Ahojte,
sme slovenské ragbistky. Áno, aj na Slovensku sa hrá rugby a hráme ho i my, ženy. A nielen tak hocijako!
Vlani sme sa zúčastnili na súťaži Rugby Europe Conference, čo je tretia kategória majstrovstiev Európy. Prešli sme ňou víťazne až do finále. V tom sme síce neuspeli, no i tak sme dosiahli historický úspech – postúpili sme do vyššej kategórie.
Tento rok to už také jednoduché nebude. Naše súperky pochádzajú z krajín, kde má rugby väčšiu tradíciu i väčšiu podporu.
Pre nás je to však splnený sen – ak sa nám teda na Rugby Europe Trophy podarí vycestovať.










