Projekt ukončený:

Spoznajte unikátny Solárny panel na mieru zo Švédska

Získaných 0 € 0 €
6 500 €
0 podporovateľov
Celkom sa zapojilo
0 €
Priemerná výška daru
0 €
Najvyšší dar
36 dní
Získané za
Viac o tomto projekte

Spoznajte unikátny Solárny panel na mieru zo Švédska

Získaných 0 € 0 €
6 500 €
Zakladateľ
František Hlavatý
Dátum pridania
16. 1. 2023

Výnimočný vzhľad pre diskrétny domov

Predstavujeme vám nové revolučné solárne panely Midsummer Wave, ktorý naberajú nový rozmer Ekologickej udržateľnej budúcnosti a estetiky. Technológia, ktorá sa pri výrobe používa je o 90% šetrnejšia k životnému prostrediu bez toxického zloženia.

Midsummer WAVE je unikátny tvarovateľný solárny panel, ktorý je prvý svojho druhu na svete. Na Vašu strešnú krytinu je prispôsobiteľný bez neestetických konštrukčných prvkov.

Za vašej podpory a záujmu o nás produkt plánujeme tento revolučný produkt preraziť aj na Slovensku v oblasti novej generácie tvarovateľných fotovoltajických panelov. Midsummer Wave je nadštandardný so svojimi vlastnosťami a preto populárny na severe zasneženého Švédska. A tak chceme poskytnúť rovnakú spokojnosť aj na Slovensku a v Českej Republike.

Naše motto dneška… 
,,Budúcnosť čaká na tých, ktorí vidia až za obzor možného"

Naším produktom, môžete byť dlhoročne zabezpečený pred nepredvídateľnými vplyvmi. Riešením je sebestačnosť Vašej domácnosti a chrániť vaše financie v dnešnej dobe aj počas energetickej krízy na dlhé roky dopredu.

To je možné za Vašej podpory, nákupom produktu alebo našich služieb. My Vám zaistíme zodpovedajúcu bezstarostnú a dlhoročnú spokojnosť až na 25 rokov. To znamená poskytnúť vám prednostný a bezplatný servis fotovoltaických solárnych panelov na 25 rokov a na všetky produkty Švédskej spoločnosti Midsummer, ktoré zároveň zahrnujú záruku na 25 rokov pred poklesom výkonu pod 80% 

Tuto ponuku máme pre Vás výnimočne ako výhradný dodávateľ pre Slovensko a Česko v spoločnosti Amamto s.r.o. za spolupráci s materskou Švédskou firmou Misdummer AB.

Midsummer WAVE je unikátny tvarovateľný solárny panel, ktorý je prvý svojho druhu na svete. Na Vašu strešnú krytinu je prispôsobiteľný bez neestetických konštrukčných prvkov.

Škandinávsky Minimalizmus vám poskytuje elegantný dizajn, ktorý zachová pôvodný vzhľad Vášho útulného domova.

Solárny panel Midsummer WAVE je na vysokej Ekologickej úrovni, pri jeho výrobe je o 90% nichšia emisná stopa na ekologicky vplyv,  to je možné vďaka Švédskemu systému Midsummer DUO Technológia ktorá výhodnejšie generuje energiu aj v zimnom počasí a to aj pri zatienených podmienkach, je určený aj pre Európsky trh a vďaka nášmu záujmu vybudovať lepšej budúcnosti bude dostupný aj na Slovensku.

Solárne panely sa pri inštalácii položia a upevnia medzi strešnú krytinu bez viditeľných konštrukčných prvkov, tým je možné zachovať vzhľad strechy a vytvorí elegantný vzhľad fotovoltaickej elektrárne pre Vašu domácnosť. Solárne panely sú flexibilne a nerozbitné. Zároveň chránia životnosť Vašej strešnej krytiny pred prírodnými vplyvmi na škridlovú strechu.

Kto sme a prečo práve my …

Sme nadšený profesionálny Team pracujúci vo švédsku v spoločnosti Midsummer už niekoľko rokov, kde sme získali výnimočnú príležitosť pracovať s novou nadčasovou Eko-generáciou fotovoltajických panelov, ktorú vám teraz ponúkame aj na Slovensku.
S touto technológiou máme nespočetne veľa úspešných projektov a spokojných zákazníkov a to vďaka rýchlej a bezproblémovej inštalácii, ako na nové, tak aj staršie strešne krytiny.

S nadšením a motiváciou nás teší byť u zrodu novej udržateľnej budúcnosti. Pre spoločnosť Midsummer AB sme využili naše schopnosti, ktoré sme aplikovali aj pri vývoji a raste spokojnosti zákazníkov v spoločnosti Midsummer.

,,Inšpirácia ktorá pretrvá“ …

Za našu profesionalitu a kvalitnú prácu sme dostali výnimočnú a jedinečnú príležitosť, tento produkt poskytnúť aj Vám a preto chceme v tomto úsilí aj naďalej pokračovať s pozitívne orientovanými produktmi Midsummer na Slovenskú. 

Očakávame, že za Vašej pomoci a spoločnými silami, môžeme vytvoriť zo Slovenska udržateľnú spoločnosť pre život v ktorej máme novú šancu na lepšiu budúcnosť aj pre ďalšie generácie.

,,Premýšľajme spolu …"

Ďakujeme, že sa zaujímate a chcete sa podieľať na Našej, Vašej lepšej budúcnosti zo spoločnosťou Amamto s.r.o.

Vaše možnosti nás podporiť

1. Fáza: 6500€

Plánujeme uviesť produkty na svetlo sveta a venovať sa vám osobne naplno v zariadených priestorov, prezentácie show-room, prezentačne materiály až k Vám domov a poskytnutie 5% zľava na produkty zakúpených u nás v Amamto od Midsummer.

2. Fáza: 16 500€
Na predobjednávky solárnych panelov pre realizovanie projektov nových rozmerov. Rozšírenie lokálneho zameranie k zákazníkom. Vytvorenie 5 nových pracovných miest a poskytnutie 10% zľava na produkty zakúpených u nás v Amamto od Midsummer.

3. Fáza: 60 000€ 
Zabezpečenie väčšieho pokrytia sortimentu pre projekty a dopravu aj na väčšiu vzdialenosť  až k Vám domov, pre vašu maximálnu spokojnosť, rozšírenie skladov a 2 pracovné vozidlá. Vytvorenie 10 nových pracovných miest poskytnutie 15% zľava na produkty zakúpených u nás v Amamto od Midsummer.

4. Fáza: 160 000€
Zariadenie lisovacej technológie na tvarovanie a kontrolu kvality solárnych panelov. Vytvorenie nových 20 pracovných miest a poskytnutie 20% zľava na produkty Midsummer pre podporovateľov projektu.

Táto cieľová suma 160 000€ je 50% z potrebnej sumy (320 000, €) ktorú nám pomôžu docieliť zákazníci, ktorí majú už o naše produkty záujem, avšak s vašou pomocou môžeme dosiahnuť úspech, aby sme mohli docieliť 20–50% pokles sumy za solárne panely v spolupráci s Vami a Švédskou spoločnosťou Midsummer AB.

S Vami môžeme realizovať spoločnosť budúcnosti.
ĎAKUJEME

Chcete zakladateľovi projektu niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde má každý možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba. Samozrejme, každá kampaň musí byť v súlade s naším Etickým kódexom a Pravidlami používania.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie dokumentov, ktoré potvrdzujú účel výzvy či skutočnosti uvádzané vo výzve. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité. Pri Naštartuj projekt navyše využívame overenie subjektu treťou stranou a dbáme na to, aby boli odmeny doručené tak, ako bolo v kampani sľúbené.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Prečo mi od vás neprišla žiadna faktúra?

Donio nemôže vystavovať faktúru za váš príspevok na Naštartuj projekt, iba generovať Zmluvu o podpore projektu. Ak pre potreby vášho účtovníctva potrebujete aj faktúru, obráťte sa s touto požiadavkou na zakladateľa projektu.

Kedy môžem očakávať svoju odmenu?

Zodpovednosť za odosielanie odmien a komunikáciu o nich má zakladateľ kampane. Ak nie je uvedené inak (napr. špecifikované v odmene), zakladateľ má na odoslanie odmien podporovateľom 90 dní. Odmeny nie je možné vyzdvihnúť v kancelárii Donio v Novej Cvernovke.

Po odoslaní príspevku mi od vás neprišiel žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

Ak sa ukončenej kampani nepodarila dosiahnuť želaná cieľová čiastka, ešte to neznamená, že peniaze zakladateľ nezíska. Pri vyplácaní sa riadime pravidlami jednotlivých druhov kampaní. Pri Dobročinných výzvach je podmienkou vyplatenia financií zakladateľovi kampane dosiahnutie minimálnej čiastky 200 € alebo dosiahnutie prvého kampaňového miľníka (ak kampaň pracovala s miľníkmi). Pri Naštartuj projekt je podmienkou vyplatenia dosiahnutie prvého kampaňového miľníka. Ak kampaň spĺňa podmienky, zakladateľovi vyplatíme získanú čiastku v plnej výške. Pokiaľ kampaň nedosiahla ani minimálnu čiastku potrebnú na vyplatenie, príspevky do 14 pracovných dní vrátime späť darcom priamo na účet alebo na platobnú kartu.

Na príbeh zatiaľ nikto nedaroval. Buďte prvý.

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.

Pri tejto kampani nejde Darcovkú výzvu pridať, pretože kampaň už bola ukončená.

Vyberte si odmenu

Naštartuj projekt je určený zakladateľom zaujímavých nápadov, ktorým môže podporením kampane pomôcť ktokoľvek. Kampane na Naštartuj projekt nie sú realizované podľa zákona o verejných zbierkach, ktorý zahŕňa iba verejnoprospešné aktivity. Viac si môžete prečítať v našich Pravidlách používania.

Chcete Naštartovať projekt? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň

Podporte projekt a získajte atraktívnu odmenu