Pomôžte vzniku pracoviska pre zdravotne znevýhodnených (ŤZP) v kaviarni U MAMY

Míľnik 1/2

Pokryjeme náklady na nákup a inštaláciu srdca našej kaviarne – kávovaru a mlynčeka na kávu

Získaných 0 € 7 557 €
5 000 €
7 dní
do ukončenia

Míľnik 2/2

Pokryjeme náklady na nákup nevyhnutného vybavenia na chod kaviarne – umývačka riadu, chladiace zariadenia a pod.

Získaných 0 € 7 557 €
9 000 €
7 dní
do ukončenia
Zakladateľ
Komunitné Centrum Rozkvet o.z.
Dátum pridania
1. 3. 2024
Posledná aktualita

9. 4. 2024 9:18

ĎAKUJEME!

Chceme sa všetkým Vám, ktorí ste prejavili svoju štedrosť a ochotné srdce, poďakovať za finančnú podporu, vďaka ktorej sa nám podarilo pred pár dňami dosiahnuť prvý miľník na ceste k splneniu našej výzvy.

Zobraziť celú aktualitu
Všetky aktuality

Náš príbeh

Na sídlisku Rozkvet sme už od 90. rokov fungovali a vytvárali množstvo komunít, ktoré sa pravidelne stretávali na rôznych miestach. Miesta stretnutí boli často nevyhovujúce a roztrúsené po celom sídlisku, využívali sa napríklad pivničné priestory bytoviek a pod. V roku 2017 sa nám podarilo založiť občianske združenie Komunitné Centrum Rozkvet. V súčasnosti sme rozmanitá multigeneračná skupina ľudí, vrátane detí, mladých ľudí, rodín či seniorov.

Každý z nás zdieľa a prispieva svojimi talentami, zručnosťami a skúsenosťami, z ktorých môžeme čerpať a vzájomne sa obohacovať. Keď sme sa z kapacitných dôvodov nemohli stretávať na jednom mieste, v roku 2021 sme začali s výstavbou vhodných priestorov. Víziou bolo, aby sme mohli naplno prežívať spoločenstvo a rozvíjať medzigeneračné vzťahy.

Novému bezbariérovému priestoru sme sa rozhodli dať aj sociálno-inkluzívny rozmer. Po zabehnutí plánujeme v našej kaviarničke zamestnať osoby s rôznym typom znevýhodnenia (ŤZP, mladých, ktorí detstvo strávili v detskom domove a pod.). Záleží nám na tom, aby sa nikto v našej komunite necítil zbytočný alebo odsunutý na okraj. Mať zamestnanie je dôležitý aspekt pri začleňovaní do spoločnosti, budovaní nových sociálnych kontaktov, nehovoriac o potrebe vlastnej sebarealizácie, ktorú má každý človek.

Vnímame, že ako spoločnosť máme ešte značné predsudky a obavy z rôznych druhov znevýhodnení. Touto troškou by sme chceli prispieť k tomu, aby sa u nás nikto necítil neprijatý, kvôli svojmu zdravotnému postihnutiu alebo sociálnemu zázemiu, z ktorého pochádza.

Pomôžete nám?

Podporte nás, aby sme aj vďaka vašej finančnej pomoci mohli čím skôr tento priestor zariadiť a otvoriť, aby kaviarnička mohla naplno slúžiť aj pre širokú verejnosť na rôzne spoločenské, vzdelávacie a kultúrne podujatia, ale predovšetkým na príjemné trávenie voľného času pre všetky generácie.

Veríme, že sa v kaviarničke U MAMY aj vďaka vašej finančnej podpore čoskoro stretneme.

Kde sa nachádzame?

Sme nadšenci a dobrovoľníci, ktorí sme počas uplynulých rokov investovali do výstavby budovy veľa vlastných síl, času a schopností, a hlavne nemalé finančné prostriedky z osobných vkladov, darov a príspevkov. 

Organizovali sme vo vonkajších a vnútorných priestoroch, často v improvizovaných podmienkach, množstvo besied, akcií, vzdelávaní, prednášok, workshopov pre deti či dospelých, vianočné i veľkonočné trhy, grilovačky, vonkajšiu kaviarničku a nespočetné množstvo komunitných stretnutí

Aj nás zastihlo zdražovanie a inflácia a už nám neostali finančné prostriedky na vnútorné vybavenie priestorov. Dnes sme už len kúsok od sprístupnenia interiéru komunitného centra v srdci sídliska Rozkvet v Považskej Bystrici.

V hornej časti budovy je niekoľko učební a na prízemí je sála i priestor na plánovanú kaviarničku. Teraz by sme budovu veľmi radi, aj prostredníctvom vašej finančnej pomoci, zariadili a otvorili, aby tieto priestory mohli slúžiť nielen na diskusie, výstavy, prednášky, čítania, tvorivé dielne, koncerty rôznych spevákov a kapiel a iné kultúrne či vzdelávacie podujatia, ale predovšetkým pre všetkých návštevníkov na relax a príjemné využitie voľného času.

Na čo konkrétne peniaze použijeme?

Získané finančné prostriedky chceme využiť na zariadenie a materiálne vybavenie kaviarničky.

 • V prvom rade pôjde o nákup a inštaláciu srdca našej kaviarne – kávovaru a mlynčeka na kávu

 • Ďalej na ostatné nevyhnutné zariadenie pre chod kaviarne ako umývačka riadu, chladiace zariadenie a pod.

 • Napokon by sme chceli zariadiť interiér nábytkom – stoly, stoličky a doplnky.

Čím bude Vaša podpora štedrejšia, tým skôr bude môcť tento priestor začať fungovať pre Vás.

Už na jar by sme Vám radi predstavili našu kaviarničku a priestory na relax, bohaté diskusie a vzdelávanie. Vďaka Vašej podpore sa v tomto novom priestore môžeme už čoskoro spoločne stretávať!

Ďakujeme Vám za podporu!

Chcete zakladateľovi projektu niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Aktuality

9. 4. 2024 9:18

ĎAKUJEME!

Chceme sa všetkým Vám, ktorí ste prejavili svoju štedrosť a ochotné srdce, poďakovať za finančnú podporu, vďaka ktorej sa nám podarilo pred pár dňami dosiahnuť prvý miľník na ceste k splneniu našej výzvy.

2. 4. 2024 20:52

Ste úžasní :-)

Milí naši darcovia, sme skutočne milo prekvapení a potešení Vašou štedrosťou a tešíme sa, že nás už iba krôčik delí od dosiahnutia prvého miľníka. Spolu to dokážeme.

10. 3. 2024 20:53

NOVINKY z kaviarne U MAMY

Milí darcovia, veríme, že aj vďaka vašej finančnej podpore sa nám podarí dať novému bezbariérovému priestoru aj sociálno-inkluzívny rozmer. Projekt už beží pár dní a postupne pribúdajú noví darcovia, za čo vám chceme vysloviť veľké ĎAKUJEME!

Podporiť nás môžete len tak za dobrý pocit, prípadne si môžete vybrať z či už uverejnených, alebo jednu z nových odmien:

 • krásne skladateľné ručne ušité tašky s pestrým vzorom,
 • prírodná taška s rozmerom 38 × 42 cm s ručne nakresleným obrázkom,
 • ručne maľované vajíčka a medovníky s veľkonočným vzorom.

Veríme, že spoločne dosiahneme potrebné finančné prostriedky na kaviarničku U MAMY, ktorá bude slúžiť pre všetkých.

https://www.donio.sk/kaviaren-u-mamy

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde má každý možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba. Samozrejme, každá kampaň musí byť v súlade s naším Etickým kódexom a Pravidlami používania.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie dokumentov, ktoré potvrdzujú účel výzvy či skutočnosti uvádzané vo výzve. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité. Pri Naštartuj projekt navyše využívame overenie subjektu treťou stranou a dbáme na to, aby boli odmeny doručené tak, ako bolo v kampani sľúbené.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Prečo mi od vás neprišla žiadna faktúra?

Donio nemôže vystavovať faktúru za váš príspevok na Naštartuj projekt, iba generovať Zmluvu o podpore projektu. Ak pre potreby vášho účtovníctva potrebujete aj faktúru, obráťte sa s touto požiadavkou na zakladateľa projektu.

Kedy môžem očakávať svoju odmenu?

Zodpovednosť za odosielanie odmien a komunikáciu o nich má zakladateľ kampane. Ak nie je uvedené inak (napr. špecifikované v odmene), zakladateľ má na odoslanie odmien podporovateľom 90 dní. Odmeny nie je možné vyzdvihnúť v kancelárii Donio v Novej Cvernovke.

Po odoslaní príspevku mi od vás neprišiel žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

Ak sa ukončenej kampani nepodarila dosiahnuť želaná cieľová čiastka, ešte to neznamená, že peniaze zakladateľ nezíska. Pri vyplácaní sa riadime pravidlami jednotlivých druhov kampaní. Pri Dobročinných výzvach je podmienkou vyplatenia financií zakladateľovi kampane dosiahnutie minimálnej čiastky 200 € alebo dosiahnutie prvého kampaňového miľníka (ak kampaň pracovala s miľníkmi). Pri Naštartuj projekt je podmienkou vyplatenia dosiahnutie prvého kampaňového miľníka. Ak kampaň spĺňa podmienky, zakladateľovi vyplatíme získanú čiastku v plnej výške. Pokiaľ kampaň nedosiahla ani minimálnu čiastku potrebnú na vyplatenie, príspevky do 14 pracovných dní vrátime späť darcom priamo na účet alebo na platobnú kartu.

Milý darca
20 €  •  22. 4. 2024 22:13
Darca, ktorý je za každú dobrost
43 €  •  22. 4. 2024 18:31
Milý darca
20 €  •  22. 4. 2024 13:25
Milý darca
100 €  •  22. 4. 2024 7:47
Milý darca
100 €  •  21. 4. 2024 17:23
Štedrý darca
14 €  •  21. 4. 2024 15:37
Veľkorysý darca
25 €  •  21. 4. 2024 15:18
Láskavý darca
10 €  •  21. 4. 2024 8:06
Láskavý darca
20 €  •  20. 4. 2024 19:51
Láskavý darca
25 €  •  20. 4. 2024 19:01
Veľkorysý darca
15 €  •  20. 4. 2024 18:49
Dobrosrdečný darca
60 €  •  19. 4. 2024 23:17
Dobrosrdečný darca
100 €  •  19. 4. 2024 21:11
Láskavý darca
30 €  •  19. 4. 2024 15:10
Veľkorysý darca
50 €  •  19. 4. 2024 9:58
Miroslav R.
20 €  •  18. 4. 2024 20:40
Držím palce a verím že dobrý Pán požehna našu kaviareň ♥️
Darca, ktorý je za každú dobrost
100 €  •  18. 4. 2024 18:20
Veľkorysý darca
19 €  •  18. 4. 2024 8:05
Dobrosrdečný darca
10 €  •  18. 4. 2024 5:34
Láskavý darca
20 €  •  17. 4. 2024 21:34
Dobrosrdečný darca
50 €  •  17. 4. 2024 14:33
Milý darca
20 €  •  17. 4. 2024 14:16
Štedrý darca
30 €  •  16. 4. 2024 19:52
Veľkorysý darca
20 €  •  16. 4. 2024 19:44
Darca, ktorý je za každú dobrost
43 €  •  16. 4. 2024 13:36
Láskavý darca
20 €  •  16. 4. 2024 8:28
Dobrosrdečný darca
20 €  •  16. 4. 2024 8:09
Štedrý darca
50 €  •  15. 4. 2024 21:40
Veľkorysý darca
50 €  •  15. 4. 2024 10:59
Štedrý darca
38 €  •  15. 4. 2024 10:32
Veľkorysý darca
20 €  •  15. 4. 2024 8:41
Veľkorysý darca
10 €  •  15. 4. 2024 7:52
Štedrý darca
100 €  •  14. 4. 2024 18:41
Dobrosrdečný darca
50 €  •  14. 4. 2024 17:34
Dobrosrdečný darca
20 €  •  14. 4. 2024 15:34
Láskavý darca
10 €  •  14. 4. 2024 14:45
Veľkorysý darca
40 €  •  14. 4. 2024 13:31
Láskavý darca
20 €  •  13. 4. 2024 23:51
Veľkorysý darca
37 €  •  12. 4. 2024 16:43
Štedrý darca
20 €  •  11. 4. 2024 19:49
Láskavý darca
38 €  •  11. 4. 2024 12:23
Láskavý darca
45 €  •  10. 4. 2024 23:06
Dobrosrdečný darca
100 €  •  10. 4. 2024 22:16
Veľkorysý darca
50 €  •  10. 4. 2024 17:28
Veľkorysý darca
50 €  •  10. 4. 2024 16:05
Milý darca
15 €  •  10. 4. 2024 14:21
Darca, ktorý je za každú dobrost
43 €  •  10. 4. 2024 13:22
Milý darca
15 €  •  10. 4. 2024 12:12
Darca, ktorý je za každú dobrost
19 €  •  10. 4. 2024 12:10
Milý darca
50 €  •  9. 4. 2024 22:01
Láskavý darca
50 €  •  9. 4. 2024 11:21
Darca, ktorý je za každú dobrost
50 €  •  8. 4. 2024 9:07
Láskavý darca
10 €  •  8. 4. 2024 8:22
Darca, ktorý je za každú dobrost
50 €  •  7. 4. 2024 19:57
Štedrý darca
37 €  •  6. 4. 2024 20:05
Milý darca
699 €  •  6. 4. 2024 12:51
Veľkorysý darca
43 €  •  5. 4. 2024 23:18
Veľkorysý darca
100 €  •  5. 4. 2024 14:30
Darca
100 €  •  4. 4. 2024 21:51
Láskavý darca
200 €  •  4. 4. 2024 17:23
Katarina
15 €  •  4. 4. 2024 10:54
Tesime sa na kavicku 🙂
Veľkorysý darca
20 €  •  4. 4. 2024 9:06
Dobrosrdečný darca
20 €  •  2. 4. 2024 15:47
Láskavý darca
43 €  •  1. 4. 2024 17:07
Láskavý darca
50 €  •  1. 4. 2024 11:14
Štedrý darca
30 €  •  31. 3. 2024 14:32
Láskavý darca
100 €  •  30. 3. 2024 8:06
Milý darca
30 €  •  29. 3. 2024 19:40
Láskavý darca
5 €  •  29. 3. 2024 13:41
Veľkorysý darca
50 €  •  29. 3. 2024 7:20
Milý darca
20 €  •  28. 3. 2024 16:30
Štedrý darca
50 €  •  27. 3. 2024 9:18
Dobrosrdečný darca
50 €  •  26. 3. 2024 6:38
Veľkorysý darca
20 €  •  25. 3. 2024 20:06
Štedrý darca
10 €  •  25. 3. 2024 12:46
Štedrý darca
20 €  •  24. 3. 2024 20:59
Dobrosrdečný darca
20 €  •  24. 3. 2024 19:59
Láskavý darca
20 €  •  24. 3. 2024 17:02
Dobrosrdečný darca
50 €  •  24. 3. 2024 14:02
Darca, ktorý je za každú dobrost
18 €  •  23. 3. 2024 15:29
Darca, ktorý je za každú dobrost
30 €  •  23. 3. 2024 10:54
Dobrosrdečný darca
20 €  •  23. 3. 2024 10:26
Štedrý darca
20 €  •  23. 3. 2024 8:43
Dobrosrdečný darca
50 €  •  22. 3. 2024 22:13
Vďaka sv.Charbelovi za požehnanie
Dobrosrdečný darca
10 €  •  22. 3. 2024 14:21
Štedrý darca
20 €  •  22. 3. 2024 11:20
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  22. 3. 2024 7:04
Láskavý darca
25 €  •  21. 3. 2024 21:37
Dobrosrdečný darca
10 €  •  21. 3. 2024 16:12
Dobrosrdečný darca
30 €  •  21. 3. 2024 11:36
Štedrý darca
200 €  •  20. 3. 2024 20:46
Veľkorysý darca
15 €  •  20. 3. 2024 11:25
Veľkorysý darca
20 €  •  19. 3. 2024 12:07
Dobrosrdečný darca
25 €  •  18. 3. 2024 22:17
Veľkorysý darca
20 €  •  18. 3. 2024 22:03
Štedrý darca
20 €  •  18. 3. 2024 21:59
Štedrý darca
250 €  •  18. 3. 2024 21:56
Veľkorysý darca
25 €  •  18. 3. 2024 21:07
Milý darca
20 €  •  18. 3. 2024 19:52
Milý darca
12 €  •  18. 3. 2024 19:38
Láskavý darca
13 €  •  18. 3. 2024 19:33
Láskavý darca
50 €  •  18. 3. 2024 14:12
Štedrý darca
20 €  •  18. 3. 2024 12:28
Veľkorysý darca
205 €  •  17. 3. 2024 23:25
Láskavý darca
130 €  •  17. 3. 2024 18:21
Veľkorysý darca
50 €  •  17. 3. 2024 17:24
Darca, ktorý je za každú dobrost
100 €  •  17. 3. 2024 14:02
Darca, ktorý je za každú dobrost
43 €  •  17. 3. 2024 8:58
Darca, ktorý je za každú dobrost
50 €  •  17. 3. 2024 8:03
Veľkorysý darca
20 €  •  16. 3. 2024 23:15
Štedrý darca
50 €  •  16. 3. 2024 15:42
Milý darca
50 €  •  15. 3. 2024 14:38
Veľkorysý darca
10 €  •  15. 3. 2024 11:46
Veľkorysý darca
15 €  •  15. 3. 2024 8:28
Veľkorysý darca
100 €  •  14. 3. 2024 19:52
Štedrý darca
50 €  •  14. 3. 2024 18:28
Láskavý darca
20 €  •  14. 3. 2024 18:27
Láskavý darca
20 €  •  14. 3. 2024 18:26
Láskavý darca
20 €  •  14. 3. 2024 18:25
Darca, ktorý je za každú dobrost
20 €  •  14. 3. 2024 18:24
Dobrosrdečný darca
20 €  •  14. 3. 2024 18:23
Štedrý darca
20 €  •  14. 3. 2024 18:22
Veľkorysý darca
20 €  •  14. 3. 2024 18:21
Dobrosrdečný darca
20 €  •  14. 3. 2024 18:20
Dobrosrdečný darca
20 €  •  14. 3. 2024 18:18
Dobrosrdečný darca
20 €  •  14. 3. 2024 18:17
Milý darca
25 €  •  14. 3. 2024 9:32
Láskavý darca
10 €  •  13. 3. 2024 22:48
Dobrosrdečný darca
100 €  •  13. 3. 2024 20:50
Dobrosrdečný darca
20 €  •  13. 3. 2024 16:44
Veľkorysý darca
100 €  •  13. 3. 2024 11:19
Darca, ktorý je za každú dobrost
300 €  •  13. 3. 2024 11:08
Láskavý darca
10 €  •  13. 3. 2024 8:39
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  12. 3. 2024 22:42
Veľkorysý darca
20 €  •  12. 3. 2024 20:33
Milý darca
25 €  •  12. 3. 2024 19:45
Katarina
15 €  •  12. 3. 2024 18:54
Tesime sa uz na kavicku...
Veľkorysý darca
20 €  •  12. 3. 2024 16:24
Darca, ktorý je za každú dobrost
100 €  •  12. 3. 2024 16:06
Darca, ktorý je za každú dobrost
50 €  •  12. 3. 2024 16:01
Darca, ktorý je za každú dobrost
20 €  •  12. 3. 2024 13:05
Milý darca
20 €  •  12. 3. 2024 10:10
Láskavý darca
38 €  •  11. 3. 2024 21:01
Láskavý darca
50 €  •  11. 3. 2024 20:34
Dobrosrdečný darca
23 €  •  11. 3. 2024 19:31
Dobrosrdečný darca
25 €  •  10. 3. 2024 21:25
Dobrosrdečný darca
20 €  •  10. 3. 2024 20:39
Milý darca
5 €  •  10. 3. 2024 20:33
Darca, ktorý je za každú dobrost
30 €  •  10. 3. 2024 16:51
Veľkorysý darca
5 €  •  10. 3. 2024 12:19
Štedrý darca
100 €  •  9. 3. 2024 21:46
Veľkorysý darca
50 €  •  9. 3. 2024 20:31
LK
19 €  •  5. 3. 2024 16:00
Drzim palce 👍
Dobrosrdečný darca
10 €  •  5. 3. 2024 13:48
Láskavý darca
20 €  •  5. 3. 2024 12:56
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  5. 3. 2024 12:42
Dobrosrdečný darca
5 €  •  4. 3. 2024 14:24
Štedrý darca
50 €  •  4. 3. 2024 12:14
Veľkorysý darca
20 €  •  4. 3. 2024 9:54
Milý darca
10 €  •  4. 3. 2024 8:36
Veľkorysý darca
20 €  •  4. 3. 2024 7:56
Milý darca
100 €  •  3. 3. 2024 18:02
Láskavý darca
10 €  •  3. 3. 2024 11:44
Darca, ktorý je za každú dobrost
30 €  •  2. 3. 2024 20:52
Štedrý darca
70 €  •  2. 3. 2024 20:33
Veľkorysý darca
12 €  •  2. 3. 2024 18:29
Rodina
20 €  •  2. 3. 2024 12:44
Modlime sa za Vás!
Milý darca
20 €  •  2. 3. 2024 9:37
Štedrý darca
23 €  •  2. 3. 2024 9:32
Štedrý darca
50 €  •  1. 3. 2024 19:42
Darca, ktorý je za každú dobrost
5 €  •  1. 3. 2024 14:52

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

 1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
 2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
 3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.
Pridať Darcovskú výzvu Zistiť viac

U tohto príbehu zatiaľ žiadne Darcovské výzvy nie sú

Vyberte si odmenu

KÁVIČKA/ ČAJ podľa vášho VÝBERU
Prispejte 20 € a viac

KÁVIČKA/ ČAJ podľa vášho VÝBERU

Poukaz na KÁVIČKU/ ČAJ podľa vášho výberu z ponuky našej kaviarne. Poukaz Vám bude odovzdaný, keď prvýkrát prídete na kávičku/ čaj po predložení kódu. Kód Vám bude zaslaný e-mailom. Platnosť poukazu je do konca roka 2024.

Získať túto odmenu
Odmenou mi bude DOBRÝ POCIT
Prispejte 5 € a viac

Odmenou mi bude DOBRÝ POCIT

Odmenou mi bude DOBRÝ POCIT

Odmena

Fandíte nám a chcete nám pomôcť aspoň drobnou sumou. Podporíte tak vytvorenie komunitného priestoru a pracoviska pre ŤZP zdravotne znevýhodnené osoby.

Ďakujeme vám!

Získať túto odmenu
Taška s ORIGINÁLNYM obrázkom
Prispejte 23 € a viac

Taška s ORIGINÁLNYM obrázkom

Zostáva 10/12

Bavlnená taška s rúčkou.

Odmena Zostáva 10/12

1× Bavlnená taška s rúčkou s originálnym obrázkom od našej dobrovoľníčky Lucky B. 

Získať túto odmenu
Kniha Ako byť šťastný a kniha Ako žiť s Bohom + VENOVANIE a podpis AUTORA
Prispejte 38 € a viac

Kniha Ako byť šťastný a kniha Ako žiť s Bohom + VENOVANIE a podpis AUTORA

Zostáva 15/20

1× kniha Ako byť šťastný a 1× kniha Ako žiť s Bohom + venovanie a podpis autora

Odmena Zostáva 15/20

Kniha Ako byť šťastný je unikátnym spojením textu a obrazu, ktorá už na prvý pohľad zaujme veľmi pekným grafickým spracovaním a následne pohladí dušu hádam ešte krajšími myšlienkami, povzbudeniami a citátmi. Zamyslenia sú krátke, no hlboké, a sú inšpiráciou prežiť každý deň v radosti a Božej prítomnosti. Ak túžite po pravom šťastí a pokoji, a chcete sa stať dobrým človekom, siahnite po knihe a nechajte sa deň po dni premieňať malými životnými pravdami, ktoré vám pomôžu prehĺbiť vzťah s Bohom.

Kniha Ako žiť s Bohom je publikácia plná farebných obrázkov a fotografií, ktoré sú doplnené tematickými myšlienkami, citátmi či modlitbami. Je zameraná na liturgické obdobia roka: Advent, Vianoce, Pôst a Cezročné obdobie. Autorom kníh je Ľubomír Valient.

Ľubomír Valient je administrátor tvorca populárneho profilu Saletini Rozkvet na Facebooku. Vo voľnom čase sa venuje grafickej tvorbe. Žije v Považskej Bystrici.

Kniha Ako byť šťastný + podpis AUTORA
Prispejte 19 € a viac

Kniha Ako byť šťastný + podpis AUTORA

Zostáva 27/30

1× kniha Ako byť šťastný + podpis autora

Odmena Zostáva 27/30

Kniha Ako byť šťastný je unikátnym spojením textu a obrazu, ktorá už na prvý pohľad zaujme veľmi pekným grafickým spracovaním a následne pohladí dušu hádam ešte krajšími myšlienkami, povzbudeniami a citátmi. Zamyslenia sú krátke, no hlboké, a sú inšpiráciou prežiť každý deň v radosti a Božej prítomnosti. Ak túžite po pravom šťastí a pokoji, a chcete sa stať dobrým človekom, siahnite po knihe a nechajte sa deň po dni premieňať malými životnými pravdami, ktoré vám pomôžu prehĺbiť vzťah s Bohom. Autorom knihy je Ľubomír Valient.

Ľubomír Valient je administrátorom a tvorcom populárneho profilu Saletini Rozkvet na sociálnej sieti Facebook. Od skončenia vysokej školy v odbore hospodárska informatika pracuje v IT sektore. Vo voľnom čase sa venuje grafickej tvorbe. Žije v Považskej Bystrici.

Kniha Ako žiť s Bohom + podpis AUTORA
Prispejte 20 € a viac

Kniha Ako žiť s Bohom + podpis AUTORA

Zostáva 18/30

1× kniha Ako žiť s Bohom + podpis autora

Odmena Zostáva 18/30

Kniha Ako žiť s Bohom je publikácia plná farebných obrázkov a fotografií, ktoré sú doplnené tematickými myšlienkami, citátmi či modlitbami. Je zameraná tematicky na liturgické obdobia roka: Advent, Vianoce, Pôst a Cezročné obdobie. Ako žiť s Bohom prinesie duchovné povzbudenie každému, kto knihu vezme do rúk s túžbou prehĺbiť svoj vzťah s Bohom. Autorom knihy je Ľubomír Valient. 

Ľubomír Valient je administrátorom a tvorcom populárneho profilu Saletini Rozkvet na sociálnej sieti Facebook. Od skončenia vysokej školy v odbore hospodárska informatika pracuje v IT sektore. Vo voľnom čase sa venuje grafickej tvorbe. Žije v Považskej Bystrici.

SKUTOČNÁ ANGLIČTINA
Prispejte 20 € a viac

SKUTOČNÁ ANGLIČTINA

Zostáva 6/6

3 hod. SKUTOČNÁ ANGLIČTINA pre deti (vek 8–14 rokov) + Všetko ukončené servírovaním pizze a zmrzliny.

Odmena Zostáva 6/6

Chceš ponúknuť svojim deťom možnosť stráviť popoludnie v naozajstnom anglickom prostredí a zdokonaliť  sa tak v angličtine? Potom tento zážitok je na to ako stvorený. Tvoje dieťa má možnosť stráviť až 3 hodiny v domácom prostredí slovensko-americkej rodiny, kde sa budeme hrať hry, rozprávať sa a zabávať iba v angličtine. Všetko ukončíme večerou servírovaním pizze a zmrzliny.*

*Termín bude stanovený po vzájomnej dohode. Hostiteľ si vyhradzuje právo na detailné podmienky ohľadom hosťovania.

CHUŤ AMERIKY
Prispejte 50 € a viac

CHUŤ AMERIKY

Zostáva 3/4

1× Neopakovateľný večer strávený v príjemnom domácom prostredí v slovensko-americkej rodine s ochutnavkou amerických gurmánskych špecialít.

Odmena Zostáva 3/4

Zaži neopakovateľný večer! Ochutnaj americké gurmánske špeciality, dozveď sa niečo o americkej kultúre a naviac možnosť, ale nie povinnosť, komunikácie v angličtine. To všetko ti ponúka večer strávený v príjemnom domácom prostredíslovensko-americkej rodine.*

*Termín bude stanovený po vzájomnej dohode. Hostiteľ si vyhradzuje právo na detailné podmienky ohľadom hosťovania.

Dámska/ Dievčenská ČELENKA
Prispejte 14 € a viac

Dámska/ Dievčenská ČELENKA

Zostáva 36/40

1 ks Dámska čelenka obnod hlavy 54–57 cm alebo 1 ks dievčenská členka obvod hlavy 50–53 cm

materiál: vlna HiMALAYA DOLPHIN BABY

Odmena Zostáva 36/40

1 ks Dámska čelenka obvod hlavy 54–57 cm alebo 

1 ks Dievčenská členka obvod hlavy 50–53 cm

materiál: vlna HiMALAYA DOLPHIN BABY

Získať túto odmenu
TAŠKA 40 x 40 cm
Prispejte 18 € a viac

TAŠKA 40 × 40 cm

Zostáva 3/6

1 ks Taška zo 100% bavlny

Rozmery 40 × 40 cm

Odmena Zostáva 3/6

Taška zo 100% bavlny

Rozmery 40 × 40 cm

Taška sa dá poskladať, takže sa dá nosiť v kabelke alebo ako doplnok. Využitie je rôzne – na nákupy, knihy, na dovolenku…

Získať túto odmenu
PROPOLISOVA TINKTÚRA
Prispejte 13 € a viac

PROPOLISOVA TINKTÚRA

Zostáva 4/7

Propolisova tinktúra (včelí propolis s alkoholom) objem: 40 ml

Odmena Zostáva 4/7

Propolisova tinktúra je včelí propolis s alkoholom. Tento prírodný zázrak obsahuje okolo 50 zložiek – vitamíny skupiny B, vitamín E, kyselinu listovú, vápnik, železo, mangán, zinok, esenciálne oleje… 

Propolis pôsobí na celý rad problémov, ale je vhodný aj ako prevencia. Je výborným prostriedkom na zvýšenie imunity, a tiež silným prírodným antibiotikom. Vyznačuje sa antibakteriálny účinkami, vhodný je tiež na liečbu zápalov a výrusových ochorení. Použiť ho môžete aj na pokožku pri menších poraneniach a popáleninách, ale aj pri akné

ZDRAVÉ MAŠKRTENIE
Prispejte 13 € a viac

ZDRAVÉ MAŠKRTENIE

Zostáva 14/15

1 ks balíček (orechy a sušené ovocie) 

 • Zloženie: kešu oriešky, arašidy, mandle, lieskové oriešky, hrozienka, banán, papája, kokosové lupienky a tekvicové semienka. Výrobok môže obsahovať alergény iné orechy a oxid siričitý.

Hmotnosť cca 100 g

Odmena Zostáva 14/15

Každý vie, že orechy a sušené ovocie sú prospešné pre naše telo, preto tento balíček tvoria len oriešky a sušené ovocie, ako sú kešu oriešky, arašidy, mandle, lieskové oriešky, hrozienka, banán, papája, kokosové lupienky a tekvicové semienka. Odmeň sa za svoju pomoc a maškrť ZDRAVO! Výrobok obsahuje alergény/ iné orechy a oxid siričitý.

Hmotnosť cca 100 g

ORIGINÁL obraz na plátne (Čakanie 4.) 80x80cm
Prispejte 499 € a viac

ORIGINÁL obraz na plátne (Čakanie 4.) 80×80cm

Zostáva 1/1

ORIGINÁLNY obraz ČAKANIE 4. (celkový náhľad obrazu je v galérii)- plátno na ráme rozmery 80×80cm od autora Miloša Ráca (narodený 1970) Vernisáže doma a v zahraničí: Ottawa, Bukurešť, Sofia, Praha, Brno, Považská Bystrica, Bratislava, Žilina, Trenčín, Martin, Púchov, Nimnica, Dunajská Lužná, Staškov,…

Odmena Zostáva 1/1

1× Originálny obraz – plátno na ráme rozmery 80×80cm od autora Miloša Ráca - žije a tvorí v rodnom meste v Považskej Bystrici, kde mal aj premiérovú výstavu. Je umelcom, ktorý by sa chcel v budúcnosti viac venovať modernému abstraktnému výtvarnému umeniu. Vzťah k tvoreniu zo sochárskej hliny sa začal prejavovať počas základnej vojenskej služby, kde vznikli jeho prvé diela rozprávkových postavičiek. K tvorbe sa vrátil opäť po 20. rokoch. „Po rokoch som len tak vyskúšal niekoľko vecí a naučených ťahov.  Neviem čo mi to napadlo. Pri "hre“ s hlinou vnášam svoje pocity i nálady. Výsledkom bol malý námorník, sediaci na kufri a hrajúci na gitare. Bola to pre mňa výzva, akoby som si dal cieľ, že ak dosiahnem výstavu v galérii, končím. Dokázal by som sám sebe i ľuďom okolo mňa, že človek môže dosiahnuť aj takúto métu napriek tomu, že nemám umelecké vzdelanie, že možno na to stačí srdce, cit, a keď to robíte s láskou a baví vás to, dobrý výsledok sa dostaví… A zrazu idem ďalej."

RONA pohár na ČERVENÉ víno 610ml 2ks
Prispejte 19 € a viac

RONA pohár na ČERVENÉ víno 610ml 2ks

Zostáva 3/3

RONA a.s. – významný výrobca nápojového skla s viac ako 130 ročnou tradíciou, sa aj vďaka histórii, skúsenostiam a techologickým inováciám radí k svetovej sklárskej špičke.

Odmena Zostáva 3/3

Poháre na červené víno RONA a.s. s objemom 610ml. Poháre sú vyrábané strojovo a sú balené v darčekovom balení.

OBJEM: 610 ml

POČET KUSOV V BALENÍ: 2

ROZMER VÝROBKU (VÝŠKA X ŠÍRKA): 244 × 101 mm

KATEGÓRIA: Červené víno

ZNAČKA: RONA a.s.

RONA pohár na BRANDY 400ml 6ks
Prispejte 28 € a viac

RONA pohár na BRANDY 400ml 6ks

Zostáva 2/2

RONA a.s.– významný výrobca nápojového skla s viac ako 130 ročnou tradíciou, sa aj vďaka histórii, skúsenostiam a techologickým inováciám radí k svetovej sklárskej špičke.

Odmena Zostáva 2/2

Poháre RONA a.s. na brandy s objemom 400ml. Poháre sú vyrábané strojovo a sú balené v darčekovom balení.

OBJEM: 400 ml

POČET KUSOV V BALENÍ: 6

ROZMER VÝROBKU (VÝŠKA X ŠÍRKA): 138 × 97 mm

KATEGÓRIA: Brendy

ZNAČKA: RONA a.s.

RONA pohár na SEKT/ prosecco 210ml 6ks
Prispejte 29 € a viac

RONA pohár na SEKT/ prosecco 210ml 6ks

Zostáva 2/2

RONA a.s. – významný výrobca nápojového skla s viac ako 130 ročnou tradíciou, sa aj vďaka histórii, skúsenostiam a techologickým inováciám radí k svetovej sklárskej špičke.

Odmena Zostáva 2/2

Poháre RONA a.s. na sekt alebo prosecco s objemom 210ml. Poháre sú vyrábané strojovo a sú balené v darčekovom balení.

OBJEM: 210 ml

POČET KUSOV V BALENÍ: 6

ROZMER VÝROBKU (VÝŠKA X ŠÍRKA): 252 × 66 mm

KATEGÓRIA: Sekt/ prosecco

ZNAČKA: RONA a.s.

MEDOVNÍKY ručne zdobené
Prispejte 13 € a viac

MEDOVNÍKY ručne zdobené

Zostáva 2/2

MEDOVNÍKY ručne zdobené. Vychutnajte si zážitok pre oči, ale aj chuťové poháriky. 

1 ks MEDOVNÍK

Domáce medovníkové cesto, kakaom maľované

Rozmer: 15×10cm

Odmena Zostáva 2/2

Pod rukami našej dobrovoľníčky sa medovníky menia na umelecké diela. Vychutnajte si zážitok pre oči, ale aj chuťové poháriky.

Rozmer: 15×10cm

Získať túto odmenu
MEDOVNÍKY ručne zdobené
Prispejte 13 € a viac

MEDOVNÍKY ručne zdobené

Zostáva 2/3

MEDOVNÍKY ručne zdobené. Vychutnajte si zážitok pre oči, ale aj chuťové poháriky. 

1 ks MEDOVNÍK

Domáce medovníkové cesto, kakaom maľované

Rozmer: 15×10cm

Odmena Zostáva 2/3

Pod rukami našej dobrovoľníčky sa medovníky menia na umelecké diela. Vychutnajte si zážitok pre oči, ale aj chuťové poháriky.

Rozmer: 15×10cm

Získať túto odmenu
VAJÍČKA ručne MAĽOVANÉ a VYŠKRABÁVANÉ
Prispejte 12 € a viac

VAJÍČKA ručne MAĽOVANÉ a VYŠKRABÁVANÉ

Zostáva 6/10

Balenie: SET po 2ks/ 3ks vajíčok (viď obrázok)

Odmena Zostáva 6/10

Ručne maľované a vyškrabávané vajíčka. Krásne vzory a poctivá ručná práca maľovaných vajíčok v niekoľkých rôznych farbách s jarnými motívmi. Vytvorte si dokonalú atmosféru so zdobenými vajíčkami. Zavesiť ich môžete na rozkvitnuté vetvičky, čerešne, bahniatka alebo vložiť do stojanu na vajíčka. Oceňte ručnú prácu.

Získať túto odmenu
RONA pohár na BIELE víno 360ml 6ks
Minuli sa

RONA pohár na BIELE víno 360ml 6ks

Zostáva 0/2

RONA a.s. – významný výrobca nápojového skla s viac ako 130 ročnou tradíciou, sa aj vďaka histórii, skúsenostiam a techologickým inováciám radí k svetovej sklárskej špičke.

Odmena Zostáva 0/2

Poháre na biele víno RONA a.s. s objemom 360ml. Poháre sú vyrábané strojovo a sú balené v darčekovom balení.

OBJEM: 360 ml

POČET KUSOV V BALENÍ: 6

ROZMER VÝROBKU (VÝŠKA X ŠÍRKA): 225 × 80 mm

KATEGÓRIA: Biele víno

ZNAČKA: RONA a.s.

ORIGINÁL Obraz na plátne (Zrenie 1.) 70x100 cm
Minuli sa

ORIGINÁL Obraz na plátne (Zrenie 1.) 70×100 cm

Zostáva 0/1

ORIGINÁLNY obraz ZRENIE 1. (celkový náhľad obrazu je v galérii)- plátno na ráme rozmery 80×80cm od autora Miloša Ráca (narodený 1970) Vernisáže doma a v zahraničí: Ottawa, Bukurešť, Sofia, Praha, Brno, Považská Bystrica, Bratislava, Žilina, Trenčín, Martin, Púchov, Nimnica, Dunajská Lužná, Staškov,…

Odmena Zostáva 0/1

1× Originálny obraz– plátno na ráme rozmery 80×80cm od autora Miloša Ráca – žije a tvorí v rodnom meste v Považskej Bystrici, kde mal aj premiérovú výstavu. Je umelcom, ktorý by sa chcel v budúcnosti viac venovať modernému abstraktnému výtvarnému umeniu. Vzťah k tvoreniu zo sochárskej hliny sa začala prejavovať počas základnej vojenskej služby, kde vznikli jeho prvé diela rozprávkových postavičiek. K tvorbe sa vrátil opäť po 20. rokoch. „Po rokoch som len tak vyskúšal niekoľko vecí a naučených ťahov.  Neviem čo mi to napadlo. Pri "hre“ s hlinou vnášam svoje pocity i nálady. Výsledkom bol malý námorník, sediaci na kufri a hrajúci na gitare. Bola to pre mňa výzva, akoby som si dal cieľ, že ak dosiahnem výstavu v galérii, končím. Dokázal by som sám sebe i ľuďom okolo mňa, že človek môže dosiahnuť aj takúto métu napriek tomu, že nemám umelecké vzdelanie, že možno na to stačí srdce, cit, a keď to robíte s láskou a baví vás to, dobrý výsledok sa dostaví… A zrazu idem ďalej."

Naštartuj projekt je určený zakladateľom zaujímavých nápadov, ktorým môže podporením kampane pomôcť ktokoľvek. Kampane na Naštartuj projekt nie sú realizované podľa zákona o verejných zbierkach, ktorý zahŕňa iba verejnoprospešné aktivity. Viac si môžete prečítať v našich Pravidlách používania.

Chcete Naštartovať projekt? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň

Podporte projekt a získajte atraktívnu odmenu

KÁVIČKA/ ČAJ podľa vášho VÝBERU
Prispejte 20 € a viac

KÁVIČKA/ ČAJ podľa vášho VÝBERU

Poukaz na KÁVIČKU/ ČAJ podľa vášho výberu z ponuky našej kaviarne. Poukaz Vám bude odovzdaný, keď prvýkrát prídete na kávičku/ čaj po predložení kódu. Kód Vám bude zaslaný e-mailom. Platnosť poukazu je do konca roka 2024.

Získať túto odmenu
Odmenou mi bude DOBRÝ POCIT
Prispejte 5 € a viac

Odmenou mi bude DOBRÝ POCIT

Odmenou mi bude DOBRÝ POCIT

Odmena

Fandíte nám a chcete nám pomôcť aspoň drobnou sumou. Podporíte tak vytvorenie komunitného priestoru a pracoviska pre ŤZP zdravotne znevýhodnené osoby.

Ďakujeme vám!

Získať túto odmenu
Taška s ORIGINÁLNYM obrázkom
Prispejte 23 € a viac

Taška s ORIGINÁLNYM obrázkom

Zostáva 10/12

Bavlnená taška s rúčkou.

Odmena Zostáva 10/12

1× Bavlnená taška s rúčkou s originálnym obrázkom od našej dobrovoľníčky Lucky B. 

Získať túto odmenu
Kniha Ako byť šťastný a kniha Ako žiť s Bohom + VENOVANIE a podpis AUTORA
Prispejte 38 € a viac

Kniha Ako byť šťastný a kniha Ako žiť s Bohom + VENOVANIE a podpis AUTORA

Zostáva 15/20

1× kniha Ako byť šťastný a 1× kniha Ako žiť s Bohom + venovanie a podpis autora

Odmena Zostáva 15/20

Kniha Ako byť šťastný je unikátnym spojením textu a obrazu, ktorá už na prvý pohľad zaujme veľmi pekným grafickým spracovaním a následne pohladí dušu hádam ešte krajšími myšlienkami, povzbudeniami a citátmi. Zamyslenia sú krátke, no hlboké, a sú inšpiráciou prežiť každý deň v radosti a Božej prítomnosti. Ak túžite po pravom šťastí a pokoji, a chcete sa stať dobrým človekom, siahnite po knihe a nechajte sa deň po dni premieňať malými životnými pravdami, ktoré vám pomôžu prehĺbiť vzťah s Bohom.

Kniha Ako žiť s Bohom je publikácia plná farebných obrázkov a fotografií, ktoré sú doplnené tematickými myšlienkami, citátmi či modlitbami. Je zameraná na liturgické obdobia roka: Advent, Vianoce, Pôst a Cezročné obdobie. Autorom kníh je Ľubomír Valient.

Ľubomír Valient je administrátor tvorca populárneho profilu Saletini Rozkvet na Facebooku. Vo voľnom čase sa venuje grafickej tvorbe. Žije v Považskej Bystrici.

Kniha Ako byť šťastný + podpis AUTORA
Prispejte 19 € a viac

Kniha Ako byť šťastný + podpis AUTORA

Zostáva 27/30

1× kniha Ako byť šťastný + podpis autora

Odmena Zostáva 27/30

Kniha Ako byť šťastný je unikátnym spojením textu a obrazu, ktorá už na prvý pohľad zaujme veľmi pekným grafickým spracovaním a následne pohladí dušu hádam ešte krajšími myšlienkami, povzbudeniami a citátmi. Zamyslenia sú krátke, no hlboké, a sú inšpiráciou prežiť každý deň v radosti a Božej prítomnosti. Ak túžite po pravom šťastí a pokoji, a chcete sa stať dobrým človekom, siahnite po knihe a nechajte sa deň po dni premieňať malými životnými pravdami, ktoré vám pomôžu prehĺbiť vzťah s Bohom. Autorom knihy je Ľubomír Valient.

Ľubomír Valient je administrátorom a tvorcom populárneho profilu Saletini Rozkvet na sociálnej sieti Facebook. Od skončenia vysokej školy v odbore hospodárska informatika pracuje v IT sektore. Vo voľnom čase sa venuje grafickej tvorbe. Žije v Považskej Bystrici.

Kniha Ako žiť s Bohom + podpis AUTORA
Prispejte 20 € a viac

Kniha Ako žiť s Bohom + podpis AUTORA

Zostáva 18/30

1× kniha Ako žiť s Bohom + podpis autora

Odmena Zostáva 18/30

Kniha Ako žiť s Bohom je publikácia plná farebných obrázkov a fotografií, ktoré sú doplnené tematickými myšlienkami, citátmi či modlitbami. Je zameraná tematicky na liturgické obdobia roka: Advent, Vianoce, Pôst a Cezročné obdobie. Ako žiť s Bohom prinesie duchovné povzbudenie každému, kto knihu vezme do rúk s túžbou prehĺbiť svoj vzťah s Bohom. Autorom knihy je Ľubomír Valient. 

Ľubomír Valient je administrátorom a tvorcom populárneho profilu Saletini Rozkvet na sociálnej sieti Facebook. Od skončenia vysokej školy v odbore hospodárska informatika pracuje v IT sektore. Vo voľnom čase sa venuje grafickej tvorbe. Žije v Považskej Bystrici.

SKUTOČNÁ ANGLIČTINA
Prispejte 20 € a viac

SKUTOČNÁ ANGLIČTINA

Zostáva 6/6

3 hod. SKUTOČNÁ ANGLIČTINA pre deti (vek 8–14 rokov) + Všetko ukončené servírovaním pizze a zmrzliny.

Odmena Zostáva 6/6

Chceš ponúknuť svojim deťom možnosť stráviť popoludnie v naozajstnom anglickom prostredí a zdokonaliť  sa tak v angličtine? Potom tento zážitok je na to ako stvorený. Tvoje dieťa má možnosť stráviť až 3 hodiny v domácom prostredí slovensko-americkej rodiny, kde sa budeme hrať hry, rozprávať sa a zabávať iba v angličtine. Všetko ukončíme večerou servírovaním pizze a zmrzliny.*

*Termín bude stanovený po vzájomnej dohode. Hostiteľ si vyhradzuje právo na detailné podmienky ohľadom hosťovania.

CHUŤ AMERIKY
Prispejte 50 € a viac

CHUŤ AMERIKY

Zostáva 3/4

1× Neopakovateľný večer strávený v príjemnom domácom prostredí v slovensko-americkej rodine s ochutnavkou amerických gurmánskych špecialít.

Odmena Zostáva 3/4

Zaži neopakovateľný večer! Ochutnaj americké gurmánske špeciality, dozveď sa niečo o americkej kultúre a naviac možnosť, ale nie povinnosť, komunikácie v angličtine. To všetko ti ponúka večer strávený v príjemnom domácom prostredíslovensko-americkej rodine.*

*Termín bude stanovený po vzájomnej dohode. Hostiteľ si vyhradzuje právo na detailné podmienky ohľadom hosťovania.

Dámska/ Dievčenská ČELENKA
Prispejte 14 € a viac

Dámska/ Dievčenská ČELENKA

Zostáva 36/40

1 ks Dámska čelenka obnod hlavy 54–57 cm alebo 1 ks dievčenská členka obvod hlavy 50–53 cm

materiál: vlna HiMALAYA DOLPHIN BABY

Odmena Zostáva 36/40

1 ks Dámska čelenka obvod hlavy 54–57 cm alebo 

1 ks Dievčenská členka obvod hlavy 50–53 cm

materiál: vlna HiMALAYA DOLPHIN BABY

Získať túto odmenu
TAŠKA 40 x 40 cm
Prispejte 18 € a viac

TAŠKA 40 × 40 cm

Zostáva 3/6

1 ks Taška zo 100% bavlny

Rozmery 40 × 40 cm

Odmena Zostáva 3/6

Taška zo 100% bavlny

Rozmery 40 × 40 cm

Taška sa dá poskladať, takže sa dá nosiť v kabelke alebo ako doplnok. Využitie je rôzne – na nákupy, knihy, na dovolenku…

Získať túto odmenu
PROPOLISOVA TINKTÚRA
Prispejte 13 € a viac

PROPOLISOVA TINKTÚRA

Zostáva 4/7

Propolisova tinktúra (včelí propolis s alkoholom) objem: 40 ml

Odmena Zostáva 4/7

Propolisova tinktúra je včelí propolis s alkoholom. Tento prírodný zázrak obsahuje okolo 50 zložiek – vitamíny skupiny B, vitamín E, kyselinu listovú, vápnik, železo, mangán, zinok, esenciálne oleje… 

Propolis pôsobí na celý rad problémov, ale je vhodný aj ako prevencia. Je výborným prostriedkom na zvýšenie imunity, a tiež silným prírodným antibiotikom. Vyznačuje sa antibakteriálny účinkami, vhodný je tiež na liečbu zápalov a výrusových ochorení. Použiť ho môžete aj na pokožku pri menších poraneniach a popáleninách, ale aj pri akné

ZDRAVÉ MAŠKRTENIE
Prispejte 13 € a viac

ZDRAVÉ MAŠKRTENIE

Zostáva 14/15

1 ks balíček (orechy a sušené ovocie) 

 • Zloženie: kešu oriešky, arašidy, mandle, lieskové oriešky, hrozienka, banán, papája, kokosové lupienky a tekvicové semienka. Výrobok môže obsahovať alergény iné orechy a oxid siričitý.

Hmotnosť cca 100 g

Odmena Zostáva 14/15

Každý vie, že orechy a sušené ovocie sú prospešné pre naše telo, preto tento balíček tvoria len oriešky a sušené ovocie, ako sú kešu oriešky, arašidy, mandle, lieskové oriešky, hrozienka, banán, papája, kokosové lupienky a tekvicové semienka. Odmeň sa za svoju pomoc a maškrť ZDRAVO! Výrobok obsahuje alergény/ iné orechy a oxid siričitý.

Hmotnosť cca 100 g

ORIGINÁL obraz na plátne (Čakanie 4.) 80x80cm
Prispejte 499 € a viac

ORIGINÁL obraz na plátne (Čakanie 4.) 80×80cm

Zostáva 1/1

ORIGINÁLNY obraz ČAKANIE 4. (celkový náhľad obrazu je v galérii)- plátno na ráme rozmery 80×80cm od autora Miloša Ráca (narodený 1970) Vernisáže doma a v zahraničí: Ottawa, Bukurešť, Sofia, Praha, Brno, Považská Bystrica, Bratislava, Žilina, Trenčín, Martin, Púchov, Nimnica, Dunajská Lužná, Staškov,…

Odmena Zostáva 1/1

1× Originálny obraz – plátno na ráme rozmery 80×80cm od autora Miloša Ráca - žije a tvorí v rodnom meste v Považskej Bystrici, kde mal aj premiérovú výstavu. Je umelcom, ktorý by sa chcel v budúcnosti viac venovať modernému abstraktnému výtvarnému umeniu. Vzťah k tvoreniu zo sochárskej hliny sa začal prejavovať počas základnej vojenskej služby, kde vznikli jeho prvé diela rozprávkových postavičiek. K tvorbe sa vrátil opäť po 20. rokoch. „Po rokoch som len tak vyskúšal niekoľko vecí a naučených ťahov.  Neviem čo mi to napadlo. Pri "hre“ s hlinou vnášam svoje pocity i nálady. Výsledkom bol malý námorník, sediaci na kufri a hrajúci na gitare. Bola to pre mňa výzva, akoby som si dal cieľ, že ak dosiahnem výstavu v galérii, končím. Dokázal by som sám sebe i ľuďom okolo mňa, že človek môže dosiahnuť aj takúto métu napriek tomu, že nemám umelecké vzdelanie, že možno na to stačí srdce, cit, a keď to robíte s láskou a baví vás to, dobrý výsledok sa dostaví… A zrazu idem ďalej."

RONA pohár na ČERVENÉ víno 610ml 2ks
Prispejte 19 € a viac

RONA pohár na ČERVENÉ víno 610ml 2ks

Zostáva 3/3

RONA a.s. – významný výrobca nápojového skla s viac ako 130 ročnou tradíciou, sa aj vďaka histórii, skúsenostiam a techologickým inováciám radí k svetovej sklárskej špičke.

Odmena Zostáva 3/3

Poháre na červené víno RONA a.s. s objemom 610ml. Poháre sú vyrábané strojovo a sú balené v darčekovom balení.

OBJEM: 610 ml

POČET KUSOV V BALENÍ: 2

ROZMER VÝROBKU (VÝŠKA X ŠÍRKA): 244 × 101 mm

KATEGÓRIA: Červené víno

ZNAČKA: RONA a.s.

RONA pohár na BRANDY 400ml 6ks
Prispejte 28 € a viac

RONA pohár na BRANDY 400ml 6ks

Zostáva 2/2

RONA a.s.– významný výrobca nápojového skla s viac ako 130 ročnou tradíciou, sa aj vďaka histórii, skúsenostiam a techologickým inováciám radí k svetovej sklárskej špičke.

Odmena Zostáva 2/2

Poháre RONA a.s. na brandy s objemom 400ml. Poháre sú vyrábané strojovo a sú balené v darčekovom balení.

OBJEM: 400 ml

POČET KUSOV V BALENÍ: 6

ROZMER VÝROBKU (VÝŠKA X ŠÍRKA): 138 × 97 mm

KATEGÓRIA: Brendy

ZNAČKA: RONA a.s.

RONA pohár na SEKT/ prosecco 210ml 6ks
Prispejte 29 € a viac

RONA pohár na SEKT/ prosecco 210ml 6ks

Zostáva 2/2

RONA a.s. – významný výrobca nápojového skla s viac ako 130 ročnou tradíciou, sa aj vďaka histórii, skúsenostiam a techologickým inováciám radí k svetovej sklárskej špičke.

Odmena Zostáva 2/2

Poháre RONA a.s. na sekt alebo prosecco s objemom 210ml. Poháre sú vyrábané strojovo a sú balené v darčekovom balení.

OBJEM: 210 ml

POČET KUSOV V BALENÍ: 6

ROZMER VÝROBKU (VÝŠKA X ŠÍRKA): 252 × 66 mm

KATEGÓRIA: Sekt/ prosecco

ZNAČKA: RONA a.s.

MEDOVNÍKY ručne zdobené
Prispejte 13 € a viac

MEDOVNÍKY ručne zdobené

Zostáva 2/2

MEDOVNÍKY ručne zdobené. Vychutnajte si zážitok pre oči, ale aj chuťové poháriky. 

1 ks MEDOVNÍK

Domáce medovníkové cesto, kakaom maľované

Rozmer: 15×10cm

Odmena Zostáva 2/2

Pod rukami našej dobrovoľníčky sa medovníky menia na umelecké diela. Vychutnajte si zážitok pre oči, ale aj chuťové poháriky.

Rozmer: 15×10cm

Získať túto odmenu
MEDOVNÍKY ručne zdobené
Prispejte 13 € a viac

MEDOVNÍKY ručne zdobené

Zostáva 2/3

MEDOVNÍKY ručne zdobené. Vychutnajte si zážitok pre oči, ale aj chuťové poháriky. 

1 ks MEDOVNÍK

Domáce medovníkové cesto, kakaom maľované

Rozmer: 15×10cm

Odmena Zostáva 2/3

Pod rukami našej dobrovoľníčky sa medovníky menia na umelecké diela. Vychutnajte si zážitok pre oči, ale aj chuťové poháriky.

Rozmer: 15×10cm

Získať túto odmenu
VAJÍČKA ručne MAĽOVANÉ a VYŠKRABÁVANÉ
Prispejte 12 € a viac

VAJÍČKA ručne MAĽOVANÉ a VYŠKRABÁVANÉ

Zostáva 6/10

Balenie: SET po 2ks/ 3ks vajíčok (viď obrázok)

Odmena Zostáva 6/10

Ručne maľované a vyškrabávané vajíčka. Krásne vzory a poctivá ručná práca maľovaných vajíčok v niekoľkých rôznych farbách s jarnými motívmi. Vytvorte si dokonalú atmosféru so zdobenými vajíčkami. Zavesiť ich môžete na rozkvitnuté vetvičky, čerešne, bahniatka alebo vložiť do stojanu na vajíčka. Oceňte ručnú prácu.

Získať túto odmenu
RONA pohár na BIELE víno 360ml 6ks
Minuli sa

RONA pohár na BIELE víno 360ml 6ks

Zostáva 0/2

RONA a.s. – významný výrobca nápojového skla s viac ako 130 ročnou tradíciou, sa aj vďaka histórii, skúsenostiam a techologickým inováciám radí k svetovej sklárskej špičke.

Odmena Zostáva 0/2

Poháre na biele víno RONA a.s. s objemom 360ml. Poháre sú vyrábané strojovo a sú balené v darčekovom balení.

OBJEM: 360 ml

POČET KUSOV V BALENÍ: 6

ROZMER VÝROBKU (VÝŠKA X ŠÍRKA): 225 × 80 mm

KATEGÓRIA: Biele víno

ZNAČKA: RONA a.s.

ORIGINÁL Obraz na plátne (Zrenie 1.) 70x100 cm
Minuli sa

ORIGINÁL Obraz na plátne (Zrenie 1.) 70×100 cm

Zostáva 0/1

ORIGINÁLNY obraz ZRENIE 1. (celkový náhľad obrazu je v galérii)- plátno na ráme rozmery 80×80cm od autora Miloša Ráca (narodený 1970) Vernisáže doma a v zahraničí: Ottawa, Bukurešť, Sofia, Praha, Brno, Považská Bystrica, Bratislava, Žilina, Trenčín, Martin, Púchov, Nimnica, Dunajská Lužná, Staškov,…

Odmena Zostáva 0/1

1× Originálny obraz– plátno na ráme rozmery 80×80cm od autora Miloša Ráca – žije a tvorí v rodnom meste v Považskej Bystrici, kde mal aj premiérovú výstavu. Je umelcom, ktorý by sa chcel v budúcnosti viac venovať modernému abstraktnému výtvarnému umeniu. Vzťah k tvoreniu zo sochárskej hliny sa začala prejavovať počas základnej vojenskej služby, kde vznikli jeho prvé diela rozprávkových postavičiek. K tvorbe sa vrátil opäť po 20. rokoch. „Po rokoch som len tak vyskúšal niekoľko vecí a naučených ťahov.  Neviem čo mi to napadlo. Pri "hre“ s hlinou vnášam svoje pocity i nálady. Výsledkom bol malý námorník, sediaci na kufri a hrajúci na gitare. Bola to pre mňa výzva, akoby som si dal cieľ, že ak dosiahnem výstavu v galérii, končím. Dokázal by som sám sebe i ľuďom okolo mňa, že človek môže dosiahnuť aj takúto métu napriek tomu, že nemám umelecké vzdelanie, že možno na to stačí srdce, cit, a keď to robíte s láskou a baví vás to, dobrý výsledok sa dostaví… A zrazu idem ďalej."