Prvé CD Ženy z Muzičky je po dlhých rokoch konečne na svete!
Ak všetko vyjde, ako by sme chceli, v piatok 10. 10. 2025 ho v Novej Cvernovke v Bratislave aj pokrstíme!
Bol to veľmi dlhý a ťažký, 6-ročný pôrod. Pomaly, ale šťastne sa spamätávame z následkov…
Po prvom dieťati si každá matka povie: Ďalšie len cez moju mŕtvolu. A tak je to aj s nami. Aj preto naše CD označujeme ako ”Prvé posledné”.
Sme presvedčené, že tento nosič si zaslúži poriadny krst. Radi by sme naň pozvali všetkých našich fanúšikov i tých, ktorí sa na nahrávaní počas dlhých 6 rokov podieľali.
CD bolo vydané ako nepredajné. Preto by sme chceli osloviť vás, našich podporovateľov s prosbou o príspevok na túto jedinečnú akciu.













