Projekt ukončený:

Podporte outdoorovo duchovný festival pod holým nebom

Míľnik 1/3

pokryjeme technický chod festivalu + zabezpečíme stravovanie pre účinkujúcich a dobrovoľníkov

Získaných 0 € 175 €
1 000 €

Míľnik 2/3

vyplatíme účinkujúcich v programe festivalu

Získaných 0 € 175 €
2 500 €

Míľnik 3/3

pokryjeme ďalšie náklady spojené s bezproblémovým chodom celého festivalu

Získaných 0 € 175 €
3 000 €
 -
10 podporovateľov
Celkom sa zapojilo
18 €
Priemerná výška daru
20 €
Najvyšší dar
68 dní
Získané za
Viac o tomto projekte

Podporte outdoorovo duchovný festival pod holým nebom

Míľnik 1/3

pokryjeme technický chod festivalu + zabezpečíme stravovanie pre účinkujúcich a dobrovoľníkov

Získaných 0 € 175 €
1 000 €

Míľnik 2/3

vyplatíme účinkujúcich v programe festivalu

Získaných 0 € 175 €
2 500 €

Míľnik 3/3

pokryjeme ďalšie náklady spojené s bezproblémovým chodom celého festivalu

Získaných 0 € 175 €
3 000 €
Dátum pridania
8. 6. 2022

Predstavenie príbehu

Jagannath FEST je outdoorový duchovný festival.

Prvý ročník festivalu sa uskutočnil už v roku 2017 a odvtedy sa snažíme udržiavať túto tradíciu každoročne. Aj tento rok pre vás pripravujeme už šiesty ročník festivalu, na ktorom budete srdečne vítaní.

Tešiť sa môžete na zaujímavý program v podobne prednášok, hudobných vystúpení, workshopov, jarmok ľudových umelcov, skvelé vegánske jedlo a samozrejme na atmosféru a nádherné okolie.

Festival sa uskutoční 20–21. augusta 2022 v areáli Sekaniny ES – Lehota pod Vtáčnikom (pri Prievidzi).

Sekaniny sú známou lezeckou oblasťou, ferratou a vedie tadiaľ aj známa cesta SNP a iné turistické chodníky. Neďaleko sa nachádzajú aj pozostatky hradu Sivý kameň, takže si pobyt na festivale viete spojiť aj s príjemným výletom v okolí.

Všetky potrebné informácie k festivalu môžete sledovať na udalosti facebooku: Jagannath FEST 6. ročník

Kto za kampaňou stojí?

Jagannath festival organizuje občianske združenie Tulasi o.z.

Združenie má za cieľ napomáhať rozvoju v miestnych komunitách, záujmových kluboch, kultúrnych, umeleckých a iných aktivitách. Aktívne tiež pôsobí v oblasti ochrany prírody a ekologických projektov.

Na čo získané peniaze použijme?

Získané prostriedky chceme využiť ako honoráre pre účinkujúcich a celkový chod festivalu, na ktorý potrebujeme celkový rozpočet 3000 EUR.

Podporiť nás môžete rovno zakúpením vstupenky na festival. Ďakujeme za Vašu podporu.

Chcete zakladateľovi projektu niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde má každý možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba. Samozrejme, každá kampaň musí byť v súlade s naším Etickým kódexom a Pravidlami používania.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie dokumentov, ktoré potvrdzujú účel výzvy či skutočnosti uvádzané vo výzve. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité. Pri Naštartuj projekt navyše využívame overenie subjektu treťou stranou a dbáme na to, aby boli odmeny doručené tak, ako bolo v kampani sľúbené.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Prečo mi od vás neprišla žiadna faktúra?

Donio nemôže vystavovať faktúru za váš príspevok na Naštartuj projekt, iba generovať Zmluvu o podpore projektu. Ak pre potreby vášho účtovníctva potrebujete aj faktúru, obráťte sa s touto požiadavkou na zakladateľa projektu.

Kedy môžem očakávať svoju odmenu?

Zodpovednosť za odosielanie odmien a komunikáciu o nich má zakladateľ kampane. Ak nie je uvedené inak (napr. špecifikované v odmene), zakladateľ má na odoslanie odmien podporovateľom 90 dní. Odmeny nie je možné vyzdvihnúť v kancelárii Donio v Novej Cvernovke.

Po odoslaní príspevku mi od vás neprišiel žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

Ak sa ukončenej kampani nepodarila dosiahnuť želaná cieľová čiastka, ešte to neznamená, že peniaze zakladateľ nezíska. Pri vyplácaní sa riadime pravidlami jednotlivých druhov kampaní. Pri Dobročinných výzvach je podmienkou vyplatenia financií zakladateľovi kampane dosiahnutie minimálnej čiastky 200 € alebo dosiahnutie prvého kampaňového miľníka (ak kampaň pracovala s miľníkmi). Pri Naštartuj projekt je podmienkou vyplatenia dosiahnutie prvého kampaňového miľníka. Ak kampaň spĺňa podmienky, zakladateľovi vyplatíme získanú čiastku v plnej výške. Pokiaľ kampaň nedosiahla ani minimálnu čiastku potrebnú na vyplatenie, príspevky do 14 pracovných dní vrátime späť darcom priamo na účet alebo na platobnú kartu.

Veľkorysý darca
15 €  •  15. 8. 2022 7:21
Milý darca
15 €  •  15. 8. 2022 7:17
Darca, ktorý je za každú dobrost
15 €  •  7. 8. 2022 23:01
Láskavý darca
15 €  •  7. 8. 2022 22:57
Dobrosrdečný darca
20 €  •  27. 7. 2022 17:19
Dobrosrdečný darca
20 €  •  5. 7. 2022 21:48
Dobrosrdečný darca
20 €  •  23. 6. 2022 6:58
Darca, ktorý je za každú dobrost
20 €  •  23. 6. 2022 6:48
Milý darca
15 €  •  14. 6. 2022 11:42
Darca, ktorý je za každú dobrost
20 €  •  9. 6. 2022 12:32

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.

Pri tejto kampani nejde Darcovkú výzvu pridať, pretože kampaň už bola ukončená.

Vyberte si odmenu

Naštartuj projekt je určený zakladateľom zaujímavých nápadov, ktorým môže podporením kampane pomôcť ktokoľvek. Kampane na Naštartuj projekt nie sú realizované podľa zákona o verejných zbierkach, ktorý zahŕňa iba verejnoprospešné aktivity. Viac si môžete prečítať v našich Pravidlách používania.

Chcete Naštartovať projekt? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň

Podporte projekt a získajte atraktívnu odmenu