Projekt ukončený:

Nový inzertný portál FACEBOOK skupiny Slovenské Chaty, Chalupy, Zruby, Drevenice

Míľnik 1/1

Prvý míľnik pokryje náklady na tvorbu grafiky a časti samotného webu. Ďakujeme partnerom: www.chatapinus.com a INFRA HOUSE, s.r.o

Získaných 0 € 600 €
3 000 €
 -
3 podporovateľ
Celkom sa zapojilo
200 €
Priemerná výška daru
200 €
Najvyšší dar
90 dní
Získané za
Viac o tomto projekte

Nový inzertný portál FACEBOOK skupiny Slovenské Chaty, Chalupy, Zruby, Drevenice

Míľnik 1/1

Prvý míľnik pokryje náklady na tvorbu grafiky a časti samotného webu. Ďakujeme partnerom: www.chatapinus.com a INFRA HOUSE, s.r.o

Získaných 0 € 600 €
3 000 €
Zakladateľ
Richard Vaňatka
Dátum pridania
31. 1. 2024
Posledná aktualita

18. 2. 2024 22:34

Na banneri máme ďaľšieho partnera

Partner portálu Chatovacka.sk:

Infra Vykurovanie www.infrahouse.sk

Zostáva 18/20 voľných miest.

Zobraziť celú aktualitu
Všetky aktuality

Predstavenie príbehu

Pre vášnivých chalupárov  a majiteľov rekreačných nehnuteľností v roku 2017 bola vytvorená Facebook skupina @Slovenské- Chaty, Chalupy, Zruby, Drevenice na vzájomnú komunikáciu, výmenu rád a zdieľanie nápadov vhodné na chalupu.

Samotná skupina sa odstupom času sama  pomocou jej členov preorientovala na skupinu kde si jej návštevníci dopytujú a ponúkajú nehnuteľnosti pre rekreáciu.

Vďaka  návštevnosti sa skupina stala najväčšou vo svojom odvetví. A keďže cieľom skupiny je zlepšovanie a skvalitňovanie služieb v oblasti turizmu, prišiel nápad vytvoriť INZERTNÝ PORTÁL na predaj a prenájom rekreačných🏡 NEHNUTELNOSTÍ po CELOM 🌍 SVETE pre 🇸🇰Slovensky a 🇨🇿Česky hovoriacich turistov a dobrodruhov🍀 A ktorý bude hlavne výhodnejší z finančnej stránky, oproti ostatným portálom.

Čiže pre všetkých majiteľov oveľa dostupnejší ako všade inde!

Nový inzertný portál Chatovačka týmto projektom dáva  možnosť 20tim majiteľom rekreačných objektov zabezpečiť si pozíciu partnera a tým možnosť bezplatne sa na portáli prezentovať počas celého  obdobia jeho fungovania!

Ich rekreačné objekty budú vo forme loga umiestnené na STÁLO v titulnom obrázku skupiny a na  bannery domovskej inzertnej stránky www.Chatovacka.sk s možným preklikom priamo na vlastný inzerát bez časového obmedzenia. ČIŽE NA STÁLO!

Podmienkou je podporiť tento projekt nového inzertného portálu a výsledok je doživotná propagácia Vášho rekreačného objektu BEZPLATNE na stránkach s názvom Chatovačka. 

Čo myslíte, oplatí sa toto VIP členstvo? 😉🍀🍀🍀

Kto za kampaňou stojí?

Nový inzertný portál Chatovacka.sk je výsledkom úsilia skupiny nadšencov zo Slovenských chát, chalúp, zrubov a dreveníc. Sú správcami Facebookovej skupiny @Slovenské-Chaty, Chalupy, Zruby, Drevenice a stránky @Chatovačka.

Ich cieľom je vytvoriť moderný inzertný portál pre komunitu záujemcov o rekreačné bývanie, pre Čechov a Slovákov po celom SVETE.

Poskytúť platformu na zdieľanie a nájdenie vhodných ponúk a zážitkov pre REKREÁCIU a DOBRODRUŽSTVO

Na čo získané peniaze použijeme?

Získané prostriedky budeme investovať do rozvoja portálu, technických vylepšení a aktívnej marketingovej kampane. Chceme posilniť funkcionalitu a poskytnúť ešte lepšie služby pre našu komunitu. Ďalej plánujeme propagáciu cez online kanály, aby sme získali väčšiu sledovanosť a užívateľskú základňu. S vašou podporou vytvoríme trvalo udržateľný a prosperujúci inzertný portál.

Chcete zakladateľovi projektu niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Aktuality

18. 2. 2024 22:34

Na banneri máme ďaľšieho partnera

Partner portálu Chatovacka.sk:

Infra Vykurovanie www.infrahouse.sk

Zostáva 18/20 voľných miest.

13. 2. 2024 0:25

Na banneri máme prvého partnera

Partner Portálu Chatovacka.sk :

Chata PINUS https://www.chatapinus.com/ 

Zostáva 19/20

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde má každý možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba. Samozrejme, každá kampaň musí byť v súlade s naším Etickým kódexom a Pravidlami používania.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie dokumentov, ktoré potvrdzujú účel výzvy či skutočnosti uvádzané vo výzve. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité. Pri Naštartuj projekt navyše využívame overenie subjektu treťou stranou a dbáme na to, aby boli odmeny doručené tak, ako bolo v kampani sľúbené.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Prečo mi od vás neprišla žiadna faktúra?

Donio nemôže vystavovať faktúru za váš príspevok na Naštartuj projekt, iba generovať Zmluvu o podpore projektu. Ak pre potreby vášho účtovníctva potrebujete aj faktúru, obráťte sa s touto požiadavkou na zakladateľa projektu.

Kedy môžem očakávať svoju odmenu?

Zodpovednosť za odosielanie odmien a komunikáciu o nich má zakladateľ kampane. Ak nie je uvedené inak (napr. špecifikované v odmene), zakladateľ má na odoslanie odmien podporovateľom 90 dní. Odmeny nie je možné vyzdvihnúť v kancelárii Donio v Novej Cvernovke.

Po odoslaní príspevku mi od vás neprišiel žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

Ak sa ukončenej kampani nepodarila dosiahnuť želaná cieľová čiastka, ešte to neznamená, že peniaze zakladateľ nezíska. Pri vyplácaní sa riadime pravidlami jednotlivých druhov kampaní. Pri Dobročinných výzvach je podmienkou vyplatenia financií zakladateľovi kampane dosiahnutie minimálnej čiastky 200 € alebo dosiahnutie prvého kampaňového miľníka (ak kampaň pracovala s miľníkmi). Pri Naštartuj projekt je podmienkou vyplatenia dosiahnutie prvého kampaňového miľníka. Ak kampaň spĺňa podmienky, zakladateľovi vyplatíme získanú čiastku v plnej výške. Pokiaľ kampaň nedosiahla ani minimálnu čiastku potrebnú na vyplatenie, príspevky do 14 pracovných dní vrátime späť darcom priamo na účet alebo na platobnú kartu.

Štedrý darca
200 €  •  7. 3. 2024 11:45
Darca, ktorý je za každú dobrosť
200 €  •  14. 2. 2024 10:54
Láskavý darca
200 €  •  5. 2. 2024 11:11

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.

Pri tejto kampani nejde Darcovkú výzvu pridať, pretože kampaň už bola ukončená.

Vyberte si odmenu

Naštartuj projekt je určený zakladateľom zaujímavých nápadov, ktorým môže podporením kampane pomôcť ktokoľvek. Kampane na Naštartuj projekt nie sú realizované podľa zákona o verejných zbierkach, ktorý zahŕňa iba verejnoprospešné aktivity. Viac si môžete prečítať v našich Pravidlách používania.

Chcete Naštartovať projekt? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň

Podporte projekt a získajte atraktívnu odmenu