Pomôžte nám vytvoriť bezpečný a kvalitný Dúhový PRIDE Bratislava 2024

Míľnik 1/7

Prispejete na náklady zaistenia bezpečnostnej služby pre bezpečný a nerušený priebeh podujatia.

Získaných 0 € 11 980 €
1 500 €
12 dní
do ukončenia

Míľnik 2/7

Prispejete na náklady na prenájom, montáž a ozvučenie pódií, aby sme mali na festivale všetci ten najlepší zážitok.

Získaných 0 € 11 980 €
3 000 €
12 dní
do ukončenia

Míľnik 3/7

Prispejete na pokrytie nákladov vystupujúcich hudobníkov a umelkýň, aby sme vedeli zabezpečiť čo najkvalitnejší program festivalu.

Získaných 0 € 11 980 €
4 500 €
12 dní
do ukončenia

Míľnik 4/7

Prispejete na technické vybavenie a infraštruktúru festivalu: zabezpečenie mobilných konštrukcií, elektriny, vody a toaliet.

Získaných 0 € 11 980 €
6 000 €
12 dní
do ukončenia

Míľnik 5/7

Prispejete na ekologickú udržateľnosť festivalu: kompostovateľné obaly na jedlo a odpadové hospodárstvo.

Získaných 0 € 11 980 €
8 000 €
12 dní
do ukončenia

Míľnik 6/7

Prispejete na publicitu festivalu, aby sa o ňom a jeho sprievodných podujatiach dozvedelo čo najviac ľudí.

Získaných 0 € 11 980 €
10 000 €
12 dní
do ukončenia

Míľnik 7/7

Prispejete na zabezpečenie budúcnosti Dúhového PRIDE Bratislava a jeho ďalší rozvoj.

Získaných 0 € 11 980 €
14 000 €
12 dní
do ukončenia
Zakladateľ
Dúhový PRIDE Bratislava
Dátum pridania
25. 6. 2024
Posledná aktualita

16. 7. 2024 15:13

Prispeli ste už 10 000 eur ♥️

Na organizáciu 14. ročníka Dúhového PRIDE Bratislava ste vyzbierali už 10 000 eur! Všetkým vám nesmierne ďakujeme, ste jednoducho super ♥️ Vďaka vám bude PRIDE Bratislava aj tento rok bezpečný a kvalitný a ponúkne opäť bohatý kultúrny program. Môžeme tiež naplno pokračovať v kampani, aby sa o podujatí a jeho cieľoch dozvedelo čo najviac ľudí.

Ešte stále však môžete našu kampaň podporiť a prispieť tak na budúcnosť festivalu. Zabezpečíte tak ďalší rozvoj PRIDE a jeho väčšiu nezávislosť v čase, kedy sa jeho posolstvo lásky a rovnosti stáva čoraz dôležitejším. Ďakujeme! 🌈

Zobraziť celú aktualitu
Všetky aktuality

Vytvorme spolu nezabudnuteľný festival rozmanitej slovenskej kultúry

Témou 14. ročníka kultúrneho festivalu Dúhový PRIDE Bratislava je slovenská kultúra. Veríme totiž, že kultúra má moc nás spájať, zbližovať, a privádzať k vzájomnému porozumeniu. Už 20. júla prinesieme na Námestie slobody pestrý kultúrny program, v rámci ktorého vystúpi umelectvo zastupujúce rôzne regióny, etniká, identity a vekové skupiny. Spoločne tak oslávime rozmanitosť slovenskej kultúry, ktorej neoddeliteľnou súčasťou sú aj kvír ľudia, Rómky a Rómovia, či hlasy mladej generácie.

PRIDE však netrvá len jeden deň. Aj tento rok počas júla prinesieme desiatky sprievodných podujatí v podobe diskusií, filmového premietania, divadelných, hudobných a tanečných predstavení, ktoré oslavujú slovenskú kvír kultúru.

Ako nám môžete pomôcť?

Ako každý kultúrny festival, aj my chceme, aby bol Dúhový PRIDE Bratislava bezpečný a návštevníctvo si ho mohlo užiť naplno. Na to však potrebujeme vašu pomoc.

Organizácia kvalitného a bezpečného Dúhového PRIDE Bratislava si vyžaduje značné finančné prostriedky. Každá pomoc, nech je akokoľvek veľká, prispeje k tomu, aby sme mohli zabezpečiť profesionálnu organizáciu a vytvoriť atmosféru, v ktorej sa každý človek bude cítiť príjemne a bezpečne.

Naším cieľom je vyzbierať 10 000€, ktoré nám umožnia zorganizovať tohtoročný festivalový deň v plnom rozsahu, ktorý si zaslúži. Aj vďaka vašim darom budeme môcť:

  • Zaistiť bezpečnosť: Profesionálna bezpečnostná služba zabezpečí, že podujatie prebehne nerušene a návštevníctvo sa bude cítiť chránene a v bezpečí.
  • Prenajať technické vybavenie: Prenajať, namontovať a ozvučiť pódium, aby každé vystúpenie malo dokonalý zvuk a vizuálny zážitok, čím umocníme celkový dojem z festivalu.
  • Podporiť umelectvo: Pokryť náklady pre hudobníctvo a umelectvo, čo nám umožní vytvoriť pestrý a kvalitný program, ktorý prinesie radosť a inšpiráciu všetkým zúčastneným.
  • Zabezpečiť infraštruktúru: Postarať sa o elektrinu, vodu, toalety a technické vybavenie, aby sa všetci cítili komfortne a mali k dispozícii všetko potrebné.
  • Zabezpečiť ekologickú udržateľnosť: Používať kompostovateľné obaly a efektívne riadiť odpadové hospodárstvo, čím minimalizujeme našu uhlíkovú stopu a spravíme podujatie ekologicky šetrným.
  • Propagovať festival: Investovať do propagácie festivalu a jeho sprievodných podujatí, aby sa o ňom dozvedelo čo najviac ľudí a mohli sa pripojiť k oslave rozmanitosti.

Ďakujeme, že aj vďaka vám budeme môcť vytvoriť nezabudnuteľný Dúhový PRIDE Bratislava 2024. 

O Dúhovom PRIDE Bratislava

Občianske združenie Dúhový PRIDE Bratislava je nezisková organizácia, ktorá podporuje rovnoprávnosť LGBTI+ ľudí na Slovensku najmä prostredníctvom kultúry. Každoročne organizujeme celoslovenský kultúrny festival Dúhový PRIDE Bratislava, ktorý oslavuje rozmanitosť, zviditeľňuje LGBTI+ ľudí, vyzdvihuje ich prínos pre našu spoločnosť a otvára dvere pre všetkých, ktorí chcú oslavovať slovenskú kultúru v jej plnej pestrosti. Zároveň pomáhame budovať silnejšiu, sebauvedomelú a podporujúcu komunitu, vytvárame priestor pre spájanie a prejav solidarity a súbežne motivujeme organizácie a iniciatívy na Slovensku, aby boli otvorené rozmanitosti.

Chcete zakladateľovi projektu niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Aktuality

16. 7. 2024 15:13

Prispeli ste už 10 000 eur ♥️

Na organizáciu 14. ročníka Dúhového PRIDE Bratislava ste vyzbierali už 10 000 eur! Všetkým vám nesmierne ďakujeme, ste jednoducho super ♥️ Vďaka vám bude PRIDE Bratislava aj tento rok bezpečný a kvalitný a ponúkne opäť bohatý kultúrny program. Môžeme tiež naplno pokračovať v kampani, aby sa o podujatí a jeho cieľoch dozvedelo čo najviac ľudí.

Ešte stále však môžete našu kampaň podporiť a prispieť tak na budúcnosť festivalu. Zabezpečíte tak ďalší rozvoj PRIDE a jeho väčšiu nezávislosť v čase, kedy sa jeho posolstvo lásky a rovnosti stáva čoraz dôležitejším. Ďakujeme! 🌈

11. 7. 2024 8:21

Prekročili sme už 5. míľnik kampane!

8 000 krát ďakujeme! ♥️ Dúhový PRIDE Bratislava 2024 je už za rohom a aj vďaka vám bude ešte lepší, ako kedykoľvek predtým. Čítame každú správu, ktorú nám posielate, čerpáme z nich nové sily a veľmi sa tešíme na to, že vás všetkých už čoskoro stretneme na Námestí slobody! 🌈🌈🌈

2. 7. 2024 14:02

Za jeden týždeň hneď dva míľniky. Ďakujeme Vám! ♥️

Za prvý týždeň kampane sme vďaka Vám prekročili už 2. míľnik kampane a vyzbierali neuveriteľných 3121 eur, ktoré nám pomôžu zabezpečiť bezpečnosť podujatia a prenájom, montáž a ozvučenie pódií. Ďakujeme, že ste sa rozhodli podporiť tohtoročný Dúhový PRIDE Bratislava a vytvoriť tak kvalitný a bezpečný festival na oslavu rozmanitosti kvír ľudí aj slovenskej kultúry🏳️‍🌈

Stále však nepoľavujeme – máme pred sebou ešte 18 dní do samotného festivalového dňa a prípravy naň prebiehajú na plné obrátky. Vaša podpora nás nesmierne teší a dodáva nám v tomto hektickom čas ďalšie sily. Čoskoro Vám začneme predstavovať program a chystáme pre Vás aj ďalšie odmeny s tohtoročnou témou, aby ste spolu s nami mohli rozmanitosť slovenskej kultúry hrdo oslavovať aj po celý zvyšok roka. Ďakujeme ♥️

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde má každý možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba. Samozrejme, každá kampaň musí byť v súlade s naším Etickým kódexom a Pravidlami používania.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie dokumentov, ktoré potvrdzujú účel výzvy či skutočnosti uvádzané vo výzve. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité. Pri Naštartuj projekt navyše využívame overenie subjektu treťou stranou a dbáme na to, aby boli odmeny doručené tak, ako bolo v kampani sľúbené.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Prečo mi od vás neprišla žiadna faktúra?

Donio nemôže vystavovať faktúru za váš príspevok na Naštartuj projekt, iba generovať Zmluvu o podpore projektu. Ak pre potreby vášho účtovníctva potrebujete aj faktúru, obráťte sa s touto požiadavkou na zakladateľa projektu.

Kedy môžem očakávať svoju odmenu?

Zodpovednosť za odosielanie odmien a komunikáciu o nich má zakladateľ kampane. Ak nie je uvedené inak (napr. špecifikované v odmene), zakladateľ má na odoslanie odmien podporovateľom 90 dní. Odmeny nie je možné vyzdvihnúť v kancelárii Donio v Novej Cvernovke.

Po odoslaní príspevku mi od vás neprišiel žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

Ak sa ukončenej kampani nepodarila dosiahnuť želaná cieľová čiastka, ešte to neznamená, že peniaze zakladateľ nezíska. Pri vyplácaní sa riadime pravidlami jednotlivých druhov kampaní. Pri Dobročinných výzvach je podmienkou vyplatenia financií zakladateľovi kampane dosiahnutie minimálnej čiastky 200 € alebo dosiahnutie prvého kampaňového miľníka (ak kampaň pracovala s miľníkmi). Pri Naštartuj projekt je podmienkou vyplatenia dosiahnutie prvého kampaňového miľníka. Ak kampaň spĺňa podmienky, zakladateľovi vyplatíme získanú čiastku v plnej výške. Pokiaľ kampaň nedosiahla ani minimálnu čiastku potrebnú na vyplatenie, príspevky do 14 pracovných dní vrátime späť darcom priamo na účet alebo na platobnú kartu.

Pavol Švec
20 €  •  19. 7. 2024 6:50
<3
Darca, ktorý je za každú dobrosť
15 €  •  19. 7. 2024 5:59
Milý darca
25 €  •  18. 7. 2024 22:28
Dobrosrdečný darca
50 €  •  18. 7. 2024 17:03
Láskavý darca
100 €  •  18. 7. 2024 10:37
Veľkorysý darca
15 €  •  18. 7. 2024 10:30
Štedrý darca
35 €  •  18. 7. 2024 10:17
Matej
15 €  •  18. 7. 2024 2:08
Pre dúhové Slovensko 🫶🏼🌈
Štedrý darca
25 €  •  17. 7. 2024 21:40
Dobrosrdečný darca
40 €  •  17. 7. 2024 21:16
Láskavý darca
35 €  •  17. 7. 2024 19:39
Láskavý darca
100 €  •  17. 7. 2024 18:40
Láskavý darca
5 €  •  17. 7. 2024 18:26
Milý darca
15 €  •  17. 7. 2024 17:40
Ivan Z.
20 €  •  17. 7. 2024 17:25
Láska je len jedna
Štedrý darca
35 €  •  17. 7. 2024 17:08
TM
100 €  •  17. 7. 2024 16:29
Vidime sa v sobotu ;-)
Milý darca
100 €  •  17. 7. 2024 16:11
Darca, ktorý je za každú dobrosť
45 €  •  17. 7. 2024 15:27
Dobrosrdečný darca
25 €  •  17. 7. 2024 13:34
Láskavý darca
25 €  •  17. 7. 2024 13:17

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.
Pridať Darcovskú výzvu Zistiť viac

U tohto príbehu zatiaľ žiadne Darcovské výzvy nie sú

Vyberte si odmenu

Dobrý pocit
Prispejte 5 € a viac

Dobrý pocit

Chceš podporiť PRIDE a za odmenu nič nečakáš? Podpor nás ľubovoľnou sumou a získaj dobrý pocit. Ďakujeme!

Odmena

1 dobrý pocit :)

aha⨯pexeso
Prispejte 10 € a viac

aha⨯pexeso

Zostáva 26/40

Farebné aj čiernobiele, tradičné aj moderné, ale hlavne pestré a hravé. Také je nádherné pexeso plné tých najkrajších tradičných slovenských výšiviek. Do kampane nám ich venoval grafický dizajnér Tomáš Kompaník, ktorý dáva tradičnej ľudovej tvorbe nový život.

Odmena Zostáva 26/40

1 pexeso plné tradičných výšiviek alebo ľudových nadávok, vrátane poštovného.

Získať túto odmenu
PRIDE taška
Prispejte 15 € a viac

PRIDE taška

Zostáva 3/10

Taška s logom Dúhový PRIDE Bratislava ti poslúži na festival, ako aj na nákup po zvyšok roka. Tašky budeme posielať priebežne po dovŕšení prvého míľnika kampane.

Odmena Zostáva 3/10

1 taška (100% bavlna, 37×40 cm), vrátane poštovného.

Dúhová šatka
Prispejte 15 € a viac

Dúhová šatka

Zostáva 2/30

Hodvábna šatka vo farbách dúhovej vlajky sa ti zíde na PRIDE festival aj po zvyšok roka. Krásne sa hodí nielen do vlasov či na krk, ale aj na tvojho domáceho miláčika. Šatky budeme priebežne posielať po dovŕšení prvého míľnika kampane.

Odmena Zostáva 2/30

1 ks dúhovej šatky: materiál – 100% PES; veľkosť: 60×60cm, vrátane poštovného.

Ak si šatku objednáte po 14. 7., nemôžeme garantovať, že ju stihneme dodať do PRIDE dňa.

Dúhová vlajka
Prispejte 15 € a viac

Dúhová vlajka

Zostáva 76/100

Dúhová vlajka je základnou výbavou pre účasť na PRIDE. Jej vyvesením môžete prejaviť solidaritu s LGBTI+ ľuďmi. Vlajky budeme posielať priebežne po dovŕšení prvého míľnika kampane. 

Odmena Zostáva 76/100

1 ks dúhovej vlajky: materiál – polyester; veľkosť: 90×150 cm alebo 60×90 cm, vrátane poštovného.

Aby sme vlajku stihli poslať včas pred PRIDE dňom, objednať si ju môžeš do 14. júla.

Získať túto odmenu
Slovenská dúhová vlajka
Prispejte 15 € a viac

Slovenská dúhová vlajka

Zostáva 79/100

LGBTI+ ľudia na Slovensku vždy boli, sú a aj naďalej budú. Dúhová vlajka so slovenským znakom prepája hrdosť na našu krajinu aj na našu komunitu. Vlajky budeme posielať priebežne po dovŕšení prvého míľnika kampane.

Odmena Zostáva 79/100

1 ks dúhovej vlajky, materiál – polyester, veľkosť – 60×90 cm, vrátane poštovného.

Aby sme vlajku stihli poslať včas pred PRIDE dňom, objednať si ju môžeš do 14. júla.

Trans vlajka
Prispejte 20 € a viac

Trans vlajka

Zostáva 49/50

Trans vlajka je dôležitou výbavou pre účasť na PRIDE. Jej vyvesením môžete prejaviť solidaritu s transrodovými ľuďmi. Vlajky budeme posielať priebežne po dovŕšení prvého míľnika kampane.

Odmena Zostáva 49/50

1 ks trans vlajky: materiál – polyester; veľkosť: 90×150 cm, vrátane poštovného.

Aby sme vlajku stihli poslať včas pred PRIDE dňom, objednať si ju môžeš do 14. júla.

Taška Dúhový PRIDE Bratislava 2024
Prispejte 20 € a viac

Taška Dúhový PRIDE Bratislava 2024

Zostáva 41/50

Búraj spolu s nami predsudky o slovenskej kultúre. Tá je v skutočnosti aj kvír, aj rómska, aj mladá! Je krásne rozmanitá a práve vďaka tomu nás všetkých spája. Tašky budeme posielať postupne po PRIDE dni, aby ste nimi mohli oslavovať pestrosť našej kultúry po celý zvyšok roka.

Odmena Zostáva 41/50

1 kvalitná, pevná plátenka zo 100% bavlny, rozmer: 38×42 cm, vrátane poštovného.

Šiltovka Je mi teplo
Prispejte 25 € a viac

Šiltovka Je mi teplo

Zostáva 38/100

Šiltovka s jemným tradičným vzorom v dúhových farbách je povinnou výbavou do horúcich dní a bude ti pripomínať PRIDE po celý zvyšok leta. Vyrobila nám ich Bratiska hneď v dvoch farbách, čiernej a ružovej, aby sa ti hodila ku všetkému.

Odmena Zostáva 38/100

1 kvalitná šiltovka od Bratisky, vrátane poštovného.

Získať túto odmenu
Grafika fontány Družba od Bratisky
Prispejte 35 € a viac

Grafika fontány Družba od Bratisky

Zostáva 159/200

Zapamätaj si atmosféru lásky a prijatia Dúhového PRIDE Bratislava po celý rok! Dúhový print fontány Družba na Námestí slobody nám poskytla Bratiska. Budeme ich priebežne posielať po dovŕšení prvého míľnika kampane.

Odmena Zostáva 159/200

1 limitovaný print vo formáte A4, vrátane poštovného.

Jedinečný print Ivany Šátekovej
Prispejte 100 € a viac

Jedinečný print Ivany Šátekovej

Zostáva 35/60

Slovenská kultúra je aj kvír: LGBTI+ ľudia medzi nami vždy boli, sú, a aj naďalej budú. Vždy boli spolutvorcami našej spoločnosti, umenia, aj kultúry. Autorka Ivana Šáteková venovala do zbierky tri krásne printy, ktoré toto posolstvo zobrazujú.

Odmena Zostáva 35/60

1 print, 30 × 40 cm, vytlačený na kvalitný fine art papier Hahnemühle German Etching.

Print je potrebné osobne vyzdvihnúť v Bratislave, aby sme vedeli zabezpečiť, že sa mu nič nestane.

Získať túto odmenu
Pečenie s Tomášom Kompaníkom
Prispejte 300 € a viac

Pečenie s Tomášom Kompaníkom

Zostáva 1/2

Sen každého človeka, ktorý s nadšením a metličkou v ruke zhliadol všetky časti relácie Pečie celé Slovensko ♥️ Podpor PRIDE Bratislava a získaj možnosť priučiť sa tomuto umeniu od finalistu súťaže Tomáša Kompaníka, s ktorým spolu u teba doma môžete upiecť chutný a farebný dezert podľa tvojho výberu.

Odmena Zostáva 1/2

Večer spoločného pečenia pre teba a prípadne ďalších 3 tvojich blízkych ľudí. U teba doma, alebo na mieste a v čase podľa vzájomnej dohody (v Bratislave).

Dúhové ponožky Dedoles
Minuli sa

Dúhové ponožky Dedoles

Zostáva 0/29

Obleč si krásne ponožky vo farbách dúhy a ukáž svetu, že láska môže mať mnoho podôb. Ponožky darovala spoločnosť Dedoles. Budeme ich posielať priebežne po dovŕšení prvého míľnika kampane.

Odmena Zostáva 0/29

1 pár ponožiek z PRIDE kolekcie od Dedoles, vrátane poštovného.

Ak si ponožky objednáte po 14. 7., je možné, že k vám nestihnú prísť poštou do PRIDE dňa.

aha⨯kniha
Minuli sa

aha⨯kniha

Zostáva 0/5

Kniha, ktorú nám daroval Tomáš Kompaník, nádherne prepája tradičnú kultúru so súčasným grafickým dizajnom a v ôsmich kapitolách predstavuje výšivku z ôsmich slovenských krajov. Knihy, ktoré ukazujú rozmanitosť ľudovej tvorby, budeme postupne rozposielať poštou.

Odmena Zostáva 0/5

1 kópia aha⨯knihy, vrátane poštovného.

aha⨯100 limitovaná edícia v boxe
Minuli sa

aha⨯100 limitovaná edícia v boxe

Zostáva 0/5

Máločo znázorňuje pestrosť slovenskej kultúry viac, ako naše výšivky. Veď každá musela byť iná! Túto nádhernú publikáciu v boxe z limitovanej edície nám daroval jej autor Tomáš Kompaník. Predstavuje tradičnú výšivku zo 100 slovenských dedín a príbehy ľudí, ktorí ich tvorili.

Odmena Zostáva 0/5

1 publikácia aha⨯100 z limitovanej edície v boxe.

Odmenu je potrebné vyzdvihnúť osobne v Bratislave.

Jedinečný print od Ondreja Jóba
Minuli sa

Jedinečný print od Ondreja Jóba

Zostáva 0/1

Slovensko nikdy nebolo jednoliatou krajinou, ako ukazujú aj dejiny jeho hlavného mesta. Bratislavu vždy spolutvorili odlišné národnosti, etnické, náboženské či jazykové skupiny, aj rôzne iné menšiny. Originál krásnej grafiky znázorňujúcej rozmanitosť Bratislavy nám daroval Ondrej Jób.

Odmena Zostáva 0/1

1 originál grafiky od Ondreja Jóba.

Aby sme vedeli zabezpečiť, že sa printu nič nestane, treba si poň prísť do našej kancelárie v Bratislave.

Naštartuj projekt je určený zakladateľom zaujímavých nápadov, ktorým môže podporením kampane pomôcť ktokoľvek. Kampane na Naštartuj projekt nie sú realizované podľa zákona o verejných zbierkach, ktorý zahŕňa iba verejnoprospešné aktivity. Viac si môžete prečítať v našich Pravidlách používania.

Chcete Naštartovať projekt? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň

Podporte projekt a získajte atraktívnu odmenu

Dobrý pocit
Prispejte 5 € a viac

Dobrý pocit

Chceš podporiť PRIDE a za odmenu nič nečakáš? Podpor nás ľubovoľnou sumou a získaj dobrý pocit. Ďakujeme!

Odmena

1 dobrý pocit :)

aha⨯pexeso
Prispejte 10 € a viac

aha⨯pexeso

Zostáva 26/40

Farebné aj čiernobiele, tradičné aj moderné, ale hlavne pestré a hravé. Také je nádherné pexeso plné tých najkrajších tradičných slovenských výšiviek. Do kampane nám ich venoval grafický dizajnér Tomáš Kompaník, ktorý dáva tradičnej ľudovej tvorbe nový život.

Odmena Zostáva 26/40

1 pexeso plné tradičných výšiviek alebo ľudových nadávok, vrátane poštovného.

Získať túto odmenu
PRIDE taška
Prispejte 15 € a viac

PRIDE taška

Zostáva 3/10

Taška s logom Dúhový PRIDE Bratislava ti poslúži na festival, ako aj na nákup po zvyšok roka. Tašky budeme posielať priebežne po dovŕšení prvého míľnika kampane.

Odmena Zostáva 3/10

1 taška (100% bavlna, 37×40 cm), vrátane poštovného.

Dúhová šatka
Prispejte 15 € a viac

Dúhová šatka

Zostáva 2/30

Hodvábna šatka vo farbách dúhovej vlajky sa ti zíde na PRIDE festival aj po zvyšok roka. Krásne sa hodí nielen do vlasov či na krk, ale aj na tvojho domáceho miláčika. Šatky budeme priebežne posielať po dovŕšení prvého míľnika kampane.

Odmena Zostáva 2/30

1 ks dúhovej šatky: materiál – 100% PES; veľkosť: 60×60cm, vrátane poštovného.

Ak si šatku objednáte po 14. 7., nemôžeme garantovať, že ju stihneme dodať do PRIDE dňa.

Dúhová vlajka
Prispejte 15 € a viac

Dúhová vlajka

Zostáva 76/100

Dúhová vlajka je základnou výbavou pre účasť na PRIDE. Jej vyvesením môžete prejaviť solidaritu s LGBTI+ ľuďmi. Vlajky budeme posielať priebežne po dovŕšení prvého míľnika kampane. 

Odmena Zostáva 76/100

1 ks dúhovej vlajky: materiál – polyester; veľkosť: 90×150 cm alebo 60×90 cm, vrátane poštovného.

Aby sme vlajku stihli poslať včas pred PRIDE dňom, objednať si ju môžeš do 14. júla.

Získať túto odmenu
Slovenská dúhová vlajka
Prispejte 15 € a viac

Slovenská dúhová vlajka

Zostáva 79/100

LGBTI+ ľudia na Slovensku vždy boli, sú a aj naďalej budú. Dúhová vlajka so slovenským znakom prepája hrdosť na našu krajinu aj na našu komunitu. Vlajky budeme posielať priebežne po dovŕšení prvého míľnika kampane.

Odmena Zostáva 79/100

1 ks dúhovej vlajky, materiál – polyester, veľkosť – 60×90 cm, vrátane poštovného.

Aby sme vlajku stihli poslať včas pred PRIDE dňom, objednať si ju môžeš do 14. júla.

Trans vlajka
Prispejte 20 € a viac

Trans vlajka

Zostáva 49/50

Trans vlajka je dôležitou výbavou pre účasť na PRIDE. Jej vyvesením môžete prejaviť solidaritu s transrodovými ľuďmi. Vlajky budeme posielať priebežne po dovŕšení prvého míľnika kampane.

Odmena Zostáva 49/50

1 ks trans vlajky: materiál – polyester; veľkosť: 90×150 cm, vrátane poštovného.

Aby sme vlajku stihli poslať včas pred PRIDE dňom, objednať si ju môžeš do 14. júla.

Taška Dúhový PRIDE Bratislava 2024
Prispejte 20 € a viac

Taška Dúhový PRIDE Bratislava 2024

Zostáva 41/50

Búraj spolu s nami predsudky o slovenskej kultúre. Tá je v skutočnosti aj kvír, aj rómska, aj mladá! Je krásne rozmanitá a práve vďaka tomu nás všetkých spája. Tašky budeme posielať postupne po PRIDE dni, aby ste nimi mohli oslavovať pestrosť našej kultúry po celý zvyšok roka.

Odmena Zostáva 41/50

1 kvalitná, pevná plátenka zo 100% bavlny, rozmer: 38×42 cm, vrátane poštovného.

Šiltovka Je mi teplo
Prispejte 25 € a viac

Šiltovka Je mi teplo

Zostáva 38/100

Šiltovka s jemným tradičným vzorom v dúhových farbách je povinnou výbavou do horúcich dní a bude ti pripomínať PRIDE po celý zvyšok leta. Vyrobila nám ich Bratiska hneď v dvoch farbách, čiernej a ružovej, aby sa ti hodila ku všetkému.

Odmena Zostáva 38/100

1 kvalitná šiltovka od Bratisky, vrátane poštovného.

Získať túto odmenu
Grafika fontány Družba od Bratisky
Prispejte 35 € a viac

Grafika fontány Družba od Bratisky

Zostáva 159/200

Zapamätaj si atmosféru lásky a prijatia Dúhového PRIDE Bratislava po celý rok! Dúhový print fontány Družba na Námestí slobody nám poskytla Bratiska. Budeme ich priebežne posielať po dovŕšení prvého míľnika kampane.

Odmena Zostáva 159/200

1 limitovaný print vo formáte A4, vrátane poštovného.

Jedinečný print Ivany Šátekovej
Prispejte 100 € a viac

Jedinečný print Ivany Šátekovej

Zostáva 35/60

Slovenská kultúra je aj kvír: LGBTI+ ľudia medzi nami vždy boli, sú, a aj naďalej budú. Vždy boli spolutvorcami našej spoločnosti, umenia, aj kultúry. Autorka Ivana Šáteková venovala do zbierky tri krásne printy, ktoré toto posolstvo zobrazujú.

Odmena Zostáva 35/60

1 print, 30 × 40 cm, vytlačený na kvalitný fine art papier Hahnemühle German Etching.

Print je potrebné osobne vyzdvihnúť v Bratislave, aby sme vedeli zabezpečiť, že sa mu nič nestane.

Získať túto odmenu
Pečenie s Tomášom Kompaníkom
Prispejte 300 € a viac

Pečenie s Tomášom Kompaníkom

Zostáva 1/2

Sen každého človeka, ktorý s nadšením a metličkou v ruke zhliadol všetky časti relácie Pečie celé Slovensko ♥️ Podpor PRIDE Bratislava a získaj možnosť priučiť sa tomuto umeniu od finalistu súťaže Tomáša Kompaníka, s ktorým spolu u teba doma môžete upiecť chutný a farebný dezert podľa tvojho výberu.

Odmena Zostáva 1/2

Večer spoločného pečenia pre teba a prípadne ďalších 3 tvojich blízkych ľudí. U teba doma, alebo na mieste a v čase podľa vzájomnej dohody (v Bratislave).

Dúhové ponožky Dedoles
Minuli sa

Dúhové ponožky Dedoles

Zostáva 0/29

Obleč si krásne ponožky vo farbách dúhy a ukáž svetu, že láska môže mať mnoho podôb. Ponožky darovala spoločnosť Dedoles. Budeme ich posielať priebežne po dovŕšení prvého míľnika kampane.

Odmena Zostáva 0/29

1 pár ponožiek z PRIDE kolekcie od Dedoles, vrátane poštovného.

Ak si ponožky objednáte po 14. 7., je možné, že k vám nestihnú prísť poštou do PRIDE dňa.

aha⨯kniha
Minuli sa

aha⨯kniha

Zostáva 0/5

Kniha, ktorú nám daroval Tomáš Kompaník, nádherne prepája tradičnú kultúru so súčasným grafickým dizajnom a v ôsmich kapitolách predstavuje výšivku z ôsmich slovenských krajov. Knihy, ktoré ukazujú rozmanitosť ľudovej tvorby, budeme postupne rozposielať poštou.

Odmena Zostáva 0/5

1 kópia aha⨯knihy, vrátane poštovného.

aha⨯100 limitovaná edícia v boxe
Minuli sa

aha⨯100 limitovaná edícia v boxe

Zostáva 0/5

Máločo znázorňuje pestrosť slovenskej kultúry viac, ako naše výšivky. Veď každá musela byť iná! Túto nádhernú publikáciu v boxe z limitovanej edície nám daroval jej autor Tomáš Kompaník. Predstavuje tradičnú výšivku zo 100 slovenských dedín a príbehy ľudí, ktorí ich tvorili.

Odmena Zostáva 0/5

1 publikácia aha⨯100 z limitovanej edície v boxe.

Odmenu je potrebné vyzdvihnúť osobne v Bratislave.

Jedinečný print od Ondreja Jóba
Minuli sa

Jedinečný print od Ondreja Jóba

Zostáva 0/1

Slovensko nikdy nebolo jednoliatou krajinou, ako ukazujú aj dejiny jeho hlavného mesta. Bratislavu vždy spolutvorili odlišné národnosti, etnické, náboženské či jazykové skupiny, aj rôzne iné menšiny. Originál krásnej grafiky znázorňujúcej rozmanitosť Bratislavy nám daroval Ondrej Jób.

Odmena Zostáva 0/1

1 originál grafiky od Ondreja Jóba.

Aby sme vedeli zabezpečiť, že sa printu nič nestane, treba si poň prísť do našej kancelárie v Bratislave.