Výstava Matúša Zajaca „Distant Proximity“ na festivale Mesiac fotografie 24

Míľnik 1/2

Ak sa podarí dosiahnuť tento míľnik, projekt dostane novú dimenziu a energiu od Vás. Pomôžte projektu priblížiť sa ku cieľu.

Získaných 0 € 2 400 €
2 000 €
25 dní
do ukončenia

Míľnik 2/2

Zo získaných finančných prostriedkov zrealizujem veľkoformátový kvalitný plagát k výstave v rozmeroch 150 cm x 150 cm

Získaných 0 € 2 400 €
2 300 €
25 dní
do ukončenia
Zakladateľ
Matúš Zajac
Dátum pridania
29. 4. 2024
Posledná aktualita

19. 5. 2024 14:24

Veľká vďaka, vážim si vašu podporu, dosiahli sme druhý míľnik.

Som nesmierne šťastný ako rýchlo sa vďaka Vám zbierka na výstavu Distant Proximity dostala do cieľovej rovinky. Viem že ostáva ešte viac ako dvadsať dní do ukončenia zbierky a hádam sa podarí zbierku mierne navýšiť a mať viac možností realizovať najvhodnejšiu inštaláciu v galérii pre môj projekt. Ešte raz obrovská vďaka hlavne Vám ktorí ste nezištne podporili zbierku v rámci daru.

PS: Po skončení zbierky 15. 6. 2024 budem posielať objednané knihy, fotografie a dohodnem sa na presnom dátume workshopu s prihlásenými. Kto by potreboval skôr knižku, fotografiu, kľudne ma kontaktujte a rád sa s Vami dohodnem a stretnem. Prednáška bude realizovaná počas výstav v novembri 2024, zatiaľ uvažujem o termíne 16. 11. 2024. Všetko upresním po 15. 6. 

Matúš.

Zobraziť celú aktualitu
Všetky aktuality

Chcete byť súčasťou?

Staňte sa súčasťou autorskej výstavy dokumentárneho fotografa Matúša Zajaca ku knihe Distant Proximity ( Vzdialená blízkosť ) na festivale Mesiac fotografie v novembri 2024  

Výstava fotografií bude súčasťou festivalu Mesiac fotografie 2024

Festival Mesiac fotografie patrí ku najvýznamnejším v strednej Európe a vždy priláka tisícky návštevníkov z celej Európy. Na festivale sa predpokladá aj účasť svetoznámych fotografov zo sveta v rôznych témach a jednou z nich bude mentálne zdravie. Téma duševného zdravia momentálne rezonuje vo svete a hľadajú sa východiská ako pomáhať a humanistická fotografia vždy bola prínosom pre spoločnosť. Som poctený, že som vo výbere festivalu ako autor reprezentujúci Slovenskú republiku. Ďalší dvaja významní dokumentárni fotografi, s ktorými by som mal vystavovať svoj niekoľkoročný projekt Vzdialená blízkosť, sú svetoznámy Anders Petersen zo Švédska a oceňovaný Valerio Bispuri z Talianska.

  Silou výstavy Distant Proximity je symbióza reality, umenia a skrytej, naliehavej výzvy –  volania až výkriku  k zmene. Tá správa sa dá počuť, keď sa ticho ponoríme spolu s autorom výstavy do záberov objektívu ktorými píše osudy ľudí. Hĺbka ponoru fotografii paradoxne odhaľuje nie len ich dramatickú situáciu ale aj bolesťou osudu tvoriace sa  dobro, ktoré sa zrkadlí niekde nedosiahnuteľne ďaleko v diaľke a zároveň bezprostredne úplne blízko. To všetko nevtieravo,  ako keď niekto opisuje vlastný príbeh, ponúka fotografia Matúša Zajaca.    

     Výstava osloví hlavne publikum inklinujúce ku sociálnym témam, ale aj divákov, ktorí vyhľadávajú umeleckú fotografiu v galerijnom priestore. Výstava odprezentuje veľmi silné až osobné  príbehy zo sociálnych zariadení na ktorých som pracoval niekoľko dlhých rokov ( 2001–2024) a navštívil som viac krát vyše dvadsať sociálnych zariadení po celom Slovensku.  Jej cieľom je poukázať na život za múrmi do ktorého sa bežný človek nedostane a predstaviť životné príbehy pomocou emocionálnej  fotografie. Ukázať krásu ľudí pred ktorými majorita zatvára oči.

 Matúš Zajac o projekte: 

„Nestačí byť prítomný, musíš byť zainteresovaný“

Sociológ Slavomír Krupa a autor textu o projekte Distant Proximity napísal:

Skrytý svet  za stenami domovov nie je v žiari reflektorov, žijú v ňom však jedineční, neopakovateľní ľudia, spájajúci na jednom mieste stovky, tisíce ľudských osudov rodín a priateľov, no aj neznámych ľudí.  A oproti tomu Zem, kde nás žije v súčasnosti 7,5 miliárd, čo  letí vesmírom bez zásahu človeka tisíce rokov. Fascinujúci reálny aj transcendentný svet objavíme vtedy, keď stretneme človeka a máme otvorené oči a mysle.   

Spoznávanie sveta ľudí s postihnutím je jedinečnou príležitosťou pre vnímanie paradoxu vonkajšej bezmocnosti a vnútornej, skrytej  moci osobnosti.  Keď som slabý, vtedy som silný, napísal Pavel z Tarzu. Nie je to  manipulatívna, presadzujúca sa, agresívna,  súťažiaca, rozpínavá moc, ale moc dobra, tichosti, pokoja, pokorného očakávania, moc sĺz, bolesti, takmer neviditeľných pohybov tela, moc čistoty pohľadu, trpezlivosti, úsmevu, hlasu,  bezbrannosti. To je skrytý odkaz pre všetkých mocných i bezmocných. Tento svet   Matúš Zajac objavuje  vo svojich fotografiách.

O autorovi :

Matúš Zajac ( 1971 ) študoval fotografiu v Prahe na FAMU a v Bratislave na VŠVU.

V roku 2013 získal zlaté oko na Czech Press Photo  v kategórii Príroda a životné prostredie, na Slovak Press Photo získal prvú cenu  v kategórii šport , v roku 2012 získal na Czech Press Photo druhú cenu v kategórii Umenie a zábava  a na Slovak Press Photo tretiu cenu v kategórii portrét. V roku 2014 tretiu cenu na Slovak Press Photo v kategórii Bežný život.

V roku 2012 získal novinársku cenu za najlepšiu fotoreportáž za esej HoPe za rok 2011. Bol aj nominovaný v kategórii najlepšia novinárska fotografia za roky 2007, 2010, 2011 a 2012.

Autorove fotografie boli ocenené v obrazovom editovaní prvým a tretím miestom v súťaži The best of Photojournalizm 2011 a 2013 čestnou cenou. V roku 2023 sa jeho dlhodobý projekt o Petre dostal do užšieho výberu v rámci Európy na World Press Photo. Matúš Zajac vyučoval fotografiu na Univerzite Komenského ( katedra žurnalistiky). Momentálne vyučuje fotografiu na strednej umeleckej škole animovanej tvorby. Vychoval cez svoje workshopy niekoľko desiatok úspešných fotografov. Venuje sa dlhodobým sociálnym projektom.

V roku 2011 vydal svoju prvú autorskú knihu Podoby viery na ktorej pracoval 20 rokov. V prelome rokov 2014/2015 vydáva svoju druhú knihu so sociálnou tematikou zo života komunít  Mimo/OUT. V roku 2020 vydal úspešnú knihu zo života subkultúr IN a v roku 2024 autorovi vyšla veľmi osobná kniha Distant Proximity (Vzdialená blízkosť). Pravidelne vystavuje svoju voľnú tvorbu doma a vo svete. Žije a tvorí v Bratislave.

web: www.zajacphoto.com

 

Komu pomôžeme?

Výstavou umožníme spoznať skrytý svet ľudí s postihnutím odkázaných žiť svoj život za múrmi v rôznych sociálnych zariadeniach. Táto veľmi emotívna výstava je určená pre širokú verejnosť, nakoľko je táto téma v značnej miere tabulizovaná v spoločnosti a dosiahne aj edukačný efekt.

Na čo konkrétne budú peniaze z tejto kampane použité?

Získané financie sa použijú na tlač fotografií, rámovanie a podporné aktivity týkajúce sa výstavy. 

Za prvý míľnik vytlačím a zarámujem fotografie.

Za druhý míľnik zrealizujem veľkoformátový plagát (1,5mx1.5m) na výstavu.

 Tým, že som vydal za vlastné náklady svoju publikáciu Distant Proximity 2024, mi touto finančnou podporou umožníte fotografie z knihy predstaviť širokej verejnosti spoločne so svetoznámym fotografom Andersom Petersenom. 

Chcete zakladateľovi projektu niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Aktuality

19. 5. 2024 14:24

Veľká vďaka, vážim si vašu podporu, dosiahli sme druhý míľnik.

Som nesmierne šťastný ako rýchlo sa vďaka Vám zbierka na výstavu Distant Proximity dostala do cieľovej rovinky. Viem že ostáva ešte viac ako dvadsať dní do ukončenia zbierky a hádam sa podarí zbierku mierne navýšiť a mať viac možností realizovať najvhodnejšiu inštaláciu v galérii pre môj projekt. Ešte raz obrovská vďaka hlavne Vám ktorí ste nezištne podporili zbierku v rámci daru.

PS: Po skončení zbierky 15. 6. 2024 budem posielať objednané knihy, fotografie a dohodnem sa na presnom dátume workshopu s prihlásenými. Kto by potreboval skôr knižku, fotografiu, kľudne ma kontaktujte a rád sa s Vami dohodnem a stretnem. Prednáška bude realizovaná počas výstav v novembri 2024, zatiaľ uvažujem o termíne 16. 11. 2024. Všetko upresním po 15. 6. 

Matúš.

13. 5. 2024 9:41

Ďakujem Vám, že sme dosiahli prvý míľnik nášho spoločného projektu!

Ďakujem Vám všetkým za podporu, nesmierne si vážim Vašu pomoc. Verím, že aj vďaka tomu bude zbierka na konci úspešná.

4. 5. 2024 7:07

Ďakujem Vám, už sme sa priblížili k 1 mílniku

Ďakujem všetkým za podporu! Vážim si to a dúfam v pozitívny koniec zbierky!

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde má každý možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba. Samozrejme, každá kampaň musí byť v súlade s naším Etickým kódexom a Pravidlami používania.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie dokumentov, ktoré potvrdzujú účel výzvy či skutočnosti uvádzané vo výzve. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité. Pri Naštartuj projekt navyše využívame overenie subjektu treťou stranou a dbáme na to, aby boli odmeny doručené tak, ako bolo v kampani sľúbené.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Prečo mi od vás neprišla žiadna faktúra?

Donio nemôže vystavovať faktúru za váš príspevok na Naštartuj projekt, iba generovať Zmluvu o podpore projektu. Ak pre potreby vášho účtovníctva potrebujete aj faktúru, obráťte sa s touto požiadavkou na zakladateľa projektu.

Kedy môžem očakávať svoju odmenu?

Zodpovednosť za odosielanie odmien a komunikáciu o nich má zakladateľ kampane. Ak nie je uvedené inak (napr. špecifikované v odmene), zakladateľ má na odoslanie odmien podporovateľom 90 dní. Odmeny nie je možné vyzdvihnúť v kancelárii Donio v Novej Cvernovke.

Po odoslaní príspevku mi od vás neprišiel žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

Ak sa ukončenej kampani nepodarila dosiahnuť želaná cieľová čiastka, ešte to neznamená, že peniaze zakladateľ nezíska. Pri vyplácaní sa riadime pravidlami jednotlivých druhov kampaní. Pri Dobročinných výzvach je podmienkou vyplatenia financií zakladateľovi kampane dosiahnutie minimálnej čiastky 200 € alebo dosiahnutie prvého kampaňového miľníka (ak kampaň pracovala s miľníkmi). Pri Naštartuj projekt je podmienkou vyplatenia dosiahnutie prvého kampaňového miľníka. Ak kampaň spĺňa podmienky, zakladateľovi vyplatíme získanú čiastku v plnej výške. Pokiaľ kampaň nedosiahla ani minimálnu čiastku potrebnú na vyplatenie, príspevky do 14 pracovných dní vrátime späť darcom priamo na účet alebo na platobnú kartu.

Veľkorysý darca
50 €  •  19. 5. 2024 21:09
Darca, ktorý je za každú dobrost
20 €  •  18. 5. 2024 12:41
Štedrý darca
20 €  •  18. 5. 2024 11:10
Michal Babinčák
30 €  •  18. 5. 2024 8:46
Tešim sa na tvoju prednášku a na Anders Petersena :)
Darca, ktorý je za každú dobrost
20 €  •  16. 5. 2024 20:51
Láskavý darca
50 €  •  16. 5. 2024 15:12
Kevin V. Ton
20 €  •  16. 5. 2024 10:46
Těším se na výstavu!
Darca, ktorý je za každú dobrost
30 €  •  16. 5. 2024 9:13
Milý darca
100 €  •  13. 5. 2024 14:59
Dobrosrdečný darca
50 €  •  13. 5. 2024 10:27
Darca, ktorý je za každú dobrost
30 €  •  12. 5. 2024 21:11
Milý darca
20 €  •  12. 5. 2024 18:05
Štedrý darca
40 €  •  12. 5. 2024 17:03
Milý darca
30 €  •  10. 5. 2024 12:14
Dobrosrdečný darca
30 €  •  9. 5. 2024 10:52
Milý darca
30 €  •  9. 5. 2024 9:07
Láskavý darca
70 €  •  8. 5. 2024 12:33
Štedrý darca
100 €  •  6. 5. 2024 21:23
Milý darca
10 €  •  6. 5. 2024 8:03
Veľkorysý darca
200 €  •  5. 5. 2024 16:39
Dobrosrdečný darca
30 €  •  3. 5. 2024 17:16

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.
Pridať Darcovskú výzvu Zistiť viac

U tohto príbehu zatiaľ žiadne Darcovské výzvy nie sú

Vyberte si odmenu

Podpora dokumentárnej fotografie v ťažkých časoch kultúry
Prispejte 20 € a viac

Podpora dokumentárnej fotografie v ťažkých časoch kultúry

Ďakujem všetkým, odmenou bude nádherná výstava so svetovou personou fotografie Andersom Petersenom

Nezištná podpora ktorou prispejete na moju výstavu s Andersom Petersenom
Prispejte 10 € a viac

Nezištná podpora ktorou prispejete na moju výstavu s Andersom Petersenom

Odmenou bude jedinečná výstava s Andersom Petersenom

Odmenou mi bude dobrý pocit
Prispejte 5 € a viac

Odmenou mi bude dobrý pocit

Chcete ma podporiť bez nároku na odmenu? Ďakujem!

Odmena

Výšku podpory môžete ľubovoľne navýšiť v ďalšom kroku.

Kniha Distant Proximity
Prispejte 60 € a viac

Kniha Distant Proximity

Zostáva 93/100

Novinka  DISTANT PROXIMITY, ktorá vyšla v apríli 2024 s podpisom a venovaním a očíslovaním knihy. Limitovaná edícia v náklade 300 kusov. 

Odmena Zostáva 93/100

Ako odmena bude ku knihe pridaná očíslovaná a podpísaná fotografia vo formáte 18×24cm.

Knihu zašlem na adresu doporučenou poštou po skončení zbierky. 

Získať túto odmenu
Autorská prednáška výstav Distant Proximity a Andersa Petersena
Prispejte 30 € a viac

Autorská prednáška výstav Distant Proximity a Andersa Petersena

Zostáva 11/20

Rád Vás prevediem mojou výstavou Distant Proximity, ktorú zároveň finančne podporíte touto výzvou a výstavou Andersa Petersena s ktorým by som mal vystavovať, porozprávam príbehy o vzniku daných fotografií a samozrejme odpoviem na všetky kladené otázky.

Odmena Zostáva 11/20

V cene je zahrnutá aj vstupenka do galérie. Jeden termín počas trvania výstavy – sobota.

Nezabudnite prosím uviesť vo formulári ohľadom odmeny svoju emailovú adresu, na ktorej Vás budem kontaktovať ohľadom termínu prednášky. 

Kniha IN
Prispejte 50 € a viac

Kniha IN

Zostáva 6/8

Už vypredaná a úspešná kniha IN 2020 s podpisom a očíslovaním, posledných 8 kusov !!!

Odmena Zostáva 6/8

Knihu pošlem doporučenou poštou po skončení zbierky.

Kniha MIMO / OUT 2014
Prispejte 18 € a viac

Kniha MIMO / OUT 2014

Posledných 30 kusov knihy, ktorá sa venuje príbehom v rôznych komunitách. 

Odmena

Poštovné je v cene, knihu pošlem po ukončení zbierky.

Fotografia
Prispejte 180 € a viac

Fotografia

Zostáva 7/10

Môžete si vybrať ľubovoľnú fotografiu z môjho portfólia a dostanete ju očíslovanú a podpísanú na barytovom kvalitnom papieri vo formáte 40×60cm, alebo 45×60 cm.

Odmena Zostáva 7/10

Fotografia ostáva a rastie na hodnote.

Fotografiu zašlem na adresu doporučenou poštou po ukončení zbierky.

Workshop  - editovanie vašich fotografií
Prispejte 200 € a viac

Workshop  – editovanie vašich fotografií

Zostáva 3/5

V dohodnutom termíne si sadneme nad Vašimi fotografiami – portfóliom a pomôžem Vám zrealizovať výber pre prezentáciu, súťaže, katalógy či publikácie

Odmena Zostáva 3/5

Osobné stretnutie v Bratislave

Kniha PODOBY VIERY 2011
Minuli sa

Kniha PODOBY VIERY 2011

Zostáva 0/1

Posledný výtlačok veľmi úspešnej a v podstate zberateľskej knihy z roku 2011 s podpisom.

Odmena Zostáva 0/1

Knihu zašlem na adresu doporučenou poštou po ukončení zbierky.

Naštartuj projekt je určený zakladateľom zaujímavých nápadov, ktorým môže podporením kampane pomôcť ktokoľvek. Kampane na Naštartuj projekt nie sú realizované podľa zákona o verejných zbierkach, ktorý zahŕňa iba verejnoprospešné aktivity. Viac si môžete prečítať v našich Pravidlách používania.

Chcete Naštartovať projekt? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň

Podporte projekt a získajte atraktívnu odmenu

Podpora dokumentárnej fotografie v ťažkých časoch kultúry
Prispejte 20 € a viac

Podpora dokumentárnej fotografie v ťažkých časoch kultúry

Ďakujem všetkým, odmenou bude nádherná výstava so svetovou personou fotografie Andersom Petersenom

Nezištná podpora ktorou prispejete na moju výstavu s Andersom Petersenom
Prispejte 10 € a viac

Nezištná podpora ktorou prispejete na moju výstavu s Andersom Petersenom

Odmenou bude jedinečná výstava s Andersom Petersenom

Odmenou mi bude dobrý pocit
Prispejte 5 € a viac

Odmenou mi bude dobrý pocit

Chcete ma podporiť bez nároku na odmenu? Ďakujem!

Odmena

Výšku podpory môžete ľubovoľne navýšiť v ďalšom kroku.

Kniha Distant Proximity
Prispejte 60 € a viac

Kniha Distant Proximity

Zostáva 93/100

Novinka  DISTANT PROXIMITY, ktorá vyšla v apríli 2024 s podpisom a venovaním a očíslovaním knihy. Limitovaná edícia v náklade 300 kusov. 

Odmena Zostáva 93/100

Ako odmena bude ku knihe pridaná očíslovaná a podpísaná fotografia vo formáte 18×24cm.

Knihu zašlem na adresu doporučenou poštou po skončení zbierky. 

Získať túto odmenu
Autorská prednáška výstav Distant Proximity a Andersa Petersena
Prispejte 30 € a viac

Autorská prednáška výstav Distant Proximity a Andersa Petersena

Zostáva 11/20

Rád Vás prevediem mojou výstavou Distant Proximity, ktorú zároveň finančne podporíte touto výzvou a výstavou Andersa Petersena s ktorým by som mal vystavovať, porozprávam príbehy o vzniku daných fotografií a samozrejme odpoviem na všetky kladené otázky.

Odmena Zostáva 11/20

V cene je zahrnutá aj vstupenka do galérie. Jeden termín počas trvania výstavy – sobota.

Nezabudnite prosím uviesť vo formulári ohľadom odmeny svoju emailovú adresu, na ktorej Vás budem kontaktovať ohľadom termínu prednášky. 

Kniha IN
Prispejte 50 € a viac

Kniha IN

Zostáva 6/8

Už vypredaná a úspešná kniha IN 2020 s podpisom a očíslovaním, posledných 8 kusov !!!

Odmena Zostáva 6/8

Knihu pošlem doporučenou poštou po skončení zbierky.

Kniha MIMO / OUT 2014
Prispejte 18 € a viac

Kniha MIMO / OUT 2014

Posledných 30 kusov knihy, ktorá sa venuje príbehom v rôznych komunitách. 

Odmena

Poštovné je v cene, knihu pošlem po ukončení zbierky.

Fotografia
Prispejte 180 € a viac

Fotografia

Zostáva 7/10

Môžete si vybrať ľubovoľnú fotografiu z môjho portfólia a dostanete ju očíslovanú a podpísanú na barytovom kvalitnom papieri vo formáte 40×60cm, alebo 45×60 cm.

Odmena Zostáva 7/10

Fotografia ostáva a rastie na hodnote.

Fotografiu zašlem na adresu doporučenou poštou po ukončení zbierky.

Workshop  - editovanie vašich fotografií
Prispejte 200 € a viac

Workshop  – editovanie vašich fotografií

Zostáva 3/5

V dohodnutom termíne si sadneme nad Vašimi fotografiami – portfóliom a pomôžem Vám zrealizovať výber pre prezentáciu, súťaže, katalógy či publikácie

Odmena Zostáva 3/5

Osobné stretnutie v Bratislave

Kniha PODOBY VIERY 2011
Minuli sa

Kniha PODOBY VIERY 2011

Zostáva 0/1

Posledný výtlačok veľmi úspešnej a v podstate zberateľskej knihy z roku 2011 s podpisom.

Odmena Zostáva 0/1

Knihu zašlem na adresu doporučenou poštou po ukončení zbierky.