Projekt ukončený:

Pomôžte nám doplatiť unikátny prístroj, ktorý vie pomôcť s navrátením zdravia

Míľnik 1/4

Pokryjem náklady na ďalšie dva mesiace a zaplatím aj stojan

Získaných 0 € 25 €
1 700 €

Míľnik 2/4

Pokryjem náklady na štyri mesiace

Získaných 0 € 25 €
3 000 €

Míľnik 3/4

Pokryjem náklady na 6 mesiacov

Získaných 0 € 25 €
4 300 €

Míľnik 4/4

Doplatím prístroj, vďaka čomu ho budeme môcť používať neobmedzene a budeme pomáhať všetkým, ktorí to budú potrebovať

Získaných 0 € 25 €
7 000 €
 -
1 podporovateľ
Celkom sa zapojilo
25 €
Priemerná výška daru
25 €
Najvyšší dar
88 dní
Získané za
Viac o tomto projekte

Pomôžte nám doplatiť unikátny prístroj, ktorý vie pomôcť s navrátením zdravia

Míľnik 1/4

Pokryjem náklady na ďalšie dva mesiace a zaplatím aj stojan

Získaných 0 € 25 €
1 700 €

Míľnik 2/4

Pokryjem náklady na štyri mesiace

Získaných 0 € 25 €
3 000 €

Míľnik 3/4

Pokryjem náklady na 6 mesiacov

Získaných 0 € 25 €
4 300 €

Míľnik 4/4

Doplatím prístroj, vďaka čomu ho budeme môcť používať neobmedzene a budeme pomáhať všetkým, ktorí to budú potrebovať

Získaných 0 € 25 €
7 000 €
Zakladateľ
Raba, spol. s r.o.
Dátum pridania
16. 8. 2023

Terahertzová technológia mení svet a my chceme byť pri tom.

Chceme dostať na Slovensko prvý unikátny prístroj s patentovanou technológiou terahertzových vĺn v Profi prevedení, ktorý:

 • reaktivuje (oživuje) bunky
 • opravuje poškodené bunky
 • odstraňuje abnormálne bunky
 • aktivuje sebaregeneráciu ľudského tela a dosiahnutie bunkovej rovnováhy

Vďaka tomu pomáha uvoľniť bolesti kĺbov a svalov, zmenšovať opuchy, urýchľovať regeneráciu po úrazoch, liečiť kŕčové žily a zápaly v tele. Pomáha pri kožných problémoch, pri hormonálnych, metabolických a nervových problémoch od artrózy až po vážnejšie diagnózy, ako sú RS, autizmus, Parkinson, Alzheimer, onkologické choroby.

Aplikácia Thz by nikdy nemala nahrádzať kvalitnú lekársku starostlivosť.     Veľakrát ju však vhodne dopĺňa a výrazne urýchľuje dobu rekonvalescencie.

Potrebujeme vašu pomoc na doplatenie ďalších splátok za prístroj.

Stalo sa 

Verím, že náhody neexistujú. Všetko čo sa stane, má svoj dôvod, k niečomu vedie.

Jedného dňa mi prišla správa: “Krásný den, také Vás nejspíše zajímají novinky okolo zdraví, tak myslím, že byste měla vědět o osobním “med bed” zařízení z Asie, využívajícím skalární a terahertz technologii. Po osobním uzdravení z neurologických potíží jsem začal více zkoumat. Rád se podělím.”

Spozornela som. Prečo mi to píše…práve mne? Prejavila som záujem o ďalšie informácie.

Dozvedela som sa, že zariadenie je v Prahe a že môžem prísť na terapiu. Nad otázkou, čomu by som potrebovala pomôcť, som sa zamyslela. Veď pomoc potrebujem hlavne pre mojich klientov. Tak vraj si môžem prístroj kúpiť…z ceny sa mi zakrútila hlava.

Prečo a pre akých klientov

Som Jana a už 18 rokov sa s láskou starám o soľnú jaskyňu, ktorú som medzi prvými na Slovensku dala postaviť v Prešove

Prežila som s ňou náročné obdobie, keď ešte nebolo dostatočné povedomie o úžasných účinkoch soľnej terapie a ľudia neverili, že soľná jaskyňa môže pomôcť. Už to vyzeralo, že soľnú jaskyňu musím nechať a robiť niečo iné, aby som uživila seba a moje dve deti, ale rozhodla som sa nevzdať. Šírila som myšlienku o soľnej jaskyni všade, kde sa dalo a postupne mi to prinieslo viac klientov.

A všetci, čo skúsili pobyt v soľnej jaskyni, boli veľmi spokojní. Soľná jaskyňa pomáhala zlepšiť zdravie, poskytovala oddych a tiež kúsok iného sveta s trochou romantiky v malej miestnosti so štyrmi tonami soli. 

Keď sme prežili aj covidové obdobie, bola som veľmi šťastná a vďačná za to, že môžem ďalej pomáhať ľuďom. Máme veľa referencií a zápisov v našej Knihe záznamov o zlepšení rôznych zdravotných problémov, najmä dýchacích, alergií, kožných problémov, ale aj pohybového aparátu a dokonca aj vysokého krvného tlaku.

Vedela som však, že celkom všetkému soľná jaskyňa pomôcť nedokáže.

Keď minulý rok zomrel môj veľmi dobrý kamarát na neurodegeneratívne ochorenie nervovej sústavy, nevedela som sa zmieriť s tým, že mu nebolo možné pomôcť. Zostala mi v hlave nezodpovedaná otázka: naozaj žiadna pomoc neexistuje?

Odpoveď prichádza – svetelná terapia pomocou terahertzových vĺn

Tak ako po svojom vyliečení začal skúmať Lukáš z Prahy, ktorý mi napísal prvú správu, začala som aj ja študovať vedecké štúdie, bezpečnosť a skúsenosti s terahertzovými vlnami.

Zistila som, že vedci preukázali, že terahertzové vlny sú užitočné pre ľudské telo, pretože znižujú účinky starnutia a pomáhajú predchádzať chorobám. Tieto vlny sú najdlhšie vlny slnečného svetla. Fototerapia a svetelné vlny sú rozpoznané ako bezpečná a spoľahlivá možnosť prevencie a liečby chorôb. 

Svetelné vlny v terahertzovej oblasti a infračervenom spektre majú niekoľko výhod pre ľudské telo. Urýchľujú proces regenerácie organizmu, zvyšujú obsah kyslíka v tele a sú účinné na primárnej úrovni všetkých buniek. 

Organizmus má generátor energie zvaný mitochondria, ktorá produkuje energiu v bunkách v podobe adenosintrifosfátu (ATP), čo je kombinácia kyslíka a glukózy. Svetelná terapia terahertzovými vlnami a infračerveným svetlom stimuluje produkciu ATP v mitochondriách, čo umožňuje orgánom a nervovému systému prijímať viac kyslíka a glukózy. 

Svetelné vlny z terahertzovej oblasti a infračervené spektrum taktiež zlepšujú mikrocirkuláciu v tele, pretože prenikajú do ľudského tela a vytvárajú vibrácie atómov a molekúl. Tieto molekulárne frekvencie kolíšu 100 tisíc až milionkrát za sekundu a absorpcia ich rezonancií premieňa energiu na tepelnú energiu, čo zvyšuje teplotu podkožia a zlepšuje cirkuláciu. 

Využitie svetelných vĺn v terahertzovej oblasti a infračervenom spektre môže byť užitočné pre prevenciu a liečbu rôznych ochorení a pre zlepšenie celkového zdravia tela.

Terahertz vlny majú mnoho zdravotných benefitov a široké možnosti použitia pre rehabilitáciu, fyzioterapiu, zvýšenie kondície až po podporu zdravia a zdravotných problémov. 

Unikátne sú najmä schopnosťou prenikať až 30 cm do ľudských tkanív a schopnosťou regenerovať aj nervové tkanivá. Je už niekoľko prípadov v Česku, kedy došlo k obnoveniu funkcie poškodených nervov!

Prístroj BioTeraCare

Terahertzové vlny využíva prístroj BioTeraCare, ktorý je výsledkom desaťročného spoločného úsilia viac než 50 vedcov z Nemecka, Švajčiarska a Číny.

Vďaka patentovanej technológii infračerveného svetla a terahertzových vĺn je možné poskytovať bezpečnú hĺbkovú terapiu.

Prístroju BioTeraCare bolo udelených viac ako tucet národných patentov, patentov na priemyselné vzory, vynálezy a úžitkové vzory. Získal tiež niekoľko medzinárodných certifikátov, napr. certifikát CE Európskeho spoločenstva, ako aj certifikáty Európskej komisie, Amerického úradu FDA a FCC, mexického COFEPRIS a NOM.

Prístroj BioTeraCare okrem iného aktivuje vlastné kmeňové bunky z kostnej drene v tele. To spôsobuje regeneráciu a obnovenie tkanív. V porovnaní s metódou dodávania kmeňových buniek zvonku do tela je efektívnosť a najmä cenová dostupnosť neporovnateľná. 

V rámci EÚ nemôžeme používať takzvané zdravotné tvrdenia, avšak sú zlepšené a často vyriešené stavy od bolestí, kožných, hormonálnych, metabolických alebo nervových problémov od artrózy až po vážnejšie diagnózy, ako sú RS, autizmus, Parkinson, Alzheimer, onkologické choroby.

K dispozícii je celý rad medzinárodných štúdií.

Je potrebné uviesť, že aplikácia Thz prístrojom BioTeraCare by nemala nahrádzať kvalitnú lekársku starostlivosť. Veľakrát ju však vhodne dopĺňa a výrazne urýchľuje dobu rekonvalescencie.

Ak všetko dobre dopadne, prvý a zatiaľ jediný prístroj BioTeraCare na Slovensku v profesionálnom prevedení budeme mať v Prešove. Verím, že mnohým ušetríme cestu do Prahy.

S vďakou privítam Tvoju pomoc

Prístroj BioTeraCare je objednaný a už k nám cestuje z Južnej Ameriky. Z úspor som zaplatila  prvú splátku, aby sme ho mohli začať používať.

Stáva sa, že každej novinke chvíľu trvá, kým dokáže, že to, čo ponúka je pravda. Tak ako som čakala so soľnou jaskyňou, možno aj prístroj BioTeraCare sa bude len postupne dostávať do povedomia a nechávať za sebou zdravých a šťastných ľudí.

Prví to majú častokrát ťažšie.

Preto som vytvorila túto kampaň, aby vyzbierané peniaze pomohli zaplatiť ďalšie splátky a prístroj nám zostal v Soľnej jaskyni v Prešove, kde sa spolu s ním budem s láskou venovať všetkým klientom, ktorí sa o pomoc prihlásia.

Vopred ĎAKUJEM všetkým darcom a teším sa na osobné stretnutia, keď prídete využiť svoju odmenu. Každý dostane ešte malé prekvapenie :)

V mojom srdci sú slová, ktoré povedal J.A.Komenský:

S láskou, úctou a vďakou

Jana

Kto za kampaňou stojí?

Zakladateľ:  Soľná jaskyňa Prešov

                       vznik: 08/2005

                                             

                                                           www.solnajaskynapresov.sk

Tu si pozrite, ako vyzerajú pobyty v soľnej jaskyni

Na čo získané peniaze použijeme?

Z úspor som zaplatila prvú splátku za unikátny prístroj BioTeraCare v profesionálnom prevedení, vďaka čomu ho môžeme používať dva mesiace. Veľmi sa teším, už  k nám cestuje z Južnej Ameriky.

Soľná jaskyňa v Prešove bude prvé miesto na Slovensku, kde sa budú poskytovať terapie prístrojom BioTeraCare Profi.

 1. míľnik – 1700 Eur pokryjem náklady na ďalšie dva mesiace a zaplatím aj stojan
 2. míľnik – 3000 Eur pokryjem náklady na ďalšie dva mesiace
 3. míľnik – 4300 Eur pokryjem náklady na ďalšie dva mesiace
 4. míľnik – 7000 Eur doplatím prístroj, vďaka čomu ho budeme môcť používať neobmedzene a budeme pomáhať všetkým, ktorí to budú potrebovať.

Ušetrím Slovákom cestu do Prahy.

Chcete zakladateľovi projektu niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde má každý možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba. Samozrejme, každá kampaň musí byť v súlade s naším Etickým kódexom a Pravidlami používania.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie dokumentov, ktoré potvrdzujú účel výzvy či skutočnosti uvádzané vo výzve. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité. Pri Naštartuj projekt navyše využívame overenie subjektu treťou stranou a dbáme na to, aby boli odmeny doručené tak, ako bolo v kampani sľúbené.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Prečo mi od vás neprišla žiadna faktúra?

Donio nemôže vystavovať faktúru za váš príspevok na Naštartuj projekt, iba generovať Zmluvu o podpore projektu. Ak pre potreby vášho účtovníctva potrebujete aj faktúru, obráťte sa s touto požiadavkou na zakladateľa projektu.

Kedy môžem očakávať svoju odmenu?

Zodpovednosť za odosielanie odmien a komunikáciu o nich má zakladateľ kampane. Ak nie je uvedené inak (napr. špecifikované v odmene), zakladateľ má na odoslanie odmien podporovateľom 90 dní. Odmeny nie je možné vyzdvihnúť v kancelárii Donio v Novej Cvernovke.

Po odoslaní príspevku mi od vás neprišiel žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

Ak sa ukončenej kampani nepodarila dosiahnuť želaná cieľová čiastka, ešte to neznamená, že peniaze zakladateľ nezíska. Pri vyplácaní sa riadime pravidlami jednotlivých druhov kampaní. Pri Dobročinných výzvach je podmienkou vyplatenia financií zakladateľovi kampane dosiahnutie minimálnej čiastky 200 € alebo dosiahnutie prvého kampaňového miľníka (ak kampaň pracovala s miľníkmi). Pri Naštartuj projekt je podmienkou vyplatenia dosiahnutie prvého kampaňového miľníka. Ak kampaň spĺňa podmienky, zakladateľovi vyplatíme získanú čiastku v plnej výške. Pokiaľ kampaň nedosiahla ani minimálnu čiastku potrebnú na vyplatenie, príspevky do 14 pracovných dní vrátime späť darcom priamo na účet alebo na platobnú kartu.

Láskavý darca
25 €  •  21. 8. 2023 16:15

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

 1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
 2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
 3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.

Pri tejto kampani nejde Darcovkú výzvu pridať, pretože kampaň už bola ukončená.

Vyberte si odmenu

Naštartuj projekt je určený zakladateľom zaujímavých nápadov, ktorým môže podporením kampane pomôcť ktokoľvek. Kampane na Naštartuj projekt nie sú realizované podľa zákona o verejných zbierkach, ktorý zahŕňa iba verejnoprospešné aktivity. Viac si môžete prečítať v našich Pravidlách používania.

Chcete Naštartovať projekt? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň

Podporte projekt a získajte atraktívnu odmenu