 €  •  28. 1. 2022 13:42
Sledujem Vas uz dlhsiu dobu a Vase praca sa mi paci. Nech sa Vam dari!
Láskavý darca
10 €  •  28. 1. 2022 13:40
Dobrosrdečný darca
27 €  •  28. 1. 2022 13:05
Miroslav B.
70 €  •  28. 1. 2022 13:00
Nech sa ti darí.
Štedrý darca
5 €  •  28. 1. 2022 12:51
Darca, ktorý je za každú dobrost
28 €  •  28. 1. 2022 12:44
Darca, ktorý je za každú dobrost
5 €  •  28. 1. 2022 12:40
Láskavý darca
70 €  •  28. 1. 2022 12:36
Martin Rakoczy
200 €  •  28. 1. 2022 11:50
Brasko nech sa darí
Miroslav T.
12 €  •  28. 1. 2022 11:14
Nech sa darí ;)
Milý darca
27 €  •  28. 1. 2022 11:11
Veľkorysý darca
15 €  •  28. 1. 2022 11:03
Dobrosrdečný darca
40 €  •  28. 1. 2022 11:03
Štedrý darca
30 €  •  28. 1. 2022 9:27
Milý darca
30 €  •  28. 1. 2022 9:16
Mr. Sirup
100 €  •  28. 1. 2022 9:04
uz sa tesim, ked budem chodit na navstevy ja k tebe :)
Štedrý darca
27 €  •  28. 1. 2022 8:59
Katka L.
40 €  •  28. 1. 2022 8:29
Good luck Pan Tymian :) verim že sa vam tento projekt podari dotiahnut do konca,a ako sa hovorí "odvážnym štastie praje" :)
Láskavý darca
27 €  •  28. 1. 2022 7:40
Jajka V.
23 €  •  28. 1. 2022 6:50
Bodaj by z viacerých ľudí sálal taký entuziazmus do toho, čo robia! Silno držím palce, nech čo najskôr dosiahnete oba míľniky
Štedrý darca
5 €  •  28. 1. 2022 6:49
Milý darca
20 €  •  28. 1. 2022 6:37
Milý darca
50 €  •  28. 1. 2022 2:52
Štedrý darca
5 €  •  28. 1. 2022 0:56
Darca, ktorý je za každú dobrost
16 €  •  28. 1. 2022 0:49
Milý darca
5 €  •  28. 1. 2022 0:34
Mario K.
33 €  •  27. 1. 2022 23:43
Snad to zmaknes co najskor
Milý darca
27 €  •  27. 1. 2022 23:31
Martina U.
27 €  •  27. 1. 2022 23:13
Nech sa darí
Veľkorysý darca
27 €  •  27. 1. 2022 23:06
Dobrosrdečný darca
27 €  •  27. 1. 2022 23:02
Veľkorysý darca
10 €  •  27. 1. 2022 22:57
Milý darca
16 €  •  27. 1. 2022 22:51
Láskavý darca
40 €  •  27. 1. 2022 22:37
Martina O.
40 €  •  27. 1. 2022 22:33
Nech sa darí
Láskavý darca
15 €  •  27. 1. 2022 22:06
Dobrosrdečný darca
18 €  •  27. 1. 2022 21:46
Linda
10 €  •  27. 1. 2022 21:35
Dalibor držím palce tvojmu projektu, pretože ma velku peknú a silnu myšlienku na pozadí 🙏 nech sa dariiii
Láskavý darca
16 €  •  27. 1. 2022 21:25
Mária L.
39 €  •  27. 1. 2022 21:12
Nech sa darí :)
Milý darca
20 €  •  27. 1. 2022 21:07
Láskavý darca
37 €  •  27. 1. 2022 21:06
Darca, ktorý je za každú dobrost
5 €  •  27. 1. 2022 21:04
Nikola S.
130 €  •  27. 1. 2022 21:04
Držíme palce 2x :)
Láskavý darca
40 €  •  27. 1. 2022 20:55
Nikola S.
25 €  •  27. 1. 2022 20:49
Veľa šťastia! :)
Veľkorysý darca
33 €  •  27. 1. 2022 20:44
Bro
100 €  •  27. 1. 2022 20:40
Good luck brother ✌🏼
Dobrosrdečný darca
5 €  •  27. 1. 2022 20:35
Darca, ktorý je za každú dobrost
20 €  •  27. 1. 2022 20:32
Veľkorysý darca
50 €  •  27. 1. 2022 20:29
Martina M.
27 €  •  27. 1. 2022 20:25
Drzim palce!
Ivana R.
70 €  •  27. 1. 2022 20:24
Nech sa darí ❤
Simone Kazimir
20 €  •  27. 1. 2022 20:18
Veľmi ti fandím!!! Držím palce
Roman D.
70 €  •  27. 1. 2022 20:17
Objavil som tieto Tymiánove tajomstvá len nedávno, ale držim palce :)
Katarína K.
23 €  •  27. 1. 2022 20:16
Nech Vám to varí pán Tymián 😉
Darca, ktorý je za každú dobrost
30 €  •  27. 1. 2022 20:10
Veľkorysý darca
40 €  •  27. 1. 2022 20:09
Veľkorysý darca
30 €  •  27. 1. 2022 20:03
Štedrý darca
27 €  •  27. 1. 2022 20:00
Milý darca
16 €  •  27. 1. 2022 20:00
Milý darca
33 €  •  27. 1. 2022 19:57
Štedrý darca
15 €  •  27. 1. 2022 19:55
Veľkorysý darca
5 €  •  27. 1. 2022 19:53
Dobrosrdečný darca
25 €  •  27. 1. 2022 19:48
Láskavý darca
40 €  •  27. 1. 2022 19:44
Veľkorysý darca
37 €  •  27. 1. 2022 19:44
Darca, ktorý je za každú dobrost
28 €  •  27. 1. 2022 19:36
Veľkorysý darca
30 €  •  27. 1. 2022 19:25
Kristína K.
27 €  •  27. 1. 2022 19:23
Držím palce! :)
Milý darca
23 €  •  27. 1. 2022 19:19
Veľkorysý darca
5 €  •  27. 1. 2022 19:18
Láskavý darca
20 €  •  27. 1. 2022 19:17
Milos i.
40 €  •  27. 1. 2022 19:16
Veľa šťastia !
Štedrý darca
30 €  •  27. 1. 2022 19:13
Dobrosrdečný darca
20 €  •  27. 1. 2022 19:11
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  27. 1. 2022 19:10
Veľkorysý darca
37 €  •  27. 1. 2022 19:10
Láskavý darca
10 €  •  27. 1. 2022 19:04
Veľkorysý darca
10 €  •  27. 1. 2022 19:04
Štedrý darca
37 €  •  27. 1. 2022 19:01
Veľkorysý darca
30 €  •  27. 1. 2022 19:00
Veľkorysý darca
23 €  •  27. 1. 2022 18:55
Milý darca
37 €  •  27. 1. 2022 18:53

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.

Pri tejto kampani nejde Darcovkú výzvu pridať, pretože kampaň už bola ukončená.

Vyberte si odmenu

Naštartuj projekt je určený zakladateľom zaujímavých nápadov, ktorým môže podporením kampane pomôcť ktokoľvek. Kampane na Naštartuj projekt nie sú realizované podľa zákona o verejných zbierkach, ktorý zahŕňa iba verejnoprospešné aktivity. Viac si môžete prečítať v našich Pravidlách používania.

Chcete Naštartovať projekt? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň

Podporte projekt a získajte atraktívnu odmenu