Výzva ukončená:

Pomôžme 5-ročným dvojičkám absolvovať terapeuticko-rehabilitačný pobyt

Získaných 0 € 1 003 €
2 500 €
 -
24 darcov
Celkom sa zapojilo
42 €
Priemerná výška daru
500 €
Najvyšší dar
91 dní
Získané za
Viac o tejto výzve

Pomôžme 5-ročným dvojičkám absolvovať terapeuticko-rehabilitačný pobyt

Získaných 0 € 1 003 €
2 500 €

Všetky kampane overujeme

Zakladateľ
Čo dokáže mama, Adriana Košíková
Dátum pridania
4. 5. 2023
Posledná aktualita

3. 11. 2023 15:59

Ďakujeme Vám 💙❤️👩‍👧‍👦

Dobrý deň chceme sa Vám veľmi pekne poďakovať za finančnu pomoc .Vďaka Vám sme boli na delfinoterapii 🐬🐬 na Ukrajine.dakujeme 🍀❤️🙏👩‍👧‍👦

Zobraziť celú aktualitu
Všetky aktuality

Kto kampaň organizuje?

Dobrý deň, volám sa Adriana a som maminka dvojičiek, ktoré budú mať čoskoro v máji 5 rôčkov. Narodili sa predčasne a od narodenia majú obaja hendikep. Synček Adrianko má diagnostikovaný detský autizmus, retardáciu reči  a mentálny deficit. Stále nosí plienočky a nerozpráva .Nevie sa vyjadriť a preto často dostáva amoky .Má sklony k agresivite a samoubližovaniu. Často máva problémy so spánkom.

Dcérka má diagnostikovaný hydrocefalus po zakrvacaní do komôr. Ako mesačná ostala paretická na pravú stranu telíčka. Veľa sme cvičili, ale stále to nie je v poriadku.

V akej sme situácii?

Otec detí s nami nežije od ich 14-tich mesiacov, nakoľko nezvládol starostlivosť o choré detičky. Nepomáha, práve naopak – vytvára napätie a musím chodiť po súdoch kvôli výživnému. Chce ho znižovať, ale o detičky záujem nemá. Pritom všetky účinné a potrebné terapie, liečby a rehabilitácie stoja veľa peňazí. Bývame spoločne s rodičmi, ktorí mi pomáhajú ako sa im len dá. Ja som na predĺženej rodičovskej, kvôli zdravotnému stavu detí nemôžem pracovať.

Na čo konkrétne budú peniaze z tejto kampane použité?

Chcem pre svoje deti spraviť všetko, aby sa aj napriek svojim hendikepom posúvali vpred. Získané peniažky využijeme na terapeuticko-rehabilitačný pobyt počas júla vo Vyšných Ružbachoch pre autistov. Tento pobyt nás vyjde pre jedného dospelého a moje dvojičky v sume 2 400€.

Budeme Vám nesmierne vdační za každý dar. Ďakujeme!

Chcete zakladateľovi kampane niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Aktuality

3. 11. 2023 15:59

Ďakujeme Vám 💙❤️👩‍👧‍👦

Dobrý deň chceme sa Vám veľmi pekne poďakovať za finančnu pomoc .Vďaka Vám sme boli na delfinoterapii 🐬🐬 na Ukrajine.dakujeme 🍀❤️🙏👩‍👧‍👦

28. 7. 2023 16:07

Pomôžme 5-ročným dvojičkám absolvovať terapeuticko-rehabilitačný pobyt

Chcem sa Vám všetkým veľmi pekne poďakovať za finančnu pomoc pre moje dvojičky na pobyt. ďakujeme  ❤️🍀🙏

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde má každý možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba. Samozrejme, každá kampaň musí byť v súlade s naším Etickým kódexom a Pravidlami používania.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie dokumentov, ktoré potvrdzujú účel výzvy či skutočnosti uvádzané vo výzve. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité. Pri Naštartuj projekt navyše využívame overenie subjektu treťou stranou a dbáme na to, aby boli odmeny doručené tak, ako bolo v kampani sľúbené.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Po odoslaní príspevku mi od vás neprišiel žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

Ak sa ukončenej kampani nepodarila dosiahnuť želaná cieľová čiastka, ešte to neznamená, že peniaze zakladateľ nezíska. Pri vyplácaní sa riadime pravidlami jednotlivých druhov kampaní. Pri Dobročinných výzvach je podmienkou vyplatenia financií zakladateľovi kampane dosiahnutie minimálnej čiastky 200 € alebo dosiahnutie prvého kampaňového miľníka (ak kampaň pracovala s miľníkmi). Pri Naštartuj projekt je podmienkou vyplatenia dosiahnutie prvého kampaňového miľníka. Ak kampaň spĺňa podmienky, zakladateľovi vyplatíme získanú čiastku v plnej výške. Pokiaľ kampaň nedosiahla ani minimálnu čiastku potrebnú na vyplatenie, príspevky do 14 pracovných dní vrátime späť darcom priamo na účet alebo na platobnú kartu.

Štedrý darca
4 €  •  30. 7. 2023 11:11
T + M - držíme päste
Darca, ktorý je za každú dobrosť
20 €  •  27. 7. 2023 17:24
R
50 €  •  22. 7. 2023 14:07
Prajem všetko dobré.
Milý darca
25 €  •  10. 7. 2023 21:20
Dobrosrdečný darca
25 €  •  29. 6. 2023 11:30
Dobročinný Darca
5 €  •  26. 6. 2023 22:39
Štedrý darca
10 €  •  26. 6. 2023 13:15
Veľkorysý darca
10 €  •  26. 6. 2023 10:43
P.
10 €  •  19. 6. 2023 8:30
Veľa zdravia prajem !
Veľkorysý darca
5 €  •  17. 6. 2023 9:00
Milý darca
100 €  •  16. 6. 2023 19:50
Láskavý darca
500 €  •  15. 6. 2023 16:36
Dobrosrdečný darca
10 €  •  14. 6. 2023 23:33
Timea
3 €  •  14. 6. 2023 7:49
Držíme vám palce😊
Darca, ktorý je za každú dobrosť
5 €  •  12. 6. 2023 13:20
Milý darca
5 €  •  12. 6. 2023 11:17
Dobročinný Darca
10 €  •  12. 6. 2023 9:11

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.

Pri tejto kampani nejde Darcovkú výzvu pridať, pretože kampaň už bola ukončená.

Chcete vytvoriť kampaň? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň