Úspešne dokončené:

Podporte Stanku, Dávidka a Miška s nepriaznivým zdravotným stavom

Získaných 0 € 6 731 €
od 206 darcov
 -
206 darcov
Celkom sa zapojilo
33 €
Priemerná výška daru
500 €
Najvyšší dar
59 dní
Získané za
Viac o tejto výzve

Podporte Stanku, Dávidka a Miška s nepriaznivým zdravotným stavom

Získaných 0 € 6 731 €
od 206 darcov

Všetky kampane overujeme

Zakladateľ
Biela voda, n.o.
Dátum pridania
3. 5. 2023
Posledná aktualita

7. 6. 2023 0:40

Online rezervácia vstupeniek na benefičný koncert skončila

Online rezervácia vstupeniek skončila 6. júna 2023.
Zakúpiť vstupenky si môžete osobne:
1. Kežmarská informačná agentúra – Hlavne námestie 26/64, Kežmarok
2. SSŠ Biela voda – Nad traťou 1342/28, Kežmarok
3. Na mieste v termíne konania koncertu

Ďakujeme, že pomáhate.
https://www.studentskeremesla.sk/

Zobraziť celú aktualitu
Všetky aktuality

Kto organizuje kampaň?

Kampaň organizuje Nezisková organizácia Biela voda, n.o. , ktorej cieľom je venovať sa  výchove,  vzdelaniu a voľno časovým aktivitám pre deti a žiakov hlavne z marginalizovaných komunít, deti ohrozené chudobou a inými patologickými javmi.

Organizácia mimo iných dobročinných  aktivít každoročne organizuje Festival študentského remesla v Kežmarku, ktorého hlavnou myšlienkou je uchovanie šírenia histórie remesiel, kultúry a originality medzi mládežou a deťmi.

Jednou z najdôležitejších úloh počas festivalu je naučiť zapojenú mládež dávať, pomáhať a odovzdávať zo seba to najlepšie. Túto myšlienku napĺňa charitatívny koncert s výzvou, ktorá je každoročne venovaná vybraným rodinám a deťom postihnutých veľmi ťažkým osudom, tragédiou, či chorobou.

Tento rok je výzva venovaná práve detičkám Stanke, Dávidkovi a Miškovi.

Viac informácií o koncerte získate na konci výzvy.

Komu chceme pomôcť ?

Stanka a Dávidko

Sme mladá päťčlenná rodina zo Spišskej Belej. Ako všetci rodičia, sme sa tešili, na prírastky do rodiny. Prvý sa narodil Dávidko, dnes už 6 a pol ročný chlapček. Z počiatku jeho vývin prebiehal ako u zdravého dieťatka, no po pár mesiacoch sa Dávidko nevyvíjal ako by mal. Začal sa kolotoč vyšetrení a rehabilitačných cvičení. Dnes má Dávidko diagnostikovanú kvadruspastickú detskú mozgovú obrnu, epilepsiu, strabizmus a pridružené diagnózy. Tým, že Dávidko rastie a nevyvíja sa fyziologicky, začali sa mu skracovať šľachy na nožičkách.

Po Dávidkovi sa nám narodila dcérka Stanka, dnes štvorročné dievčatko. Boli sme šťastní, že máme zdravé dieťatko. No po pár mesiacoch sa zopakoval scenár, ako u Dávidka. Stanka sa nevyvíjala ako by mala a rovnako sme začali absolvovať neurologické vyšetrenia. Dnes má naša princezná diagnostikovanú detskú mozgovú obrnu – svalovú hypotóniu, idiopatickú epilepsiu a ďalšie choroby.

Cieľ výzvy pre Stanku a Dávidka

Obe naše detičky sú ležiace, plne plienkované a preto potrebujú 24-hodinovú starostlivosť. Veľmi nám na nich záleží, a preto navštevujeme štátne zariadenia raz mesačne, ako napríklad rehabilitáciu, včasnú intervenciu, špeciálnu pedagogičku a doma s nimi poctivo cvičíme. 

Vzhľadom na ich stav je toho málo. Chceli by sme im poskytnúť pravidelné rehabilitácie s potrebnými terapiami, ktoré by ich posunuli v psychomotorickom vývoji a skvalitnili život. Žiaľ, tieto cvičenia nie sú hradené zdravotnou poisťovňou a z nášho rodinného príjmu im ich nevieme zaplatiť. Ďalším problémom je naše bývanie. Tým, že sú obaja ležiaci a rastú, potrebujeme zrekonštruovať kúpeľňu na bezbariérovú. Na to však nemáme dostatok financií. Snažíme sa riešiť situáciu ako vieme, ale potrebujeme pomoc aj od ľudí.

Ďakujeme vám za pomoc, Vargovci.

Miško

Náš Miško má 9 mesiacov, narodil sa predčasne spolu so svojou sestričkou Leuškou v 31. týždni tehotenstva. Leuška svoj boj prehrala na 17. deň. Miško bojoval aj keď mal veľa prekážok.

Hneď ho museli zaintubovať, lebo nevládal dýchať sám. Narodil sa opuchnutý s vysokými zápalovými hodnotami. Nasadili mu niekoľko antibiotík. Dostal krvácanie 2. a 3. stupňa do bruška, pľúciek a hlavičky. Robili mu lavaz pľúc, dostal 3 transfúzie a niekoľko plaziem. Rozšírili sa mu mozgové komory a urobili cysty. V inkubátore bol 17 dní. Musel sa učiť papať a bol sondovaný v nemocnici presne 41 dní. Na srdiečku mal niekoľko dierok a podstúpil 2 x ibalginovú kúru, následne sa našťastie niektoré uzatvorili. Stále má však šelest a priedsieňovo-komorový skrat.

Pravidelne chodíme na kontroly avšak, každá choroba ho posúva vzad.  Diagnostikovali mu CTP (Centrálna tonusová porucha) a CKP (Centrálna koordinačná porucha). Nevie sa otočiť ani dvíhať hlavičku, leží. Ma atrofiu mozgu a hypoxicko ischemickú encefalopatiu. Posledne sa pridružil Westov syndróm (forma epilepsie), kvôli ktorému nemôže Miško rehabilitovať, kým nebude liečba úspešná. Boli sme aj hospitalizovaní v nemocnici, pretože lieky nezaberali, stále mal záchvaty. Momentálne podstupuje hormonálnu terapiu, ktorá snáď zníži počet záchvatov. Prognózy sú žiaľ detská mozgová obrna – spastická quadruparéza. 

Cieľ výzvy pre Miška

Odkedy sme prišli domov, veľa cvičíme, hlavne doma. Miškov stav sa však napriek snahe a cvičeniam nezlepšuje. Chodíme aj k rehabilitačnej sestre, ktorá s Miškom cvičí Vojtovú metódu. Práve na kvalitné rehabilitácie potrebujeme finančnú podporu.

Miško je ten najkrajší chlapček. Napriek množstvu prekážok je to stále veľký bojovník, ktorý sa nevzdáva. Ma najkrajší úsmev a rád sa jaší a šantí. Chceme pre neho len, aby bol šťastný a robil šťastnými aj nás.

Ďakujeme veľmi pekne. Mamka Radka a tatko Michal Baranovci.

Benefičný koncert Sima Magušinová

Tak, ako každý rok, aj tento je hlavným dobročinným bodom programu Festivalu študentského remesla v Kežmarku benefičný koncert. Vo Štvrtok 8. 6. 2023  o 18:00 v Drevenom artikulárnom kostole v Kežmarku vystúpi Sima Magušinová. Výťažok z predaja vstupeniek putuje na pomoc práve Stanke, Dávidkovi a Miškovi. 

Rezervácia vstupenky

Darovaním finančných prostriedkov cez platformu Donio získavate nárok na vstupenku. Hodnota jednej vstupenky je 10€. Na priradenie darovanej čiastky ku vstupenkám slúži rezervačný formulár.

REZERVOVAŤ VSTUPENKy

Viac informácií o koncerte a finančnej zbierke pre Stanku, Dávidka a Miška získate na webovej stránke Benefičný koncert 

Chcete zakladateľovi kampane niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Aktuality

7. 6. 2023 0:40

Online rezervácia vstupeniek na benefičný koncert skončila

Online rezervácia vstupeniek skončila 6. júna 2023.
Zakúpiť vstupenky si môžete osobne:
1. Kežmarská informačná agentúra – Hlavne námestie 26/64, Kežmarok
2. SSŠ Biela voda – Nad traťou 1342/28, Kežmarok
3. Na mieste v termíne konania koncertu

Ďakujeme, že pomáhate.
https://www.studentskeremesla.sk/

30. 5. 2023 6:06

Rezervácia vstupeniek končí 6. júna 2023

Možnosť rezervácie vstupeniek online na benefičný koncert Simy Magušinovej na pomoc Stanke, Dávidkovi a Miškovi končí dňa 6. júna 2023. Vstupenky si však môžete naďalej zakúpiť osobne. 

Benefičný koncert:
8. jún 2023 o 18:00
Drevený artikulárny kostol v Kežmarku
Viac informácií na stránke: Benefičný koncert

Pomôcť detičkám a prispieť do zbierky môžete stále, až do konca trvania výzvy.

Ďakujeme, že pomáhate. 

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde má každý možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba. Samozrejme, každá kampaň musí byť v súlade s naším Etickým kódexom a Pravidlami používania.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie dokumentov, ktoré potvrdzujú účel výzvy či skutočnosti uvádzané vo výzve. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité. Pri Naštartuj projekt navyše využívame overenie subjektu treťou stranou a dbáme na to, aby boli odmeny doručené tak, ako bolo v kampani sľúbené.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Po odoslaní príspevku mi od vás neprišiel žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

Ak sa ukončenej kampani nepodarila dosiahnuť želaná cieľová čiastka, ešte to neznamená, že peniaze zakladateľ nezíska. Pri vyplácaní sa riadime pravidlami jednotlivých druhov kampaní. Pri Dobročinných výzvach je podmienkou vyplatenia financií zakladateľovi kampane dosiahnutie minimálnej čiastky 200 € alebo dosiahnutie prvého kampaňového miľníka (ak kampaň pracovala s miľníkmi). Pri Naštartuj projekt je podmienkou vyplatenia dosiahnutie prvého kampaňového miľníka. Ak kampaň spĺňa podmienky, zakladateľovi vyplatíme získanú čiastku v plnej výške. Pokiaľ kampaň nedosiahla ani minimálnu čiastku potrebnú na vyplatenie, príspevky do 14 pracovných dní vrátime späť darcom priamo na účet alebo na platobnú kartu.

palo s rodinou
500 €  •  28. 6. 2023 12:19
drzime palce a zapajame vas do modlitieb
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  20. 6. 2023 9:34
Štedrý darca
5 €  •  16. 6. 2023 21:22
Tomi
25 €  •  16. 6. 2023 12:02
Mame vás radi
Dobrosrdečný darca
25 €  •  15. 6. 2023 21:48
Veľkorysý darca
5 €  •  12. 6. 2023 14:02
Dobrosrdečný darca
5 €  •  9. 6. 2023 13:26
Darca, ktorý je za každú dobrost
100 €  •  9. 6. 2023 11:23
Láskavý darca
50 €  •  9. 6. 2023 7:36
Štedrý darca
30 €  •  8. 6. 2023 19:57
Veľkorysý darca
50 €  •  8. 6. 2023 19:11
Veľkorysý darca
100 €  •  8. 6. 2023 16:26
Dobrosrdečný darca
20 €  •  8. 6. 2023 15:52
Dobrosrdečný darca
10 €  •  8. 6. 2023 11:20
Dobročiný Darca
20 €  •  8. 6. 2023 8:06
Štedrý darca
50 €  •  7. 6. 2023 18:37
Dobrosrdečný darca
20 €  •  7. 6. 2023 16:01
Dobrosrdečný darca
10 €  •  7. 6. 2023 8:00
Štedrý darca
20 €  •  7. 6. 2023 6:52
Dobrosrdečný darca
15 €  •  6. 6. 2023 23:49
Darca, ktorý je za každú dobrost
50 €  •  6. 6. 2023 22:13
Dobrosrdečný darca
10 €  •  6. 6. 2023 22:09
Veľkorysý darca
10 €  •  6. 6. 2023 21:14
Katarina
30 €  •  6. 6. 2023 17:00
Vela Bozieho pozehnania detom aj rodicom a blizkym, dakujem aj Donio za moznost pomahat.
Láskavý darca
14 €  •  6. 6. 2023 16:23
Štedrý darca
20 €  •  6. 6. 2023 15:58
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  6. 6. 2023 12:34
Ľudka
30 €  •  6. 6. 2023 9:20
veľa síl a zdravíčka prajeme
Veľkorysý darca
10 €  •  6. 6. 2023 6:37
Milý darca
10 €  •  5. 6. 2023 21:07
Láskavý darca
20 €  •  5. 6. 2023 20:42
Dobročiný Darca
20 €  •  5. 6. 2023 20:06
Veľkorysý darca
20 €  •  5. 6. 2023 17:28
Dobročiný Darca
30 €  •  5. 6. 2023 17:23
Láskavý darca
20 €  •  5. 6. 2023 17:10
Darca, ktorý je za každú dobrost
30 €  •  5. 6. 2023 15:48
Darca, ktorý je za každú dobrost
50 €  •  5. 6. 2023 11:36
Darca, ktorý je za každú dobrost
20 €  •  5. 6. 2023 10:45
Štedrý darca
20 €  •  5. 6. 2023 9:47
Milý darca
10 €  •  5. 6. 2023 6:33
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  5. 6. 2023 6:31
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  4. 6. 2023 19:33
Dobročiný Darca
10 €  •  4. 6. 2023 18:58
Dobrosrdečný darca
40 €  •  4. 6. 2023 17:35
Dobročiný Darca
80 €  •  4. 6. 2023 15:55
Veľkorysý darca
25 €  •  4. 6. 2023 13:25
Dobrosrdečný darca
20 €  •  4. 6. 2023 12:05
Láskavý darca
20 €  •  3. 6. 2023 19:47
Dobrosrdečný darca
30 €  •  3. 6. 2023 16:49
Veľkorysý darca
50 €  •  3. 6. 2023 13:59
Láskavý darca
20 €  •  3. 6. 2023 10:27
Darca, ktorý je za každú dobrost
50 €  •  2. 6. 2023 21:46
Láskavý darca
20 €  •  2. 6. 2023 20:10
Štedrý darca
10 €  •  2. 6. 2023 16:04
Veľkorysý darca
20 €  •  2. 6. 2023 14:19
Dobrosrdečný darca
25 €  •  2. 6. 2023 11:33
Štedrý darca
25 €  •  2. 6. 2023 11:12
Štedrý darca
10 €  •  1. 6. 2023 13:49
Darca, ktorý je za každú dobrost
40 €  •  1. 6. 2023 13:48
Láskavý darca
25 €  •  1. 6. 2023 9:25
Láskavý darca
20 €  •  1. 6. 2023 8:57
Darca, ktorý je za každú dobrost
100 €  •  1. 6. 2023 8:05
Štedrý darca
10 €  •  1. 6. 2023 8:02
Veľkorysý darca
10 €  •  1. 6. 2023 7:59
Štedrý darca
40 €  •  31. 5. 2023 22:39
Milý darca
30 €  •  31. 5. 2023 19:15
Veľkorysý darca
60 €  •  31. 5. 2023 18:43
Dobrosrdečný darca
20 €  •  31. 5. 2023 14:00
Láskavý darca
25 €  •  31. 5. 2023 13:57
Štedrý darca
5 €  •  31. 5. 2023 13:32
Darca, ktorý je za každú dobrost
5 €  •  31. 5. 2023 13:27
Alica
25 €  •  31. 5. 2023 11:15
Držím prsty.
Štedrý darca
10 €  •  31. 5. 2023 8:37
Darca, ktorý je za každú dobrost
33 €  •  30. 5. 2023 16:50
Dobrosrdečný darca
20 €  •  30. 5. 2023 14:29
Láskavý darca
20 €  •  30. 5. 2023 13:24
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  30. 5. 2023 13:11
Láskavý darca
10 €  •  30. 5. 2023 8:42
Dobročiný Darca
40 €  •  30. 5. 2023 8:38
Darca, ktorý je za každú dobrost
20 €  •  30. 5. 2023 8:24
Veľkorysý darca
50 €  •  30. 5. 2023 7:53
Dobrosrdečný darca
10 €  •  29. 5. 2023 23:49
Milý darca
10 €  •  29. 5. 2023 16:05
Dobrosrdečný darca
20 €  •  29. 5. 2023 15:02
Láskavý darca
20 €  •  29. 5. 2023 12:45
Štedrý darca
40 €  •  29. 5. 2023 9:55
Veľkorysý darca
80 €  •  29. 5. 2023 8:32
Veľkorysý darca
40 €  •  28. 5. 2023 16:50
Dobročiný Darca
40 €  •  27. 5. 2023 21:57
Dobročiný Darca
20 €  •  26. 5. 2023 20:55
Láskavý darca
50 €  •  26. 5. 2023 15:38
Milý darca
10 €  •  26. 5. 2023 15:31
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  26. 5. 2023 13:15
Štedrý darca
30 €  •  26. 5. 2023 9:42
Darca, ktorý je za každú dobrost
40 €  •  26. 5. 2023 7:34
Veľkorysý darca
30 €  •  26. 5. 2023 6:05
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  25. 5. 2023 20:22
Štedrý darca
25 €  •  25. 5. 2023 19:20
Dobrosrdečný darca
50 €  •  25. 5. 2023 14:33
Láskavý darca
100 €  •  25. 5. 2023 12:36
Milý darca
100 €  •  24. 5. 2023 20:55
Veľkorysý darca
50 €  •  23. 5. 2023 19:57
Veľkorysý darca
20 €  •  23. 5. 2023 16:50
Dobročiný Darca
110 €  •  23. 5. 2023 10:27
Dobrosrdečný darca
25 €  •  23. 5. 2023 5:59
Juraj Živický
50 €  •  22. 5. 2023 22:11
držte sa! ❤️
Láskavý darca
20 €  •  22. 5. 2023 18:45
Láskavý darca
10 €  •  22. 5. 2023 9:14
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  21. 5. 2023 21:50
Darca, ktorý je za každú dobrost
20 €  •  21. 5. 2023 16:33
Láskavý darca
30 €  •  21. 5. 2023 13:20
Veľkorysý darca
30 €  •  21. 5. 2023 10:42
Veľkorysý darca
30 €  •  20. 5. 2023 19:56
Dobrosrdečný darca
20 €  •  20. 5. 2023 14:26
Dobrosrdečný darca
25 €  •  19. 5. 2023 21:06
Veľkorysý darca
30 €  •  19. 5. 2023 20:45
Milý darca
30 €  •  19. 5. 2023 20:27
Veľkorysý darca
30 €  •  19. 5. 2023 20:15
Láskavý darca
25 €  •  19. 5. 2023 18:39
Milý darca
25 €  •  19. 5. 2023 17:44
Milý darca
10 €  •  19. 5. 2023 16:27
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  19. 5. 2023 14:12
Dobrosrdečný darca
10 €  •  19. 5. 2023 9:29
Dobrosrdečný darca
20 €  •  18. 5. 2023 17:11
Milý darca
25 €  •  18. 5. 2023 16:23
Štedrý darca
10 €  •  18. 5. 2023 12:45
Štedrý darca
10 €  •  18. 5. 2023 12:25
Eduard a Ľudka
40 €  •  18. 5. 2023 8:28
Máme vás radi
mato
25 €  •  17. 5. 2023 18:27
drzte sa! Bohu nieje nic nemozne!
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  17. 5. 2023 17:18
Dobrosrdečný darca
20 €  •  17. 5. 2023 12:23
Dobročiný Darca
20 €  •  17. 5. 2023 7:35
Darca, ktorý je za každú dobrost
20 €  •  16. 5. 2023 23:25
Veľkorysý darca
40 €  •  16. 5. 2023 20:53
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  16. 5. 2023 20:48
Láskavý darca
4 €  •  16. 5. 2023 17:49
Štedrý darca
25 €  •  16. 5. 2023 17:22
Veľkorysý darca
10 €  •  16. 5. 2023 16:30
Darca, ktorý je za každú dobrost
5 €  •  16. 5. 2023 12:20
Štedrý darca
5 €  •  16. 5. 2023 10:35
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  16. 5. 2023 10:12
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  15. 5. 2023 21:35
Veľkorysý darca
25 €  •  15. 5. 2023 18:54
Žofka Tomáš Hanka Štefan
50 €  •  15. 5. 2023 15:59
Lubime Vás ❤️ Karkoškovci a Vargovci
Dobročiný Darca
20 €  •  15. 5. 2023 9:41
Dobročiný Darca
50 €  •  15. 5. 2023 9:31
Darca, ktorý je za každú dobrost
70 €  •  15. 5. 2023 8:56
Láskavý darca
10 €  •  14. 5. 2023 21:23
Dobročiný Darca
25 €  •  14. 5. 2023 20:09
Štedrý darca
20 €  •  14. 5. 2023 19:22
Milý darca
100 €  •  14. 5. 2023 18:10
Veľkorysý darca
25 €  •  14. 5. 2023 14:22
Dobročiný Darca
10 €  •  14. 5. 2023 9:59
Milý darca
10 €  •  14. 5. 2023 9:32
Milý darca
20 €  •  13. 5. 2023 23:30
Štedrý darca
25 €  •  13. 5. 2023 18:50
Dobročiný Darca
40 €  •  13. 5. 2023 18:37
Dobročiný Darca
10 €  •  12. 5. 2023 23:21
Dobročiný Darca
20 €  •  12. 5. 2023 21:59
Štedrý darca
25 €  •  12. 5. 2023 20:51
Dobrosrdečný darca
25 €  •  12. 5. 2023 20:34
Štedrý darca
40 €  •  12. 5. 2023 16:52
Štedrý darca
300 €  •  12. 5. 2023 14:44
Štedrý darca
25 €  •  12. 5. 2023 6:43
Milý darca
25 €  •  11. 5. 2023 22:21
Dobročiný Darca
25 €  •  11. 5. 2023 15:08
Dobročiný Darca
20 €  •  11. 5. 2023 14:35
Láskavý darca
100 €  •  11. 5. 2023 13:34
Láskavý darca
50 €  •  11. 5. 2023 6:39
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  11. 5. 2023 1:07
Milý darca
50 €  •  10. 5. 2023 21:09
Dobrosrdečný darca
40 €  •  10. 5. 2023 20:26
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  10. 5. 2023 20:17
Dobrosrdečný darca
25 €  •  10. 5. 2023 20:04
Láskavý darca
10 €  •  10. 5. 2023 18:11
Dobrosrdečný darca
10 €  •  10. 5. 2023 17:44
Štedrý darca
50 €  •  10. 5. 2023 14:08
Veľkorysý darca
20 €  •  10. 5. 2023 10:02
Štedrý darca
60 €  •  10. 5. 2023 7:55
Dobročiný Darca
30 €  •  10. 5. 2023 7:43
Katka
200 €  •  9. 5. 2023 23:37
Vela Bozieho pozehnania
Darca, ktorý je za každú dobrost
30 €  •  9. 5. 2023 21:18
Dobročiný Darca
20 €  •  9. 5. 2023 16:24
Dobrosrdečný darca
25 €  •  9. 5. 2023 9:20
Láskavý darca
20 €  •  8. 5. 2023 22:15
Dobrosrdečný darca
30 €  •  8. 5. 2023 21:11
Štedrý darca
50 €  •  8. 5. 2023 15:33
Láskavý darca
40 €  •  8. 5. 2023 13:16
Láskavý darca
10 €  •  8. 5. 2023 13:06
Dobročiný Darca
20 €  •  8. 5. 2023 13:03
Láskavý darca
30 €  •  8. 5. 2023 12:54
Katarina
10 €  •  8. 5. 2023 12:37
Všetko dobré prajem ❤️
Dobrosrdečný darca
30 €  •  8. 5. 2023 10:00
Veľkorysý darca
60 €  •  7. 5. 2023 22:49
Láskavý darca
25 €  •  7. 5. 2023 20:53
Štedrý darca
50 €  •  7. 5. 2023 20:46
Dobročiný Darca
30 €  •  7. 5. 2023 20:34
Dobrosrdečný darca
10 €  •  7. 5. 2023 20:12
Štedrý darca
10 €  •  7. 5. 2023 20:02
Dobročiný Darca
40 €  •  7. 5. 2023 19:27
Janka
50 €  •  7. 5. 2023 0:28
Veľa požehnania na vašej ceste!

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.

Pri tejto kampani nejde Darcovkú výzvu pridať, pretože kampaň už bola ukončená.

Chcete vytvoriť kampaň? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň