Úspešne dokončené:

Pomôžme Robovi a jeho rodine zvládnuť život s leukémiou

Získaných 0 € 20 680 €
20 000 €
 -
734 darcov
Celkom sa zapojilo
28 €
Priemerná výška daru
1 000 €
Najvyšší dar
60 dní
Získané za
Viac o tejto výzve

Pomôžme Robovi a jeho rodine zvládnuť život s leukémiou

Všetky kampane overujeme

Zakladateľ
Robert Neradovič
Dátum pridania
6. 2. 2024
Posledná aktualita

7. 4. 2024 20:10

Patrí vám jedno veľké ĎAKUJEM ❤️

Ahojte priatelia.

Chceme každému jednému z Vás a celému tímu Donio poďakovať za finančnú pomoc pre Roba a jeho rodinu. Donio tím, ste skvelý. Ďakujeme za prácu, ktorú robíte a ako dokážete pomáhať. Sme radi a vďační, že sme vás mohli spoznať. Obrovské ďakujem patrí každému človiečiku, ktorý prispel ,čo i len euro. Dojíma nás to ešte dnes, ako cudzí ľudia a aj známy dokážu podporiť niekoho, kto potrebuje pomoc. Veľa nás to naučilo, tak, ako nás učí aj Robova choroba. Momentálne vás pozdravuje z nemocnice a tiež vám posiela veľké ĎAKUJEM ❤️. Robo podstúpil veľkú chemo a bio liečbu a bohužiaľ bolo to náročné. Chlapci ochoreli a hoci sa izoloval,tak to nestačilo a dostal kašeľ. Našťastie röntgen bol čistý, ale vysoká teplota ho skolila. Momentálne je na ATB a kyslíku. Robo bojuje a Vy všetci ste mu pomohli a nemusí sa báť, čo bude po finančnej stránke.

Ďakujeme 

Zobraziť celú aktualitu
Všetky aktuality

Kto kampaň organizuje?

Ahojte,sme Neradovičovci – Tinka a Neri. Zakladáme túto kampaň pre nášho švagra Roba, ktorý sa nedobrovoľne ocitol v situácii, ktorú by sme určite ani jeden z nás nechceli zažiť. Diagnóza znela ,,Robo máte leukémiu." V tom momente sa nám prehnalo hlavou, ten bláznivý Robo, plný života, ktorý sa stará o svojich troch synov a manželku, ktorá je na materskej musí zostať pripútaný k nemocničnému lôžku??? A tak sme sa rozhodli, že im ideme pomôcť.

Komu pomôžeme?

Robo je 47 – ročný chalan, rodák zo Stupavy, ktorý do svojich 30 rokov žil a pracoval v Stupave. Mnohí ho poznáte ako barmana zo Stupavskej pivnice, taktiež pracoval aj v automobilovom priemysle. 

V čase, kedy sa chceli s manželkou Barborkou osamostatniť, rozhodli sa vycestovať za prácou do Českej republiky. Ich novým domovom sa stal Český Krumlov, kde žijú a vychovávajú svojich troch synov dodnes.

Robove zdravotné problémy sa začali počas ostatných vianočných sviatkov, kedy ho začalo bolieť brucho. Mysleli si, že sú to bežné bolesti, ktoré tak ako prišli aj odídu … neodišli, práve naopak, bolesti sa stupňovali do takej miery, že museli vyhľadať pomoc v nemocnici na urgentnom príjme. S veľkými obavami čakali na výsledky vyšetrení. Obavy sa potvrdili, výsledky boli veľmi zlé. Prvá zlá správa bola, že Robova slezina mala rozmer 50 cm. Ďalšia, ešte horšia, že dôvodom zväčšenej sleziny je leukémia.

V tom momente sa Robov život i život jeho rodiny obrátil naruby. Doteraz sme nepoznali túto diagnózu a ešte stále presne nevieme, s čím sa potýkame, no vieme to, že sa zlomiť touto chorobou nedáme. Zomkneme sa, spojíme svoje sily a veríme, že to spolu zvládneme. Začal sa život a boj s leukémiou. Roba z Českého Krumlova previezli na špičkovú kliniku do Plzne. Po mnohých vyšetreniach tu Robovi diagnostikovali lymfóm plášťových buniek. Lekári po stanovení diagnózy dali Robovi nádej a potvrdili mu, že tento druh leukémie je liečiteľný. Proces liečby je dlhodobý, trvá minimálne 8 mesiacov a viac. Robo bojuje zo všetkých síl aby chorobu porazil.

Na čo konkrétne budú peniaze z tejto kampane použité?

Robo bol vždy pre rodinu veľkou oporou. Je milujúcim otcom, manželom, jeho deťom a manželke momentálne doma nesmierne chýba. V tomto čase Barborke a ich trom synom, ktorí majú 10, 9 a 1 rok pomáhajú jej rodičia. Aj vďaka nim vzniknutú situáciu zvládajú. Robo pracoval ako živnostník, no od ostatných Vianoc už pracovať nevládal. Veľké bolesti mu pracovať nedovolili, nakoľko pracoval manuálne, v stavebníctve. Bol živiteľom rodiny, ktorá takto prišla o svoj hlavný príjem. Barborka je na materskej dovolenke s ročným synom. 

Lekári zatiaľ odhadujú Robovu liečbu na 8 mesiacov. Počas tohto obdobia bude pre nich veľmi ťažko vyžiť z ich momentálne jediného príjmu Barborkinej materskej a prídavkov na deti. Z týchto financii dokážu pokryť len nákup potravín a hygienických potrieb pre rodinu. Žiaľ na splácanie hypotéky, výdavky spojené s bývaním či cestovné za liečbou, Robo je hospitalizovaný 150 km od domova, im nezostáva. Chceme im pomôcť od rodiny, priateľov, známych a ďalších dobrých ľudí získať 20 000 eur na preklenutie tohto obdobia. 

Celá rodina bude vďačná za každú, i tú najmenšiu pomoc, ktorá mladej rodine s tromi malými deťmi pomôže prežiť toto ťažké a náročné životné obdobie.

Ďakujeme.

Tinka a Neri

Chcete zakladateľovi kampane niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Aktuality

7. 4. 2024 20:10

Patrí vám jedno veľké ĎAKUJEM ❤️

Ahojte priatelia.

Chceme každému jednému z Vás a celému tímu Donio poďakovať za finančnú pomoc pre Roba a jeho rodinu. Donio tím, ste skvelý. Ďakujeme za prácu, ktorú robíte a ako dokážete pomáhať. Sme radi a vďační, že sme vás mohli spoznať. Obrovské ďakujem patrí každému človiečiku, ktorý prispel ,čo i len euro. Dojíma nás to ešte dnes, ako cudzí ľudia a aj známy dokážu podporiť niekoho, kto potrebuje pomoc. Veľa nás to naučilo, tak, ako nás učí aj Robova choroba. Momentálne vás pozdravuje z nemocnice a tiež vám posiela veľké ĎAKUJEM ❤️. Robo podstúpil veľkú chemo a bio liečbu a bohužiaľ bolo to náročné. Chlapci ochoreli a hoci sa izoloval,tak to nestačilo a dostal kašeľ. Našťastie röntgen bol čistý, ale vysoká teplota ho skolila. Momentálne je na ATB a kyslíku. Robo bojuje a Vy všetci ste mu pomohli a nemusí sa báť, čo bude po finančnej stránke.

Ďakujeme 

1. 4. 2024 17:39

Už len 5 dní môžete pomôcť Robovi a jeho rodine

Dobrý deň, pridávame Vám poslednú aktualitu pred ukončením výzvy, aby ste vedeli, ako sa Robovi naďalej darí v liečbe leukémie.

Robo v minulom týždni absolvoval ďalšiu bio liečbu a chemoterapiu. Tento krát to bolo náročné, pretože mu podali 9 fliaš chemoterapie. Po nich sa musel vysporiadať s návalmi, nevoľnosťou, bolesťou hlavy a únavou. Dnes je tretí deň po chemoterapii a objavili sa mu krvné podliatiny, takže bude musieť dostať transfúziu, nakoľko má málo krvných doštičiek. V noci veľmi nespí, lebo má bolesti brucha, ale dobrá správa je, že sa mu zväčšená slezina naďalej zmenšuje. Ale Robo je veľký bojovník, humor ho neopúšťa ani v týchto chvíľach. Ešte ho čakajú 2 kolá chemoterapií a následne nato mu budú robiť veľké vyšetrenia.

Budeme veriť v pozitívne správy, aby sa Robo mohol, čo najskôr plnohodnotne vrátiť k normálnemu životu.

Ďakujeme

12. 3. 2024 16:59

Robo bojuje a nevzdáva sa

Pozdravujeme všetkých láskavých ľudí, ktorý môžu pomôcť, alebo pomohli Robovi a jeho rodine. Už máme za sebou 3 kolo chemoterapií,je to náročné,no Robo nestráca nádej a bojuje ďalej. Dnešné výsledky po treťom kole vyzerajú dobre. Chceli by sme povedať, že už má vyhrané,ale ešte ho čaká boj. Preto ak vám situácia dovoľuje, prispejete Robovi a jeho rodine opätovne. Za každé jedno euro zo ❤️ ĎAKUJEME

15. 2. 2024 12:43

Robo pokračuje v liečbe a bojuje

Robo ďakuje všetkým, ktorí mu prispeli akoukoľvek finančnou čiastkou v tomto náročnom období, ktoré prežíva. 

Pokračuje v liečbe a bojuje. Strávil niekoľko dní doma, so svojou milovanou rodinou, manželkou a deťmi. Od utorka je však opäť v nemocnici, kde mu brali vzorku z mozgomiechového moku. Čaká na výsledok a verí, že mu choroba nenapadla mozog. Včera nemal dobrý deň, práve naopak. Po biologickej liečbe sa mu zdravotný stav skomplikoval, Robo skolaboval, museli ho napojiť na kyslík. Dnes je jeho zdravotný stav ustálený a momentálne mu tečie druhá chemoterapia. Veríme, že mu bude nápomocná a že ju Robov organizmus zvládne prijať.

Ďakujeme ❤️

11. 2. 2024 18:10

Cítime Vašu podporu. Ďakujeme

Milí naši darcovia, kamaráti, rodina,

Z celého srdca Vám ďakujeme za úžasnú podporu, ktorú Robovi posielate či už v podobe príspevkov ale aj milých slov.

Kampaň sme spustili pred niekoľkými dňami a to čo ste dokázali v jej úvode,bol pre nás sen, ktorý sa stal realitou.Je úžasné, koľko skvelých ľudí máme okolo seba.

Každý deň nás s Nerim dojimate svojou podporou a obaja veríme, že pomoc pre Roba a jeho rodinu dotiahneme spolu do úspešného konca.

Robo Vás všetkých pozdravuje a z celého ❤️ ďakuje 

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde má každý možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba. Samozrejme, každá kampaň musí byť v súlade s naším Etickým kódexom a Pravidlami používania.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie dokumentov, ktoré potvrdzujú účel výzvy či skutočnosti uvádzané vo výzve. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité. Pri Naštartuj projekt navyše využívame overenie subjektu treťou stranou a dbáme na to, aby boli odmeny doručené tak, ako bolo v kampani sľúbené.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Po odoslaní príspevku mi od vás neprišiel žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

Ak sa ukončenej kampani nepodarila dosiahnuť želaná cieľová čiastka, ešte to neznamená, že peniaze zakladateľ nezíska. Pri vyplácaní sa riadime pravidlami jednotlivých druhov kampaní. Pri Dobročinných výzvach je podmienkou vyplatenia financií zakladateľovi kampane dosiahnutie minimálnej čiastky 200 € alebo dosiahnutie prvého kampaňového miľníka (ak kampaň pracovala s miľníkmi). Pri Naštartuj projekt je podmienkou vyplatenia dosiahnutie prvého kampaňového miľníka. Ak kampaň spĺňa podmienky, zakladateľovi vyplatíme získanú čiastku v plnej výške. Pokiaľ kampaň nedosiahla ani minimálnu čiastku potrebnú na vyplatenie, príspevky do 14 pracovných dní vrátime späť darcom priamo na účet alebo na platobnú kartu.

Dobročiný Darca
5 €  •  6. 4. 2024 18:58
Veľkorysý darca
10 €  •  6. 4. 2024 18:18
Láskavý darca
10 €  •  6. 4. 2024 17:10
Dobročiný Darca
10 €  •  6. 4. 2024 16:02
Milý darca
50 €  •  6. 4. 2024 13:35
Darca, ktorý je za každú dobrost
20 €  •  6. 4. 2024 9:00
Dobročiný Darca
25 €  •  6. 4. 2024 8:50
Štedrý darca
10 €  •  6. 4. 2024 7:49
Milý darca
10 €  •  6. 4. 2024 7:48
Milý darca
10 €  •  6. 4. 2024 6:31
Milý darca
9 €  •  5. 4. 2024 22:57
Veľkorysý darca
10 €  •  5. 4. 2024 22:54
Dobročiný Darca
25 €  •  5. 4. 2024 22:36
Veľkorysý darca
50 €  •  5. 4. 2024 22:08
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  5. 4. 2024 22:03
Milý darca
5 €  •  5. 4. 2024 22:00
Veľkorysý darca
5 €  •  5. 4. 2024 21:53
Láskavý darca
50 €  •  5. 4. 2024 21:33
Láskavý darca
25 €  •  5. 4. 2024 21:30
Dobročiný Darca
25 €  •  5. 4. 2024 21:25
Dobročiný Darca
10 €  •  5. 4. 2024 21:23
Dobročiný Darca
25 €  •  5. 4. 2024 21:07
Milý darca
10 €  •  5. 4. 2024 21:01
Štedrý darca
50 €  •  5. 4. 2024 21:01
Veľkorysý darca
50 €  •  5. 4. 2024 20:53
Štedrý darca
30 €  •  5. 4. 2024 20:17
Veľkorysý darca
10 €  •  5. 4. 2024 20:01
Láskavý darca
50 €  •  5. 4. 2024 19:50
Dobrosrdečný darca
25 €  •  5. 4. 2024 19:45
Láskavý darca
20 €  •  5. 4. 2024 18:50
Štedrý darca
20 €  •  5. 4. 2024 18:48
Dobročiný Darca
5 €  •  5. 4. 2024 18:31
Dobrosrdečný darca
50 €  •  5. 4. 2024 18:05
Dobročiný Darca
10 €  •  5. 4. 2024 18:04
Dobrosrdečný darca
20 €  •  5. 4. 2024 17:59
Roman H.
10 €  •  5. 4. 2024 17:33
Prajem rýchle vyliečenie.
Láskavý darca
100 €  •  5. 4. 2024 16:40
Martina
25 €  •  5. 4. 2024 16:34
Drzim palce!
Dobročiný Darca
5 €  •  5. 4. 2024 16:29
Dobročiný Darca
20 €  •  5. 4. 2024 16:27
Veľkorysý darca
10 €  •  5. 4. 2024 16:27
Dobročiný Darca
10 €  •  5. 4. 2024 16:15
Láskavý darca
10 €  •  5. 4. 2024 15:58
Dobrosrdečný darca
15 €  •  5. 4. 2024 15:49
Veľkorysý darca
15 €  •  5. 4. 2024 15:45
Darca, ktorý je za každú dobrost
5 €  •  5. 4. 2024 15:34
Darca, ktorý je za každú dobrost
50 €  •  5. 4. 2024 15:17
Dobrosrdečný darca
50 €  •  5. 4. 2024 15:13
Milý darca
25 €  •  5. 4. 2024 14:49
Katka
20 €  •  5. 4. 2024 14:47
Držím palce a želám veľa síl.
Lucia M.
50 €  •  5. 4. 2024 14:46
Drzim palce a prajem vela sil celej rodinke 🍀❤
Dobrosrdečný darca
25 €  •  5. 4. 2024 14:34
Štedrý darca
25 €  •  5. 4. 2024 14:29
Veľkorysý darca
10 €  •  5. 4. 2024 14:27
Milý darca
10 €  •  5. 4. 2024 14:24
Jana
25 €  •  5. 4. 2024 14:24
Držím palce!
Láskavý darca
25 €  •  5. 4. 2024 14:19
Štedrý darca
10 €  •  5. 4. 2024 14:13
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  5. 4. 2024 14:00
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  5. 4. 2024 13:47
Štedrý darca
5 €  •  5. 4. 2024 13:37
Dobrosrdečný darca
25 €  •  5. 4. 2024 13:33
Dobrosrdečný darca
25 €  •  5. 4. 2024 13:26
:)
10 €  •  5. 4. 2024 13:16
Dáš to!
Štedrý darca
10 €  •  5. 4. 2024 13:16
Dobrosrdečný darca
15 €  •  5. 4. 2024 13:11
Zap
50 €  •  5. 4. 2024 13:00
Drzime palce..
Jaro
10 €  •  5. 4. 2024 12:57
Drzim palce a uzdravte sa!🍀✌️
Veľkorysý darca
25 €  •  5. 4. 2024 12:56
Dobročiný Darca
10 €  •  5. 4. 2024 12:50
Dobrosrdečný darca
100 €  •  5. 4. 2024 12:44
Láskavý darca
25 €  •  5. 4. 2024 12:31
Štedrý darca
6 €  •  5. 4. 2024 12:28
Dobročiný Darca
25 €  •  5. 4. 2024 12:19
Katka
10 €  •  5. 4. 2024 12:18
Vela sil ❤️
Veľkorysý darca
5 €  •  5. 4. 2024 12:17
Veľkorysý darca
25 €  •  5. 4. 2024 12:09
Veľkorysý darca
100 €  •  5. 4. 2024 12:09
Milý darca
10 €  •  5. 4. 2024 12:06
Dobročiný Darca
10 €  •  5. 4. 2024 12:00
Láskavý darca
2 €  •  5. 4. 2024 11:59
Láskavý darca
10 €  •  5. 4. 2024 11:58
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  5. 4. 2024 11:55
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  5. 4. 2024 11:54
Renáta
10 €  •  5. 4. 2024 11:51
Prajem uzdravenie
Štedrý darca
20 €  •  5. 4. 2024 11:51
Milý darca
5 €  •  5. 4. 2024 11:50
Zuzana
15 €  •  5. 4. 2024 11:40
držím palce
Láskavý darca
13 €  •  5. 4. 2024 11:37
Dobročiný Darca
10 €  •  5. 4. 2024 11:35
Milý darca
30 €  •  5. 4. 2024 11:33
Dominika
10 €  •  5. 4. 2024 11:32
Veľa energie a šťastia zo srdca prajem
Láskavý darca
100 €  •  5. 4. 2024 11:30
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  5. 4. 2024 11:09
Dobročiný Darca
25 €  •  5. 4. 2024 11:05
Láskavý darca
20 €  •  5. 4. 2024 10:19
Láskavý darca
100 €  •  5. 4. 2024 8:11
Štedrý darca
25 €  •  5. 4. 2024 7:20
Dobrosrdečný darca
25 €  •  5. 4. 2024 6:50
Darca
5 €  •  4. 4. 2024 21:29
Veľa síl prajeme❤️
Milý darca
25 €  •  4. 4. 2024 21:01
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  4. 4. 2024 20:46
Veľkorysý darca
25 €  •  4. 4. 2024 20:38
Veľkorysý darca
5 €  •  4. 4. 2024 20:31
Veľkorysý darca
50 €  •  4. 4. 2024 20:16
L+L+L 😘
230 €  •  4. 4. 2024 18:31
Veľkorysý darca
10 €  •  4. 4. 2024 18:19
Dobročiný Darca
100 €  •  4. 4. 2024 17:34
Milý darca
25 €  •  4. 4. 2024 17:17
Dobročiný Darca
25 €  •  4. 4. 2024 16:10
Láskavý darca
25 €  •  4. 4. 2024 12:55
Darca, ktorý je za každú dobrost
50 €  •  4. 4. 2024 9:28
T+M
200 €  •  4. 4. 2024 8:45
❤️
Veľkorysý darca
25 €  •  4. 4. 2024 8:07
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  4. 4. 2024 7:57
Milý darca
50 €  •  3. 4. 2024 21:59
Láskavý darca
10 €  •  3. 4. 2024 19:44
Dobročiný Darca
25 €  •  3. 4. 2024 17:50
Dobročiný Darca
300 €  •  3. 4. 2024 11:09
Dobročiný Darca
10 €  •  3. 4. 2024 8:16
Dobročiný Darca
100 €  •  2. 4. 2024 22:53
Veľkorysý darca
5 €  •  2. 4. 2024 22:12
Dobrosrdečný darca
10 €  •  2. 4. 2024 21:37
Štedrý darca
25 €  •  2. 4. 2024 18:58
Láskavý darca
5 €  •  2. 4. 2024 18:27
Milý darca
25 €  •  2. 4. 2024 17:26
Veľkorysý darca
25 €  •  2. 4. 2024 15:26
Dobrosrdečný darca
10 €  •  2. 4. 2024 13:17
Prajem veľa síl, modlím sa za vás
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  2. 4. 2024 12:48
Držím palce
Veľkorysý darca
25 €  •  2. 4. 2024 12:23
Láskavý darca
25 €  •  2. 4. 2024 12:02
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  2. 4. 2024 11:21
Štedrý darca
20 €  •  2. 4. 2024 11:06
Dobrosrdečný darca
50 €  •  2. 4. 2024 10:09
Dobrosrdečný darca
10 €  •  1. 4. 2024 19:46
Láskavý darca
5 €  •  1. 4. 2024 17:36
Veľkorysý darca
30 €  •  1. 4. 2024 2:58
Dobrosrdečný darca
5 €  •  1. 4. 2024 1:48
Veľkorysý darca
10 €  •  31. 3. 2024 16:06
Dobročiný Darca
100 €  •  31. 3. 2024 14:04
Láskavý darca
25 €  •  30. 3. 2024 12:32
Štedrý darca
25 €  •  29. 3. 2024 22:58
Veľkorysý darca
50 €  •  29. 3. 2024 22:35
Veľkorysý darca
5 €  •  29. 3. 2024 22:04
Milý darca
10 €  •  28. 3. 2024 19:22
Dobrosrdečný darca
5 €  •  28. 3. 2024 12:02
Veľkorysý darca
2 €  •  28. 3. 2024 0:10
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  27. 3. 2024 18:42
Štedrý darca
5 €  •  27. 3. 2024 17:21
Milý darca
10 €  •  26. 3. 2024 17:51
Štedrý darca
10 €  •  26. 3. 2024 16:22
Dobrosrdečný darca
5 €  •  26. 3. 2024 10:13
Viola
10 €  •  26. 3. 2024 8:39
Držím palce a prajem veľa síl celej rodine
Láskavý darca
5 €  •  25. 3. 2024 23:43
Milý darca
50 €  •  25. 3. 2024 15:48
Láskavý darca
50 €  •  25. 3. 2024 15:44
Štedrý darca
25 €  •  24. 3. 2024 19:51
Veľkorysý darca
10 €  •  24. 3. 2024 17:09
Milý darca
20 €  •  24. 3. 2024 10:36
Štedrý darca
25 €  •  24. 3. 2024 9:14
Znamenakova
5 €  •  23. 3. 2024 22:11
Nemám viac na darovanie, ale mám synov, ako vy. Držte sa a vyzdravte sa. Prajem hlavne zdravie celej bojujúcej rodine
Láskavý darca
20 €  •  23. 3. 2024 16:26
Milý darca
3 €  •  23. 3. 2024 9:12
Dobročiný Darca
5 €  •  22. 3. 2024 7:44
Dobročiný Darca
500 €  •  21. 3. 2024 20:53
Milý darca
10 €  •  21. 3. 2024 12:49
Dobročiný Darca
15 €  •  21. 3. 2024 8:21
Veľkorysý darca
10 €  •  21. 3. 2024 7:29
Veľkorysý darca
10 €  •  20. 3. 2024 21:54
Dobrosrdečný darca
5 €  •  20. 3. 2024 21:39
Láskavý darca
5 €  •  20. 3. 2024 21:32
Dobročiný Darca
5 €  •  20. 3. 2024 21:22
Štedrý darca
10 €  •  20. 3. 2024 21:05
Milý darca
10 €  •  20. 3. 2024 20:24
Veľkorysý darca
10 €  •  20. 3. 2024 13:48
Veľkorysý darca
10 €  •  20. 3. 2024 13:02
Milý darca
25 €  •  20. 3. 2024 8:47
Zuzana
20 €  •  19. 3. 2024 20:26
Prajem vela zdravia a sil!
Štedrý darca
30 €  •  19. 3. 2024 19:06
Láskavý darca
6 €  •  19. 3. 2024 11:46
Milý darca
48 €  •  19. 3. 2024 11:26
Láskavý darca
10 €  •  19. 3. 2024 9:31
Veľkorysý darca
25 €  •  19. 3. 2024 9:19
Veľkorysý darca
10 €  •  19. 3. 2024 8:28
Láskavý darca
5 €  •  18. 3. 2024 21:58
Darca, ktorý je za každú dobrost
30 €  •  18. 3. 2024 19:29
Štedrý darca
10 €  •  18. 3. 2024 16:24
Dobročiný Darca
10 €  •  17. 3. 2024 22:08
Dobrosrdečný darca
25 €  •  17. 3. 2024 20:04
Darca, ktorý je za každú dobrost
5 €  •  17. 3. 2024 19:31
Milý darca
50 €  •  17. 3. 2024 18:09
Veľkorysý darca
50 €  •  17. 3. 2024 13:43
JM
50 €  •  17. 3. 2024 11:09
Robko, si bojovník. Drz sa
Dobrosrdečný darca
10 €  •  17. 3. 2024 10:34
Veľkorysý darca
5 €  •  16. 3. 2024 21:30
Štedrý darca
10 €  •  16. 3. 2024 19:19
Milý darca
150 €  •  16. 3. 2024 15:13
Dobrosrdečný darca
100 €  •  16. 3. 2024 10:25
Dobrosrdečný darca
25 €  •  15. 3. 2024 21:01
Láskavý darca
25 €  •  15. 3. 2024 19:38
Anna H.
20 €  •  15. 3. 2024 5:58
Katarina
10 €  •  13. 3. 2024 13:43
Verím, že finančný dar pomôže
Anna Koželuhová
50 €  •  13. 3. 2024 12:26
Želám veľa síl bojovať. Máte krásnu rodinu, pre ktorú to musíte zvládnuť. Držte sa!
Katarína Polčánová
100 €  •  12. 3. 2024 20:04
Robino držím palce si silný dáš to✊️✊️❤️
Robo
25 €  •  12. 3. 2024 18:10
✊🏻✊🏻
Lucia
10 €  •  12. 3. 2024 16:41
Veľkorysý darca
150 €  •  12. 3. 2024 13:59
❤❤❤❤❤
Jana Skočka
10 €  •  12. 3. 2024 7:37
Držte sa!
Alzbeta
10 €  •  11. 3. 2024 21:54
Drzim palce prajem skore uzdravenie a silu celej rodinke
Marek
11 €  •  3. 3. 2024 10:51
Veľa síl a šťastia želám.
Jozef
10 €  •  1. 3. 2024 20:08
Prajem veľa síl, šťastia, skoré vyzdravenie a návrat k rodine ✊✊🤗
Monika
10 €  •  29. 2. 2024 19:58
Nech Vás pánBoh žehná a pomože pri uzdraveni
Jana
100 €  •  28. 2. 2024 20:21
Robo, drzim palce✌️
Lukas
10 €  •  28. 2. 2024 10:04
Drzte sa ! Skore vyliecenie !
Gregor
10 €  •  26. 2. 2024 17:01
Držím všetky prsty aby si to zvládol...👊🙏
Lucia
300 €  •  26. 2. 2024 15:17
Drzte sa vsetci a Robovi prajem vela sil.
Lenka
15 €  •  23. 2. 2024 5:31
Držím palce
Jana
10 €  •  22. 2. 2024 20:24
Drzte se! 🍀 Brzke vyleceni 🙏
Peter
10 €  •  19. 2. 2024 16:31
drž sa a bojuj !!! 💪✊
Dobrosrdečný darca
100 €  •  19. 2. 2024 7:23
Prajem veľa síl. Dokážete to! Posielam modlitbu🙏❤️
Stupavsky Budejcak
50 €  •  18. 2. 2024 18:57
Sisa Krp
50 €  •  18. 2. 2024 9:56
Robo bojuj, das to 💪💪💪
Andrej Halgas
50 €  •  18. 2. 2024 9:28
Ahoj prajeme veľa síl a bojuj nadstav si v hlave že už si zdravý a si so svojou rodinou aj keď sa to ľahko vravi zvládneš to.
Katarína
25 €  •  18. 2. 2024 8:33
Prajem Robkovi veľa síl, prijmi to a nebojuj, ale ver🙏 že sa zdraviš. Držím palce ✊✊✊
Majka Štefák
25 €  •  18. 2. 2024 8:31
Bojujte ďalej pre svoju krásnu rodinku. Držím palce ❤️
Katka M.
10 €  •  18. 2. 2024 7:20
Držíme palce, nech je rodinka čím skôr pokope a najmä zdravá 😍
Sandri
5 €  •  18. 2. 2024 0:12
Prajem vám v živote len to najlepšie, nech sa uzdravite a môžete sa venovať rodinke 🙏
Štedrý darca
10 €  •  17. 2. 2024 22:54
Prajem skoré uzdravenie ❤️🙏
Eva Š.
20 €  •  17. 2. 2024 19:36
Držte sa...
Samo
25 €  •  16. 2. 2024 22:01
Prajem veľa síl a pozdravujem rodinu .
Maruška M
100 €  •  16. 2. 2024 16:58
Drž se!
Martina Savová
50 €  •  15. 2. 2024 13:09
Modlíme sa za Vás 💖
Michaela V.
20 €  •  14. 2. 2024 13:45
Prajem celej rodine veľa síl!
Hanka W.
25 €  •  12. 2. 2024 20:48
Přeji hodně sil vám všem!
Babka B.
50 €  •  12. 2. 2024 19:33
Robko drž sa!
Štefan B.
50 €  •  12. 2. 2024 19:31
Robo držíme palce!
Ferko a Zuzka
50 €  •  12. 2. 2024 17:39
Drž sa Robo!
Juraj
10 €  •  12. 2. 2024 16:45
Držte sa
Martin Tomšů
100 €  •  12. 2. 2024 15:31
Ať tě provází SÍLA!
Rodina N
100 €  •  11. 2. 2024 16:45
Skore uzdravenie
Rodina N
100 €  •  11. 2. 2024 16:35
Uzdrav sa
Vlada a Marketa
200 €  •  11. 2. 2024 15:58
Drzte se! Drzime palce.
Katarína Polčánová
150 €  •  10. 2. 2024 16:40
Robert drž sa!!🙂
Milý darca
50 €  •  10. 2. 2024 13:56
Uško drž sa.🙏
Dobročiný Darca
25 €  •  9. 2. 2024 22:46
Daj sa dokopy chlape! Drzte sa.
Stefan Toth
100 €  •  9. 2. 2024 13:33
Stupava spolu! 😉 Dáš to! 💪
Pupik
100 €  •  8. 2. 2024 21:30
to pivo si vol. sk dáme :D
Monika
50 €  •  8. 2. 2024 16:46
Ivan B.
50 €  •  8. 2. 2024 15:28
Drž sa Robo!
Miso
20 €  •  8. 2. 2024 9:22
bojuj!

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.

Pri tejto kampani nejde Darcovkú výzvu pridať, pretože kampaň už bola ukončená.

Chcete vytvoriť kampaň? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň