JANA ZIBALOVÁ: pomôžte mi vydať debutový album „blízkosť“

Míľnik 1/3

Zvuková produkcia a nahrávanie 11 piesní v štúdiu

Získaných 0 € 9 266 €
4 500 €
6 dní
do ukončenia

Míľnik 2/3

Zvuková postprodukcia – mix a mastering, výroba CD, grafika projektu

Získaných 0 € 9 266 €
7 500 €
6 dní
do ukončenia

Míľnik 3/3

Live nahrávanie vybraných piesní v gotickej kaplnke v akustickom prevedení, točenie a strih videoklipov k týmto piesňam

Získaných 0 € 9 266 €
9 500 €
6 dní
do ukončenia
Zakladateľ
Jana Zibalová
Dátum pridania
29. 5. 2024
Posledná aktualita

18. 6. 2024 11:54

VSTÚPILI SME DO 3. MÍĽNIKA !!!

Podarilo sa nám dostať do 3. míľnika, vyzbieraných je 85 % a ostáva ešte 12 dní do ukončenia kampane. Máme za sebou live nahrávanie vybraných piesní v akustickom prevedení, ktoré budú súčasťou albumu ako bonus. Všetci títo šikovní ľudia na fotke prispeli svojimi darmi a talentami, aby vzniklo krásne dielo. 

Veľmi vám Ď A K U J E M za vašu podporu, finančnú aj nefinančnú a tiež za každé zdieľanie. A veľmi sa už teším, keď piesne uzrú svetlo sveta!

Zobraziť celú aktualitu
Všetky aktuality

KAŽDÝ Z NÁS TÚŽI PO BLÍZKOSTI

Ak by som mala texty piesní zhrnúť do jednej vety, bola by to myšlienka sv. Augustína: “Nespokojné je naše srdce, kým nespočinie v tebe.”

Žijeme v dobe, kedy sme prepodnetovaní, všetko možné bojuje o našu pozornosť a je pre nás ťažké zastaviť sa, upokojiť svoju myseľ a len tak byť. Byť v tichu, v ktorom sa stretávame jednak sami so sebou a v tichu, v ktorom sa stretávame s Bohom. Hoci sme neustále obklopení niekým alebo niečím, často sa cítime sami a hlboko v našom vnútri je túžba zažívať blízkosť. Blízkosť ľudskú, ale aj blízkosť Boha. 

A o tom sú aj piesne, ktoré budú súčasťou môjho pripravovaného albumu. Spája ich to, že sú modlitbou a odrážajú túžbu po prežívaní Božej blízkosti. Verím, že tak ako mne, aj vám pomôžu piesne zažívať, že Boh nie je niekto vzdialený, niekde „hore na obláčiku“. Ale že je tu a teraz prítomný ako živý, osobný a blízky Boh. 

Pozývam vás stať sa súčasťou tohto diela. Nielen preto, že už teraz sa môžete tešiť na nové, verím, že krásne piesne, ale vďaka vám a vašej podpore sa piesne budú môcť dostať medzi čo najviac ľudí. 

S HUDBOU SOM VYRASTALA

Volám sa Jana Zibalová, dlhodobo žijem v Bratislave, kde som momentálne aj hudobne aktívna. Pochádzam z Ivanky pri Dunaji, ktorá sa spája s mojimi speváckymi a skladateľskými začiatkami. 

Vášeň pre hudbu, tvorbu piesní a nazeranie na pieseň ako modlitbu som “zdedila” po mojom otcovi, ktorý založil a dlhé roky viedol bigbítový spevácky zbor, v ktorom som aktívne pôsobila aj ja.

Hudba je pre mňa niečím, čo oživuje moje srdce. Je to zároveň prirodzený spôsob vyjadrovania toho, čo prežívam.

V súčasnosti hudobne doprevádzam sv. omše, adorácie a vediem modlitby chvál na rôznych miestach. Pravidelne ma môžete počuť hrať a spievať v kaplnke sv. Kataríny v Bratislave, na adoráciách u Saleziánov na “miletičke”, či na adoráciách vysielaných v TV LUX. Mnohí ma poznáte tiež z mládežníckych svätých omší u bratislavských Kapucínov, príležitostne vediem modlitby chvál na seminároch Otcovo srdce. Som taktiež súčasťou chválového tímu spoločenstva Martindom.

Ukážka mojej tvorby:

NA ČO ZÍSKANÉ PENIAZE POUŽIJEM?

Cieľom projektu je nahrať album s kvalitným profesionálnym zvukom, v originálnom hudobnom prevedení a zároveň zachovať modlitebnú atmosféru piesní. Okrem štúdiových nahrávok 11 autorských skladieb bude súčasťou albumu aj bonus vo forme live nahrávok vybraných piesní. Producentsky má celý projekt na starosti šikovný hudobník Jozef Šarišský, ktorý zostavil špeciálne na tento účel skupinu výborných hudobníkov, aktívnych na slovenskej a českej worshipovej scéne. 

Celý projekt je finančne a časovo veľmi náročný. Vaše finančné dary použijem na pokrytie nákladov spojených s nahrávaním albumu v štúdiu, zvukovou produkciou a postprodukciou – tvorba aranžov, mix a mastering, nákladov na lisovanie, finálne vydanie CD, nákladov na vizuálnu časť projektu a tiež nákladov spojených s promo videom. 

Okrem štúdiových nahrávok 11 skladieb plánujem vybrané piesne nahrať aj naživo v akustickom prevedení. K týmto piesňam by sme chceli natočiť aj videoklipy, ktoré budú voľne dostupné na YouTube. Live nahrávanie, točenie a strih videoklipov budem môcť zrealizovať, ak sa mi podarí dosiahnuť 3. míľnik v kampani. 

Ak by som náhodou vyzbierala viac, zvyšné peniaze použijem na tvorbu lyrics videí ku štúdiovým nahrávkam a tiež na pokrytie nákladov spojených s odmenami v kampani. 

K HUDBE NEODDELITEĽNE PATRÍ DIZAJN

Veľmi sa teším zo spolupráce so šikovným ilustrátorom Peťom Ličkom, autorom vizuálu projektu. Verím, že jeho originálny umelecký vklad dotvorí a umocní odkaz, ktorý piesne na albume nesú.

Vizuálnym logom albumu sa stali nohy, ktoré vyjadrujú blízkosť -  kráčanie dieťaťa na nohách Otca. Vizuál albumu nájdete na merchových produktoch, ktoré sú k dispozícii ako odmeny v kampani.

Čaká na vás krásna plátenka a tričko, ktoré chcete určite mať na sebe! :) 

Pre exkluzívnych podporovateľov vytvoril Peťo nádhernú grafiku na printy špeciálne ku 2 piesňam z albumu /Nový život a Oheň z neba/. Určite nechceš počúvať tieto moje 2 obľúbené piesne bez toho, aby si sa pozeral na ich výtvarné znázornenie! :) 

Odmeny a fyzické CD k vám zavítajú niekedy v priebehu septembra 2024, kedy by album mal uzrieť svetlo sveta :)

Za akúkoľvek podporu vám ĎAKUJEM! 

Chcete zakladateľovi projektu niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Aktuality

18. 6. 2024 11:54

VSTÚPILI SME DO 3. MÍĽNIKA !!!

Podarilo sa nám dostať do 3. míľnika, vyzbieraných je 85 % a ostáva ešte 12 dní do ukončenia kampane. Máme za sebou live nahrávanie vybraných piesní v akustickom prevedení, ktoré budú súčasťou albumu ako bonus. Všetci títo šikovní ľudia na fotke prispeli svojimi darmi a talentami, aby vzniklo krásne dielo. 

Veľmi vám Ď A K U J E M za vašu podporu, finančnú aj nefinančnú a tiež za každé zdieľanie. A veľmi sa už teším, keď piesne uzrú svetlo sveta!

11. 6. 2024 20:40

65 PERCENT! Ď A K U J E M!

Za necelé 2 týždne od spustenia kampane sa podarilo vyzbierať už 65 percent sumy, ktorú potrebujem na pokrytie nákladov súvisiacich s vydaním albumu. Ďakujem všetkým 113 darcom. Ste úžasní!

V tomto štúdiu v Prešove som posledné dni strávila spolu s hudobníkmi nejaký ten čas :)) Vďaka vašej podpore sú už všetky piesne nahraté, momentálne sú v procese zvukovej postprodukcie. Kampaň stále beží, ešte potrebujem vyzbierať zvyšných 35 %. 

Pokračujeme :)

5. 6. 2024 23:38

PRVÝ MÍĽNIK úspešne zvládnutý, vyzbieraných už viac ako 50 % !!!

Budem sa asi opakovať, ale ste SKVELÍ!!!

Už sa podarilo vyzbierať viac ako 50 % a ja sa z toho neskutočne teším a veľmi vám ďakujem!!

S týmito šikovnými hudobníkmi máme za sebou nahrávanie 11 piesní v štúdiu. Takto nejak vyzerali v „akcii“ :) Čaká nás teraz zvuková postprodukcia. Máte sa na čo tešiť – piesne znejú výborne už aj v „surovom“ stave ;)

Do skončenia kampane je ešte 25 dní – potrebujem pokoriť 2. a 3. míľnik. Verím, že to s vašou pomocou dám!

Ď A K U J E M za vašu podporu!

1. 6. 2024 12:53

STE ÚŽASNÍ!!! ZA 3 DNI KAMPANE UŽ MÁME vyzbieraných 36 %.

Som  z vás neskutočne povzbudená. 

Veľké Ď A K U J E M!!!

Týchto mojich šikovných kamarátov budete mať tiež možnosť počuť na albume ako vokalistov v niektorých piesňach 🙂 Už máme za sebou viaceré nácviky a zneje nám to spolu super! Kampaň stále prebieha, ešte stále ma môžete podopriť :)

Ďakujem za akúkoľvek podporu – finančnú, nefinančnú, aj za každé zdieľanie!

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde má každý možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba. Samozrejme, každá kampaň musí byť v súlade s naším Etickým kódexom a Pravidlami používania.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie dokumentov, ktoré potvrdzujú účel výzvy či skutočnosti uvádzané vo výzve. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité. Pri Naštartuj projekt navyše využívame overenie subjektu treťou stranou a dbáme na to, aby boli odmeny doručené tak, ako bolo v kampani sľúbené.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Prečo mi od vás neprišla žiadna faktúra?

Donio nemôže vystavovať faktúru za váš príspevok na Naštartuj projekt, iba generovať Zmluvu o podpore projektu. Ak pre potreby vášho účtovníctva potrebujete aj faktúru, obráťte sa s touto požiadavkou na zakladateľa projektu.

Kedy môžem očakávať svoju odmenu?

Zodpovednosť za odosielanie odmien a komunikáciu o nich má zakladateľ kampane. Ak nie je uvedené inak (napr. špecifikované v odmene), zakladateľ má na odoslanie odmien podporovateľom 90 dní. Odmeny nie je možné vyzdvihnúť v kancelárii Donio v Novej Cvernovke.

Po odoslaní príspevku mi od vás neprišiel žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

Ak sa ukončenej kampani nepodarila dosiahnuť želaná cieľová čiastka, ešte to neznamená, že peniaze zakladateľ nezíska. Pri vyplácaní sa riadime pravidlami jednotlivých druhov kampaní. Pri Dobročinných výzvach je podmienkou vyplatenia financií zakladateľovi kampane dosiahnutie minimálnej čiastky 200 € alebo dosiahnutie prvého kampaňového miľníka (ak kampaň pracovala s miľníkmi). Pri Naštartuj projekt je podmienkou vyplatenia dosiahnutie prvého kampaňového miľníka. Ak kampaň spĺňa podmienky, zakladateľovi vyplatíme získanú čiastku v plnej výške. Pokiaľ kampaň nedosiahla ani minimálnu čiastku potrebnú na vyplatenie, príspevky do 14 pracovných dní vrátime späť darcom priamo na účet alebo na platobnú kartu.

Milý darca
60 €  •  24. 6. 2024 19:42
Štedrý darca
50 €  •  23. 6. 2024 10:06
Ľudovít H.
50 €  •  23. 6. 2024 9:37
Vďaka za piesne, ktoré sú blízke Bohu i Ľudom ;)
Láskavý darca
18 €  •  22. 6. 2024 8:53
Majka T.
50 €  •  22. 6. 2024 6:41
Milá Janka, nech Boh požehná toto krásne dielo a cez tvoje srdce neustále vyviera hudba, ktorá rozsieva svetlo, nádej a radosť :-) Držím palce!
Veľkorysý darca
18 €  •  21. 6. 2024 22:54
Darca, ktorý je za každú dobrost
50 €  •  21. 6. 2024 21:28
Darca, ktorý je za každú dobrost
30 €  •  21. 6. 2024 20:07
Láskavý darca
10 €  •  21. 6. 2024 18:43
Milý darca
20 €  •  21. 6. 2024 17:24
Láskavý darca
72 €  •  21. 6. 2024 15:42
Milý darca
25 €  •  21. 6. 2024 10:20
Veľkorysý darca
50 €  •  21. 6. 2024 7:41
Láskavý darca
50 €  •  20. 6. 2024 20:20
Dobrosrdečný darca
18 €  •  20. 6. 2024 10:36
Milý darca
100 €  •  20. 6. 2024 10:29
Štedrý darca
18 €  •  19. 6. 2024 18:54
Mery
18 €  •  19. 6. 2024 16:22
Janka, nech Boh dokončí v tebe dielo, ktoré začal! +
Milý darca
20 €  •  19. 6. 2024 11:39
Milý darca
100 €  •  19. 6. 2024 11:14
Milý darca
30 €  •  19. 6. 2024 8:54
Veľkorysý darca
100 €  •  19. 6. 2024 7:46

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.
Pridať Darcovskú výzvu Zistiť viac

U tohto príbehu zatiaľ žiadne Darcovské výzvy nie sú

Vyberte si odmenu

Fyzické CD s osobným venovaním
Prispejte 18 € a viac

Fyzické CD s osobným venovaním

Budeš mať exkluzívnu možnosť vypočuť si piesne ešte predtým, ako ich zverejním na streamovacích platformách. K CD dostaneš aj špeciálne osobné venovanie. A aby toho nebolo málo, v rámci CD bude aj QR kód, kde nájdeš texty ku všetkým piesňam. 

Dôležitá info: počet kusov CD je limitovaný a CD bude nepredajné.

Táto kampaň je teda jedinečná príležitosť, ako sa k nemu dostať :)

Mega dobrý pocit
Prispejte 7 € a viac

Mega dobrý pocit

Tento projekt môžeš podporiť aj bez odmeny. Len tak. A mať pritom MEGA dobrý pocit :)

Plátenka s grafikou projektu + CD
Prispejte 50 € a viac

Plátenka s grafikou projektu + CD

Okrem fyzického CD s osobným venovaním dostaneš túto štýlovú a praktickú plátenku s logom albumu. 

špecifikácia: vysokokvalitná digitálna tlač, 100 % organická bavlna 

Tričko s grafikou projektu + CD
Prispejte 60 € a viac

Tričko s grafikou projektu + CD

Pošlem ti toto krásne tričko s logom albumu spolu s fyzickým CD s osobným venovaním. Môžeš si vybrať mužský alebo ženský variant a tiež veľkosť. 

špecifikácia: vysokokvalitná digitálna tlač, 100% organická bavlna 

Získať túto odmenu
Plátenka a tričko + CD
Prispejte 100 € a viac

Plátenka a tričko + CD

Nevieš sa rozhodnúť, či chceš ako odmenu plátenku alebo tričko? Môžeš mať obidve :) a k tomu ešte aj fyzické CD s osobným venovaním. 

Printy s grafikou k piesňam + CD
Prispejte 150 € a viac

Printy s grafikou k piesňam + CD

Okrem fyzického CD s osobným venovaním ti pošlem aj 2 printy s grafikou vytvorenou špeciálne k 2 mojim obľúbeným piesňam na albume „Nový život“ a „Oheň z neba“. 

špecifikácia: vysokokvalitná digitálna tlač na plátno, rozmer A4

Získať túto odmenu
Printy k 2 piesňam, plátenka, tričko + CD
Prispejte 250 € a viac

Printy k 2 piesňam, plátenka, tričko + CD

Gratulujem ti. Stal si sa exkluzívnym darcom. Okrem všetkých merchových predmetov /CD s osobným venovaním, 2 printy k piesňam z albumu, plátenka a tričko/ sa v rámci poďakovania na obale CD ocitne aj tvoje ctené meno :)

Exkluzívny koncert pre tvoju farnosť/spoločenstvo
Prispejte 500 € a viac

Exkluzívny koncert pre tvoju farnosť/spoločenstvo

Prídem zahrať do tvojej farnosti/spoločenstva a k tomu ti prinesiem aj CD s osobným venovaním, plátenku, tričko a printy k dvom piesňam z albumu. 

Tvoje ctené meno sa ocitne tiež v rámci poďakovania na obale CD. 

Naštartuj projekt je určený zakladateľom zaujímavých nápadov, ktorým môže podporením kampane pomôcť ktokoľvek. Kampane na Naštartuj projekt nie sú realizované podľa zákona o verejných zbierkach, ktorý zahŕňa iba verejnoprospešné aktivity. Viac si môžete prečítať v našich Pravidlách používania.

Chcete Naštartovať projekt? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň

Podporte projekt a získajte atraktívnu odmenu

Fyzické CD s osobným venovaním
Prispejte 18 € a viac

Fyzické CD s osobným venovaním

Budeš mať exkluzívnu možnosť vypočuť si piesne ešte predtým, ako ich zverejním na streamovacích platformách. K CD dostaneš aj špeciálne osobné venovanie. A aby toho nebolo málo, v rámci CD bude aj QR kód, kde nájdeš texty ku všetkým piesňam. 

Dôležitá info: počet kusov CD je limitovaný a CD bude nepredajné.

Táto kampaň je teda jedinečná príležitosť, ako sa k nemu dostať :)

Mega dobrý pocit
Prispejte 7 € a viac

Mega dobrý pocit

Tento projekt môžeš podporiť aj bez odmeny. Len tak. A mať pritom MEGA dobrý pocit :)

Plátenka s grafikou projektu + CD
Prispejte 50 € a viac

Plátenka s grafikou projektu + CD

Okrem fyzického CD s osobným venovaním dostaneš túto štýlovú a praktickú plátenku s logom albumu. 

špecifikácia: vysokokvalitná digitálna tlač, 100 % organická bavlna 

Tričko s grafikou projektu + CD
Prispejte 60 € a viac

Tričko s grafikou projektu + CD

Pošlem ti toto krásne tričko s logom albumu spolu s fyzickým CD s osobným venovaním. Môžeš si vybrať mužský alebo ženský variant a tiež veľkosť. 

špecifikácia: vysokokvalitná digitálna tlač, 100% organická bavlna 

Získať túto odmenu
Plátenka a tričko + CD
Prispejte 100 € a viac

Plátenka a tričko + CD

Nevieš sa rozhodnúť, či chceš ako odmenu plátenku alebo tričko? Môžeš mať obidve :) a k tomu ešte aj fyzické CD s osobným venovaním. 

Printy s grafikou k piesňam + CD
Prispejte 150 € a viac

Printy s grafikou k piesňam + CD

Okrem fyzického CD s osobným venovaním ti pošlem aj 2 printy s grafikou vytvorenou špeciálne k 2 mojim obľúbeným piesňam na albume „Nový život“ a „Oheň z neba“. 

špecifikácia: vysokokvalitná digitálna tlač na plátno, rozmer A4

Získať túto odmenu
Printy k 2 piesňam, plátenka, tričko + CD
Prispejte 250 € a viac

Printy k 2 piesňam, plátenka, tričko + CD

Gratulujem ti. Stal si sa exkluzívnym darcom. Okrem všetkých merchových predmetov /CD s osobným venovaním, 2 printy k piesňam z albumu, plátenka a tričko/ sa v rámci poďakovania na obale CD ocitne aj tvoje ctené meno :)

Exkluzívny koncert pre tvoju farnosť/spoločenstvo
Prispejte 500 € a viac

Exkluzívny koncert pre tvoju farnosť/spoločenstvo

Prídem zahrať do tvojej farnosti/spoločenstva a k tomu ti prinesiem aj CD s osobným venovaním, plátenku, tričko a printy k dvom piesňam z albumu. 

Tvoje ctené meno sa ocitne tiež v rámci poďakovania na obale CD.