Pomôžte vyplatiť účty za urgentnú kastráciu fenky

Získaných 0 € 205 €
850 €
27 dní
do ukončenia

Buďte s nami za každú dobrosť. Odovzdáme 100 % vášho daru.

Darovať Zdieľať

Všetky kampane overujeme

Všetky kampane overujeme

Zakladateľ
Kristína Baranová
Dátum pridania
21. 3. 2024

Kto kampaň organizuje?

Prosím o pomoc s vyplatením účtu za kastráciu fenky ČSV, ktorá dostala silný zápal. Suma za samostatný zákrok a sprevádzajúce vyšetrenia a lieky sa vyšplhala na sumu 888,52€. Je to privysoká cena a sama nie som schopná ju uhradiť. Fenka mi pomohla v najťažších časoch, keď som už strácala zmysel pre život a ešte nie som pripravená ju stratiť. Preto sa obraciam na vás s prosbou o pomoc. 

Komu pomôžeme?

Fenke ČSV, ktorá podstúpila operáciu – kastráciu, pričom jej museli vyoperovať maternicu. Zákrok si vyžiadal mnoho drahých vyšetrení a liekov. Čaká nás ešte doliečenie a snáď nenastanú žiadne komplikácie. 

Na čo konkrétne budú peniaze z tejto kampane použité?

Na vyplatenie účtu za veterinárne služby. Účet za kastráciu a prvé pooperačné vyšetrenie je vystavený na sumu 888,52€. V sume je zahrnuté prijatie na kliniku s operáciou, hospitalizáciou, infúziami (816,80€) a prvá pooperačná kontrola s nasadením liekov na ďalší týždeň (71,72€). 

Chcete zakladateľovi kampane niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde má každý možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba. Samozrejme, každá kampaň musí byť v súlade s naším Etickým kódexom a Pravidlami používania.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie dokumentov, ktoré potvrdzujú účel výzvy či skutočnosti uvádzané vo výzve. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité. Pri Naštartuj projekt navyše využívame overenie subjektu treťou stranou a dbáme na to, aby boli odmeny doručené tak, ako bolo v kampani sľúbené.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Po odoslaní príspevku mi od vás neprišiel žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

Ak sa ukončenej kampani nepodarila dosiahnuť želaná cieľová čiastka, ešte to neznamená, že peniaze zakladateľ nezíska. Pri vyplácaní sa riadime pravidlami jednotlivých druhov kampaní. Pri Dobročinných výzvach je podmienkou vyplatenia financií zakladateľovi kampane dosiahnutie minimálnej čiastky 200 € alebo dosiahnutie prvého kampaňového miľníka (ak kampaň pracovala s miľníkmi). Pri Naštartuj projekt je podmienkou vyplatenia dosiahnutie prvého kampaňového miľníka. Ak kampaň spĺňa podmienky, zakladateľovi vyplatíme získanú čiastku v plnej výške. Pokiaľ kampaň nedosiahla ani minimálnu čiastku potrebnú na vyplatenie, príspevky do 14 pracovných dní vrátime späť darcom priamo na účet alebo na platobnú kartu.

Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  17. 4. 2024 12:42
Dobročiný Darca
100 €  •  16. 4. 2024 22:51
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  8. 4. 2024 21:17
Štedrý darca
25 €  •  8. 4. 2024 9:32
Láskavý darca
10 €  •  4. 4. 2024 21:38
Milý darca
10 €  •  3. 4. 2024 9:49
Láskavý darca
20 €  •  1. 4. 2024 18:26
Veľkorysý darca
10 €  •  27. 3. 2024 9:42
Zuzana
10 €  •  22. 3. 2024 9:18
prajem ešte veľa spoločných rokov :)

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.
Pridať Darcovskú výzvu Zistiť viac

U tohto príbehu zatiaľ žiadne Darcovské výzvy nie sú

Páči sa vám táto kampaň? Podporte ju Darcovskou výzvou.

Založte si vlastnú podkampaň a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.
Ako to funguje?

Odkazy

Zuzana
10 €  •  22. 3. 2024 9:18
prajem ešte veľa spoločných rokov :)
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  17. 4. 2024 12:42
Dobročiný Darca
100 €  •  16. 4. 2024 22:51
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  8. 4. 2024 21:17
Štedrý darca
25 €  •  8. 4. 2024 9:32
Láskavý darca
10 €  •  4. 4. 2024 21:38
Milý darca
10 €  •  3. 4. 2024 9:49
Láskavý darca
20 €  •  1. 4. 2024 18:26

Kto ďalší daroval?

Chcete vytvoriť kampaň? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň