Projekt ukončený:

Podporte účasť tímu BeachSoccer ViOn na obdobe Ligy Majstrov v plážovom futbale

Míľnik 1/2

Táto suma nám uhradí štartovné a pokryje náklady na účasť jedného mladého talentovaného hráča

Získaných 0 € 1 055 €
1 000 €

Míľnik 2/2

Pokryjeme náklady na letenky a dopravu celého tímu do dejiska turnaja

Získaných 0 € 1 055 €
2 500 €
 -
15 podporovateľov
Celkom sa zapojilo
70 €
Priemerná výška daru
450 €
Najvyšší dar
33 dní
Získané za
Viac o tomto projekte

Podporte účasť tímu BeachSoccer ViOn na obdobe Ligy Majstrov v plážovom futbale

Míľnik 1/2

Táto suma nám uhradí štartovné a pokryje náklady na účasť jedného mladého talentovaného hráča

Získaných 0 € 1 055 €
1 000 €

Míľnik 2/2

Pokryjeme náklady na letenky a dopravu celého tímu do dejiska turnaja

Získaných 0 € 1 055 €
2 500 €
Dátum pridania
28. 4. 2022

Predstavenie príbehu

Slnko, piesok, 10 hráčov, 2 tímy, 1 lopta, žiadne kopačky, nutná dávka akrobacie a techniky – to je plážový futbal. O nádherné góly a prekrásne akcie nie je v tejto hre núdza, a aj preto nám Beach Soccer učaroval. Sme partia futbalistov s rôznymi skúsenosťami, ktorá sa združila v tíme plážového futbalu klubu FC ViOn Zlaté Moravce. Po niekoľkých rokoch, ktoré sme tomuto športu venovali, si chceme našu výkonnosť porovnať s najlepšími tímami Európy.

Pomôžte nám pri našej ceste do Portugalska na najväčší euróspky klubový turnaj!

Dlho sme o tom snívali a tento rok sme sa rozhodli si svoje sny splniť. Ako prvý slovenský tím sa zúčastníme jednej z európskych súťaží v plážovom futbale Euro Winners Challenge. Ide o turnaj, ktorý sa koná na brehu Atlantického oceánu v portugalskom meste Nazaré, pôvodne rybárskej dedine a v súčasnosti vyhlásenom surfárskom raji. Na horúcom pyrenejskom piesku si od 3. do 9. júna 2022 zmeriame sily s medzinárodnou konkurenciou a pokúsime sa pobiť o účasť v hlavnej súťaži Euro Winners Cup, do ktorej sa priamo kvalifikovali víťazi národných šampionátov.

Kto za kampaňou stojí?

BS ViOn. Nadšenci, pre ktorých sa plážový futbal stal istým druhom poslania. Chceme tento atraktívny šport v našich končinách rozvíjať, propagovať a postupne ho posúvať stále na vyššiu úroveň, k čomu je dôležitá práve konfrontácia a spolupráca so zahraničnými hráčmi a tímami. Nevyhnutnú záštitu sme našli v klube FC ViOn Zlaté Moravce, z ktorého liahne vzišli niektorí naši hráči. Časť tímu pôsobí v Prahe a káder dopĺňajú zahraničné posily z Poľska, Švajčiarska a Španielska. Väčšina našich hráčov má aj reprezentačné skúsenosti a mnohí z nás majú na konte aj niekoľko majstrovských titulov.

Tím BS ViOn bol jedným zo zakladajúcich členov nedávno vzniknutej Slovenskej ligy v plážovom futbale a v tom istom roku (2020) dokonca obsadil 3. miesto v českej Superlige za tímami BS Bohemians 1905 a Slavia Praha. Žiaľ v slovenskej lige sme už dvakrát nestačili na nášho trnavského konkurenta BSC Hustý, ktorý sa v Portugalsku takisto predstaví v hlavnej súťaži EWC.

Na čo získané peniaze použijme?

Štartovné, letenky, doprava, ubytovanie a strava. Jedná sa pomerne o nákladný výjazd, ale jeho prínos bude obrovský nielen pre náš tím, ale aj pre kvalitu plážového futbalu na Slovensku. V súčasných podmienkach je plážový futbal amatérsky šport, dobrovoľne mu venujeme veľké množstvo nášho voľného času, úsilia aj peňazí. Najmä vďaka podpore od FC ViOn ZM, SFZ a Slovenskej asociácie plážových športov máme možnosť posunúť našu vášeň na ďalšiu úroveň, ale na pokrytie všetkých nákladov potrebujeme pomoc aj od Vás.

Ďakujeme!

Chcete zakladateľovi projektu niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde má každý možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba. Samozrejme, každá kampaň musí byť v súlade s naším Etickým kódexom a Pravidlami používania.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie dokumentov, ktoré potvrdzujú účel výzvy či skutočnosti uvádzané vo výzve. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité. Pri Naštartuj projekt navyše využívame overenie subjektu treťou stranou a dbáme na to, aby boli odmeny doručené tak, ako bolo v kampani sľúbené.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Prečo mi od vás neprišla žiadna faktúra?

Donio nemôže vystavovať faktúru za váš príspevok na Naštartuj projekt, iba generovať Zmluvu o podpore projektu. Ak pre potreby vášho účtovníctva potrebujete aj faktúru, obráťte sa s touto požiadavkou na zakladateľa projektu.

Kedy môžem očakávať svoju odmenu?

Zodpovednosť za odosielanie odmien a komunikáciu o nich má zakladateľ kampane. Ak nie je uvedené inak (napr. špecifikované v odmene), zakladateľ má na odoslanie odmien podporovateľom 90 dní. Odmeny nie je možné vyzdvihnúť v kancelárii Donio v Novej Cvernovke.

Po odoslaní príspevku mi od vás neprišiel žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

Ak sa ukončenej kampani nepodarila dosiahnuť želaná cieľová čiastka, ešte to neznamená, že peniaze zakladateľ nezíska. Pri vyplácaní sa riadime pravidlami jednotlivých druhov kampaní. Pri Dobročinných výzvach je podmienkou vyplatenia financií zakladateľovi kampane dosiahnutie minimálnej čiastky 200 € alebo dosiahnutie prvého kampaňového miľníka (ak kampaň pracovala s miľníkmi). Pri Naštartuj projekt je podmienkou vyplatenia dosiahnutie prvého kampaňového miľníka. Ak kampaň spĺňa podmienky, zakladateľovi vyplatíme získanú čiastku v plnej výške. Pokiaľ kampaň nedosiahla ani minimálnu čiastku potrebnú na vyplatenie, príspevky do 14 pracovných dní vrátime späť darcom priamo na účet alebo na platobnú kartu.

Pali
450 €  •  31. 5. 2022 19:37
Držte sa chalani 💪🏻💪🏻💪🏻
Milý darca
5 €  •  31. 5. 2022 16:58
Dobrosrdečný darca
20 €  •  30. 5. 2022 20:37
Dobrosrdečný darca
50 €  •  30. 5. 2022 16:10
Láskavý darca
30 €  •  24. 5. 2022 13:57
Darca, ktorý je za každú dobrost
80 €  •  22. 5. 2022 17:02
Láskavý darca
25 €  •  22. 5. 2022 12:49
Darca, ktorý je za každú dobrost
15 €  •  18. 5. 2022 13:38
Dobrosrdečný darca
50 €  •  16. 5. 2022 17:27
Veľkorysý darca
30 €  •  11. 5. 2022 7:24
Láskavý darca
70 €  •  10. 5. 2022 10:47
Láskavý darca
10 €  •  9. 5. 2022 22:54
Darca, ktorý je za každú dobrost
200 €  •  9. 5. 2022 21:03
Dobrosrdečný darca
10 €  •  28. 4. 2022 23:33
Robko Hustý aka Najvadžčí fanúšik
10 €  •  28. 4. 2022 22:51
ChalanY, držím Vam palce! Stretneme sa v EWC.

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.

Pri tejto kampani nejde Darcovkú výzvu pridať, pretože kampaň už bola ukončená.

Vyberte si odmenu

Naštartuj projekt je určený zakladateľom zaujímavých nápadov, ktorým môže podporením kampane pomôcť ktokoľvek. Kampane na Naštartuj projekt nie sú realizované podľa zákona o verejných zbierkach, ktorý zahŕňa iba verejnoprospešné aktivity. Viac si môžete prečítať v našich Pravidlách používania.

Chcete Naštartovať projekt? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň

Podporte projekt a získajte atraktívnu odmenu