Peniaze použijem na úhradu liekov a dlhy v banke. Neúnosne som sa zadĺžil. Len jeden liek ma stojí 27 eur. Ráno použijem skoro dvadsať tabliet. Po obede tri. A večer osem. Lieky ma udržujú ako tak pri živote. Som silný diabetik, a trpím aj na vysoký krvný tlak. V lekárni teraz dlhujem 25 € za lieky. Dobrá magistra mi dala lieky na dlh. Ale takisto nechce čakať na úhradu tak dlho.
Užívam lieky: Escitalopram Teva 10 mg, Chlorprothixen 50, Neurol 0,5 mg, Bisoprolol-ratiopharm 5 mg, Kaldyum 600 mg, Omega-3 Marine (olej zlososa s vitamínom D), Oltar 6 mg, Euphyllin CR N 300 mg, Tisercin, Ebrantil 30 mg, Ozzion 40 mg, Airflusal 500 mikrogramov na inhaláciu pľúc, Meftogamma 1 000, Valtricom 5 mg/160 mg/12,5 mg, na hemoroidy od Dr. Max Diosminum 450 mg, Jazeta Novum 100 mg, Sigletic 100 mg a rôzne multivitamíny.