Zostávajú za nami stovky podujatí zameraných na prinášanie nových a inovatívnych umeleckých tendencií a postupov, popularizáciu experimentálnej a ozvláštňujúcej tvorby, prezentáciu mladých tvorcov, vytváranie priestoru na iné vnímanie umeleckej tvorby a otváranie možností percepcie; reflektovanie aktuálnych spoločenských problémov; sprístupňovanie okrajových a náročnejších žánrov bežnému divákovi.
Končíme však až o niekoľko mesiacov a potrebujeme Vašu pomoc na uskutočnenie posledných podujatí ako aj na náklady spojené s ukončením našej činnosti.
Prečo končíme?
V skratke – nevládzeme. T3 sme zakladali ako vysokoškoláci, keď sme mali okolo 20–21 rokov. Odvtedy sa náš program výrazne rozrástol a práca sprofesionalizovala. Ročne sme odprezentovali viac ako 100 špičkových kapiel, projektov, diel či divadiel. Realita umeleckej prevádzky na Slovensku nám však neumožňuje venovať sa T3 inak, ako pri fulltime prácach či množstve iných projektov, čo už pre nás nie je naďalej udržateľné.
Nad rozhodnutím skončiť s T3 sme uvažovali dlho a nebolo to jednoduché. Neberieme to však ako prehru – sme hrdí, na všetko čo sme spravili a mnohým priniesli do života.
Podobne kvalitne ako doteraz by sme chceli s naším návštevníctvom stráviť aj posledných pár mesiacov v električke – a na to potrebujeme vašu podporu.
Kedy končíme?
Záverečné podujatie na Tyršovom nábreží s električkou nás čaká 20. – 21. júna 2025 – zapíšte si dátum do kalendárov! Dovtedy ešte chystáme množstvo skvelých podujatí, na ktorých realizáciu poslúži aj táto kampaň. Po zvyšok roka ešte zorganizujeme v Bratislave niekoľko podujatí – už však bez električky.

















