Denník učiteľky – podporte vydanie knihy príbehov zo zákulisia materskej školy

Míľnik 1/4

Pokryjeme náklady na editorské, grafické a polygrafické práce.

Získaných 0 € 5 557 €
1 500 €
2 dni
do ukončenia

Míľnik 2/4

Pokryjeme náklady na celú tlač, editorské, grafické a polygrafické práce.

Získaných 0 € 5 557 €
3 000 €
2 dni
do ukončenia

Míľnik 3/4

Pokryjeme všetky náklady na vydanie knihy, poštovné a balné. Vydáme viac výtačkov, ako sme očakávali.

Získaných 0 € 5 557 €
4 000 €
2 dni
do ukončenia

Míľnik 4/4

Pokryjeme všetky náklady na vydanie knihy, poštovné a balné. Vydáme viac výtačkov, ako sme očakávali.

Získaných 0 € 5 557 €
5 000 €
2 dni
do ukončenia
Zakladateľ
OZ Rada pre rozvoj materských škôl
Dátum pridania
30. 4. 2024
Posledná aktualita

25. 5. 2024 12:31

Skvelá správa!

Vydanie knihy Denník učiteľky podporí významnou finančnou čiastkou nezisková organizácia EDULAB.

EDULAB má za sebou úspešné projekty cielené aj na materské školy. Aktuálne je to napríklad EDULAB akadémia, čo je vzdelávací portál pre učiteľov. 

Link na EDULAB akadémiu je: https://akademia.edulab.sk

Veľmi si ceníme ich podporu, pomôže nám knihu dostať do inštitúcií, ktoré vzdelávajú budúce učiteľky materských škôl. 

Knihu Denník učiteľky môžete získať a podporiť ešte 6 dní. 

Ďakujeme 🙂

Zobraziť celú aktualitu
Všetky aktuality

O čom je kniha Denník učiteľky?

Denník učiteľky je kniha, ktorá vznikla z poznámok, ktoré som si písala počas mojej učiteľskej a riaditeľskej praxe v materskej škole.  Každá udalosť v nej sa naozaj stala, každé slovo bolo povedané, každá myšlienka pomyslená a každá emócia pocítená. Pomocou môjho denníka môžete prežiť deň po dni celý školský rok v materskej škole, s „jej“ deťmi, jej zamestnancami a rodičmi. Otvorím vám nielen vnútorný svet „škôlky“, ale aj svoj vlastný. 

Svet, ktorý vám otváram, je jedinečný. Je neuveriteľne dynamický, autentický, rýchly, nabitý zvedavosťou, intenzitou a naliehavosťou deťom vlastnou. Nie je mojím zámerom tento svet idealizovať. Ľudia radi myslia na svet detí ako na čosi bezstarostné a čisté. Nie je to vždy tak. V mojom Denníku sú príbehy veselé, smutné, také ako ich život priniesol. Je to môj príbeh tak, ako sa stal a ako ho vidím ja. Tvoria ho rozhovory s deťmi, rodičmi, kolegyňami, ale aj moje vnútorné rozhovory. Zážitky z porád, školení, cestou do práce a z práce. Úrazy, ale aj bláznivá radosť. Obrovský strach a zodpovednosť, ale aj očarenie a údiv.

Mená detí a dospelých v knihe sú pozmenené. Ak sa niekto v príbehu spozná, môže, ale nemusí to byť náhoda.

Kto za kampaňou stojí?

Volám sa Michaela Vargová a som učiteľkou a riaditeľkou v materskej škole. Mnoho rokov si zapisujem zážitky, úvahy, postrehy z mojej dynamickej práce. Pokúšam sa v nich opísať, aké je to byť učiteľkou. 

Byť učiteľkou a riaditeľkou v materskej škole znamená ochotu prevziať zodpovednosť za krehký ľudský život (krát dvadsaťdva), tisíckrát za deň si kľaknúť, postaviť sa, riešiť za minútu šesťdesiat situácií s najvyššou naliehavosťou očami detí, očami rodičov, očami úradov aj očami vlastnými. No znamená to aj každodenný prístup k nehe (nekomplikovanej detskej prítulnosti), možnosť mať skutočné, autentické vzťahy bez masiek (detská otvorenosť) a bezprostrednú spätnú väzbu (detské otázky doslova na telo). To pravdepodobne nedostanete v žiadnej inej práci. Je to každodenný nepredvídateľný zážitok. Je to práca náročná fyzicky aj psychicky a na konci dňa je človek úplne ,,vycucnutý“. Nikde inde však takéto benefity nemáte. Je to svet, v ktorom sa stávate významnou súčasťou množstva ľudských príbehov.

Knihu vydáva OZ Rada pre rozvoj materských škôl, ktoré podporuje rozvoj kvalitného vzdelávania detí predškolského veku. 

Pre koho je kniha určená?

Denník učiteľky je kniha určená širokému spektru čitateľov.

Zaujme každého, kto má rád pohľady „insiderov“ ponorených do špecifického sveta, ktorý nie je úplne viditeľný širokej verejnosti. 

Môže zaujať rodičov detí, ktorí premýšľajú nad tým, ako to asi v materskej škole „chodí“, rodičov detí, ktoré už do „škôlky“ chodia a radi by nahliadli do jej zákulisia a do mysle jednej učiteľky.

Môže zaujať každého, kto koketuje alebo kedysi koketoval s myšlienkou dať sa na dráhu „učiteľky v materskej škole“ a ukázať mu tento svet taký, aký je. 

Môže pomôcť aj pri vzdelávaní študentov a študentiek učiteľstva, keďže ponúka pohľad na mnoho reálnych situácií z oblasti výchovy, vzdelávania detí, riadenia materskej školy, z rozhovorov s rodičmi a riešenia problémov rôzneho druhu. 

Na čo budú peniaze z tejto kampane použité?

Peniaze z kampane použijeme na vydanie knihy. Zabezpečíme editorské, grafické práce aj jej tlač. V závislosti od množstva získaných finančných prostriedkov darujeme niekoľko kusov školám vzdelávajúcim budúce učiteľky a učiteľov v materských školách. Počet vydaných kusov bude závisieť od vašej podpory. 

Chcete zakladateľovi projektu niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Aktuality

25. 5. 2024 12:31

Skvelá správa!

Vydanie knihy Denník učiteľky podporí významnou finančnou čiastkou nezisková organizácia EDULAB.

EDULAB má za sebou úspešné projekty cielené aj na materské školy. Aktuálne je to napríklad EDULAB akadémia, čo je vzdelávací portál pre učiteľov. 

Link na EDULAB akadémiu je: https://akademia.edulab.sk

Veľmi si ceníme ich podporu, pomôže nám knihu dostať do inštitúcií, ktoré vzdelávajú budúce učiteľky materských škôl. 

Knihu Denník učiteľky môžete získať a podporiť ešte 6 dní. 

Ďakujeme 🙂

22. 5. 2024 16:38

Podpora knihy na stránke pedagogickej fakulty 🙂

Ďakujeme Katedre elementárnej a predškolskej pedagogiky Pedagogickej fakulty Univerzity Mateja Bela za podporu knihy Denník učiteľky. 

Veľmi si to vážime. 

Celý text nájdete tu:

https://www.pdf.umb.sk/katedry/katedra-elementarnej-a-predskolskej-pedagogiky/oznamy-katedry/kniha-dennik-ucitelky.html

Vydanie knihy je možné podporiť ešte týždeň. Veríme, že sa nám podarí dostať ju k ľuďom, ktorých zaujme a poteší. 

Ďakujeme Vám 🙂

17. 5. 2024 19:07

Ttetí míľnik dosiahnutý. Ďakujeme vám! Pridávame štvrtý, chceme knihu dostať medzi ľudí.

Veľmi sa tešíme vašej podpore, ste skvelí! Môžeme vytlačiť knihu s farebnými obrázkami a ilustráciami. Rozhodli sme sa pridať štvrtý míľnik, pretože by sme chceli knihu dostať na knižný trh a pomôcť ľuďom poznať zvláštny a zaujímavý svet za dverami „škôlky“. Možno sa nám podarí motivovať budúce učiteľky, či dokonca učiteľov, aby si zvolili toto náročné a krásne povolanie. 

Veľmi si vážime, že nám v tom pomáhate. 

Čakajú nás ešte dva týždne kampane a veríme, že s vami dokážeme viac. 

Prosíme vás o pomoc. Dajte vedieť o pripravovanej knihe ďalším ľuďom, nech spolu môžeme šíriť pochopenie a lásku k deťom. Zo srdca vám ďakujeme!

Rada pre rozvoj materských škôl

12. 5. 2024 13:38

Odkaz autorky pre Vás 🙂

Príbeh mojej knihy

K napísaniu tejto knihy ma inšpirovala každodenná realita. K jej forme, ako to býva, náhoda. 

K jej forme ma inšpirovala kniha z lekárskeho prostredia písaná ako denník lekára. Pamätám si, že v ten deň, keď sa ku mne dostala, som bola veľmi smutná. Ale aj taký smutný deň môže priniesť niečo dobré. Priniesol nápad a inšpiráciu. Tú knihu som otvorila a povedala som si: „To je ono! Takto to urobím.“ 

Skutočný príbeh učiteľky písaný formou denníka. 

Ísť s kožou na trh nie je ľahké. V mojom denníku sa totiž ľudia dozvedia, čo si myslím, čo cítim, ako reagujem, čo mám a nemám rada pri práci s deťmi, rodičmi, úradmi, ale aj len tak cestou z práce, či do práce. A učitelia sú s obľubou podrobovaní kritike. 

Nech. 

Neoslovovala som vydavateľstvá. Rozhodla som sa ísť sllobodnejšou cestou a vydať v takej podobe a v takom znení ako chcem ja. S profesionálnou podporou editorky a grafika.

Vydavateľstvo síce urobí marketing a postará sa o predaj, no mne ide hlavne o jej autenticitu a adresnosť. Rozhodla som sa preto pre formu projektu, zbierky na vydanie knihy cez platformu Donio. Sú skvelí, podporujú mnoho výborných projektov a je pre mňa cťou byť medzi nimi. Po skončení kampane dajú nášmu občianskemu združeniu celú vyzbieranú sumu.

K jej vydaniu takouto formou však potrebujem priazeň ĺudí. 

Prosím, dajte o nej vedieť ľuďom, ktorých by mohla zaujímať. Cez Facebbok, Instagram, mail… alebo aj len tak, medzi rečou. Ak chcete. 

Ďakujem za každú náhodu a som zvedavä na ďalšie. 

Ďakujem vám, že ste so mnou. 

Michaela Vargová

9. 5. 2024 17:06

Úryvok z knihy Michaely Vargovej Denník učiteľky

Vydanie knihy Denník učiteľky sa vďaka vám pomaly mení zo sna na realitu. 

Nezbedy, táraninky, úvahy, úrazy, chvíle radostné, aj chvíle hrôzy. Takéto príbehy nájdete v knihe, ktorá vyjde vďaka Vašej podpore.

Pomôžte nám prosím zdieľaním. 

Ďakujeme. 

Úryvok z knihy Michaely Vargovej Denník učiteľky

Spomínam na prvý deň, keď sme sa stretli. Malinký, kučeravý, usmiaty chlapček, ktorý sa okamžite prilepil k dospelému, čo bol na neho len trochu milý. Pud sebazáchovy. Na rúčkach jazvy po popálenínách, ktoré mu spôsobili najbližší ľudia, ktorí ho mali chrániť. Ochránili ho cudzí ľudia, práve sa tešil z tepla a starostlivosti profesionálnej rodiny. Bol neuveriteľne šikovný, v hlavičke mu to rátalo, pamätalo, chápalo, spievalo, zvládol tým malým vrtkým telíčkom každú prekážku, ako trojročný mal sebaobsluhu na úrovni, ktorú snáď nemajú mnohí teenageri. Skúmal svet s nadšenou zvedavosťou, jedol s chuťou vyhladovaného zvieratka, deti sediace pri ňom si museli jedlo strážiť. Zjedol všetko, skúmal chute, vône, tešil sa z každého sústa, z každého chodu. Bavilo ho strihať a pod stolom sme často nachádzali jeho nezbedné kučierky. O nejaký čas nastúpila do triedy aj jeho mladšia sestrička, ktorá odmietala rozprávať, chodiť na záchod, jesť, neverila nikomu a ničomu. Popáleniny od cigariet. Dobre sa cítila len pri kočíku s bábikou.

Prešiel rok. Chlapček sa stal v jedle prieberčivejším a už by s hocikým neodišiel. Sestrička veselo džavotala, dokázala sa pritúliť a frekvencia prezliekania pocikaných veci už skoro zmizla. A vtedy sa rodina rozhodla získať ich späť. Aj sa im to podarilo. 

Posledné správy o ňom hovorili o tom, ako šikovne vyberá kontajnery, lezie po nich ako opička a dostane sa aj tam, kam dospelý nedosiahne. Sestrička prestala rozprávať a znova používala pančušky ako záchod.

Dnes som sa dozvedela, že sa utopil. Bol sa s bratom kúpať na jazere a skĺzol z nafukovačky. 

Sestrička je v domove pre psychicky chorých. 

Tak som sa rozhodla dať mu život aspoň v tomto príbehu. Bol výnimočný.

7. 5. 2024 20:25

Naša živá kniha v živom vstupe Rádia Regina Stred

Dnes ráno ste mohli počuť naživo naozaj živé vysielanie z materskej školy, v ktorej sa odohrala väčšina príbehov z knihy, ktorú ste podporili. 

Urobiť živý vstup do vysielania v triede plnej troj- až šesťročných detí si vyžaduje odvahu. Redaktor Rádia Reginy Marcel Páleš však takúto odvahu má. Rešerš a fotku zo živého vysielania nájdete tu:

https://www.facebook.com/share/p/piwB4wwRjX89rnfw/

Zdieľajte informáciu o knihe Denník učiteľky. Na podporu jej vydania ostáva už len 24 dní. 

Ďakujeme Vám za podporu ❤️

6. 5. 2024 19:51

Dosiahli sme druhý míľnik vo výške 3000 EUR!!

Pomocou týchto peňazí vydáme pre Vás knihu Denník učiteľky a pošleme Vám ju priamo domov. 

V kampani však pokračujeme, máme ambície nielen pokryť všetky náklady na vydanie knihy, poštovné a balné, ale ešte viac.

Nastavujeme preto nový míľnik vo výške 4000 EUR. 

Radi by sme knihu poslali aj vybraným školám, ktoré vzdelávajú učiteľov, aby študenti mohli nahliadnuť do práce učiteľky jej očami. 

Máme na to 25 dní. Zdieľanie a dobré slovo nám k tomu veľmi pomáha. Dajte o nej vedieť svojim známym. 

Ďakujeme a veríme, že Vás kniha poteší. 

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde má každý možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba. Samozrejme, každá kampaň musí byť v súlade s naším Etickým kódexom a Pravidlami používania.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie dokumentov, ktoré potvrdzujú účel výzvy či skutočnosti uvádzané vo výzve. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité. Pri Naštartuj projekt navyše využívame overenie subjektu treťou stranou a dbáme na to, aby boli odmeny doručené tak, ako bolo v kampani sľúbené.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Prečo mi od vás neprišla žiadna faktúra?

Donio nemôže vystavovať faktúru za váš príspevok na Naštartuj projekt, iba generovať Zmluvu o podpore projektu. Ak pre potreby vášho účtovníctva potrebujete aj faktúru, obráťte sa s touto požiadavkou na zakladateľa projektu.

Kedy môžem očakávať svoju odmenu?

Zodpovednosť za odosielanie odmien a komunikáciu o nich má zakladateľ kampane. Ak nie je uvedené inak (napr. špecifikované v odmene), zakladateľ má na odoslanie odmien podporovateľom 90 dní. Odmeny nie je možné vyzdvihnúť v kancelárii Donio v Novej Cvernovke.

Po odoslaní príspevku mi od vás neprišiel žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

Ak sa ukončenej kampani nepodarila dosiahnuť želaná cieľová čiastka, ešte to neznamená, že peniaze zakladateľ nezíska. Pri vyplácaní sa riadime pravidlami jednotlivých druhov kampaní. Pri Dobročinných výzvach je podmienkou vyplatenia financií zakladateľovi kampane dosiahnutie minimálnej čiastky 200 € alebo dosiahnutie prvého kampaňového miľníka (ak kampaň pracovala s miľníkmi). Pri Naštartuj projekt je podmienkou vyplatenia dosiahnutie prvého kampaňového miľníka. Ak kampaň spĺňa podmienky, zakladateľovi vyplatíme získanú čiastku v plnej výške. Pokiaľ kampaň nedosiahla ani minimálnu čiastku potrebnú na vyplatenie, príspevky do 14 pracovných dní vrátime späť darcom priamo na účet alebo na platobnú kartu.

Darca, ktorý je za každú dobrost
15 €  •  29. 5. 2024 0:27
Štedrý darca
15 €  •  28. 5. 2024 19:55
Štedrý darca
16 €  •  28. 5. 2024 19:26
Dobrosrdečný darca
15 €  •  28. 5. 2024 18:51
Darca, ktorý je za každú dobrost
100 €  •  28. 5. 2024 10:32
Štedrý darca
16 €  •  28. 5. 2024 9:17
Veľkorysý darca
5 €  •  28. 5. 2024 7:37
Láskavý darca
16 €  •  28. 5. 2024 6:44
Veľkorysý darca
25 €  •  27. 5. 2024 21:42
Láskavý darca
16 €  •  27. 5. 2024 21:09
Milý darca
16 €  •  27. 5. 2024 21:08
Darca, ktorý je za každú dobrost
16 €  •  27. 5. 2024 21:03
Dobrosrdečný darca
25 €  •  27. 5. 2024 18:15
Darca, ktorý je za každú dobrost
15 €  •  27. 5. 2024 17:04
Dobrosrdečný darca
16 €  •  27. 5. 2024 14:27
Štedrý darca
15 €  •  27. 5. 2024 12:59
Matúš B.
20 €  •  27. 5. 2024 12:31
Držím palce 🙂
Jozef G.
15 €  •  27. 5. 2024 11:07
Ahoj Miška, dobry napad. Jednu dcerku mam uz v skolke a druhu coskoro, tak sa rad pozriem na ten skolkarsky svet ocami ucitelky. Nech sa dari.
Láskavý darca
25 €  •  27. 5. 2024 10:46

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.
Pridať Darcovskú výzvu Zistiť viac

U tohto príbehu zatiaľ žiadne Darcovské výzvy nie sú

Vyberte si odmenu

1× kniha Denník učiteľky
Prispejte 16 € a viac

1× kniha Denník učiteľky

Odmenou vám bude príležitosť prečítať si knihu Denník učiteľky medzi prvými. Kniha vám príde priamo domov, nemusíte sa už o nič viac starať.

Odmena

Súčasťou odmeny je aj poštovné a balné.

1× kniha Denník učiteľky s podpisom a venovaním autorky
Prispejte 25 € a viac

1× kniha Denník učiteľky s podpisom a venovaním autorky

Nielenže dostanete knihu medzi prvými, navyše ju získate s podpisom autorky a osobným venovaním. Podporíte aj vydanie kníh pre školy a inštitúcie vzdelávajúce budúce učiteľky v materskej škole.

Odmena

Súčasťou odmeny je aj poštovné a balné.

2× kniha Denník učiteľky
Prispejte 30 € a viac

2× kniha Denník učiteľky

Dostanete dve knihy Denník učiteľky pre seba a pre niekoho, komu by tiež urobila radosť.

Odmena

Súčasťou odmeny je aj poštovné a balné.

10 X kniha Denník učiteľky
Prispejte 150 € a viac

10 X kniha Denník učiteľky

Objednajte si rovno desať kníh Denník učiteľky. Významne podporíte jej vydanie.

Potešte svoju rodinu a priateľov Denníkom učiteľky, prípadne darujte získané knihy inštitúcii podľa svojho výberu. 

Odmena

Súčasťou odmeny je aj poštovné a balné

20 X kniha Denník učiteľky
Prispejte 300 € a viac

20 X kniha Denník učiteľky

Objednajte si rovno dvadsať kníh Denník učiteľky. Významne podporíte jej vydanie.

Potešte svoju rodinu a priateľov Denníkom učiteľky, prípadne darujte získané knihy inštitúcii podľa svojho výberu. 

Spomenieme vaše meno v poďakovaní pri tlačenej verzii knihy.

Odmena

Súčasťou odmeny je aj poštovné a balné

Dobrý pocit
Prispejte 5 € a viac

Dobrý pocit

Vznik knihy podporíte len tak, pre radosť a dobrý pocit.

Odmena

Budete pri vydaní knihy zo zákulisia materskej školy. 

Staňte sa jedným z našich hlavných podporovateľov
Prispejte 1 000 € a viac

Staňte sa jedným z našich hlavných podporovateľov

Prispejte významnejšou čiastkou na vydanie knihy a staňte sa  jedným z našich hlavných podporovateľov. Ak ste sa rozhodli pre túto formu podpory, kontaktujte nás na adrese rada.materskeskoly@gmail.com.  Prekonzultujeme naše predstavy a zistíme, či sme na rovnakej vlne.

Odmena

Vaše logo sa môže objaviť v knihe, či propagačných materiáloch, môžeme spolupracovať pri organizovaní akcií súvisiacich s témou knihy. Konkrétne predstavy prekonzultujeme osobne. 

Vyhradzujeme si právo odmietnuť partnera ak nenájdeme súlad v predstavách o spolupráci.

Prvých 200 z vás - podpísaná kniha Denník učiteľky s venovaním
Minuli sa

Prvých 200 z vás – podpísaná kniha Denník učiteľky s venovaním

Zostáva 0/200

Prvých 200 z vás dostane podpísanú knihu s osobným venovaním autorky. 

Odmena Zostáva 0/200

Súčasťou odmeny je aj poštovné a balné.

Naštartuj projekt je určený zakladateľom zaujímavých nápadov, ktorým môže podporením kampane pomôcť ktokoľvek. Kampane na Naštartuj projekt nie sú realizované podľa zákona o verejných zbierkach, ktorý zahŕňa iba verejnoprospešné aktivity. Viac si môžete prečítať v našich Pravidlách používania.

Chcete Naštartovať projekt? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň

Podporte projekt a získajte atraktívnu odmenu

1× kniha Denník učiteľky
Prispejte 16 € a viac

1× kniha Denník učiteľky

Odmenou vám bude príležitosť prečítať si knihu Denník učiteľky medzi prvými. Kniha vám príde priamo domov, nemusíte sa už o nič viac starať.

Odmena

Súčasťou odmeny je aj poštovné a balné.

1× kniha Denník učiteľky s podpisom a venovaním autorky
Prispejte 25 € a viac

1× kniha Denník učiteľky s podpisom a venovaním autorky

Nielenže dostanete knihu medzi prvými, navyše ju získate s podpisom autorky a osobným venovaním. Podporíte aj vydanie kníh pre školy a inštitúcie vzdelávajúce budúce učiteľky v materskej škole.

Odmena

Súčasťou odmeny je aj poštovné a balné.

2× kniha Denník učiteľky
Prispejte 30 € a viac

2× kniha Denník učiteľky

Dostanete dve knihy Denník učiteľky pre seba a pre niekoho, komu by tiež urobila radosť.

Odmena

Súčasťou odmeny je aj poštovné a balné.

10 X kniha Denník učiteľky
Prispejte 150 € a viac

10 X kniha Denník učiteľky

Objednajte si rovno desať kníh Denník učiteľky. Významne podporíte jej vydanie.

Potešte svoju rodinu a priateľov Denníkom učiteľky, prípadne darujte získané knihy inštitúcii podľa svojho výberu. 

Odmena

Súčasťou odmeny je aj poštovné a balné

20 X kniha Denník učiteľky
Prispejte 300 € a viac

20 X kniha Denník učiteľky

Objednajte si rovno dvadsať kníh Denník učiteľky. Významne podporíte jej vydanie.

Potešte svoju rodinu a priateľov Denníkom učiteľky, prípadne darujte získané knihy inštitúcii podľa svojho výberu. 

Spomenieme vaše meno v poďakovaní pri tlačenej verzii knihy.

Odmena

Súčasťou odmeny je aj poštovné a balné

Dobrý pocit
Prispejte 5 € a viac

Dobrý pocit

Vznik knihy podporíte len tak, pre radosť a dobrý pocit.

Odmena

Budete pri vydaní knihy zo zákulisia materskej školy. 

Staňte sa jedným z našich hlavných podporovateľov
Prispejte 1 000 € a viac

Staňte sa jedným z našich hlavných podporovateľov

Prispejte významnejšou čiastkou na vydanie knihy a staňte sa  jedným z našich hlavných podporovateľov. Ak ste sa rozhodli pre túto formu podpory, kontaktujte nás na adrese rada.materskeskoly@gmail.com.  Prekonzultujeme naše predstavy a zistíme, či sme na rovnakej vlne.

Odmena

Vaše logo sa môže objaviť v knihe, či propagačných materiáloch, môžeme spolupracovať pri organizovaní akcií súvisiacich s témou knihy. Konkrétne predstavy prekonzultujeme osobne. 

Vyhradzujeme si právo odmietnuť partnera ak nenájdeme súlad v predstavách o spolupráci.

Prvých 200 z vás - podpísaná kniha Denník učiteľky s venovaním
Minuli sa

Prvých 200 z vás – podpísaná kniha Denník učiteľky s venovaním

Zostáva 0/200

Prvých 200 z vás dostane podpísanú knihu s osobným venovaním autorky. 

Odmena Zostáva 0/200

Súčasťou odmeny je aj poštovné a balné.