Vyznávame spoločné hodnoty slobody, demokracie, ale aj spolupatričnosti a ochoty pomôcť. Nezastrešuje nás žiadna organizácia, sme „len“ obyčajní ľudia s rovnako skalibrovaným morálnym kompasom, s empatiou a s túžbou žiť v slobodnom svete.
Moje meno je Milan, prvý závoz na Ukrajinu som mal na jeseň '22 a odvtedy sa snažím pomáhať ako ľuďom, ktorým rus vzal možnosť žiť si svoj život podľa seba, tak vojakom, ktorí bránia nie len svoju rodnú zem, ale celý náš slobodný európsky priestor.
Spolu so mnou je tu aj Dodo a Vlado, ktorí začali s pomocou už na hranici vo februári 2022 a pomáhajú do dnes. Za ten čas sa nám podarilo nazbierať množstvo humanitárnej pomoci a hlavne dodať ho až k ľuďom, pre ktorých bolo určené.











