Pohľadnice severu: Podpor dokumentárny film z najcitlivejších oblastí Zeme

Míľnik 1/4

Filmovanie scén s divokými zvieratami na Arktíde

Získaných 0 € 13 181 €
5 000 €
1 deň
do ukončenia

Míľnik 2/4

Dofilmovanie všetkých zvyšných scén filmu aby príbeh dával zmysel.

Získaných 0 € 13 181 €
9 000 €
1 deň
do ukončenia

Míľnik 3/4

Celkové zvyšné náklady na film vrátane postprodukcie. Tento milník pomôže zaplatiť zvukovú postprodukciu a hudbu.

Získaných 0 € 13 181 €
13 000 €
1 deň
do ukončenia

Míľnik 4/4

Podarilo sa nám vyzbierať sumu, za ktorú bude možné film dokončiť. Všetky ďaľšie financie pôjdu do techniky aby bol film lepším.

Získaných 0 € 13 181 €
14 000 €
1 deň
do ukončenia
Zakladateľ
Patrik Paulínyi
Dátum pridania
10. 3. 2024
Posledná aktualita

22. 4. 2024 18:00

Posledný deň zbierky!

Ďakujem za podporu! Práve sme dosiahli 100% zbieraných financií, ktoré pokryjú náklady na filmovanie zvyšných scén a postprodukciu.

Ak by ste chceli film podporiť, stále máte možnosť, pretože všetky financie, ktoré sa vyzbierajú odteraz budú použité na nákup techniky aby bol film ešte lepším.

Nesmierne si vážim Vašu podporu!

Zobraziť celú aktualitu
Všetky aktuality

O filme Pohľadnice severu

Film Pohľadnice severu je audiovizuálnou esejou o krehkosti biotopov na najsevernejších miestach planéty a krehkosti ľudského bytia. Preto má dvoch hlavných hrdinov. Prvým je Róbert Vrábel, ktorý odišiel pracovať na netradičné lokality v tých najnedostupnejších miestach našej planéty. Druhým na prvý pohľad drsná, no citlivá príroda ďaleko za polárnym kruhom.

Hoci je film natocený už približne z polovice, bez vašej podpory nebude mať možnost vzniknúť. Vyberte si niektorú z odmien a dovoľte mi ho dokončiť. Ďakujem!

Človek by až neveril nakoľko sme si s prírodou podobní.

Film bude sondou do Robovho vnútra a nahliadnutím za jeho životnými rozhodnutiami a hľadaním šťastia s prepojením na prírodu.

Prírodu, ktorá si ho svojou nedostupnosťou, divokosťou a náročnými podmienkami okamžite získala. V utrpení a v ťažkých podmienkach nachádza Róbert krásu. Posúvanie hraníc a život v nepohodlí sa stáva jeho životným štýlom. Veď ktorý človek by sa dobrovoľne vybral na najsevernejšie obývané miesto na svete počas arktickej noci, kedy niekoľko mesiacov žije v tme a neuvidí slnko?

Film bude tiež odkazom na ochranu prírody cez vzácne tvory, ktoré sú pre slovenských divákov exotickými a ktoré poznajú len z dokumentov od National Geographic. Sledujeme ľadové medvede, soby či polárne líšky vo svojom prirodzenom prostredí, ktoré sa vplyvom klimatickej zmeny posledné roky mení. Ako sa mení prostredie, mení sa aj správanie zvierat…

Cieľová skupina

Film je určený pre množstvo vekových kategórií, a to od žiakov škôl, ktorí vďaka filmú nazrú do vzdialených krajín, ktoré nie sú na zozname bežných cestovateľov. Nádherné zábery exotických zvierat zaujmú starších ľudí ale aj ľudí venujúcich sa ochrane prírody. Filmom, ktorý sa bude filmovať v skutočne extrémnych podmienkach a bude ukazovať hrdinu niekedy v skutočne náročných podmienkach, by som tiež chcel motivovať ľudí vyraziť do prírody.  

Finalizácia projektu

Finalizácia filmu je naplánovaná na jar roku 2025, kedy by som ho chcel premietať na projekciách a prednáškach po Slovensku a následne na filmových festivaloch na Slovensku i v zahraničí. Film môže osloviť množstvo festivalov, keďže má zameranie na festivaly venované ochrane prírody, horské festivaly či tiež festivaly venované ekológii a ochrane prírody.

Kto za kampaňou stojí?

Režisérom filmu je Patrik Paulínyi, ktorý sa v drsnej prírode a ťažkých podmienkach cíti  ako doma. Už v roku 2013 s dokumentárnym filmom „Nad nami“ vyhral na festivale Hory a mesto v Bratislave cenu pre začínajúceho filmára. Ďalší dokumentárny film, „Just go“, doslova obletel celý svet prostredníctvom filmových festivalov a médií. Písal o ňom dokonca aj National Geographic. Následne strávil niekoľko rokov cestovaním po zahraničí, odkiaľ prináša obsah pre svojich sledovateľov na Instagrame (85 400) a YouTube (45 400).

Taktiež sa svoj vplyv na sociálnych sieťach snaží využívať pri rôznych aktivitách spojených hlavne s ochranou našej krásnej slovenskej prírody. Táto láska sa pretavila vo forme obrazu v prírodopisnej 9-dielnej dokumentárnej sérii o slovenských národných parkoch pre Slovenskú televíziu.

Na čo získané peniaze použijeme?

Približne polovica filmu je už nafilmovaná, no finančne najnákladnejšie natáčanie ma čaká na jar. Chcel by som sa opäť vybrať na Svalbard, ale tentokrát do jeho odľahlejších častí, kde by som sa zameral na filmovanie divokých zvierat a ich správanie. Práve tieto scény su chýbajúcou časťou do celej mozaiky filmu.

Keďže je práca so zvukom v tomto filme pre mňa nesmierne dôležitá a zvuk bude veľmi dominantným výrazovým prostriedkom, časť peňazí bude využitá na zvukovú postprodukciu a tvorbu hudby. Taktiež by som po skončení filmu chcel zorganizovať premietania po Slovensku a s nimi spojené prednášky. Ak sa vyzbiera dostatočne vysoká čiastka, tiež by som rád zorganizoval výstavu s fotkami, ktoré sa podarilo vyfotiť počas filmovania.

Za podporu filmu som pre Vás pripravil nasledujúce odmeny.

Každému z vás, kto sa rozhodol film podporiť, patrí jedno obrovské ďakujem.

Budem sa tešiť, ak sa nám podarí stretnúť aj osobne na projekciách a prednáškach s filmom po Slovensku. Filmovať sa bude ešte v priebehu roku 2024, a jeho finalizácia je naplánovaná približne na jar roku 2025. Všetky odmeny budú doručené ku koncu roka 2024, kedy sa pomaly budú dokončovať postprodukčné práce na filme. Všetky prednášky a premietania sa uskutočnia až po dokončení a nasledujúcej premiére filmu na filmových festivaloch, ktoré verím, že o film prejavia záujem.

Chcete zakladateľovi projektu niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Aktuality

22. 4. 2024 18:00

Posledný deň zbierky!

Ďakujem za podporu! Práve sme dosiahli 100% zbieraných financií, ktoré pokryjú náklady na filmovanie zvyšných scén a postprodukciu.

Ak by ste chceli film podporiť, stále máte možnosť, pretože všetky financie, ktoré sa vyzbierajú odteraz budú použité na nákup techniky aby bol film ešte lepším.

Nesmierne si vážim Vašu podporu!

24. 3. 2024 17:12

Dosiahli sme prvý milník!

Ďakujem za podporu! Dosiahli sme prvý milník, čo znamená, že v máji pôjdem do Arktídy s cieľom filmovať život divokých zvierat. Stále sme však len v polovici zbierky. Podarí sa nám dosiahnuť druhý milník, ktorým zafinancujeme všetky náklady pri dofilmovaní filmu, už tento týždeň? Budem vám veľmi vďačný za každú podporu aj zdieľanie!

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde má každý možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba. Samozrejme, každá kampaň musí byť v súlade s naším Etickým kódexom a Pravidlami používania.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie dokumentov, ktoré potvrdzujú účel výzvy či skutočnosti uvádzané vo výzve. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité. Pri Naštartuj projekt navyše využívame overenie subjektu treťou stranou a dbáme na to, aby boli odmeny doručené tak, ako bolo v kampani sľúbené.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Prečo mi od vás neprišla žiadna faktúra?

Donio nemôže vystavovať faktúru za váš príspevok na Naštartuj projekt, iba generovať Zmluvu o podpore projektu. Ak pre potreby vášho účtovníctva potrebujete aj faktúru, obráťte sa s touto požiadavkou na zakladateľa projektu.

Kedy môžem očakávať svoju odmenu?

Zodpovednosť za odosielanie odmien a komunikáciu o nich má zakladateľ kampane. Ak nie je uvedené inak (napr. špecifikované v odmene), zakladateľ má na odoslanie odmien podporovateľom 90 dní. Odmeny nie je možné vyzdvihnúť v kancelárii Donio v Novej Cvernovke.

Po odoslaní príspevku mi od vás neprišiel žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

Ak sa ukončenej kampani nepodarila dosiahnuť želaná cieľová čiastka, ešte to neznamená, že peniaze zakladateľ nezíska. Pri vyplácaní sa riadime pravidlami jednotlivých druhov kampaní. Pri Dobročinných výzvach je podmienkou vyplatenia financií zakladateľovi kampane dosiahnutie minimálnej čiastky 200 € alebo dosiahnutie prvého kampaňového miľníka (ak kampaň pracovala s miľníkmi). Pri Naštartuj projekt je podmienkou vyplatenia dosiahnutie prvého kampaňového miľníka. Ak kampaň spĺňa podmienky, zakladateľovi vyplatíme získanú čiastku v plnej výške. Pokiaľ kampaň nedosiahla ani minimálnu čiastku potrebnú na vyplatenie, príspevky do 14 pracovných dní vrátime späť darcom priamo na účet alebo na platobnú kartu.

Dobrosrdečný darca
5 €  •  22. 4. 2024 23:05
Dobrosrdečný darca
25 €  •  22. 4. 2024 22:27
Láskavý darca
10 €  •  22. 4. 2024 21:14
Štedrý darca
50 €  •  22. 4. 2024 20:30
Láskavý darca
20 €  •  22. 4. 2024 19:51
Milý darca
5 €  •  22. 4. 2024 19:48
Veľkorysý darca
5 €  •  22. 4. 2024 18:37
Veľkorysý darca
6 €  •  22. 4. 2024 18:06
Láskavý darca
5 €  •  22. 4. 2024 17:43
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  22. 4. 2024 15:46
Darca, ktorý je za každú dobrost
5 €  •  22. 4. 2024 14:43
Dobrosrdečný darca
20 €  •  22. 4. 2024 14:11
Láskavý darca
5 €  •  22. 4. 2024 13:55
Štedrý darca
5 €  •  22. 4. 2024 10:11
Štedrý darca
25 €  •  22. 4. 2024 8:51
Milý darca
5 €  •  22. 4. 2024 8:48
Láskavý darca
10 €  •  22. 4. 2024 8:44
Veľkorysý darca
5 €  •  22. 4. 2024 8:44
Darca, ktorý je za každú dobrost
20 €  •  22. 4. 2024 8:38
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  22. 4. 2024 8:28
Milý darca
50 €  •  22. 4. 2024 7:58
Darca, ktorý je za každú dobrost
20 €  •  22. 4. 2024 7:52
Milý darca
20 €  •  22. 4. 2024 7:43
Veľkorysý darca
20 €  •  22. 4. 2024 7:37
Láskavý darca
50 €  •  22. 4. 2024 7:25
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  22. 4. 2024 6:54
Veľkorysý darca
10 €  •  22. 4. 2024 6:40
Dobrosrdečný darca
15 €  •  22. 4. 2024 6:05
Štedrý darca
5 €  •  22. 4. 2024 5:32
Láskavý darca
5 €  •  21. 4. 2024 23:46
Veľkorysý darca
11 €  •  21. 4. 2024 23:38
Milý darca
5 €  •  21. 4. 2024 23:34
Štedrý darca
10 €  •  21. 4. 2024 22:31
Veľkorysý darca
5 €  •  21. 4. 2024 22:21
Veľkorysý darca
5 €  •  21. 4. 2024 22:11
Milý darca
10 €  •  21. 4. 2024 21:59
Milý darca
15 €  •  21. 4. 2024 21:42
Veľkorysý darca
24 €  •  21. 4. 2024 21:41
Darca, ktorý je za každú dobrost
30 €  •  21. 4. 2024 21:36
Milý darca
10 €  •  21. 4. 2024 18:14
Láskavý darca
5 €  •  21. 4. 2024 7:35
Štedrý darca
15 €  •  20. 4. 2024 22:21
Darca, ktorý je za každú dobrost
20 €  •  20. 4. 2024 22:16
Darca, ktorý je za každú dobrost
50 €  •  20. 4. 2024 18:40
Milý darca
250 €  •  20. 4. 2024 16:10
Veľkorysý darca
5 €  •  20. 4. 2024 15:29
Štedrý darca
50 €  •  20. 4. 2024 14:40
Dobrosrdečný darca
50 €  •  20. 4. 2024 14:22
Veľkorysý darca
20 €  •  19. 4. 2024 20:13
Láskavý darca
13 €  •  19. 4. 2024 18:44
Láskavý darca
5 €  •  19. 4. 2024 18:39
Štedrý darca
5 €  •  19. 4. 2024 16:38
Milý darca
10 €  •  19. 4. 2024 15:57
Veľkorysý darca
20 €  •  19. 4. 2024 14:59
Milý darca
5 €  •  19. 4. 2024 12:45
Darca, ktorý je za každú dobrost
5 €  •  19. 4. 2024 12:37
Milý darca
10 €  •  19. 4. 2024 12:14
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  19. 4. 2024 11:49
Dobrosrdečný darca
5 €  •  19. 4. 2024 11:17
Dobrosrdečný darca
10 €  •  19. 4. 2024 11:02
Dobrosrdečný darca
10 €  •  19. 4. 2024 10:17
Veľkorysý darca
50 €  •  19. 4. 2024 10:07
Veľkorysý darca
10 €  •  19. 4. 2024 10:03
Milý darca
20 €  •  19. 4. 2024 9:40
Láskavý darca
130 €  •  19. 4. 2024 9:30
Láskavý darca
500 €  •  19. 4. 2024 9:05
Veľkorysý darca
5 €  •  19. 4. 2024 7:46
Štedrý darca
20 €  •  19. 4. 2024 6:22
Láskavý darca
10 €  •  18. 4. 2024 23:46
Vladimír H.
7 €  •  18. 4. 2024 23:43
Prajem vela krasnych zaberov a fotiek.
Monika M.
130 €  •  18. 4. 2024 23:38
Teším sa, že sa venuješ aj tejto nádhernej časti našej planéty. Už sa neviem dočkať na finálny výsledok :) Držím palce
Milý darca
5 €  •  18. 4. 2024 23:22
Milý darca
130 €  •  18. 4. 2024 22:52
Dobrosrdečný darca
5 €  •  18. 4. 2024 22:41
Dobrosrdečný darca
5 €  •  18. 4. 2024 22:39
Štedrý darca
8 €  •  18. 4. 2024 21:48
Darca, ktorý je za každú dobrost
5 €  •  18. 4. 2024 21:10
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  18. 4. 2024 20:45
Veľkorysý darca
15 €  •  18. 4. 2024 20:29
Dobrosrdečný darca
5 €  •  18. 4. 2024 20:27
Dobrosrdečný darca
50 €  •  18. 4. 2024 20:16
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  18. 4. 2024 20:11
Darca, ktorý je za každú dobrost
5 €  •  18. 4. 2024 19:58
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  18. 4. 2024 19:53
Matej Š.
15 €  •  18. 4. 2024 19:53
Držím palce nech sa všetko podarí ako ma!
Veľkorysý darca
30 €  •  18. 4. 2024 19:52
Darca, ktorý je za každú dobrost
5 €  •  18. 4. 2024 19:49
Milý darca
15 €  •  18. 4. 2024 19:22
Milý darca
5 €  •  18. 4. 2024 19:21
Milý darca
10 €  •  18. 4. 2024 19:09
Milý darca
5 €  •  18. 4. 2024 19:06
Milý darca
10 €  •  18. 4. 2024 19:03
Láskavý darca
5 €  •  18. 4. 2024 19:00
Veľkorysý darca
30 €  •  18. 4. 2024 18:00
Láskavý darca
10 €  •  18. 4. 2024 10:31
Milý darca
5 €  •  18. 4. 2024 10:27
Štedrý darca
250 €  •  18. 4. 2024 10:20
Štedrý darca
5 €  •  18. 4. 2024 9:46
Dobrosrdečný darca
5 €  •  18. 4. 2024 9:45
Láskavý darca
5 €  •  18. 4. 2024 8:19
Milý darca
50 €  •  18. 4. 2024 7:08
Darca, ktorý je za každú dobrost
20 €  •  18. 4. 2024 0:13
Milý darca
10 €  •  17. 4. 2024 23:30
Dobrosrdečný darca
5 €  •  17. 4. 2024 22:39
Milý darca
20 €  •  17. 4. 2024 22:36
Dobrosrdečný darca
10 €  •  17. 4. 2024 22:01
Milý darca
5 €  •  17. 4. 2024 21:24
Darca, ktorý je za každú dobrost
5 €  •  17. 4. 2024 21:03
Darca, ktorý je za každú dobrost
50 €  •  17. 4. 2024 20:54
Tomáš G.
10 €  •  17. 4. 2024 20:11
Držím palce aby ti to vyšlo.
Štedrý darca
5 €  •  17. 4. 2024 20:05
Veľkorysý darca
130 €  •  17. 4. 2024 19:59
Milý darca
10 €  •  17. 4. 2024 19:15
Láskavý darca
20 €  •  17. 4. 2024 19:11
Dobrosrdečný darca
25 €  •  17. 4. 2024 19:05
Láskavý darca
10 €  •  17. 4. 2024 18:58
Štedrý darca
5 €  •  17. 4. 2024 18:30
A
10 €  •  17. 4. 2024 17:06
mega sa tešíme na výsledok!
Štedrý darca
20 €  •  17. 4. 2024 13:14
Veľkorysý darca
50 €  •  17. 4. 2024 11:06
Láskavý darca
10 €  •  17. 4. 2024 10:39
Martina J.
15 €  •  17. 4. 2024 10:34
💪🤍
Dobrosrdečný darca
20 €  •  17. 4. 2024 10:33
Milý darca
50 €  •  17. 4. 2024 10:11
Veľkorysý darca
5 €  •  17. 4. 2024 10:10
Veľkorysý darca
40 €  •  15. 4. 2024 22:14
Dobrosrdečný darca
10 €  •  15. 4. 2024 16:34
Láskavý darca
5 €  •  15. 4. 2024 15:57
Láskavý darca
50 €  •  15. 4. 2024 15:14
AS
35 €  •  15. 4. 2024 14:03
Držím palce k dokončeniu dokumentu ❄️ Už teraz ma mrazí z tých úžasných bielych záberov 👌🏻
Darca, ktorý je za každú dobrost
30 €  •  15. 4. 2024 13:16
Darca, ktorý je za každú dobrost
30 €  •  15. 4. 2024 12:33
Láskavý darca
5 €  •  15. 4. 2024 11:04
Dobrosrdečný darca
5 €  •  15. 4. 2024 9:47
Milý darca
10 €  •  15. 4. 2024 9:00
Dobrosrdečný darca
15 €  •  15. 4. 2024 6:58
Štedrý darca
30 €  •  15. 4. 2024 6:49
Láskavý darca
10 €  •  15. 4. 2024 0:25
Veľkorysý darca
130 €  •  14. 4. 2024 23:56
Štedrý darca
10 €  •  14. 4. 2024 21:53
Veľkorysý darca
30 €  •  14. 4. 2024 21:07
Dobrosrdečný darca
15 €  •  14. 4. 2024 20:11
Milý darca
5 €  •  14. 4. 2024 20:04
Milý darca
30 €  •  14. 4. 2024 19:18
Milý darca
30 €  •  14. 4. 2024 19:17
Milý darca
10 €  •  14. 4. 2024 18:58
Štedrý darca
5 €  •  14. 4. 2024 17:45
Dobrosrdečný darca
10 €  •  14. 4. 2024 17:31
Láskavý darca
20 €  •  12. 4. 2024 23:03
Milý darca
15 €  •  12. 4. 2024 17:37
Štedrý darca
40 €  •  12. 4. 2024 12:32
Dobrosrdečný darca
5 €  •  12. 4. 2024 11:58
Patrícia
30 €  •  12. 4. 2024 10:57
S nadšením sledujem tvoje projekty, videá aj fotky. Teším sa na “výlet” za polárny kruh prostredníctvom nového dokumentu. Veľa šťastia :)
Štedrý darca
10 €  •  12. 4. 2024 10:07
Darca, ktorý je za každú dobrost
30 €  •  12. 4. 2024 9:05
Milý darca
5 €  •  12. 4. 2024 7:17
Dobrosrdečný darca
5 €  •  12. 4. 2024 6:47
Láskavý darca
20 €  •  12. 4. 2024 6:44
Štedrý darca
5 €  •  12. 4. 2024 1:36
Veľkorysý darca
10 €  •  11. 4. 2024 23:03
Eva B.
35 €  •  11. 4. 2024 21:25
Držím palce chalani 😎
Veľkorysý darca
5 €  •  11. 4. 2024 21:23
Milý darca
5 €  •  11. 4. 2024 20:48
Láskavý darca
15 €  •  11. 4. 2024 20:44
Štedrý darca
250 €  •  11. 4. 2024 20:22
Milý darca
50 €  •  11. 4. 2024 18:31
Láskavý darca
33 €  •  11. 4. 2024 18:31
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  11. 4. 2024 15:42
Láskavý darca
10 €  •  11. 4. 2024 12:28
Láskavý darca
5 €  •  11. 4. 2024 12:14
Štedrý darca
20 €  •  11. 4. 2024 11:45
Láskavý darca
5 €  •  11. 4. 2024 11:34
Gabriela
30 €  •  11. 4. 2024 8:35
Držím palce Patrik. Dokument o národných padkoch bol super. Teším sa na film. 😊
Veľkorysý darca
30 €  •  10. 4. 2024 19:08
Veľkorysý darca
9 €  •  10. 4. 2024 14:25
Láskavý darca
30 €  •  10. 4. 2024 13:29
Veľkorysý darca
15 €  •  10. 4. 2024 11:49
Láskavý darca
10 €  •  10. 4. 2024 9:38
Laura M.
30 €  •  10. 4. 2024 9:14
Ahoj Patrik. Žijem v zahraničí a sledujem ťa už niekoľko rokov. Obdivujem tvoju prácu tvoj progress a tvojho slobodného ducha a preto som sa rozhodla podporiť tvoju tvorbu. Želám všetko dobré.
Milý darca
30 €  •  10. 4. 2024 8:50
Veľkorysý darca
10 €  •  10. 4. 2024 8:21
Veľkorysý darca
20 €  •  10. 4. 2024 7:44
Darca, ktorý je za každú dobrost
150 €  •  10. 4. 2024 6:36
Láskavý darca
55 €  •  9. 4. 2024 23:16
Štedrý darca
5 €  •  9. 4. 2024 23:10
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  9. 4. 2024 21:50
Veľkorysý darca
5 €  •  9. 4. 2024 21:46
Darca, ktorý je za každú dobrost
7 €  •  9. 4. 2024 21:26
Veľkorysý darca
5 €  •  9. 4. 2024 21:13
Darca, ktorý je za každú dobrost
40 €  •  9. 4. 2024 21:06
Milý darca
5 €  •  9. 4. 2024 21:03
Láskavý darca
15 €  •  9. 4. 2024 20:55
Láskavý darca
30 €  •  9. 4. 2024 20:49
Dobrosrdečný darca
5 €  •  9. 4. 2024 20:25
Dobrosrdečný darca
30 €  •  9. 4. 2024 20:23
Milý darca
7 €  •  9. 4. 2024 20:20
Dobrosrdečný darca
10 €  •  9. 4. 2024 20:05
Dobrosrdečný darca
20 €  •  9. 4. 2024 20:03
Dobrosrdečný darca
50 €  •  9. 4. 2024 19:59
Štedrý darca
50 €  •  9. 4. 2024 19:52
Lucia C
5 €  •  9. 4. 2024 19:02
Držím palce a teším sa na ďalší skvelý dokument ❄️
Boban
100 €  •  5. 4. 2024 14:06
Robertovi na kaderníka a Patrikovi na dokument. :) Držím palce.
Barbora Š.
30 €  •  3. 4. 2024 18:32
Držím vám palce chalani :) s láskou a vášňou je život krajší, ste toho príkladom.
Sofia
20 €  •  3. 4. 2024 15:54
Zimomriavky už mám teraz z tých záberov, extrémne sa teším na konečne dielo! 🩵
Silvia Lubikova
30 €  •  3. 4. 2024 7:40
Tesim sa na film 🙃🙃a prajem veľ takýchto ďalších úspechov Robino… si dobrý v tom čo robíš 😘
Katka B.
5 €  •  3. 4. 2024 7:37
Už dlho sledujeme s manželom tvoje videá, len tak ďalej, držíme palce a tešíme sa na dokument 🙏🏻
Erika
5 €  •  2. 4. 2024 21:43
Držím palce a teším sa na hotový projekt
Soňa R.
20 €  •  2. 4. 2024 18:56
Teším sa na film!
Ivet
5 €  •  2. 4. 2024 18:30
Už sa veľmi teším na film a prednášku :))
Marcel a Emma
30 €  •  2. 4. 2024 15:32
Nadherny napad a super ludia ! Pozdravujeme z laponska 🙏🏻
Martin B.
30 €  •  27. 3. 2024 13:35
Držím palce ;)
Viktória
30 €  •  25. 3. 2024 14:01
Patrik, obdivujem tvoju tvorbu, držím ti veľmi palce, prajem ti veľa šťastia na dobrodružnej ceste. Dávajte si s Róbertom pozor.
Sitko
5 €  •  16. 3. 2024 13:21
Držím palce len tak ďalej Patrik
Henrieta S.
30 €  •  16. 3. 2024 6:31
Obdivujem Tvoju prácu a už sa teším na výsledok.
LP
130 €  •  15. 3. 2024 17:06
Patrik je slovensky David Attenborough. Klobuk dolu pred tvojou tvorbou!
wacho
130 €  •  15. 3. 2024 16:42
Cauko Patrik :) Pozdravujem ta tento krat uz nie z Taipei, ale zo San Francisca :) Drzim palce s projektom!
Vojta C.
130 €  •  15. 3. 2024 7:21
Vaše videa sleduji na YT už cca 4 roky. Jsou pro mě velkou inspirací a moc si je užívám. Dokáže úžasně zachytit krásu přírody. Děkuji!
Sonia G.
30 €  •  14. 3. 2024 23:37
😇
Barbi
15 €  •  14. 3. 2024 19:51
Tesim sa na film, drzim palce neh to ide hladko
Filip
20 €  •  13. 3. 2024 20:10
Držím palce pri natáčaní a teším sa na film.
Ľubica
20 €  •  13. 3. 2024 19:47
Nech sa Vám darí, Patrik, a veľa tvorivých, bezpečných kilometrov.
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  13. 3. 2024 19:35
Držím palce, milujeme doma tvoje videá a filmy
Simona S.
20 €  •  13. 3. 2024 19:26
Držím palce a už teraz sa teším na film 😊
Kristína
30 €  •  13. 3. 2024 18:48
Držím palce! Vaša práca je úžasná :)
LucuškaRadko
5 €  •  12. 3. 2024 22:29
Už sa tešíme na tvoju tvorbu 🙂
Bet
30 €  •  12. 3. 2024 11:45
Šikovných ľudí treba podporovať :)
Jan
20 €  •  11. 3. 2024 21:48
ať se projekt podaří!
Pavel V.
30 €  •  11. 3. 2024 13:49
Zdravím a těším se na výsledek
Martin Š.
25 €  •  10. 3. 2024 23:14
Držím palce pri nakrúcaní aj strihu! A teším sa na výsledok!
Wanda
35 €  •  10. 3. 2024 21:31
Ďakujem že mám možnosť podporiť takých talentovaných ľudí ako je Patrik ❤️
Ondrej R.
30 €  •  10. 3. 2024 20:42
Videl som časť záberov z budúceho filmu na YT a veľmi ma uchvátili. Preto dúfam že sa ti podarí projekt dotiahnúť do úspešneho konca.
Milý darca
44 €  •  10. 3. 2024 20:36
Hodně štěstí! :)
Matúš
20 €  •  10. 3. 2024 19:17
držím palce s projektom :)
Nikola
20 €  •  10. 3. 2024 19:15
Tých najlepších treba podporovať. Ďakujem za Tvoju tvorbu.

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.
Pridať Darcovskú výzvu Zistiť viac

U tohto príbehu zatiaľ žiadne Darcovské výzvy nie sú

Vyberte si odmenu

Dobrý pocit
Prispejte 5 € a viac

Dobrý pocit

Dobrý pocit za ľubovolný príspevok podľa Vášho uváženia

2x Kalendár
Prispejte 50 € a viac

2× Kalendár

Zostáva 81/100

2× kalendár s fotkami z Arktídy

Podpísaných prvých 100ks

Odmena Zostáva 81/100

Poštovné v cene :)

Veľký print + Kalendár
Prispejte 130 € a viac

Veľký print + Kalendár

Zostáva 34/50

podpísaný veľký print z Arktídy

kalendár s fotkami z Arktídy

+ vstup na prednášku spojenú s projekciou filmu

Odmena Zostáva 34/50

poštovné v cene :)

Veľký print + Limitovaný zin
Prispejte 250 € a viac

Veľký print + Limitovaný zin

Zostáva 25/30

podpísaný veľký print z Arktídy

limitovaný vlastnoručne vyrobený zin

meno v titulkoch filmu

+ vstup na prednášku spojenú s projekciou filmu

Odmena Zostáva 25/30

poštovné v cene :)

Workshop
Prispejte 500 € a viac

Workshop

Zostáva 18/20

Workshop zameraný na tvorbu videa pre začiatočnikov v LM

meno v titulkoch

veľký podpísaný print

kalendár

limitovaný zin

+ vstup na prednášku spojenú s projekciou filmu

Odmena Zostáva 18/20

poštovné v cene :)

Sponzor
Prispejte 1 000 € a viac

Sponzor

Zostáva 8/8

meno v titulkoch

workshop zameraný na video pre začiatočníkov v LM

veľký podpísaný print z Arktídy

kalendár

limitovaný zin s fotkami

+ vstup na prednášku spojenú s projekciou filmu

Odmena Zostáva 8/8

poštovné v cene :)

Hlavný Sponzor
Prispejte 2 000 € a viac

Hlavný Sponzor

Zostáva 5/5

meno alebo logo v titulkoch

workshop zameraný na video pre začiatočníkov v LM

veľký podpísaný print z Arktídy

kalendár

limitovaný zin s fotkami

+ vstup na prednášku spojenú s projekciou filmu

Odmena Zostáva 5/5

poštovné v cene :)

Pohľadnica
Minuli sa

Pohľadnica

Zostáva 0/50

Pohľadnica z najsevernejšieho, trvalo obývaného mesta sveta

Odmena Zostáva 0/50

poštovné v cene :)

Kalendár
Minuli sa

Kalendár

Zostáva 0/100

Kalendár s fotkami z Arktídy

Podpísaných prvých 100ks

Odmena Zostáva 0/100

poštovné v cene :)

Naštartuj projekt je určený zakladateľom zaujímavých nápadov, ktorým môže podporením kampane pomôcť ktokoľvek. Kampane na Naštartuj projekt nie sú realizované podľa zákona o verejných zbierkach, ktorý zahŕňa iba verejnoprospešné aktivity. Viac si môžete prečítať v našich Pravidlách používania.

Chcete Naštartovať projekt? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň

Podporte projekt a získajte atraktívnu odmenu

Dobrý pocit
Prispejte 5 € a viac

Dobrý pocit

Dobrý pocit za ľubovolný príspevok podľa Vášho uváženia

2x Kalendár
Prispejte 50 € a viac

2× Kalendár

Zostáva 81/100

2× kalendár s fotkami z Arktídy

Podpísaných prvých 100ks

Odmena Zostáva 81/100

Poštovné v cene :)

Veľký print + Kalendár
Prispejte 130 € a viac

Veľký print + Kalendár

Zostáva 34/50

podpísaný veľký print z Arktídy

kalendár s fotkami z Arktídy

+ vstup na prednášku spojenú s projekciou filmu

Odmena Zostáva 34/50

poštovné v cene :)

Veľký print + Limitovaný zin
Prispejte 250 € a viac

Veľký print + Limitovaný zin

Zostáva 25/30

podpísaný veľký print z Arktídy

limitovaný vlastnoručne vyrobený zin

meno v titulkoch filmu

+ vstup na prednášku spojenú s projekciou filmu

Odmena Zostáva 25/30

poštovné v cene :)

Workshop
Prispejte 500 € a viac

Workshop

Zostáva 18/20

Workshop zameraný na tvorbu videa pre začiatočnikov v LM

meno v titulkoch

veľký podpísaný print

kalendár

limitovaný zin

+ vstup na prednášku spojenú s projekciou filmu

Odmena Zostáva 18/20

poštovné v cene :)

Sponzor
Prispejte 1 000 € a viac

Sponzor

Zostáva 8/8

meno v titulkoch

workshop zameraný na video pre začiatočníkov v LM

veľký podpísaný print z Arktídy

kalendár

limitovaný zin s fotkami

+ vstup na prednášku spojenú s projekciou filmu

Odmena Zostáva 8/8

poštovné v cene :)

Hlavný Sponzor
Prispejte 2 000 € a viac

Hlavný Sponzor

Zostáva 5/5

meno alebo logo v titulkoch

workshop zameraný na video pre začiatočníkov v LM

veľký podpísaný print z Arktídy

kalendár

limitovaný zin s fotkami

+ vstup na prednášku spojenú s projekciou filmu

Odmena Zostáva 5/5

poštovné v cene :)

Pohľadnica
Minuli sa

Pohľadnica

Zostáva 0/50

Pohľadnica z najsevernejšieho, trvalo obývaného mesta sveta

Odmena Zostáva 0/50

poštovné v cene :)

Kalendár
Minuli sa

Kalendár

Zostáva 0/100

Kalendár s fotkami z Arktídy

Podpísaných prvých 100ks

Odmena Zostáva 0/100

poštovné v cene :)