Výzva ukončená:

Pomôžme budúcemu študentovi VŠMU s kúpou novej gitary

Získaných 0 € 860 €
4 500 €
 -
39 darcov
Celkom sa zapojilo
22 €
Priemerná výška daru
280 €
Najvyšší dar
59 dní
Získané za
Viac o tejto výzve

Pomôžme budúcemu študentovi VŠMU s kúpou novej gitary

Všetky kampane overujeme

Zakladateľ
Benjamín Maga
Dátum pridania
11. 5. 2023
Posledná aktualita

18. 7. 2023 15:16

Dokončenie výzvy

Ďakujem všetkým darcom čo počas doby trvania výzvy prispeli :) Vyzbieralo sa 860eur, za čo každému jednému z vás veľmi ďakujem.

Žiaľ sa nevybralo dostatok prostriedkov na zmieňovanú gitaru, ale peniažky tak či tak poputujú na kvalitné púzdro, ktoré je ešte v mojom výbere a rozhodovaní a konzulatáciách s profesionálmi:)

Zobraziť celú aktualitu

Kto kampaň organizuje?

Volám sa Benjamín Maga a momentálne študujem na konzervatóriu v Žiline. Popri škole brigádujem v kníhkupectve, pretože knihy, hudba a umenie boli vždy mojou vášňou. 

Komu pomôžeme?

Od školského roku 2023/24 som prijatý na hudobnú fakultu VŠMU. Gitare sa venujem od svojich ôsmich rokov a nikdy ma vášeň pre ňu a celkovo hudbu ako takú neopustila a každým dňom ma napĺňa viac a viac.

Študoval som gitaru osem rokov na ZUŠ v Ružomberku, odkiaľ som sa dostal na konzervatórium v Žiline, kde som práve v maturitnom ročníku. Zúčastnil som sa majstrovských kurzov u slovenských aj zahraničých majstrov napr. Pavel Steidl, Miloš Slobodník, Karol Samuelčík, Adam Marec, Sebastian Montes, Martin Krajčo. Na konzervatóriu študujem pod vedením Evy Soviarovej. Každé dva roky sa zúčastňujem súťaže slovenských konzervatórií a v r. 2022 som sa zúčastnil na medzinárodnej súťaži v Dolnom Kubíne. 

Na čo konkrétne budú peniaze z tejto kampane použité?

Peniažky budú v celej svojej výške použité na kúpu majstrovského nástroja pre štúdium na VŠMU. Je to nástroj od českého výrobcu Petra Matouška (viz. foto)

Pokiaľ sa nepodarí získať celá suma peniaze takisto poputujú ku gitare. Pokiaľ sa podarí získať sumu väčšiu, ako bola plánovaná, peniažky poputujú na kúpu kvalitnejšieho púzdra ku zmienenej gitare, aby mala lepšiu ochranu pri cestovaní. 

Vopred ďakujem za každú pomoc! 

Chcete zakladateľovi kampane niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Aktuality

18. 7. 2023 15:16

Dokončenie výzvy

Ďakujem všetkým darcom čo počas doby trvania výzvy prispeli :) Vyzbieralo sa 860eur, za čo každému jednému z vás veľmi ďakujem.

Žiaľ sa nevybralo dostatok prostriedkov na zmieňovanú gitaru, ale peniažky tak či tak poputujú na kvalitné púzdro, ktoré je ešte v mojom výbere a rozhodovaní a konzulatáciách s profesionálmi:)

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde má každý možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba. Samozrejme, každá kampaň musí byť v súlade s naším Etickým kódexom a Pravidlami používania.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie dokumentov, ktoré potvrdzujú účel výzvy či skutočnosti uvádzané vo výzve. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité. Pri Naštartuj projekt navyše využívame overenie subjektu treťou stranou a dbáme na to, aby boli odmeny doručené tak, ako bolo v kampani sľúbené.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Po odoslaní príspevku mi od vás neprišiel žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

Ak sa ukončenej kampani nepodarila dosiahnuť želaná cieľová čiastka, ešte to neznamená, že peniaze zakladateľ nezíska. Pri vyplácaní sa riadime pravidlami jednotlivých druhov kampaní. Pri Dobročinných výzvach je podmienkou vyplatenia financií zakladateľovi kampane dosiahnutie minimálnej čiastky 200 € alebo dosiahnutie prvého kampaňového miľníka (ak kampaň pracovala s miľníkmi). Pri Naštartuj projekt je podmienkou vyplatenia dosiahnutie prvého kampaňového miľníka. Ak kampaň spĺňa podmienky, zakladateľovi vyplatíme získanú čiastku v plnej výške. Pokiaľ kampaň nedosiahla ani minimálnu čiastku potrebnú na vyplatenie, príspevky do 14 pracovných dní vrátime späť darcom priamo na účet alebo na platobnú kartu.

Darca, ktorý je za každú dobrosť
25 €  •  8. 7. 2023 14:34
eurko na chleba
David
15 €  •  8. 7. 2023 12:25
Aby si už nehral na preglejke
Milý darca
5 €  •  1. 6. 2023 9:08
Dobrosrdečný darca
280 €  •  23. 5. 2023 17:05
Veľkorysý darca
10 €  •  20. 5. 2023 10:57
Darca, ktorý je za každú dobrosť
35 €  •  20. 5. 2023 8:30
Veľkorysý darca
2 €  •  20. 5. 2023 6:45
Milý darca
5 €  •  19. 5. 2023 22:05
Veľkorysý darca
25 €  •  19. 5. 2023 22:03
Living
10 €  •  19. 5. 2023 21:50
Go little rockstar❤️
Milý darca
3 €  •  18. 5. 2023 16:22
Dobročinný Darca
10 €  •  16. 5. 2023 21:41
Dobrosrdečný darca
10 €  •  16. 5. 2023 12:08
Láskavý darca
10 €  •  15. 5. 2023 19:41
Láskavý darca
25 €  •  15. 5. 2023 13:57
Darca, ktorý je za každú dobrosť
10 €  •  15. 5. 2023 10:11
Štedrý darca
3 €  •  14. 5. 2023 20:27
Veľkorysý darca
2 €  •  13. 5. 2023 19:15

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.

Pri tejto kampani nejde Darcovkú výzvu pridať, pretože kampaň už bola ukončená.

Chcete vytvoriť kampaň? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň