Vyliečme vojnou poznačené duše Ukrajiniek a Ukrajincov

Získaných 0 € 9 598 €
35 000 €

Buďte s nami za každú dobrosť. Odovzdáme 100 % vášho daru.

Darovať Zdieľať

Všetky kampane overujeme

Všetky kampane overujeme

Zakladateľ
Mier Ukrajine
Dátum pridania
22. 2. 2024
Posledná aktualita

2. 4. 2024 10:16

Prví vojnoví veteráni Ukrajinskej armády sú už na terapii v Tatrách

Ďakujeme, že ste podporili tento projekt. Veľmi si to vážime.

Ukrajinskí vojaci sú len vďaka Vašej láskavosti v Tatrách. Cítia slobodu nad našim nebom, cítia silu prírody.. krok za krokom sa dostanú naspäť do života bez dôsledkov traumy z vojny.. 

Pripravujeme ďalší blok pomoci, a posúvame sa ďalej.. našim cieľom je už v máji dostať do Tatier ďalších ľudí trpiacich post-traumou z vojny, ak máte možnosť podporte náš projekt. Povezte o tomto projekte ďalším.. posuňte pomoc aj informovaním svojich priateľov, rodinným príslušníkom a známym. Spolu dokážeme veľké veci. Ďakujeme za každý dar. 

Zobraziť celú aktualitu
Všetky aktuality

Chceme pomôcť liečiť traumy z vojny ľudom z Ukrajiny

Mier Ukrajine podporuje vojnou postihnutých Ukrajincov a Ukrajinky.

Volám sa Zuzana Izsáková a som členkou iniciatívy Mier Ukrajine.  Keď sme sa v našej iniciatíve dozvedeli o činnosti pána Oleksandra Kashela a jeho MTC Traverse, rozhodli sme sa zorganizovať túto kampaň. Prvý pilotný projekt pomoci pre ľudí postihnutých PTSD bude realizovaný na Slovensku v spolupráci s pánom Oleksandrom a následne v spolupráci s Ukrajinskými partnermi podporíme rovnaké projekty na západnej Ukrajine.

Olexander už od roku 2021 organizuje ozdravné terapeutické pobyty pre ľudí zasiahnutých traumami vojny a PTSD (z ang. PTSD – post traumatic stress disorder – PTSD je duševná porucha vznikajúca u ľudí, ktorí prežili nebezpečné, strašidelné či šokujúce udalosti) vo Vysokých Tatrách. Vojna na Ukrajine trvá už od roku 2014, no po začiatku totálnej invázie Ruskej federácie na Ukrajinu a prílevom odídencov z Ukrajiny, založilo Olexandrove Horské výcvikové a metodické centrum „MTC Traverse“ dobrovoľnícku komunitu „TraverseHELP.Ukraine“, ktorej náplňou je okrem iného  neustála práca s rodinami utečencov, ktorí  sa presídlili zo zničených alebo okupovaných miest Ukrajiny. V roku 2023 Oleksander  zorganizoval ozdravné terapeutické programy určené pre obete vojny, ktoré sú postihnuté postraumatickou stresovou poruchou. Pre manželky a rodiny padlých vojakov boli organizované  bloky psycho-fyzickej rehabilitácie metódou Horoterapie a Artterapie, ktoré sa konali v horskom tatranskom regióne.

Aké ničivé následky má táto vojna na ľudí na Ukrajine sa dozvedáme nielen z médií ale aj z osobných svedectiev obetí tejto vojny. Mnohé ženy stratili vo vojne svojich milovaných mužov, priateľov a bratov, boli svedkami, či obeťami krutého násilia zo strany okupantov. Obeťami násilia sú aj deti, traumatizované zvukmi poplašných sirén, svedectvom hrubej agresivity zo strany ruskej armády, straty svojich blízkych, domovov, hračiek a mnoho krát aj svojich zvieracích domácich miláčikov. Prejavmi PTSD bývajú opakujúce sa živé spomienky, nočné mory a významná úzkosť. Mnohí ľudia, u ktorých sa vyvinie PTSD, nie sú schopní fungovať v reálnom svete. Na Ukrajine trpí touto duševnou chorobou milióny ľudí a ich počet z prebiehajúcim vojnovým konfliktom neustále narastá.

Stav týchto ľudí v oblasti duševného zdravia  na Ukrajine je alarmujúci.  V súčasnosti je situácia s psychologickou rehabilitáciou osôb, ktoré utrpeli v dôsledku deštruktívneho vplyvu nepriateľských akcií a iných druhov agresie na Ukrajine zložitá. Stále je nedostatok psychológov a terapeutov, ktorí vedia efektívne pracovať s následkami PTSD. Preto táto Oleksandova iniciatíva v Tatrách má obrovský význam. Ak môžeme pomôcť obetiam vojny nájsť silu žiť ďalej, môžeme vytvoriť komunitu ľudí, ktorí budú schopní si aj naďalej vzájomne pomáhať.

Pre ďalšie fungovanie tohto programu pán Oleksander potrebuje financie. Po úspešnom ukončení kampane na Boženu 5 som sa rozhodla, že budem koordinátorkou tejto kampane a Oleksandrovi s jeho starosťami pomôžem. A nielen jemu, pilotný program budeme schopní ponúknuť a zrealizovať aj so spolupracujúcimi špičkovými partnermi, ktorí sa dlhodobo venujú problému PTSD na Ukrajine. Sme na začiatku krásnej cesty pomoci vyliečiť ubolené duše. 

Pridaj sa k nám a pomôž ľuďom s postraumatickou stresovou poruchou znovu nájsť silu žiť. Pozývame Vás byť súčasťou tejto cesty pomoci.

Zabezpečme dostupnosť terapeutického programu pre ďalšie Ukrajinky a Ukrajincov

Terapeutický program je určený pre ľudí postihnutých PTSD: vojnovým veteránom, vdovám vojnových hrdinov Ukrajiny, členov rodiny padlých vojakov, zamestnancom personálu jednotiek Ozbrojených síl Ukrajiny, členom Štátnej Pohraničnej služby Ukrajiny, členom Hlavného spravodajského riaditeľstva, Ministerstva vnútra, Štátnej služby mimoriadnych situácií a ďalším ľuďom z Ukrajiny, ktorí boli traumatizovaní a sú v stave, ktorý si vyžaduje psychologickú pomoc. Program bude ponúknutí ľuďom postihnutých PTSD cez spolupracujúcu štátnu inštitúciu na Ukrajine.

Účelom programu je spojiť najúčinnejšie prvky liečenia, ktoré dnes našli vedecké potvrdenie svojej účinnosti vo svetovej vede: vedecky overené metódy stabilizácie po strese zo smútku, podpora programového inštruktora a psychológa, praktiky všímavosti a liečivé zdroje prírody.

Jednou z nich je aj Oksana Lys, ktorá absolvovala základný blok 16–21. 11. 23:

“Keď som počula, že sa dostanem na terapiu, bola som
veľmi šťastná. Cítila som, že tam potrebujem byť. Očakávania boli obrovské. Zomrela som v ten deň, keď môj manžel Saša zomrel. Štyri mesiace som nevnímala žiadne emócie. Bola tam prázdnota a bolesť. Len som vstávala, plakala, ležala. To bolo všetko. A tu je táto príležitosť. Treba sa pozviechať, treba niečo robiť.

Všetky očakávania sa splnili v desaťnásobnom rozsahu. Cítila som sa živá! Pocítila som strach, šťastie, radosť a najdôležitejšie – obrovskú starostlivosť a podporu.

Oleksandr -najmilší a najrozumnejší človek, akého som kedy stretla, bez preháňania.

Oľga – duša, pravý špecialista, ktorý vidí akí sú ľudia. Bolo to najlepších 6 dní za celé toto obdobie. Mám pocit, že počas prechádzok, výstupov do hôr – tam som nechávala svoju bolesť, a počas zostupov som cítila úľavu.

Po horoterapii som sa cítila lepšie, žila som, usmievala som sa, pracovala som. Neustále si spomínam na tie dni na Slovensku. Myslím si, že to je to najlepšie pre nás, čo môže byť – vyviezť sa a vyčistiť si myšlienky. Lebo keď lezieš na tie rebríky, zabité do skaly, určite nepremýšľaš o tom, že ťa bolí duša. Veľmi by som chcela, aby všetky vdovy mali takúto šancu v živote!

Ďakujem všetkým organizátorom, všetkým! Ste ĽUDIA!!!! Nič meniť v programe nie je potrebné, všetko bolo úžasné! Chcem sa určite ešte zúčastniť ! :)"

Pomôžte nám zahojiť vojnou otrasené duše Ukrajincov a Ukrajiniek ešte dnes.

Vaša finančná pomoc bude určená na:

  • horoterapiu – terapia turistikou, horolezectvom, prekonávanie prekážok,
  • psychoterapiu – vedenú skúsenými psychoterapeutmi, ktorí ovládajú ukrajinský jazyk,
  • muzikoterapiu, art terapiu (umelecká prax na asimiláciu novej skúsenosti),
  • terapiu jogou, cvičením,
  • ubytovanie pre účastníkov programu,
  • dopravu skupiny zo štátnej hranice na miesto konania programu.

Program bude rozdelený do troch blokov:

1. Basic – trvanie 7 dní – cena 700 eur na osobu

2. Expanded – trvanie 8 dní- 800 eur na osobu

3. Deepended – trvanie 9 a viac dní- 900 eur na osobu

Sumy zahŕňajú všetky vyššie spomínané položky: od dopravy až po terapie.

Pomôžte nám zahojiť vojnou otrasené duše Ukrajincov a Ukrajiniek ešte dnes.

Ďakujem.

Chcete zakladateľovi kampane niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Aktuality

2. 4. 2024 10:16

Prví vojnoví veteráni Ukrajinskej armády sú už na terapii v Tatrách

Ďakujeme, že ste podporili tento projekt. Veľmi si to vážime.

Ukrajinskí vojaci sú len vďaka Vašej láskavosti v Tatrách. Cítia slobodu nad našim nebom, cítia silu prírody.. krok za krokom sa dostanú naspäť do života bez dôsledkov traumy z vojny.. 

Pripravujeme ďalší blok pomoci, a posúvame sa ďalej.. našim cieľom je už v máji dostať do Tatier ďalších ľudí trpiacich post-traumou z vojny, ak máte možnosť podporte náš projekt. Povezte o tomto projekte ďalším.. posuňte pomoc aj informovaním svojich priateľov, rodinným príslušníkom a známym. Spolu dokážeme veľké veci. Ďakujeme za každý dar. 

1. 3. 2024 8:24

Prvý vojnoví veteráni budú v Tatrách už 17. marca 2024

V spolupráci s Ukrajinskou stranou sa nám podarilo pripraviť podmienky pre prvých ukrajinských vojnových veteránov. Štyria už dostali povolenie vycestovať a dovolenku od svojich veliteľov.  Pre ďalšieho dokumenty vybavujeme. Prvý turnus terapeutických pobytov v Tatrách bude už o dva týždne.

Potrebujeme prvých 5000,-€. Pomôžte už dnes. 

Ľudskosť je v každom v nás, Vašim príspevkom pomôžete týmto ľuďom zlepšiť ich psychický stav, bojujú aj za našu slobodu, zaslúžia si našu pomoc i podporu.

Ďakujeme

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde má každý možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba. Samozrejme, každá kampaň musí byť v súlade s naším Etickým kódexom a Pravidlami používania.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie dokumentov, ktoré potvrdzujú účel výzvy či skutočnosti uvádzané vo výzve. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité. Pri Naštartuj projekt navyše využívame overenie subjektu treťou stranou a dbáme na to, aby boli odmeny doručené tak, ako bolo v kampani sľúbené.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Po odoslaní príspevku mi od vás neprišiel žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

Ak sa ukončenej kampani nepodarila dosiahnuť želaná cieľová čiastka, ešte to neznamená, že peniaze zakladateľ nezíska. Pri vyplácaní sa riadime pravidlami jednotlivých druhov kampaní. Pri Dobročinných výzvach je podmienkou vyplatenia financií zakladateľovi kampane dosiahnutie minimálnej čiastky 200 € alebo dosiahnutie prvého kampaňového miľníka (ak kampaň pracovala s miľníkmi). Pri Naštartuj projekt je podmienkou vyplatenia dosiahnutie prvého kampaňového miľníka. Ak kampaň spĺňa podmienky, zakladateľovi vyplatíme získanú čiastku v plnej výške. Pokiaľ kampaň nedosiahla ani minimálnu čiastku potrebnú na vyplatenie, príspevky do 14 pracovných dní vrátime späť darcom priamo na účet alebo na platobnú kartu.

Veľkorysý darca
25 €  •  22. 4. 2024 14:18
Dobrosrdečný darca
100 €  •  22. 4. 2024 9:36
Darca, ktorý je za každú dobrost
50 €  •  22. 4. 2024 8:50
Vratislav
15 €  •  20. 4. 2024 7:50
Pre našich ukrajinských bratov a sestry
Láskavý darca
100 €  •  19. 4. 2024 20:39
Veľkorysý darca
50 €  •  19. 4. 2024 20:08
Veľkorysý darca
15 €  •  19. 4. 2024 20:03
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  18. 4. 2024 15:30
Štedrý darca
25 €  •  18. 4. 2024 10:12
Dobrosrdečný darca
50 €  •  18. 4. 2024 8:35
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  17. 4. 2024 16:56
Dobročiný Darca
20 €  •  17. 4. 2024 8:25
Veľkorysý darca
25 €  •  16. 4. 2024 17:00
Dobrosrdečný darca
50 €  •  16. 4. 2024 14:21
Láskavý darca
100 €  •  15. 4. 2024 7:34
Dobrosrdečný darca
25 €  •  13. 4. 2024 6:28
Veľkorysý darca
2 259 €  •  12. 4. 2024 16:20
Dobrosrdečný darca
10 €  •  12. 4. 2024 11:56
Dobročiný Darca
10 €  •  12. 4. 2024 0:30
Mirka
10 €  •  11. 4. 2024 12:51
❤️
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  10. 4. 2024 19:41
Milý darca
150 €  •  10. 4. 2024 18:26
Peter
20 €  •  9. 4. 2024 19:51
slava ukrajine
Zita S.
15 €  •  9. 4. 2024 2:22
Sláva Ukrajine! Prajem veľa šťastia ❤🇺🇦
Milos
100 €  •  8. 4. 2024 9:03
Slava Ukrajine!
Dobročiný Darca
25 €  •  4. 4. 2024 20:55
Veľkorysý darca
50 €  •  1. 4. 2024 23:47
Veľkorysý darca
20 €  •  30. 3. 2024 8:38
Milý darca
50 €  •  28. 3. 2024 21:12
Dobročiný Darca
25 €  •  24. 3. 2024 8:36
Štedrý darca
25 €  •  23. 3. 2024 16:26
Dobrosrdečný darca
25 €  •  23. 3. 2024 9:34
Milý darca
25 €  •  22. 3. 2024 10:13
Darca, ktorý je za každú dobrost
5 €  •  21. 3. 2024 23:44
Dobrosrdečný darca
25 €  •  21. 3. 2024 11:03
Dobrosrdečný darca
25 €  •  20. 3. 2024 21:20
Daniel
20 €  •  17. 3. 2024 15:22
Sláva Ukrajine!
Dobrosrdečný darca
25 €  •  14. 3. 2024 21:50
Veľkorysý darca
25 €  •  14. 3. 2024 18:33
Láskavý darca
25 €  •  14. 3. 2024 5:19
Dobročiný Darca
10 €  •  13. 3. 2024 10:21
Dobročiný Darca
200 €  •  13. 3. 2024 10:16
Milý darca
25 €  •  13. 3. 2024 8:26
Dobrosrdečný darca
10 €  •  13. 3. 2024 1:44
Štedrý darca
25 €  •  13. 3. 2024 0:04
Dobročiný Darca
300 €  •  12. 3. 2024 21:20
Štedrý darca
50 €  •  12. 3. 2024 20:57
Dobročiný Darca
5 €  •  12. 3. 2024 18:21
Štedrý darca
5 €  •  12. 3. 2024 16:35
Darina
20 €  •  11. 3. 2024 8:45
Podporme spravodlivý boj
Láskavý darca
25 €  •  11. 3. 2024 7:13
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  10. 3. 2024 21:28
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  10. 3. 2024 13:48
Darca, ktorý je za každú dobrost
15 €  •  8. 3. 2024 21:29
Veľkorysý darca
50 €  •  8. 3. 2024 10:25
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  7. 3. 2024 19:54
Dobročiný Darca
25 €  •  7. 3. 2024 14:05
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  7. 3. 2024 12:02
Dobrosrdečný darca
15 €  •  7. 3. 2024 8:35
Ďakujeme za vašu odvahu! Sláva Ukrajine!
Dobrosrdečný darca
25 €  •  7. 3. 2024 0:17
Dobročiný Darca
40 €  •  6. 3. 2024 23:38
Darca, ktorý je za každú dobrost
102 €  •  6. 3. 2024 21:09
Milý darca
25 €  •  6. 3. 2024 17:53
Marek
25 €  •  6. 3. 2024 16:29
Prosím oddýchnite si! Počujte ticho a pozerajte na modrú oblohu! Bez strachu z dronov. 💙💛
Dobrosrdečný darca
10 €  •  6. 3. 2024 11:58
Dobrosrdečný darca
50 €  •  6. 3. 2024 11:50
Dobročiný Darca
10 €  •  6. 3. 2024 11:00
Dobrosrdečný darca
10 €  •  6. 3. 2024 9:33
Láskavý darca
20 €  •  6. 3. 2024 8:59
Veľkorysý darca
5 €  •  6. 3. 2024 8:47
Dobrosrdečný darca
25 €  •  6. 3. 2024 7:47
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  5. 3. 2024 23:55
Štedrý darca
50 €  •  5. 3. 2024 22:43
Dobročiný Darca
25 €  •  5. 3. 2024 22:36
Dobročiný Darca
50 €  •  5. 3. 2024 22:19
Veľkorysý darca
10 €  •  5. 3. 2024 20:47
Oľga P.
20 €  •  5. 3. 2024 20:27
обійми та спасибі за вашу службу 💙💛
Láskavý darca
10 €  •  5. 3. 2024 19:30
Štedrý darca
20 €  •  5. 3. 2024 19:27
Tono
25 €  •  5. 3. 2024 19:07
Nech žije ukrajinský ľud
Štedrý darca
10 €  •  5. 3. 2024 18:35
Dobročiný Darca
10 €  •  5. 3. 2024 18:35
Štedrý darca
10 €  •  5. 3. 2024 18:21
Dobrosrdečný darca
25 €  •  5. 3. 2024 18:16
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  5. 3. 2024 17:58
Dobrosrdečný darca
5 €  •  5. 3. 2024 17:55
Štedrý darca
10 €  •  5. 3. 2024 17:49
Darca, ktorý je za každú dobrost
100 €  •  5. 3. 2024 17:31
Darca, ktorý je za každú dobrost
100 €  •  5. 3. 2024 16:11
Darca, ktorý je za každú dobrost
200 €  •  5. 3. 2024 15:58
Milý darca
10 €  •  5. 3. 2024 15:43
Milý darca
10 €  •  5. 3. 2024 15:43
Štedrý darca
50 €  •  5. 3. 2024 15:39
Štedrý darca
25 €  •  5. 3. 2024 15:36
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  5. 3. 2024 15:35
Láskavý darca
25 €  •  5. 3. 2024 15:22
Mirec Zaťko
100 €  •  5. 3. 2024 15:12
Слава Україні!
Dobrosrdečný darca
14 €  •  5. 3. 2024 15:06
Láskavý darca
10 €  •  5. 3. 2024 15:00
Štedrý darca
10 €  •  5. 3. 2024 14:54
Dobročiný Darca
10 €  •  5. 3. 2024 14:53
Dobročiný Darca
10 €  •  5. 3. 2024 14:53
Veľkorysý darca
25 €  •  5. 3. 2024 14:50
Dobročiný Darca
10 €  •  5. 3. 2024 14:43
Dobročiný Darca
10 €  •  5. 3. 2024 14:42
Štedrý darca
10 €  •  5. 3. 2024 14:41
Štedrý darca
25 €  •  4. 3. 2024 7:56
Štedrý darca
25 €  •  4. 3. 2024 7:13
Dušan
25 €  •  3. 3. 2024 7:47
Len malá pomoc tým, ktorí bojovali za svoku vlasť a naše bezpečie.
Štedrý darca
25 €  •  2. 3. 2024 23:10
Milý darca
25 €  •  2. 3. 2024 22:47
Láskavý darca
250 €  •  2. 3. 2024 18:41
Dobročiný Darca
150 €  •  2. 3. 2024 13:17
Milý darca
25 €  •  2. 3. 2024 8:45
Veľkorysý darca
25 €  •  2. 3. 2024 0:13
Zamestnanci Apron a Volare ( letisko )
25 €  •  1. 3. 2024 19:15
Hrdinom sláva.
Štedrý darca
20 €  •  1. 3. 2024 18:45
Dobrosrdečný darca
200 €  •  1. 3. 2024 18:19
Láskavý darca
25 €  •  1. 3. 2024 16:09
Dobročiný Darca
25 €  •  1. 3. 2024 9:15
Dobrosrdečný darca
10 €  •  1. 3. 2024 8:57
Štedrý darca
15 €  •  1. 3. 2024 8:34
Milý darca
10 €  •  29. 2. 2024 22:10
Dobročiný Darca
25 €  •  29. 2. 2024 20:58
Darca, ktorý je za každú dobrost
100 €  •  29. 2. 2024 20:46
Dobročiný Darca
5 €  •  29. 2. 2024 20:17
Veľkorysý darca
5 €  •  29. 2. 2024 18:26
Veľkorysý darca
10 €  •  29. 2. 2024 15:20
Veľkorysý darca
10 €  •  29. 2. 2024 13:16
Láskavý darca
5 €  •  29. 2. 2024 12:40
Milý darca
10 €  •  29. 2. 2024 10:03
Dobrosrdečný darca
10 €  •  28. 2. 2024 23:33
Štedrý darca
333 €  •  28. 2. 2024 21:38
Štedrý darca
10 €  •  28. 2. 2024 20:50
Štedrý darca
10 €  •  28. 2. 2024 20:44
Milý darca
25 €  •  28. 2. 2024 20:28
Dobročiný Darca
25 €  •  28. 2. 2024 19:44
Milý darca
10 €  •  28. 2. 2024 18:11
Štedrý darca
10 €  •  28. 2. 2024 17:50
Veľkorysý darca
25 €  •  28. 2. 2024 16:04
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  28. 2. 2024 13:25
Láskavý darca
10 €  •  28. 2. 2024 13:12
Veľkorysý darca
300 €  •  28. 2. 2024 11:46
Láskavý darca
10 €  •  28. 2. 2024 11:33
Darca, ktorý je za každú dobrost
20 €  •  28. 2. 2024 11:28
Štedrý darca
25 €  •  28. 2. 2024 11:14
Dobrosrdečný darca
10 €  •  28. 2. 2024 10:57
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  28. 2. 2024 10:54
Láskavý darca
50 €  •  28. 2. 2024 10:34
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  28. 2. 2024 10:12
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  28. 2. 2024 10:09
Dobrosrdečný darca
25 €  •  28. 2. 2024 9:31
Láskavý darca
25 €  •  27. 2. 2024 19:29
Milý darca
25 €  •  27. 2. 2024 18:28
Veľkorysý darca
50 €  •  27. 2. 2024 18:02
Štedrý darca
25 €  •  27. 2. 2024 12:17
Štedrý darca
10 €  •  27. 2. 2024 9:56
Dobročiný Darca
10 €  •  27. 2. 2024 8:37
Milý darca
100 €  •  27. 2. 2024 6:33
Veľkorysý darca
25 €  •  26. 2. 2024 21:16
Dobrosrdečný darca
10 €  •  26. 2. 2024 21:03
Veľkorysý darca
25 €  •  26. 2. 2024 18:53
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  26. 2. 2024 18:31
Dobročiný Darca
25 €  •  26. 2. 2024 17:59
Zuska
50 €  •  26. 2. 2024 17:26
<3
Dobrosrdečný darca
5 €  •  26. 2. 2024 17:10
Veľkorysý darca
10 €  •  26. 2. 2024 16:47
Veľkorysý darca
50 €  •  26. 2. 2024 15:51
Držíme palce!
Dobrosrdečný darca
50 €  •  26. 2. 2024 15:32
Milý darca
25 €  •  26. 2. 2024 14:53
Láskavý darca
25 €  •  26. 2. 2024 14:41
Dobrosrdečný darca
10 €  •  26. 2. 2024 14:40
Veľkorysý darca
25 €  •  26. 2. 2024 14:12
Štedrý darca
25 €  •  26. 2. 2024 13:51
Darca, ktorý je za každú dobrost
50 €  •  26. 2. 2024 13:19
Veľkorysý darca
10 €  •  26. 2. 2024 13:13
Dobrosrdečný darca
10 €  •  26. 2. 2024 13:08
Štedrý darca
10 €  •  26. 2. 2024 13:07
Milý darca
50 €  •  26. 2. 2024 13:04
Štedrý darca
10 €  •  26. 2. 2024 13:00
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  26. 2. 2024 12:58
Dobrosrdečný darca
10 €  •  26. 2. 2024 11:44
Dobrosrdečný darca
100 €  •  25. 2. 2024 16:54
Darca, ktorý je za každú dobrost
150 €  •  25. 2. 2024 9:40
Štedrý darca
25 €  •  24. 2. 2024 20:14
Dobročiný Darca
50 €  •  24. 2. 2024 20:13
Dobročiný Darca
10 €  •  24. 2. 2024 18:36
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  24. 2. 2024 16:51
Milý darca
150 €  •  24. 2. 2024 16:04
Veľkorysý darca
25 €  •  24. 2. 2024 11:33
Milý darca
25 €  •  24. 2. 2024 11:22
Dobrosrdečný darca
25 €  •  24. 2. 2024 9:07
Dobrosrdečný darca
50 €  •  24. 2. 2024 9:02
Milý darca
10 €  •  23. 2. 2024 22:47
Veľkorysý darca
10 €  •  23. 2. 2024 20:31
Milý darca
50 €  •  23. 2. 2024 16:52
Štedrý darca
10 €  •  23. 2. 2024 12:51
Juraj
10 €  •  23. 2. 2024 12:09
Tak to teda rozbehnime
Milý darca
100 €  •  22. 2. 2024 17:29

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.
Pridať Darcovskú výzvu Zistiť viac

U tohto príbehu zatiaľ žiadne Darcovské výzvy nie sú

Páči sa vám táto kampaň? Podporte ju Darcovskou výzvou.

Založte si vlastnú podkampaň a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.
Ako to funguje?

Odkazy

Vratislav
15 €  •  20. 4. 2024 7:50
Pre našich ukrajinských bratov a sestry
Mirka
10 €  •  11. 4. 2024 12:51
❤️
Peter
20 €  •  9. 4. 2024 19:51
slava ukrajine
Zita S.
15 €  •  9. 4. 2024 2:22
Sláva Ukrajine! Prajem veľa šťastia ❤🇺🇦
Milos
100 €  •  8. 4. 2024 9:03
Slava Ukrajine!
Daniel
20 €  •  17. 3. 2024 15:22
Sláva Ukrajine!
Darina
20 €  •  11. 3. 2024 8:45
Podporme spravodlivý boj
Dobrosrdečný darca
15 €  •  7. 3. 2024 8:35
Ďakujeme za vašu odvahu! Sláva Ukrajine!

Kto ďalší daroval?

Chcete vytvoriť kampaň? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň