Úspešne dokončené:

Trilógia Kolofón

Míľnik 1/1

Suma potrebná na čiastočné pokrytie tlače 3000 kusov trilógie Kolofón.

Získaných 0 € 5 874 €
5 000 €
 -
155 podporovateľov
Celkom sa zapojilo
38 €
Priemerná výška daru
500 €
Najvyšší dar
45 dní
Získané za
Viac o tomto projekte

Trilógia Kolofón

Míľnik 1/1

Suma potrebná na čiastočné pokrytie tlače 3000 kusov trilógie Kolofón.

Získaných 0 € 5 874 €
5 000 €
Dátum pridania
16. 6. 2022
Posledná aktualita

9. 8. 2022 8:57

Kolofón to dokázal!

Drahí podporovatelia, náš cieľ sa podaril! V tejto neľahkej dobe sa vás našiel dostatočný počet, ktorí ste projekt podporili a vďaka vám bude môcť vzniknúť niečo unikátne. Originálna knižná trilógia o čertovi Kolofónovi! Ešte raz jedno veľké čertovské vďaka a sledujte nás aj naďalej, aby ste videli ako knihy vznikajú. Na Vianoce ich budete držať v rukách. 

Zobraziť celú aktualitu

Predstavenie príbehu

Čert Kolofón uzrel svetlo sveta v roku 2015 ako postavička v rovnomennom divadelnom predstavení Bábkového divadla Morgonrock. Netrvalo dlho a stal sa z neho obľúbenec nielen detského publika. Hra O čertovi Kolofónovi je na programe už sedem rokov. Tento hit medzi bábkovými divadlami obehol množstvo veľkých festivalov, kultúrnych centier aj kulturákov a má za sebou už viac ako 300 repríz od Humenného až po Bratislavu.

Kolofón v knihe

V roku 2017 sa dočkal Kolofón prvého knižného spracovania. Ilustrovaná kniha zožala rovnaký úspech ako pôvodná hra a dnes je definitívne vypredaná. Preto sa zrodil nápad na nové redizajnované vydanie knihy. A aby to nebolo málo, tak jedným ťahom dôjde k vydaniu aj ďalších dvoch príbehov o Kolofónovi. Možete sa tak tešiť na kompletnú knižnú trilógiu prvých troch príbehov z kolofónovského univerza.

Okrem prvého dielu O čertovi Kolofónovi tak vyjde aj dvojka Kolofón a Tri kocky droždia a trojka Kolofón a Lovec plastov Zero Waste. Oba tieto diely sa podobne ako jednotka dostali na svet v podobe divadelnej hry Bábkového divadla Morgonrock. Tri kocky droždia sa hrajú od roku 2020 a Lovec plastov Zero Waste od roku 2021. Sú z nich podobne ako z hry O čertovi Kolofónovi žiadané tituly. Prvý diel v rámci redizajnu zmení aj svoj názov a bude sa po novom volať Kolofón a Janko a Marienka.

Čarovný kolofónovský svet

Kolofónovské univerzum je podmanivý a originálny fikčný svet, v ktorom sa stretávajú postavičky z tradičných slovenských ľudových rozprávok ako čerti, ježibaby či obecní sluhovia s klasickými rozprávkovými figúrami ako Janko a Marienka, Ded Vševed, antropomorfnými zvieratami ako udatný Diviačik, či hovoriaca kalifornská dážďovka Kerolajn, s mýtickými hrdinami z Divokého západu ako lovec plastov Zero Waste, či lúpežnou bratskou dvojicou Charliem a Elliem.

Čaro kolofónovských príbehov spočíva v inovatívnom a nevídanom miešaní klasických rozprávok s modernými prvkami a popkulturnými svetmi, čo z nich v kombinácii s napínavým dejom plným dobrodružných aj romantických scén robí chytľavé čítanie pre detské, ale často aj odrastenejšie a poučenejšie publikum.

Všetky tri diely budú v knižnej podobe doplnené o atraktívne ilustrácie z pera talentovných slovenských ilustrátorov. K Michalovi Löwymu, ktorý ilustroval jednotku, sa tak pridá Andrej Kolenčík (Tri kocky droždia) a Dávid Soboň (Lovec plastov Zero Waste). O celkový dizajn knižnej trilógie sa bude starať ostrieľaný slovenský knižný dizajnér Peter Gála. Do rúk sa tak čitateľom dostane originálne a bezkonkurenčné dielo v podobe rozprávkovej knižnej trilógie.

Kto za kampaňou stojí?

Peter Gärtner je plodný slovenský spisovateľ, dramatik, scenárista, bábkar a komik. Okrem postavy čerta Kolofóna stvoril aj ďalších detský hrdinov v knihách Čakanie na sneh a Krpci z tretieho vchodu a v divadelnej hre Lovci duchov. Napísal aj dve knihy pre dospelých a to úspešný komiks o živote Lasicu a Satinského Radostná správa a komediálny spoločenský román Veľký román.

S divadlom začínal už na strednej škole a to na slávnej žilinskej Improlige pod prezývkou Štvernohý had. Jeho Bábkové divadlo Morgonrock patrí so stovkami repríz medzi najúspešnejšie slovenské kočovné divadlá a určite ho poznáte z množstva festivalov a akcií. Divadlo pravidelne vystupuje od roku 2021 v bratislavskej Novej Cvernovke.

Na čo získané peniaze použijme?

Získané peniaze budú použité na tlač všetkých troch kníh o čertovi Kolofónovi. Každý diel sa bude tlačiť v počte 1000 kusov, teda spoločne 3000 kníh. Suma 5000€ bude teda základom na to, aby knihy mohli byť vôbec vytlačené. 

Aby dielo bolo vyhotovené v čo najvyššej možnej tlačiarenskej kvalite, tieto položky budú tvoriť značnú finančnú záťaž. Kvalitný dizajn, kvalitný papier a dobré tlačiarenské technológie prispejú k umeleckému úspechu celého projektu. Deti a ich rodičia tak dostanú do svojej knižnice hodnotný čitateľský artefakt.

Chcete zakladateľovi projektu niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Aktuality

9. 8. 2022 8:57

Kolofón to dokázal!

Drahí podporovatelia, náš cieľ sa podaril! V tejto neľahkej dobe sa vás našiel dostatočný počet, ktorí ste projekt podporili a vďaka vám bude môcť vzniknúť niečo unikátne. Originálna knižná trilógia o čertovi Kolofónovi! Ešte raz jedno veľké čertovské vďaka a sledujte nás aj naďalej, aby ste videli ako knihy vznikajú. Na Vianoce ich budete držať v rukách. 

Kedy trilógia Kolofón vznikne?

Predpokladaný dátum vydania trilógie je október 2022, v prípade ak úspešne prebehne kampaň.

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde má každý možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba. Samozrejme, každá kampaň musí byť v súlade s naším Etickým kódexom a Pravidlami používania.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie dokumentov, ktoré potvrdzujú účel výzvy či skutočnosti uvádzané vo výzve. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité. Pri Naštartuj projekt navyše využívame overenie subjektu treťou stranou a dbáme na to, aby boli odmeny doručené tak, ako bolo v kampani sľúbené.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Prečo mi od vás neprišla žiadna faktúra?

Donio nemôže vystavovať faktúru za váš príspevok na Naštartuj projekt, iba generovať Zmluvu o podpore projektu. Ak pre potreby vášho účtovníctva potrebujete aj faktúru, obráťte sa s touto požiadavkou na zakladateľa projektu.

Kedy môžem očakávať svoju odmenu?

Zodpovednosť za odosielanie odmien a komunikáciu o nich má zakladateľ kampane. Ak nie je uvedené inak (napr. špecifikované v odmene), zakladateľ má na odoslanie odmien podporovateľom 90 dní. Odmeny nie je možné vyzdvihnúť v kancelárii Donio v Novej Cvernovke.

Po odoslaní príspevku mi od vás neprišiel žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

Ak sa ukončenej kampani nepodarila dosiahnuť želaná cieľová čiastka, ešte to neznamená, že peniaze zakladateľ nezíska. Pri vyplácaní sa riadime pravidlami jednotlivých druhov kampaní. Pri Dobročinných výzvach je podmienkou vyplatenia financií zakladateľovi kampane dosiahnutie minimálnej čiastky 200 € alebo dosiahnutie prvého kampaňového miľníka (ak kampaň pracovala s miľníkmi). Pri Naštartuj projekt je podmienkou vyplatenia dosiahnutie prvého kampaňového miľníka. Ak kampaň spĺňa podmienky, zakladateľovi vyplatíme získanú čiastku v plnej výške. Pokiaľ kampaň nedosiahla ani minimálnu čiastku potrebnú na vyplatenie, príspevky do 14 pracovných dní vrátime späť darcom priamo na účet alebo na platobnú kartu.

Veľkorysý darca
5 €  •  31. 7. 2022 23:12
Milý darca
5 €  •  31. 7. 2022 23:10
Láskavý darca
50 €  •  31. 7. 2022 23:05
Veľkorysý darca
50 €  •  31. 7. 2022 23:05
Dobrosrdečný darca
45 €  •  31. 7. 2022 22:38
Štedrý darca
45 €  •  31. 7. 2022 21:18
Láskavý darca
45 €  •  31. 7. 2022 21:05
Veľkorysý darca
50 €  •  31. 7. 2022 21:00
Štedrý darca
45 €  •  31. 7. 2022 18:22
Milý darca
65 €  •  31. 7. 2022 17:58
Milý darca
15 €  •  31. 7. 2022 17:16
Láskavý darca
15 €  •  31. 7. 2022 17:14
Dobrosrdečný darca
15 €  •  31. 7. 2022 13:40
Milý darca
15 €  •  31. 7. 2022 7:44
Láskavý darca
15 €  •  31. 7. 2022 7:40
Darca, ktorý je za každú dobrost
15 €  •  30. 7. 2022 23:08
Láskavý darca
45 €  •  30. 7. 2022 21:31
Darca, ktorý je za každú dobrost
100 €  •  30. 7. 2022 20:03
Darca, ktorý je za každú dobrost
45 €  •  30. 7. 2022 18:54
Milý darca
45 €  •  30. 7. 2022 17:57
Darca, ktorý je za každú dobrost
45 €  •  30. 7. 2022 17:39
Láskavý darca
15 €  •  30. 7. 2022 17:08
Láskavý darca
45 €  •  30. 7. 2022 15:05
Štedrý darca
45 €  •  30. 7. 2022 15:05
Štedrý darca
20 €  •  30. 7. 2022 14:55
Milý darca
6 €  •  30. 7. 2022 14:24
Emilia L.
45 €  •  30. 7. 2022 14:06
Juchuu!
Lucia W.
50 €  •  30. 7. 2022 13:16
Ďakujeme … za radosť ktorú nám Kolofón robí 😘👌👏
Milý darca
45 €  •  30. 7. 2022 13:10
Dobrosrdečný darca
15 €  •  30. 7. 2022 12:50
Darca, ktorý je za každú dobrost
15 €  •  30. 7. 2022 12:46
Darca, ktorý je za každú dobrost
45 €  •  30. 7. 2022 11:20
Veľkorysý darca
15 €  •  30. 7. 2022 11:04
Ľubka
50 €  •  30. 7. 2022 10:36
Držíme palce a fandime Ti.
Darca, ktorý je za každú dobrost
50 €  •  30. 7. 2022 8:54
Veľkorysý darca
20 €  •  30. 7. 2022 8:48
Láskavý darca
70 €  •  30. 7. 2022 7:46
Veľkorysý darca
15 €  •  30. 7. 2022 7:30
Veľkorysý darca
15 €  •  30. 7. 2022 7:28
Štedrý darca
5 €  •  29. 7. 2022 21:52
znepokojená Radana
15 €  •  29. 7. 2022 19:18
Super výber ilustrátorov. Aj keď rodovo dosť nevyvážený. Do pekla aj s Kolofónom! :P
Ivana G.
90 €  •  29. 7. 2022 16:07
Nech sa vám darí vo všetkom čo robíte a nech je rodinka zdravá!
Palo
30 €  •  29. 7. 2022 15:16
Nech ťa neopúšťa chuť tvoriť a Kolofóna zažívať nové dobrodružstvá!
Štedrý darca
15 €  •  29. 7. 2022 12:01
Milý darca
45 €  •  29. 7. 2022 11:38
Ivana U.
45 €  •  29. 7. 2022 10:56
Peťo, dúfam že to dorazí do úspešného konca. :) držime palce a tešíme sa na kolofóna aj s venovaním. ;)
Štedrý darca
15 €  •  29. 7. 2022 9:48
Darca, ktorý je za každú dobrost
20 €  •  29. 7. 2022 9:43
Dobrosrdečný darca
45 €  •  29. 7. 2022 9:42
Milý darca
5 €  •  29. 7. 2022 9:30
Veľkorysý darca
15 €  •  29. 7. 2022 9:22
Terezia P.
15 €  •  29. 7. 2022 9:15
Peter, verim, ze to das, bola by to skoda :) tesime sa nadalsie dve knihy Kolofona. R+T+I+I
Veľkorysý darca
15 €  •  29. 7. 2022 9:13
Láskavý darca
15 €  •  29. 7. 2022 8:44
Štedrý darca
20 €  •  29. 7. 2022 8:40
Dobrosrdečný darca
100 €  •  29. 7. 2022 8:39
Štedrý darca
15 €  •  29. 7. 2022 8:12
Láskavý darca
45 €  •  29. 7. 2022 7:57
Milada J.
45 €  •  29. 7. 2022 7:35
Fandíme Kolofónkovi a ďakujeme, že sa pripomínate, aby sme vás nezabudli podporiť 😄😈👌
Darca, ktorý je za každú dobrost
65 €  •  28. 7. 2022 22:51
Darca, ktorý je za každú dobrost
20 €  •  28. 7. 2022 22:19
Láskavý darca
65 €  •  28. 7. 2022 22:16
Milý darca
65 €  •  28. 7. 2022 21:54
Veľkorysý darca
30 €  •  28. 7. 2022 21:20
Štedrý darca
15 €  •  28. 7. 2022 21:07
Veľkorysý darca
15 €  •  28. 7. 2022 20:27
Dobrosrdečný darca
10 €  •  28. 7. 2022 19:55
Štedrý darca
65 €  •  28. 7. 2022 19:18
Monika M.
20 €  •  28. 7. 2022 19:17
Peto a Kolofon, ste najlepsi! Dúfam, že sa coskoro vidíme aj na nejako predstaveni!
Dobrosrdečný darca
5 €  •  28. 7. 2022 19:16
Milý darca
15 €  •  28. 7. 2022 18:19
Milý darca
15 €  •  28. 7. 2022 18:18
Darca, ktorý je za každú dobrost
15 €  •  28. 7. 2022 17:38
Darca, ktorý je za každú dobrost
15 €  •  28. 7. 2022 15:12
Dobrosrdečný darca
90 €  •  28. 7. 2022 13:37
Martin M.
15 €  •  28. 7. 2022 13:25
Peto, squelle to robis! Len tak dalej!
Štedrý darca
15 €  •  28. 7. 2022 11:43
Dobrosrdečný darca
45 €  •  28. 7. 2022 11:04
Darca, ktorý je za každú dobrost
75 €  •  28. 7. 2022 10:23
Martin M.
15 €  •  28. 7. 2022 9:51
Peto, squelle to robis! Sme do tebaaaa!!!! :D
Dobrosrdečný darca
5 €  •  28. 7. 2022 9:48
Štedrý darca
25 €  •  28. 7. 2022 9:43
Veľkorysý darca
15 €  •  28. 7. 2022 7:19
Milý darca
15 €  •  28. 7. 2022 7:12
Láskavý darca
20 €  •  28. 7. 2022 6:30
Juliana B.
45 €  •  28. 7. 2022 0:08
Tesime sa a držíme palce!🎈
Láskavý darca
15 €  •  27. 7. 2022 23:47
Láskavý darca
15 €  •  27. 7. 2022 23:25
Milý darca
50 €  •  27. 7. 2022 22:38
Láskavý darca
65 €  •  27. 7. 2022 21:14
Láskavý darca
45 €  •  27. 7. 2022 20:10
Štedrý darca
25 €  •  27. 7. 2022 19:43
Veľkorysý darca
50 €  •  27. 7. 2022 18:06
Milý darca
20 €  •  27. 7. 2022 17:46
Dobrosrdečný darca
20 €  •  27. 7. 2022 16:00
Láskavý darca
15 €  •  27. 7. 2022 15:59
Miška P.
45 €  •  27. 7. 2022 15:50
Sme (spolu s mojimi deckami) fanúšikmi Kolofóna (a oddaní čitatelia) a Peťovi držíme palce, aby trilógia vyšla ;) ❤️!
Darca, ktorý je za každú dobrost
250 €  •  27. 7. 2022 15:01
Darca, ktorý je za každú dobrost
45 €  •  27. 7. 2022 12:48
Štedrý darca
15 €  •  27. 7. 2022 12:11
tandarOFFci
45 €  •  27. 7. 2022 11:57
Peťo, dnes sa nám nič pozitívne nepodarilo až na kúpu/podporu Kolofóna. Držíme prsty!!!! Zn. Veríme na zázraky. Pekný deň.
Nikola K.
15 €  •  27. 7. 2022 10:41
❤️
Dobrosrdečný darca
10 €  •  27. 7. 2022 10:12
Milý darca
15 €  •  27. 7. 2022 8:20
Láskavý darca
15 €  •  26. 7. 2022 18:35
Láskavý darca
20 €  •  26. 7. 2022 16:12
Štedrý darca
45 €  •  26. 7. 2022 15:45
Milý darca
15 €  •  26. 7. 2022 15:04
Darca, ktorý je za každú dobrost
9 €  •  26. 7. 2022 14:52
Štedrý darca
15 €  •  26. 7. 2022 12:25
Štedrý darca
15 €  •  25. 7. 2022 11:14
Anetta V.
45 €  •  24. 7. 2022 21:34
Toto sa nedá nepodporiť, Kolofóna do každej rodiny!
Dobrosrdečný darca
45 €  •  24. 7. 2022 14:43
Braňo L.
45 €  •  24. 7. 2022 9:17
Na svete sú len dva druhy detí. Tie, ktoré Kolofóna čítali a tie, ktoré ho čítať budú!
Darca, ktorý je za každú dobrost
45 €  •  23. 7. 2022 8:11
Láskavý darca
70 €  •  23. 7. 2022 7:03
Veľkorysý darca
77 €  •  22. 7. 2022 22:10
Darca, ktorý je za každú dobrost
20 €  •  22. 7. 2022 12:50
Veľkorysý darca
10 €  •  22. 7. 2022 8:10
Láskavý darca
45 €  •  21. 7. 2022 20:52
Veľkorysý darca
100 €  •  21. 7. 2022 17:31
Darca, ktorý je za každú dobrost
500 €  •  20. 7. 2022 16:33
Štedrý darca
25 €  •  20. 7. 2022 11:22
Veľkorysý darca
15 €  •  19. 7. 2022 23:23
Milý darca
15 €  •  19. 7. 2022 23:21
Dobrosrdečný darca
15 €  •  19. 7. 2022 21:10
Štedrý darca
20 €  •  19. 7. 2022 12:06
Sojky v hlave
50 €  •  18. 7. 2022 22:12
Držíme palce! ❤️
Milý darca
45 €  •  18. 7. 2022 20:51
Štedrý darca
20 €  •  18. 7. 2022 20:08
Dobrosrdečný darca
15 €  •  18. 7. 2022 19:43
Radka T.
65 €  •  15. 7. 2022 9:25
Kľudne to daj tosovi zabalené nemusíš posielať na adresu . Dám to malému k Vianociam potom . Diki a držím palce . Radki
Štedrý darca
45 €  •  13. 7. 2022 22:22
Dobrosrdečný darca
45 €  •  13. 7. 2022 21:38
Štedrý darca
20 €  •  13. 7. 2022 10:51
Štedrý darca
47 €  •  10. 7. 2022 22:44
Štedrý darca
25 €  •  10. 7. 2022 6:33
Láskavý darca
45 €  •  9. 7. 2022 10:55
Darca, ktorý je za každú dobrost
100 €  •  6. 7. 2022 16:50
Štedrý darca
15 €  •  5. 7. 2022 14:45
Darca, ktorý je za každú dobrost
45 €  •  5. 7. 2022 8:05
Jana M.
45 €  •  4. 7. 2022 18:18
Snad sa dockame Kolofona aj v Liptovskom Mikulasi (plís plís)
Milý darca
10 €  •  2. 7. 2022 21:23
Štedrý darca
100 €  •  24. 6. 2022 19:14
Láskavý darca
5 €  •  22. 6. 2022 14:48
Štedrý darca
20 €  •  22. 6. 2022 13:08
Láskavý darca
5 €  •  22. 6. 2022 10:58
Láskavý darca
15 €  •  22. 6. 2022 7:34
Veľkorysý darca
55 €  •  21. 6. 2022 9:32
Štedrý darca
65 €  •  20. 6. 2022 13:24
Štedrý darca
50 €  •  17. 6. 2022 16:38
Juraj B.
45 €  •  17. 6. 2022 14:22
Petko strasne sa tesime na knizky ked si v nich budeme so synom listovat a citat.
Dobrosrdečný darca
50 €  •  17. 6. 2022 8:39
Láskavý darca
10 €  •  17. 6. 2022 7:07
Tatiana P.
45 €  •  16. 6. 2022 15:48
Tešíme sa na knižky 😍 predstavenia milujeme 😍

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.

Pri tejto kampani nejde Darcovkú výzvu pridať, pretože kampaň už bola ukončená.

Vyberte si odmenu

Naštartuj projekt je určený zakladateľom zaujímavých nápadov, ktorým môže podporením kampane pomôcť ktokoľvek. Kampane na Naštartuj projekt nie sú realizované podľa zákona o verejných zbierkach, ktorý zahŕňa iba verejnoprospešné aktivity. Viac si môžete prečítať v našich Pravidlách používania.

Chcete Naštartovať projekt? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň

Podporte projekt a získajte atraktívnu odmenu