Projekt ukončený:

Podporte študentský podcast – Intrakast

Získaných 0 € 30 €
400 €
 -
4 podporovateľ
Celkom sa zapojilo
8 €
Priemerná výška daru
10 €
Najvyšší dar
31 dní
Získané za
Viac o tomto projekte

Podporte študentský podcast – Intrakast

Zakladateľ
Miloš Neuvirth
Dátum pridania
15. 3. 2023
Posledná aktualita

17. 4. 2023 14:04

Kampaň ukončená

Chceli by sme poďakovať každému čo prispel k zlepšeniu našej extravaganzy. Aj keď to nevyšlo tak to vôbec nevadí, vydávať budeme stále a stále spolu. Všetkým, ktorí prispeli budú peniažky vrátené v najbližších dňoch.

Ešte raz ďakujeme a počúvajte nás aj naďalej

Vaši moderátori, Miloš a Kubko

CMUK CMUK

Zobraziť celú aktualitu

Naša veľkolepá intráková extravaganza

Počas dlhých a nudných večerov na internáte sme so spolubývajúcim rozmýšľali, ako by sme sa mohli odreagovať.  Keďže náš intrák je tak povediac mimo diania, zimné večery boli pre nás ťažké.

Po dlhom rozmýšľaní, sme si vymysleli koncept študentského podcastu – uvoľnených rozhovorov vždy s iným zaujímavým hosťom z našej spoločenskej vrstvy. Snažíme sa tvoriť obsah, ktorý má výpovednú hodnotu nielen pre náš blízky okruh priateľov a známych, ale v podstate pre každého. V našom podcaste si nájde každý, kto kedy zažil internátny a vysokoškolský život niečo pre seba. Taktiež to môže slúžiť aj ako vysokoškolský denníček, kde zaznamenávame náš psychický stav počas štúdia.    

Začali sme v malom, a prvý podcast už s reálnym hosťom sme nahrali s našim spolubývajúcim. Brali sme to ako normálnu vec, kecali sme, ohovárali koho prišlo a bavili. Po vydaní sa k nám dostali iba dobré ohlasy. To nás riadne motivovalo.

Takto namotivovaní sme tento náš projekt rozbehli a úspešne sa nám podarilo vydať už 11 dielov. Do radov našich fanúšikov sa pridáva stále viacej a viacej ľudí. Veľa ľudí chce byť hosťom, niektorí na to čakajú od samotného vzniku. Radi by sme však posunuli tento náš projekt ďalej a zaobstarali si poriadne mikrofóny a zvukovú kartu, aby sme mohli zlepšiť celkovú kvalitu.

Čo sme vlastne zač a odkiaľ sme sa vynorili?

Vo svojej podstate sme sa iba tak náhodne zjavili pospolu.

Miloš je obyvateľ východného bloku Slovenska z bližšie nešpecifikovaného mesta. Má priam skvostný zmysel pre humor a rozsiahlu zásobu slov, ktoré nevie čo znamenajú. Jeho obľúbenou kratochvíľou je zabúdanie na dohodnuté termíny s pozvanými hosťami.

Kubko je zase obyvateľom strednej pologule Slovenska. Cesta na internát mu trvá bezmála 7 hodín. Drží sa hlavou pri zemi a má dobré spôsoby, čím dokonale dopĺňa jeho kolegu. Snaží sa inteligentne viesť rozhovor aj keď to niekedy nevyjde podľa jeho predstáv.

Môžete si pozrieť Instagram nášho projektu, kde nájdete aj priamy link na samotný podcast a taktiež aj príspevky, ktoré pridávame pravidelne s každým dielom.

https://www.instagram.com/intrakast_podcast/

Peniaze poputujú na skvalitnenie obsahu

Peniaze využijeme na nakúpenie a zaobstaranie potrebnej techniky (mikrofóny, zvuková karta alebo rozhranie) pre celkové zlepšenie kvality podcastu, aby sme mohli prinášať stále lepší a lepší obsah pre komunitu.

Chcete zakladateľovi projektu niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Aktuality

17. 4. 2023 14:04

Kampaň ukončená

Chceli by sme poďakovať každému čo prispel k zlepšeniu našej extravaganzy. Aj keď to nevyšlo tak to vôbec nevadí, vydávať budeme stále a stále spolu. Všetkým, ktorí prispeli budú peniažky vrátené v najbližších dňoch.

Ešte raz ďakujeme a počúvajte nás aj naďalej

Vaši moderátori, Miloš a Kubko

CMUK CMUK

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde má každý možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba. Samozrejme, každá kampaň musí byť v súlade s naším Etickým kódexom a Pravidlami používania.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie dokumentov, ktoré potvrdzujú účel výzvy či skutočnosti uvádzané vo výzve. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité. Pri Naštartuj projekt navyše využívame overenie subjektu treťou stranou a dbáme na to, aby boli odmeny doručené tak, ako bolo v kampani sľúbené.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Prečo mi od vás neprišla žiadna faktúra?

Donio nemôže vystavovať faktúru za váš príspevok na Naštartuj projekt, iba generovať Zmluvu o podpore projektu. Ak pre potreby vášho účtovníctva potrebujete aj faktúru, obráťte sa s touto požiadavkou na zakladateľa projektu.

Kedy môžem očakávať svoju odmenu?

Zodpovednosť za odosielanie odmien a komunikáciu o nich má zakladateľ kampane. Ak nie je uvedené inak (napr. špecifikované v odmene), zakladateľ má na odoslanie odmien podporovateľom 90 dní. Odmeny nie je možné vyzdvihnúť v kancelárii Donio v Novej Cvernovke.

Po odoslaní príspevku mi od vás neprišiel žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

Ak sa ukončenej kampani nepodarila dosiahnuť želaná cieľová čiastka, ešte to neznamená, že peniaze zakladateľ nezíska. Pri vyplácaní sa riadime pravidlami jednotlivých druhov kampaní. Pri Dobročinných výzvach je podmienkou vyplatenia financií zakladateľovi kampane dosiahnutie minimálnej čiastky 200 € alebo dosiahnutie prvého kampaňového miľníka (ak kampaň pracovala s miľníkmi). Pri Naštartuj projekt je podmienkou vyplatenia dosiahnutie prvého kampaňového miľníka. Ak kampaň spĺňa podmienky, zakladateľovi vyplatíme získanú čiastku v plnej výške. Pokiaľ kampaň nedosiahla ani minimálnu čiastku potrebnú na vyplatenie, príspevky do 14 pracovných dní vrátime späť darcom priamo na účet alebo na platobnú kartu.

Milý darca
5 €  •  18. 3. 2023 13:57
Dobrosrdečný darca
10 €  •  16. 3. 2023 14:03
Láskavý darca
10 €  •  15. 3. 2023 14:15
Milý darca
5 €  •  15. 3. 2023 12:22

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.

Pri tejto kampani nejde Darcovkú výzvu pridať, pretože kampaň už bola ukončená.

Vyberte si odmenu

Naštartuj projekt je určený zakladateľom zaujímavých nápadov, ktorým môže podporením kampane pomôcť ktokoľvek. Kampane na Naštartuj projekt nie sú realizované podľa zákona o verejných zbierkach, ktorý zahŕňa iba verejnoprospešné aktivity. Viac si môžete prečítať v našich Pravidlách používania.

Chcete Naštartovať projekt? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň

Podporte projekt a získajte atraktívnu odmenu