Zablahoželajme Putinovi k znovuzvoleniu

Získaných 0 € 320 €
od 8 darcov
41 dní
do ukončenia

Buďte s nami za každú dobrosť. Odovzdáme 100 % vášho daru.

Darovať Zdieľať

Všetky kampane overujeme

Všetky kampane overujeme

Zakladateľ
Jana Čavojská a Marcel Rebro
Dátum pridania
10. 5. 2024

Z vlastnej vôle cár

Jeho blahorodie, z vlastnej vôle cár Vladimír Vladimírovič Putin bol opätovne zvolený za ruského imperátora. Voľby to boli samozrejme demokratické a transparentné, o tom niet pochýb. 

Zo znovuzvolenia Putina sa teší celé Rusko a s ním aj celý demokratický svet, čo dali najavo aj svetoví lídri v pozdravoch a blahoželaniach Putinovi k nástupu do piateho funkčného obdobia.

Priatelia, ponúkame aj vám jedinečnú možnosť, zaslať osobné blahoželanie Putinovi k jeho znovuzvoleniu. Ako na to? Podporte našu kampaň, do poznámky napíšte text blahoželania a my sa postaráme o jeho doručenie.

Viac o našich aktivitách (nielen v Ukrajine) nájdete tu:

https://nezlomni.org/

Ako dopravíme blahoželania Putinovi?

V Ukrajine už dva roky trvá trojdňová špeciálna vojenská operácia, takže doručovanie zásielok je pomerne komplikované. Našťastie v oblasti pôsobí niekoľko špeciálnych (ako inak) kuriérskych spoločností, ktorá sa špecializujú na dodávky pozdravov Putinovi a jeho odvážnym bohatierom. Na dopravu cez frontovú líniu používa špeciálne (ako inak) transportné zariadenia.

Problém je, že udatní bohatieri zásielky pre Putina nepreberajú, resp. sa priam skrývajú pred kuriérmi. Naše kuriérske spoločnosti používajú drony DJI Mavic 3T, ktorými presne identifikujú pozície udatných bohatierov a zásielky doručujú až priamo do ich postavení. Keďže tieto drony sú vybavené aj termálnou kamerou, nie je problém s doručovaním ani vo večerných a nočných hodinách a ani za zlého počasia.

Drony DJI Mavic 3T zabezpečia dodávky pozdravov Putinovi a jeho bohatierom

Jeden dron DJI Mavic 3T stojí 5 100 EUR. Nie je to málo, ale za dodávku pozdravov pre Putina a jeho udatných bohatierov to určite stojí, čo poviete? Kuriérskych spoločností, s ktorými spolupracujeme, je viac, a preto počet dronov nie je zhora obmedzený.

Chcete zakladateľovi kampane niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde má každý možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba. Samozrejme, každá kampaň musí byť v súlade s naším Etickým kódexom a Pravidlami používania.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie dokumentov, ktoré potvrdzujú účel výzvy či skutočnosti uvádzané vo výzve. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité. Pri Naštartuj projekt navyše využívame overenie subjektu treťou stranou a dbáme na to, aby boli odmeny doručené tak, ako bolo v kampani sľúbené.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Po odoslaní príspevku mi od vás neprišiel žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

Ak sa ukončenej kampani nepodarila dosiahnuť želaná cieľová čiastka, ešte to neznamená, že peniaze zakladateľ nezíska. Pri vyplácaní sa riadime pravidlami jednotlivých druhov kampaní. Pri Dobročinných výzvach je podmienkou vyplatenia financií zakladateľovi kampane dosiahnutie minimálnej čiastky 200 € alebo dosiahnutie prvého kampaňového miľníka (ak kampaň pracovala s miľníkmi). Pri Naštartuj projekt je podmienkou vyplatenia dosiahnutie prvého kampaňového miľníka. Ak kampaň spĺňa podmienky, zakladateľovi vyplatíme získanú čiastku v plnej výške. Pokiaľ kampaň nedosiahla ani minimálnu čiastku potrebnú na vyplatenie, príspevky do 14 pracovných dní vrátime späť darcom priamo na účet alebo na platobnú kartu.

Ladislav H.
25 €  •  14. 5. 2024 9:35
Pre Putina, boľševicko-fašistického vraha.
Milý darca
25 €  •  10. 5. 2024 23:31
Juraj
10 €  •  10. 5. 2024 15:11
Kto tvrdí, že sa nás vojna na Ukrajine netýka, ten nemusel si ísť po svoje deti do školy, kvôl e-mailovým vyhrážkam bombami na školách odoslaných z ruských účtov
Darca, ktorý je za každú dobrost
50 €  •  10. 5. 2024 13:40
Milý darca
150 €  •  10. 5. 2024 13:38
Lucia M.
25 €  •  10. 5. 2024 12:53
Za Ukrajinu a Slovensko!
Milý darca
10 €  •  10. 5. 2024 10:43
Štedrý darca
25 €  •  10. 5. 2024 10:42

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.
Pridať Darcovskú výzvu Zistiť viac

U tohto príbehu zatiaľ žiadne Darcovské výzvy nie sú

Páči sa vám táto kampaň? Podporte ju Darcovskou výzvou.

Založte si vlastnú podkampaň a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.
Ako to funguje?

Odkazy

Lucia M.
25 €  •  10. 5. 2024 12:53
Za Ukrajinu a Slovensko!
Ladislav H.
25 €  •  14. 5. 2024 9:35
Pre Putina, boľševicko-fašistického vraha.
Juraj
10 €  •  10. 5. 2024 15:11
Kto tvrdí, že sa nás vojna na Ukrajine netýka, ten nemusel si ísť po svoje deti do školy, kvôl e-mailovým vyhrážkam bombami na školách odoslaných z ruských účtov
Milý darca
25 €  •  10. 5. 2024 23:31
Darca, ktorý je za každú dobrost
50 €  •  10. 5. 2024 13:40
Milý darca
150 €  •  10. 5. 2024 13:38
Milý darca
10 €  •  10. 5. 2024 10:43
Štedrý darca
25 €  •  10. 5. 2024 10:42

Kto ďalší daroval?

Chcete vytvoriť kampaň? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň