Výzva ukončená:

Pomôžme zabezpečiť rehabilitácie pre Danka

Získaných 0 € 665 €
5 000 €
 -
13 darcov
Celkom sa zapojilo
51 €
Priemerná výška daru
455 €
Najvyšší dar
60 dní
Získané za
Viac o tejto výzve

Pomôžme zabezpečiť rehabilitácie pre Danka

Všetky kampane overujeme

Zakladateľ
Daniel Kopunec
Dátum pridania
31. 1. 2023
Posledná aktualita

4. 4. 2023 14:50

Poďakovanie

Z celého srdca by sme sa vám chceli poďakovať za každé jedno € a za to že ste nám aspoň týmto darom pomohli aby Danko dokázal napredovať. Pevne veríme že tieto rehabilitácie nám pomôžu aby sa splnil jeho sen hrať sa s rovesníkmi. 

Zobraziť celú aktualitu

Kto kampaň organizuje?

Sme skupina mamičiek, ktoré sa rozhodli pomôcť mamičke malého Danka. Ani jedna z nás si nevie predstaviť, aké to je žiť s chorým dieťaťom, a preto sme sa rozhodli pomôcť aspoň takto.

Komu pomôžeme?

Pomoc sme sa rozhodli poskytnúť malému Dankovi, ktorý trpí DMO. Je to štvorročný hrdina, ktorý si zaslúži žiť život ako jeho rovesníci.
Narodil sa ako zdravé a vytúžené dieťa. Do jedného roku rodičia nič netušili.

No osud sa s ním neľahko zahral, keď začínal chodiť staval sa na špičky a jeho chôdza bola nemotorná, nevedel udržať rovnováhu a bez pomoci nevedel vykročiť do priestoru. V roku 2020 podstúpil operáciu, kde mu uvoľnili skrátené šľachy a kontraktúty v bedrách. Vďaka poctivému cvičeniu a absolvovaniu rôznych terapií dokáže prejsť pár krokov aj sám.

Momentálne je Danko po ďalšej úspešnej operácií, kde mu uvoľnili kolienka, aby ich mohol plnohodnotne ohýbať. Rekonvalescencia si bude vyžadovať častejšie špeciálne rehabilitácie, ktoré sú finančne náročné, no Dankovi veľmi pomáhajú v napredovaní a plnení svojho sna hrať sa so svojimi rovesníkmi. 

Na čo konkrétne budú peniaze z tejto kampane použité?

Peniažky budú použité na intenzívne rehabilitácie, ktoré po operácii ( plastike väzov v kolenách ) bude Danko potrebovať. Ďalej peniažky využijeme na rehabilitačné pobyty, ktoré sú nápomocné v napredovaní, aby sme docielili skvalitnenie jeho života na vlastných nohách. A hlavne, aby sme vyčarovali úsmev tomuto veľkému bojovníkovi. 

Chcete zakladateľovi kampane niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Aktuality

4. 4. 2023 14:50

Poďakovanie

Z celého srdca by sme sa vám chceli poďakovať za každé jedno € a za to že ste nám aspoň týmto darom pomohli aby Danko dokázal napredovať. Pevne veríme že tieto rehabilitácie nám pomôžu aby sa splnil jeho sen hrať sa s rovesníkmi. 

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde má každý možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba. Samozrejme, každá kampaň musí byť v súlade s naším Etickým kódexom a Pravidlami používania.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie dokumentov, ktoré potvrdzujú účel výzvy či skutočnosti uvádzané vo výzve. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité. Pri Naštartuj projekt navyše využívame overenie subjektu treťou stranou a dbáme na to, aby boli odmeny doručené tak, ako bolo v kampani sľúbené.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Po odoslaní príspevku mi od vás neprišiel žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

Ak sa ukončenej kampani nepodarila dosiahnuť želaná cieľová čiastka, ešte to neznamená, že peniaze zakladateľ nezíska. Pri vyplácaní sa riadime pravidlami jednotlivých druhov kampaní. Pri Dobročinných výzvach je podmienkou vyplatenia financií zakladateľovi kampane dosiahnutie minimálnej čiastky 200 € alebo dosiahnutie prvého kampaňového miľníka (ak kampaň pracovala s miľníkmi). Pri Naštartuj projekt je podmienkou vyplatenia dosiahnutie prvého kampaňového miľníka. Ak kampaň spĺňa podmienky, zakladateľovi vyplatíme získanú čiastku v plnej výške. Pokiaľ kampaň nedosiahla ani minimálnu čiastku potrebnú na vyplatenie, príspevky do 14 pracovných dní vrátime späť darcom priamo na účet alebo na platobnú kartu.

Hana
25 €  •  31. 3. 2023 23:11
Nech sa Dankovi darí ❤️
Dobrosrdečný darca
25 €  •  30. 3. 2023 21:10
Dobrosrdečný darca
10 €  •  28. 3. 2023 23:03
Milý darca
25 €  •  23. 3. 2023 10:34
Štedrý darca
10 €  •  16. 3. 2023 12:53
Dobročinný Darca
25 €  •  10. 3. 2023 10:31
Dobročinný Darca
10 €  •  10. 3. 2023 4:15
Štedrý darca
10 €  •  23. 2. 2023 10:34
Štedrý darca
10 €  •  22. 2. 2023 9:06
Dobročinný Darca
25 €  •  22. 2. 2023 8:11
Dobrosrdečný darca
10 €  •  22. 2. 2023 7:09
Láskavý darca
25 €  •  22. 2. 2023 6:47
Štedrý darca
455 €  •  21. 2. 2023 22:57

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.

Pri tejto kampani nejde Darcovkú výzvu pridať, pretože kampaň už bola ukončená.

Chcete vytvoriť kampaň? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň