Kniha s názvom ..... Dajme možnosť deťom stať sa autorom a ilustrátorom knižky

Míľnik 1/2

vytlačím knihy a odošlem každému z kampane

Získaných 0 € 2 055 €
2 000 €
7 dní
do ukončenia

Míľnik 2/2

Oslovim do spolupráce organizácie pracujúce s rodinami, ktoré si knižku nemôžu dovoliť

Získaných 0 € 2 055 €
4 000 €
7 dní
do ukončenia
Zakladateľ
Juraj Šimkovič
Dátum pridania
21. 3. 2024
Posledná aktualita

20. 4. 2024 11:28

ĎAKUJEM, KNIŽKA BUDE NA SVETE

Pekný deň všetkým prajem, 

ďakujem za Vašu podporu aj za pomoc pri tom, aby sa o knižke dozvedeli ďalší ľudia. Verím, že knižka prinesie Vám i ostatným aspoň toľko radosti, koľko prináša táto cesta mne. 

INSPIRO čas už túto stredu 24. 4. 2024

Pozývam vás na stretnutie s knižkou, túto stredu 24.apríla 2024 od 17:00. 

Budeme sa rozprávať o knižke, čítať, ilustrovať či plniť niektoré z úloh. Verím, že sa stretneme v príjemnej spoločnosti pri koláčiku v úžasnom priestore Inspiro, park oddychu a zábavy v Ivanke pri Dunaji. 

Knižka ide budúci týždeň do tlače a z pôvodných 144 strán ich bude mať 192. O to viac kreslenia a priestoru pre vaše deti.

S vďačnosťou v srdci 

Juri 

Zobraziť celú aktualitu
Všetky aktuality

Chcelo sa niekedy vaše dieťa stať spisovateľom alebo ilustrátorom?

Alebo si už tvorilo vlastnú knižku?

V mojej triede si deti samé vytvárali knižky na rôzne témy. Vďaka ich inšpiráciou vzniká „Kniha s názvom ........................“

Prečo je v názve toľko bodiek?

Dôvod je jednoduchý: dieťa samé vymyslí názov tejto knižky. Bude v nej pracovať na rôznych úlohách a to, ako kniha skončí, záleží len a len na nej či ňom.

Príbehom deti bude sprevádzať chlapec, ktorý dostane psíka a vďaka nemu sa spozná so svojim novým, najlepším kamarátom. Založia bandu a rozhodnú sa šíriť vo svete dobro. 

Ako to celé dopadne? To záleží len a len na Vašom dieťati. 

S knihou bude pracovať podľa vlastného uváženia. Bude v nej ilustrovať prečítaný text a samo si vyberie, ktoré úlohy splní.

Do interakcie bude  pozývať rodičov, ktorí sa stanú sprievodcami celého príbehu. Kniha tak ponúka rodičom možnosť diskutovať o témach, o ktorých som sa rozprával s deťmi v škole. 

Témy sú z praktického života jednej triedy. Ponúkajú otvorenie diskusie medzi dieťaťom a rodičom. Vzájomne sa môžu spoznať, plánovať zaujímavé aktivity a učiť sa od seba. 

Ako knižku využiť:

 • v reštaurácií, keď s dieťaťom čakáte na jedlo
 • pri cestovaní autom, vlakom, lietadlom
 • za dlhých zimných večerov 
 • v školskom klube detí pod vedením vášho vychovávateľa

Kto za kampaňou stojí?

Volám sa  Juri, tak ma oslovujú aj deti v škole. Som vychovávateľom a tímlídrom tímu vychovávateľov v súkromnej základnej škole Felix v Trnave. 

Z čoho som čerpal pri písaní knihy?

Spomenul som si na svoje detstvo, na rozhovory s rodičmi a vedúcimi, ktorí viedli mňa. Viac ako 20 rokov som pôsobil ako animátor v školách v prírode, táboroch a na sústredeniach

Čerpal som aj z viac ako 10ročných skúseností ako líder skupín animátorov a trénerov. 

Na čo získané peniaze použijeme?

Tento rok k narodeninám nechcem nič iné, ako priniesť túto knižku pre deti na Slovensku. 

Preto za vašu podporu sa stanú tieto udalosti:

2.000€ – vytlačím knihy a odošlem každému z kampane

4.000€ – oslovím do spolupráce organizácie pracujúce s rodinami, ktoré si knižku pre svoje deti nemôžu dovoliť 

7.000€ – týmto rodinám nakúpim aj písacie potreby a farbičky pre deti ku knižkám

Ďakujem všetkým za pomoc pri vzniku tejto knižky. Verím, že v roku 2024 sa pre činnosť ilustrátora a autora knihy motivuje mnoho detí po celom Slovensku. 

Chcete zakladateľovi projektu niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Aktuality

20. 4. 2024 11:28

ĎAKUJEM, KNIŽKA BUDE NA SVETE

Pekný deň všetkým prajem, 

ďakujem za Vašu podporu aj za pomoc pri tom, aby sa o knižke dozvedeli ďalší ľudia. Verím, že knižka prinesie Vám i ostatným aspoň toľko radosti, koľko prináša táto cesta mne. 

INSPIRO čas už túto stredu 24. 4. 2024

Pozývam vás na stretnutie s knižkou, túto stredu 24.apríla 2024 od 17:00. 

Budeme sa rozprávať o knižke, čítať, ilustrovať či plniť niektoré z úloh. Verím, že sa stretneme v príjemnej spoločnosti pri koláčiku v úžasnom priestore Inspiro, park oddychu a zábavy v Ivanke pri Dunaji. 

Knižka ide budúci týždeň do tlače a z pôvodných 144 strán ich bude mať 192. O to viac kreslenia a priestoru pre vaše deti.

S vďačnosťou v srdci 

Juri 

2. 4. 2024 18:57

Ďakujem, deje sa to :)

Pekný deň všetkým,

Ďakujem všetkým, ktorých myšlienka knižky zaujala, podporili jej vydanie a posunuli informácie ďalej. 

Od spustenia kampane sme urobili ďalšie kroky, aby sa všetko stihlo zrealizovať a už v máji ste mohli s knižkou pracovať.

Čo sa stihlo?

 • posledný raz som prešiel celú knižku a doladil detaily
 • dohodol tlačiarne na termín tlače
 • dohodli termín na prvé predčítavanie z knihy v krásnom priestore (24. 4. 2024)
 • vybavil sa priestor na krst knihy v nádhernej Trnave (10. 5. 2024
 • užil si veľkonočný čas s rodinou a priateľmi a nechal aj druhých si tento čas užiť:)

Bližšie informácie k predčítavaniu knihy a krstu vám rád odošlem, keď budú vybavené všetky detaily. 

ĎAKUJEM ZA VAŠU POMOC 

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde má každý možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba. Samozrejme, každá kampaň musí byť v súlade s naším Etickým kódexom a Pravidlami používania.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie dokumentov, ktoré potvrdzujú účel výzvy či skutočnosti uvádzané vo výzve. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité. Pri Naštartuj projekt navyše využívame overenie subjektu treťou stranou a dbáme na to, aby boli odmeny doručené tak, ako bolo v kampani sľúbené.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Prečo mi od vás neprišla žiadna faktúra?

Donio nemôže vystavovať faktúru za váš príspevok na Naštartuj projekt, iba generovať Zmluvu o podpore projektu. Ak pre potreby vášho účtovníctva potrebujete aj faktúru, obráťte sa s touto požiadavkou na zakladateľa projektu.

Kedy môžem očakávať svoju odmenu?

Zodpovednosť za odosielanie odmien a komunikáciu o nich má zakladateľ kampane. Ak nie je uvedené inak (napr. špecifikované v odmene), zakladateľ má na odoslanie odmien podporovateľom 90 dní. Odmeny nie je možné vyzdvihnúť v kancelárii Donio v Novej Cvernovke.

Po odoslaní príspevku mi od vás neprišiel žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

Ak sa ukončenej kampani nepodarila dosiahnuť želaná cieľová čiastka, ešte to neznamená, že peniaze zakladateľ nezíska. Pri vyplácaní sa riadime pravidlami jednotlivých druhov kampaní. Pri Dobročinných výzvach je podmienkou vyplatenia financií zakladateľovi kampane dosiahnutie minimálnej čiastky 200 € alebo dosiahnutie prvého kampaňového miľníka (ak kampaň pracovala s miľníkmi). Pri Naštartuj projekt je podmienkou vyplatenia dosiahnutie prvého kampaňového miľníka. Ak kampaň spĺňa podmienky, zakladateľovi vyplatíme získanú čiastku v plnej výške. Pokiaľ kampaň nedosiahla ani minimálnu čiastku potrebnú na vyplatenie, príspevky do 14 pracovných dní vrátime späť darcom priamo na účet alebo na platobnú kartu.

Štedrý darca
15 €  •  21. 4. 2024 16:47
Láskavý darca
15 €  •  21. 4. 2024 11:00
Štedrý darca
15 €  •  20. 4. 2024 18:59
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  20. 4. 2024 13:47
Darca, ktorý je za každú dobrost
77 €  •  20. 4. 2024 10:11
Dobrosrdečný darca
20 €  •  20. 4. 2024 7:27
Láskavý darca
15 €  •  19. 4. 2024 22:39
Štedrý darca
20 €  •  19. 4. 2024 22:10
Veľkorysý darca
20 €  •  19. 4. 2024 9:13
Veľkorysý darca
20 €  •  17. 4. 2024 17:54
Štedrý darca
28 €  •  17. 4. 2024 7:05
Milý darca
30 €  •  17. 4. 2024 0:15
Milý darca
20 €  •  16. 4. 2024 21:22
Štedrý darca
21 €  •  16. 4. 2024 19:38
Štedrý darca
30 €  •  16. 4. 2024 14:33
Milý darca
30 €  •  14. 4. 2024 19:54
Štedrý darca
15 €  •  13. 4. 2024 14:43
Veľkorysý darca
15 €  •  13. 4. 2024 13:37
Darca, ktorý je za každú dobrost
15 €  •  13. 4. 2024 9:02
Láskavý darca
28 €  •  13. 4. 2024 8:05
Pavol R.
28 €  •  13. 4. 2024 8:01
Super myšlienka, tešíme sa na realizáciu a ďakujeme :)
Dobrosrdečný darca
30 €  •  13. 4. 2024 6:50
Dobrosrdečný darca
30 €  •  12. 4. 2024 22:40
Láskavý darca
28 €  •  12. 4. 2024 16:33
Veľkorysý darca
15 €  •  12. 4. 2024 15:02
Štedrý darca
20 €  •  12. 4. 2024 10:58
Dobrosrdečný darca
30 €  •  12. 4. 2024 10:26
Jajka G.
15 €  •  12. 4. 2024 10:23
Teším sa, že podporujeme u detí tvorivosť a čitateľskú gramotnosť. Prajem veľa síl a nadšenia.
Milý darca
15 €  •  12. 4. 2024 9:20
Štedrý darca
50 €  •  10. 4. 2024 21:16
Darca, ktorý je za každú dobrost
28 €  •  8. 4. 2024 20:36
Štedrý darca
10 €  •  7. 4. 2024 13:46
Dobrosrdečný darca
20 €  •  6. 4. 2024 7:45
Veľkorysý darca
15 €  •  5. 4. 2024 14:34
Milý darca
15 €  •  3. 4. 2024 10:32
Dobrosrdečný darca
20 €  •  2. 4. 2024 22:04
Láskavý darca
28 €  •  2. 4. 2024 18:00
Milý darca
15 €  •  30. 3. 2024 11:04
Milý darca
30 €  •  29. 3. 2024 19:46
Milý darca
30 €  •  29. 3. 2024 11:58
Veľkorysý darca
20 €  •  26. 3. 2024 21:46
Milý darca
15 €  •  26. 3. 2024 20:00
Štedrý darca
15 €  •  26. 3. 2024 19:35
Bubu
100 €  •  25. 3. 2024 21:18
Super!
Milý darca
100 €  •  25. 3. 2024 16:42
Láskavý darca
30 €  •  24. 3. 2024 20:25
Janka Ondrušková
56 €  •  23. 3. 2024 8:06
Som za každú dobrost za ktorou je Ďuri Šimuraj, lebo viem že on vie
Veľkorysý darca
15 €  •  22. 3. 2024 17:45
Darca, ktorý je za každú dobrost
300 €  •  22. 3. 2024 10:14
Veľkorysý darca
20 €  •  22. 3. 2024 6:14
Láskavý darca
30 €  •  21. 3. 2024 22:44
Veľkorysý darca
50 €  •  21. 3. 2024 20:54
Oli
28 €  •  21. 3. 2024 20:18
Juri si skvelý! Ďakujeme, za to že robíš takéto veci! :)
Darca, ktorý je za každú dobrost
20 €  •  21. 3. 2024 19:57
Veľkorysý darca
10 €  •  21. 3. 2024 19:57
Štedrý darca
15 €  •  21. 3. 2024 19:07
Darca, ktorý je za každú dobrost
15 €  •  21. 3. 2024 18:43
Darca, ktorý je za každú dobrost
30 €  •  21. 3. 2024 17:27
Štedrý darca
20 €  •  21. 3. 2024 16:47
Láskavý darca
125 €  •  21. 3. 2024 14:00
Štedrý darca
50 €  •  21. 3. 2024 10:59
Milý darca
30 €  •  21. 3. 2024 10:39
Dobrosrdečný darca
30 €  •  21. 3. 2024 10:34

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

 1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
 2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
 3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.
Pridať Darcovskú výzvu Zistiť viac

U tohto príbehu zatiaľ žiadne Darcovské výzvy nie sú

Vyberte si odmenu

1x Kniha s názvom ...........
Prispejte 15 € a viac

1× Kniha s názvom ...........

Zostáva 262/300

Za vašu podporu doručím knižku poštou alebo osobne (v Trnave alebo  Dubnici nad Váhom). 

Verím, že vaše dieťa bude úžasným autorom a ilustrátorom.

Zostáva 262/300
2x Kniha s názvom ...........
Prispejte 28 € a viac

2× Kniha s názvom ...........

Zostáva 135/150

Za vašu podporu doručím knižky poštou alebo osobne (v Trnave alebo  Dubnici nad Váhom)

Môžete využiť ak máte dve deti alebo jednu knižku chcete podarovať blízkym. 

Verím, že vaše deti budú úžasnými autormi a ilustrátormi.

Zostáva 135/150
Dobrý pocit
Prispejte 5 € a viac

Dobrý pocit

Túžim podporiť tento projekt a stačí mi mať z toho dobrý pocit. 

1x Kniha s názvom ........... + Naivná pedagogika z praxe 1.
Prispejte 22 € a viac

1× Kniha s názvom ........... + Naivná pedagogika z praxe 1.

Zostáva 20/20

Za vašu podporu doručím knižky poštou alebo osobne (v Trnave alebo  Dubnici nad Váhom)

Verím, že vaše dieťa bude úžasným autorom a ilustrátorom.

Vy si zatiaľ budete môcť vychutnať prvú z kníh Naivná pedagogika z praxe. 

Zostáva 20/20
1x Kniha s názvom ........... + Naivná pedagogika 2
Prispejte 21 € a viac

1× Kniha s názvom ........... + Naivná pedagogika 2

Zostáva 80/80

Za vašu podporu doručím knižky poštou alebo osobne (v Trnave alebo  Dubnici nad Váhom).

Verím, že vaše dieťa bude úžasným autorom a ilustrátorom.

Vy si zatiaľ budete môcť vychutnať druhú z kníh Naivná pedagogika z praxe. 

Zostáva 80/80
1x Kniha s názvom ........... + Naivná pedagogika z praxe 1. a 2.
Prispejte 28 € a viac

1× Kniha s názvom ........... + Naivná pedagogika z praxe 1. a 2.

Zostáva 16/20

Za vašu podporu doručím knižky poštou alebo osobne (v Trnave alebo  Dubnici nad Váhom).

Verím, že vaše dieťa bude úžasným autorom a ilustrátorom.

Vy si zatiaľ budete môcť vychutnať obe z kníh Naivná pedagogika z praxe. 

Zostáva 16/20
10x Kniha s názvom ...........
Prispejte 125 € a viac

10× Kniha s názvom ...........

Zostáva 29/30

Za vašu podporu doručím knižku poštou alebo osobne (v Trnave alebo  Dubnici nad Váhom)

Ponuka ja výhodná pre menšiu triedu alebo väčšiu rodinu.

Verím, že vaše deti budú úžasnými autormi a ilustrátormi.

Zostáva 29/30
20x Kniha s názvom ........... pre triedu
Prispejte 225 € a viac

20× Kniha s názvom ........... pre triedu

Zostáva 20/20

Za vašu podporu doručím knižku poštou alebo osobne (v Trnave alebo  Dubnici nad Váhom)

Odmena vhodná pre učiteľov a vychovávateľov, ktorí túžia deťom dať možnosť stať sa autorom a ilustrátorom príbehu. 

Zostáva 20/20
Partner pre Knihu s názvom ...........
Prispejte 500 € a viac

Partner pre Knihu s názvom ...........

Zostáva 5/5

Páči sa vám myšlienka knihy a máte záujem stať sa mojim partnerom? Vaše logo sa objaví medzi partnermi tohto projektu. 

Zostáva 5/5

Naštartuj projekt je určený zakladateľom zaujímavých nápadov, ktorým môže podporením kampane pomôcť ktokoľvek. Kampane na Naštartuj projekt nie sú realizované podľa zákona o verejných zbierkach, ktorý zahŕňa iba verejnoprospešné aktivity. Viac si môžete prečítať v našich Pravidlách používania.

Chcete Naštartovať projekt? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň

Podporte projekt a získajte atraktívnu odmenu

1x Kniha s názvom ...........
Prispejte 15 € a viac

1× Kniha s názvom ...........

Zostáva 262/300

Za vašu podporu doručím knižku poštou alebo osobne (v Trnave alebo  Dubnici nad Váhom). 

Verím, že vaše dieťa bude úžasným autorom a ilustrátorom.

Zostáva 262/300
2x Kniha s názvom ...........
Prispejte 28 € a viac

2× Kniha s názvom ...........

Zostáva 135/150

Za vašu podporu doručím knižky poštou alebo osobne (v Trnave alebo  Dubnici nad Váhom)

Môžete využiť ak máte dve deti alebo jednu knižku chcete podarovať blízkym. 

Verím, že vaše deti budú úžasnými autormi a ilustrátormi.

Zostáva 135/150
Dobrý pocit
Prispejte 5 € a viac

Dobrý pocit

Túžim podporiť tento projekt a stačí mi mať z toho dobrý pocit. 

1x Kniha s názvom ........... + Naivná pedagogika z praxe 1.
Prispejte 22 € a viac

1× Kniha s názvom ........... + Naivná pedagogika z praxe 1.

Zostáva 20/20

Za vašu podporu doručím knižky poštou alebo osobne (v Trnave alebo  Dubnici nad Váhom)

Verím, že vaše dieťa bude úžasným autorom a ilustrátorom.

Vy si zatiaľ budete môcť vychutnať prvú z kníh Naivná pedagogika z praxe. 

Zostáva 20/20
1x Kniha s názvom ........... + Naivná pedagogika 2
Prispejte 21 € a viac

1× Kniha s názvom ........... + Naivná pedagogika 2

Zostáva 80/80

Za vašu podporu doručím knižky poštou alebo osobne (v Trnave alebo  Dubnici nad Váhom).

Verím, že vaše dieťa bude úžasným autorom a ilustrátorom.

Vy si zatiaľ budete môcť vychutnať druhú z kníh Naivná pedagogika z praxe. 

Zostáva 80/80
1x Kniha s názvom ........... + Naivná pedagogika z praxe 1. a 2.
Prispejte 28 € a viac

1× Kniha s názvom ........... + Naivná pedagogika z praxe 1. a 2.

Zostáva 16/20

Za vašu podporu doručím knižky poštou alebo osobne (v Trnave alebo  Dubnici nad Váhom).

Verím, že vaše dieťa bude úžasným autorom a ilustrátorom.

Vy si zatiaľ budete môcť vychutnať obe z kníh Naivná pedagogika z praxe. 

Zostáva 16/20
10x Kniha s názvom ...........
Prispejte 125 € a viac

10× Kniha s názvom ...........

Zostáva 29/30

Za vašu podporu doručím knižku poštou alebo osobne (v Trnave alebo  Dubnici nad Váhom)

Ponuka ja výhodná pre menšiu triedu alebo väčšiu rodinu.

Verím, že vaše deti budú úžasnými autormi a ilustrátormi.

Zostáva 29/30
20x Kniha s názvom ........... pre triedu
Prispejte 225 € a viac

20× Kniha s názvom ........... pre triedu

Zostáva 20/20

Za vašu podporu doručím knižku poštou alebo osobne (v Trnave alebo  Dubnici nad Váhom)

Odmena vhodná pre učiteľov a vychovávateľov, ktorí túžia deťom dať možnosť stať sa autorom a ilustrátorom príbehu. 

Zostáva 20/20
Partner pre Knihu s názvom ...........
Prispejte 500 € a viac

Partner pre Knihu s názvom ...........

Zostáva 5/5

Páči sa vám myšlienka knihy a máte záujem stať sa mojim partnerom? Vaše logo sa objaví medzi partnermi tohto projektu. 

Zostáva 5/5