Úspešne dokončené:

Pomôžme Lilke absolvovať operáciu

Získaných 0 € 1 500 €
1 500 €
 -
30 darcov
Celkom sa zapojilo
50 €
Priemerná výška daru
1 000 €
Najvyšší dar
45 dní
Získané za
Viac o tejto výzve

Pomôžme Lilke absolvovať operáciu

Získaných 0 € 1 500 €
1 500 €

Všetky kampane overujeme

Zakladateľ
Veronika Rušinová
Dátum pridania
28. 3. 2023

Kto kampaň organizuje?

Lilka je v našej rodine už 5 a pol roka a vždy tu bola pre nás. Miluje dlhé prechádzky a život si naplno užíva. 

Lilka je francúzsky buldoček a je plnohodnotným členom rodiny. 

Komu pomôžeme?

Naša Lila doposial nemala žiadne zdravotné problémy, bola vždy hravá a plná života. 

21. 03. 2023 sme museli navštíviť pohotovosť vo Vet.klinike Lives LM.

Začala vykazovať známky bolestivosti pri chôdzi, kňučanie, triašku a odmietala akýkoľvek pohyb.

MVDr. nám spravil RTG, ktorý ukázal ochorenie chrbtice pri ktorom stavce tlačia na platničky a tie tlačia na miechu. Čo spôsobuje veľkú bolesť a utrpenie. Infúzna a tbl. liečba nezaberá,ale len chvíľkovo potláča bolesť. Jej stav sa zhoršuje a my bojujeme s časom.

Hrozí jej ochrnutie chrbtice.

Odporučili nás na NEUROVET Trenčín k MVDr. Viktorovi Palúšovi. Kde musí Lilka absolvovať CT a iné neurologické či krvné vyš. A pravdepodobne operáciu chrbtice. A taktiež vylúčiť ďalšie ochorenia spojené s týmito príznakmi. 

Finančne je to veľmi náročné, čo žiaľ nevieme bez vašej pomoci docieliť, nakoľko sa práve nachádzame nie v ľahkej finančnej situácií.

Na čo konkrétne budú peniaze z tejto kampane použité?

Získané korunky, by sme primárne použili na CT, MR, iné predoperačné vyšetrenia a samozrejme lieky spojené s operáciou. 

Všetky ostatné náklady na dopravu si samozrejme zaplatíme my sami, nakoľko je to najbližsie špecializované pracovisko na tieto ochorenia. Naša Lilka je bojovníčka a my s ňou. Viem, že pre niekoho je toto nepochopiteľné ale pre nás je hodnota života tou najvyšou možnou prioritou aká existuje, pretože je čas aby sme tu pre Lilku boli MY.

Ak by prišlo k najhoršiemu a museli by sme podstúpit eutanáziu, peniažky by som posunula do iných OZ ako napr. OZ Očami psa alebo OZ Pes v núdzi. Nakoľko viem, že takisto potrebujú pomoc.

Ďakujem za Váš čas a prečítanie, za každé zdielanie a podporu. 

V ❤ L

Chcete zakladateľovi kampane niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde má každý možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba. Samozrejme, každá kampaň musí byť v súlade s naším Etickým kódexom a Pravidlami používania.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie dokumentov, ktoré potvrdzujú účel výzvy či skutočnosti uvádzané vo výzve. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité. Pri Naštartuj projekt navyše využívame overenie subjektu treťou stranou a dbáme na to, aby boli odmeny doručené tak, ako bolo v kampani sľúbené.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Po odoslaní príspevku mi od vás neprišiel žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

Ak sa ukončenej kampani nepodarila dosiahnuť želaná cieľová čiastka, ešte to neznamená, že peniaze zakladateľ nezíska. Pri vyplácaní sa riadime pravidlami jednotlivých druhov kampaní. Pri Dobročinných výzvach je podmienkou vyplatenia financií zakladateľovi kampane dosiahnutie minimálnej čiastky 200 € alebo dosiahnutie prvého kampaňového miľníka (ak kampaň pracovala s miľníkmi). Pri Naštartuj projekt je podmienkou vyplatenia dosiahnutie prvého kampaňového miľníka. Ak kampaň spĺňa podmienky, zakladateľovi vyplatíme získanú čiastku v plnej výške. Pokiaľ kampaň nedosiahla ani minimálnu čiastku potrebnú na vyplatenie, príspevky do 14 pracovných dní vrátime späť darcom priamo na účet alebo na platobnú kartu.

Štedrý darca
35 €  •  2. 5. 2023 21:30
Dobrosrdečný darca
25 €  •  25. 4. 2023 11:47
Darca, ktorý je za každú dobrosť
1 000 €  •  24. 4. 2023 18:49
Dobročinný Darca
25 €  •  23. 4. 2023 13:32
Darca, ktorý je za každú dobrosť
10 €  •  23. 4. 2023 11:49
Darca, ktorý je za každú dobrosť
10 €  •  22. 4. 2023 21:11
Štedrý darca
10 €  •  21. 4. 2023 19:22
Milý darca
10 €  •  21. 4. 2023 16:08
Darca, ktorý je za každú dobrosť
25 €  •  21. 4. 2023 15:55
Štedrý darca
10 €  •  21. 4. 2023 12:38
Veľkorysý darca
10 €  •  21. 4. 2023 12:26
Štedrý darca
5 €  •  21. 4. 2023 9:49
Darca, ktorý je za každú dobrosť
50 €  •  21. 4. 2023 9:23
Láskavý darca
5 €  •  21. 4. 2023 8:36
Veľkorysý darca
50 €  •  21. 4. 2023 8:04
Štedrý darca
5 €  •  13. 4. 2023 15:12
Milý darca
25 €  •  10. 4. 2023 17:49
Darca, ktorý je za každú dobrosť
50 €  •  10. 4. 2023 17:11
Zlatica
10 €  •  10. 4. 2023 16:28
Zelam len to najlepsie, nech je psik zdravucky.

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.

Pri tejto kampani nejde Darcovkú výzvu pridať, pretože kampaň už bola ukončená.

Chcete vytvoriť kampaň? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň