Úspešne dokončené:

Pomôžme Michalovi získať bionickú protézu

Míľnik 1/3

Dosiahnutím tejto sumy zabezpečime tú najdôležitejšiu a zároveň najdrahšiu časť protézy – zápästie Bebionic.

Získaných 0 € 35 491 €
15 855 €

Míľnik 2/3

Táto suma dokáže protézu rozpohybovať vďaka EMG senzorom a vnútorným komponentom.

Získaných 0 € 35 491 €
24 462 €

Míľnik 3/3

Dokončenie protézy -meranie/zhotovenie/skúšanie.

Získaných 0 € 35 491 €
33 994 €
 -
1 229 darcov
Celkom sa zapojilo
29 €
Priemerná výška daru
1 000 €
Najvyšší dar
44 dní
Získané za
Viac o tejto výzve

Pomôžme Michalovi získať bionickú protézu

Míľnik 1/3

Dosiahnutím tejto sumy zabezpečime tú najdôležitejšiu a zároveň najdrahšiu časť protézy – zápästie Bebionic.

Získaných 0 € 35 491 €
15 855 €

Míľnik 2/3

Táto suma dokáže protézu rozpohybovať vďaka EMG senzorom a vnútorným komponentom.

Získaných 0 € 35 491 €
24 462 €

Míľnik 3/3

Dokončenie protézy -meranie/zhotovenie/skúšanie.

Získaných 0 € 35 491 €
33 994 €

Všetky kampane overujeme

Dátum pridania
1. 2. 2024
Posledná aktualita

14. 3. 2024 21:55

Dokázali sme to!

                                Ahojte!

Chcem sa z celého srdca poďakovať tým ľuďom, vďaka ktorým sa táto zbierka podarila dotiahnuť do konca. Keď som zbierku zakladal, obával som sa ,či sa takáto vysoká suma vyzbiera medzi ľuďmi. Avšak vaša každodenná podpora ,zdieľanie a motivácia zbierku dokončiť bola neskutočná.Nemám slov vyjadriť vďaku , ktorú cítim. Verím, že v najbližšom čase sa môj život zmení práve vďaka vám všetkým❤️🍀🦾

Zobraziť celú aktualitu
Všetky aktuality

Pre koho je určená zbierka?

Keď mal Michal 2,5 roka stala sa mu nehoda, ktorá mu navždy zmenila jeho život. Počas zabíjačky na dedine mu mlynček zomlel ľavé predlaktie, ktoré mu následne doktori museli amputovať do výšky lakťa. 

Ako mu tým zmeníme život?

Dnes má Michal z Oravy 29 rokov a počas svojho života mal od poisťovne hradené iba estetické protézy, ktoré nemali žiadnu funkčnosť a nepomáhali mu pri bežných životných úkonoch. Dalo by sa povedať, že táto protéza je určená iba na to, aby mal niečím vyplnený rukáv svetra. 

Kvôli tomu, že jeho kompenzačná pomôcka nebola určená na funkčnú pomoc, musel sa Michal naučiť už v skorom detstve vykonávať bežné úkony iba jednou rukou, prípadne si všetko pridržiaval ústami, nohou, alebo kýpťom. Či už to bolo viazanie šnúrok na topánkach, zipsovanie zimnej bundy alebo rysovanie na geometrii v škole. Všetko to a ešte oveľa viac musel Michal robiť inak ako my, ktorí máme obe funkčné ruky.

S pribúdajúcim vekom prichádzali aj čoraz väčšie obavy a začal sa stretávať aj s odmietaním a pochybnosťami zo strany iných ľudí, ktorých v živote začal stretávať. Prvé z takýchto odmietnutí sa stalo pri výbere strednej školy, kedy ho na prijímacom pohovore odmietol riaditeľ strednej umeleckej školy s dôvodom, že by nezvládol praktické predmety, pri ktorých by potreboval obe ruky. 

Inou pochybnosťou o sebe bolo aj to, keď si chcel Michal urobiť vodičský preukaz. Musel si vymyslieť svoju metódu, ako si pridržať volant kolenom počas prehadzovania rýchlostí na manuálnej prevodovke. A robí to tak dodnes.

Pre nás, možno, banálne veci zo života, robia Michalovi v živote najväčší problém. Nepohyblivá protéza mu nepomáha pri pohyboch, ktoré vyžadujú funkciu jemnej motoriky. Či už je to krájanie chleba, vešanie bielizne, nosenie nákupu, otváranie fľaše s vodou a veľa ďalších úkonov, ktoré si ľudia s oboma rukami ani neuvedomujeme.

Michal sa už roky snaží nájsť pomoc zo strany štátu. Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny žiadal už o niekoľko finančných príspevkov, na ktoré má ako ŤZP občan nárok. Boli to žiadosti o príspevok na auto s automatickou prevodovkou, ktorá by mu uľahčila každodenné cestovanie. Žiadosti o osobnú asistenciu pri snahe sa osamostatniť a rôzne iné. Odpovede úradov však vždy boli – NIE, NEPATRÍ VÁM TO, MALI STE SA S TÝM NAUČIŤ ŽIŤ.

Na čo konkrétne budú peniaze z tejto kampane použité?

Už dva roky sa Michal snaží o získanie biomechanickej protézy, ktorá by mu uľahčila život a dopriala mu pocit rovnocennosti a odvahy.  Ktorá by mu pomohla vykonávať všetky bežné úkony, bez pocitu sklamania alebo prosenia o pomoc. Poisťovňa mu žiadosť o preplatenie takejto protézy zamietla s dôvodmi, že jeho ľavá ruka o ktorú prišiel, nebola dominantná končatina a takýto typ protézy sa prepláca poisťovňou v prípade, ak o ňu pacient požiada dva roky po úraze. Michal je pre nich už teda prípad, ktorý v poisťovni nemá riešenie. 

Pracovníci protetiky však Michala veľmi podporujú a vyzývajú ho k tomu, aby o protézu zabojoval inou cestou, pretože v ňom vidia veľký potenciál a na skúšobných analýzach, kedy zisťovali, či by bol Michal schopný toľko rokov po úraze ovládať druhú pohyblivú končatinu, videli, že mu to ide veľmi prirodzene a intuitívne. Vyrobili pre neho aj skúšobnú formu takejto protézy, ktorú musí po mesiaci vrátiť, avšak už po tejto krátkej dobe si Michal nevie predstaviť  život bez tejto pomôcky.

S takouto protézou vie vykonávať veci s väčšou ľahkosťou, istotou a nemusí si pripadať odkázaný na pomoc iných. Cíti sa sebavedomejšie aj vo svojom vzťahu, pretože sa chce plnohodnotne podieľať na spoločnom živote so svojou snúbenicou a byť jej partnerom, ktorý od nej  nepotrebuje pomoc pri maličkostiach.

Tieto pocity sú však iba dočasné, pretože skúšobnú bionickú protézu musí Michal vrátiť a veľký boj o to, aby ju mal k dispozícii vo svojom živote práve začína. Potrebuje nazbierať na úhradu tejto kompenzačnej pomôcky 33 994€, ktoré mu poisťovňa odmietla preplatiť. 

Pomôžme spoločne mladému mužovi, ktorý chce plnohodnotne žiť  svoj život a prispejme aj z recesie k tomu, akým štýlom sa k nemu stavajú úrady a poisťovne a bagatelizujú jeho zdravotný, ale aj životný stav. 

Vopred vďaka za každý dar!

Chcete zakladateľovi kampane niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Aktuality

14. 3. 2024 21:55

Dokázali sme to!

                                Ahojte!

Chcem sa z celého srdca poďakovať tým ľuďom, vďaka ktorým sa táto zbierka podarila dotiahnuť do konca. Keď som zbierku zakladal, obával som sa ,či sa takáto vysoká suma vyzbiera medzi ľuďmi. Avšak vaša každodenná podpora ,zdieľanie a motivácia zbierku dokončiť bola neskutočná.Nemám slov vyjadriť vďaku , ktorú cítim. Verím, že v najbližšom čase sa môj život zmení práve vďaka vám všetkým❤️🍀🦾

11. 3. 2024 19:27

Blížime sa k cieľu!

6894€ . Presne toľko ešte chýba k tomu, aby sa splnil cieľ našej kampane. Zbierka sa pomaly, ale isto blíži ku koncu. Sme veľmi blízko tomu, aby sa zbierka podarila a Michal by získal bionickú protézu, ktorá by mu zlepšila život. Chceli by sme sa poďakovať každému prispievajúcemu, pretože len vďaka Vám sa cieľ tak rýchlo blíži.

20. 2. 2024 21:57

Poďakovanie za prvý míľnik

Milí priatelia, dúfal som v podporu, ale toto, čo sa po pár dňoch ukázalo som nečakal. Úprimne chcem poďakovať každému z vás, kto svojim príspevkom do zbierky alebo zdieľaním podporil túto kampaň. ❤️ Ďakujem mojej rodine, priateľom a priateľom mojich priateľov ale aj ľudom ktorých oslovil môj príbeh iným spôsobom. Veľmi si vážim každý príspevok od 1€ až po stovky eur, ktoré ste ochotní prispieť. Cítim veľkú podporu z vašej strany a nádej, že sa to podarí. 🦾 Prvý míľnik je za nami a sme už v druhej polovici celej zbierky vďaka vám! 🥹🔥

@donio #donio #doniosk

https://www.donio.sk/pomozme-michalovi-ziskat-bionicku-protezu

6. 2. 2024 22:02

Michal sa snaži viesť čo najplnohodnotnejší život

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde má každý možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba. Samozrejme, každá kampaň musí byť v súlade s naším Etickým kódexom a Pravidlami používania.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie dokumentov, ktoré potvrdzujú účel výzvy či skutočnosti uvádzané vo výzve. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité. Pri Naštartuj projekt navyše využívame overenie subjektu treťou stranou a dbáme na to, aby boli odmeny doručené tak, ako bolo v kampani sľúbené.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Po odoslaní príspevku mi od vás neprišiel žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

Ak sa ukončenej kampani nepodarila dosiahnuť želaná cieľová čiastka, ešte to neznamená, že peniaze zakladateľ nezíska. Pri vyplácaní sa riadime pravidlami jednotlivých druhov kampaní. Pri Dobročinných výzvach je podmienkou vyplatenia financií zakladateľovi kampane dosiahnutie minimálnej čiastky 200 € alebo dosiahnutie prvého kampaňového miľníka (ak kampaň pracovala s miľníkmi). Pri Naštartuj projekt je podmienkou vyplatenia dosiahnutie prvého kampaňového miľníka. Ak kampaň spĺňa podmienky, zakladateľovi vyplatíme získanú čiastku v plnej výške. Pokiaľ kampaň nedosiahla ani minimálnu čiastku potrebnú na vyplatenie, príspevky do 14 pracovných dní vrátime späť darcom priamo na účet alebo na platobnú kartu.

Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  15. 3. 2024 18:57
Milý darca
10 €  •  15. 3. 2024 16:46
Milý darca
25 €  •  15. 3. 2024 14:31
Štedrý darca
20 €  •  15. 3. 2024 9:59
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  15. 3. 2024 6:33
Kajo B. NO
25 €  •  14. 3. 2024 23:19
Nech sa žije lepšie kamo 😉😊
Dobročiný Darca
25 €  •  14. 3. 2024 22:49
Milý darca
25 €  •  14. 3. 2024 22:33
Milý darca
100 €  •  14. 3. 2024 19:19
Dobročiný Darca
10 €  •  14. 3. 2024 14:48
Láskavý darca
2 €  •  14. 3. 2024 13:49
Láskavý darca
5 €  •  14. 3. 2024 10:14
Veľkorysý darca
10 €  •  14. 3. 2024 9:39
Štedrý darca
10 €  •  14. 3. 2024 8:41
Veľkorysý darca
10 €  •  14. 3. 2024 8:18
Láskavý darca
10 €  •  14. 3. 2024 7:40
Milý darca
100 €  •  14. 3. 2024 7:10
Štedrý darca
50 €  •  14. 3. 2024 7:01
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  14. 3. 2024 6:20
Dobrosrdečný darca
50 €  •  14. 3. 2024 6:13
Dobročiný Darca
10 €  •  13. 3. 2024 23:31
Milý darca
30 €  •  13. 3. 2024 22:29
Štedrý darca
20 €  •  13. 3. 2024 21:55
Dobročiný Darca
5 €  •  13. 3. 2024 21:50
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  13. 3. 2024 20:57
Dobrosrdečný darca
25 €  •  13. 3. 2024 20:26
Láskavý darca
25 €  •  13. 3. 2024 20:26
Štedrý darca
10 €  •  13. 3. 2024 20:01
Milý darca
10 €  •  13. 3. 2024 19:33
Dobrosrdečný darca
150 €  •  13. 3. 2024 16:52
Barbora
10 €  •  13. 3. 2024 16:35
Sused, držím palce.
Dobročiný Darca
10 €  •  13. 3. 2024 16:26
Dobročiný Darca
10 €  •  13. 3. 2024 15:22
Zuzana
4 €  •  13. 3. 2024 15:03
Nech Ti to výjde ♥️
Láskavý darca
30 €  •  13. 3. 2024 14:43
Dobrosrdečný darca
25 €  •  13. 3. 2024 14:34
Veľkorysý darca
13 €  •  13. 3. 2024 14:29
Darca, ktorý je za každú dobrost
50 €  •  13. 3. 2024 14:24
Dobročiný Darca
10 €  •  13. 3. 2024 14:22
Darca, ktorý je za každú dobrost
1 €  •  13. 3. 2024 14:18
Veľkorysý darca
10 €  •  13. 3. 2024 14:17
Láskavý darca
5 €  •  13. 3. 2024 14:15
Darca, ktorý je za každú dobrost
5 €  •  13. 3. 2024 14:12
Dobročiný Darca
25 €  •  13. 3. 2024 14:04
Láskavý darca
50 €  •  13. 3. 2024 14:01
Štedrý darca
25 €  •  13. 3. 2024 13:59
Milý darca
5 €  •  13. 3. 2024 13:55
Zwunibula
1 €  •  13. 3. 2024 13:50
Kéž by každý poslal euro, bylo by to fajn. Hodně štěstí s novou pacičkou :)
Láskavý darca
10 €  •  13. 3. 2024 13:50
Štedrý darca
10 €  •  13. 3. 2024 13:45
Láskavý darca
10 €  •  13. 3. 2024 13:41
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  13. 3. 2024 13:40
Láskavý darca
10 €  •  13. 3. 2024 13:36
Štedrý darca
100 €  •  13. 3. 2024 13:28
Milý darca
10 €  •  13. 3. 2024 13:23
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  13. 3. 2024 13:04
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  13. 3. 2024 12:58
Milý darca
4 €  •  13. 3. 2024 12:58
Milý darca
5 €  •  13. 3. 2024 12:55
Štedrý darca
25 €  •  13. 3. 2024 12:50
Veľkorysý darca
5 €  •  13. 3. 2024 12:48
Dobrosrdečný darca
25 €  •  13. 3. 2024 12:48
Veľkorysý darca
20 €  •  13. 3. 2024 12:41
Lucia
10 €  •  13. 3. 2024 12:34
Držím ti Miško palce, nech sa ti hlavne ľahšie funguje. Veľa zdravia a Božieho požehnania 🙏
Dobrosrdečný darca
10 €  •  13. 3. 2024 12:32
Veľkorysý darca
10 €  •  13. 3. 2024 12:29
Milý darca
5 €  •  13. 3. 2024 12:19
Štedrý darca
10 €  •  13. 3. 2024 12:17
Dobrosrdečný darca
10 €  •  13. 3. 2024 12:05
Lukáš Rúčka
15 €  •  13. 3. 2024 12:00
Rúčka ti želá novú rúčku :)
Láskavý darca
100 €  •  13. 3. 2024 11:59
Štedrý darca
10 €  •  13. 3. 2024 11:49
Štedrý darca
30 €  •  13. 3. 2024 11:43
Dobrosrdečný darca
10 €  •  13. 3. 2024 11:40
Milý darca
50 €  •  13. 3. 2024 11:36
Veľkorysý darca
50 €  •  13. 3. 2024 11:32
Dobročiný Darca
25 €  •  13. 3. 2024 11:30
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  13. 3. 2024 11:30
Štedrý darca
15 €  •  13. 3. 2024 11:27
Dobrosrdečný darca
10 €  •  13. 3. 2024 11:26
Dobročiný Darca
25 €  •  13. 3. 2024 11:14
Dobrosrdečný darca
10 €  •  13. 3. 2024 11:10
Štedrý darca
150 €  •  13. 3. 2024 11:07
Láskavý darca
10 €  •  13. 3. 2024 11:07
Dobročiný Darca
100 €  •  13. 3. 2024 11:04
Štedrý darca
50 €  •  13. 3. 2024 11:04
Dobrosrdečný darca
10 €  •  13. 3. 2024 11:01
Štedrý darca
10 €  •  13. 3. 2024 11:01
Štedrý darca
200 €  •  13. 3. 2024 11:00
Veľkorysý darca
10 €  •  13. 3. 2024 10:50
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  13. 3. 2024 10:40
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  13. 3. 2024 10:40
Veľkorysý darca
50 €  •  13. 3. 2024 10:37
Romana
10 €  •  13. 3. 2024 10:22
Verím, že výzva bude splnená ❣️💯💫 veľa šťastia 🌻🙏
Dobročiný Darca
5 €  •  13. 3. 2024 10:21
Veľkorysý darca
10 €  •  13. 3. 2024 10:18
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  13. 3. 2024 10:14
Láskavý darca
50 €  •  13. 3. 2024 10:08
Milý darca
20 €  •  13. 3. 2024 10:00
Dobročiný Darca
10 €  •  13. 3. 2024 9:58
Dobrosrdečný darca
10 €  •  13. 3. 2024 9:55
Štedrý darca
10 €  •  13. 3. 2024 9:46
Dobročiný Darca
25 €  •  13. 3. 2024 9:43
Láskavý darca
10 €  •  13. 3. 2024 9:40
Láskavý darca
25 €  •  13. 3. 2024 9:34
Milý darca
70 €  •  13. 3. 2024 9:26
Štedrý darca
25 €  •  13. 3. 2024 9:25
Láskavý darca
30 €  •  13. 3. 2024 9:20
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  13. 3. 2024 9:10
Láskavý darca
50 €  •  13. 3. 2024 9:04
Dobrosrdečný darca
10 €  •  13. 3. 2024 9:04
Darca, ktorý je za každú dobrost
50 €  •  13. 3. 2024 9:00
Milý darca
100 €  •  13. 3. 2024 8:59
Dobročiný Darca
5 €  •  13. 3. 2024 8:56
Dobročiný Darca
10 €  •  13. 3. 2024 8:55
Veľkorysý darca
25 €  •  13. 3. 2024 8:54
Milý darca
25 €  •  13. 3. 2024 8:51
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  13. 3. 2024 8:49
Dobročiný Darca
4 €  •  13. 3. 2024 8:48
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  13. 3. 2024 8:35
Veľkorysý darca
25 €  •  13. 3. 2024 8:29
Láskavý darca
10 €  •  13. 3. 2024 8:29
Darca, ktorý je za každú dobrost
20 €  •  13. 3. 2024 8:20
Veľkorysý darca
2 €  •  13. 3. 2024 8:20
Milý darca
10 €  •  13. 3. 2024 8:19
Láskavý darca
50 €  •  13. 3. 2024 8:18
Dobrosrdečný darca
5 €  •  13. 3. 2024 8:15
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  13. 3. 2024 8:13
Dobrosrdečný darca
5 €  •  13. 3. 2024 8:09
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  13. 3. 2024 7:55
Darca, ktorý je za každú dobrost
50 €  •  13. 3. 2024 7:55
Dobrosrdečný darca
10 €  •  13. 3. 2024 7:50
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  13. 3. 2024 7:49
Veľkorysý darca
10 €  •  13. 3. 2024 7:49
Darca, ktorý je za každú dobrost
2 €  •  13. 3. 2024 7:47
Milý darca
10 €  •  13. 3. 2024 7:45
Veľkorysý darca
25 €  •  13. 3. 2024 7:40
Dobrosrdečný darca
50 €  •  13. 3. 2024 7:36
Milý darca
10 €  •  13. 3. 2024 7:22
Štedrý darca
10 €  •  13. 3. 2024 7:21
Milý darca
10 €  •  13. 3. 2024 7:17
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  13. 3. 2024 7:16
Dobrosrdečný darca
12 €  •  13. 3. 2024 7:01
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  13. 3. 2024 6:59
Dobrosrdečný darca
10 €  •  13. 3. 2024 6:57
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  13. 3. 2024 6:47
Darca, ktorý je za každú dobrost
50 €  •  13. 3. 2024 6:45
Dobrosrdečný darca
10 €  •  13. 3. 2024 6:39
Dobročiný Darca
20 €  •  13. 3. 2024 6:32
Dobročiný Darca
25 €  •  13. 3. 2024 6:30
Milý darca
25 €  •  13. 3. 2024 6:25
Láskavý darca
94 €  •  13. 3. 2024 6:14
Darca, ktorý je za každú dobrost
20 €  •  13. 3. 2024 6:14
Dobročiný Darca
10 €  •  13. 3. 2024 5:27
Milý darca
25 €  •  13. 3. 2024 5:02
Láskavý darca
5 €  •  13. 3. 2024 4:58
Veľkorysý darca
10 €  •  13. 3. 2024 0:02
Dobrosrdečný darca
20 €  •  12. 3. 2024 23:35
Milý darca
10 €  •  12. 3. 2024 23:12
Láskavý darca
500 €  •  12. 3. 2024 22:54
Láskavý darca
2 €  •  12. 3. 2024 22:45
Láskavý darca
10 €  •  12. 3. 2024 22:43
Veľkorysý darca
25 €  •  12. 3. 2024 22:32
Štedrý darca
10 €  •  12. 3. 2024 22:32
Veľkorysý darca
50 €  •  12. 3. 2024 22:26
Dobročiný Darca
25 €  •  12. 3. 2024 22:18
Veľkorysý darca
50 €  •  12. 3. 2024 22:17
Milý darca
20 €  •  12. 3. 2024 22:16
Láskavý darca
15 €  •  12. 3. 2024 22:15
Dobročiný Darca
10 €  •  12. 3. 2024 22:15
Štedrý darca
100 €  •  12. 3. 2024 22:11
Dobročiný Darca
10 €  •  12. 3. 2024 22:06
Veľkorysý darca
10 €  •  12. 3. 2024 22:04
Lucia
10 €  •  12. 3. 2024 22:03
Vsetko dobre, Michal!
Dobrosrdečný darca
10 €  •  12. 3. 2024 22:00
Láskavý darca
100 €  •  12. 3. 2024 21:59
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  12. 3. 2024 21:59
DG
25 €  •  12. 3. 2024 21:58
Štedrý darca
100 €  •  12. 3. 2024 21:51
Dobrosrdečný darca
10 €  •  12. 3. 2024 21:51
Dobrosrdečný darca
10 €  •  12. 3. 2024 21:49
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  12. 3. 2024 21:45
Láskavý darca
25 €  •  12. 3. 2024 21:41
Dobročiný Darca
10 €  •  12. 3. 2024 21:40
Dobrosrdečný darca
10 €  •  12. 3. 2024 21:38
Veľkorysý darca
10 €  •  12. 3. 2024 21:34
Dobrosrdečný darca
25 €  •  12. 3. 2024 21:28
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  12. 3. 2024 21:24
Milý darca
25 €  •  12. 3. 2024 21:24
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  12. 3. 2024 21:23
Milý darca
25 €  •  12. 3. 2024 21:20
Láskavý darca
10 €  •  12. 3. 2024 21:18
Láskavý darca
50 €  •  12. 3. 2024 21:17
Milý darca
25 €  •  12. 3. 2024 21:16
Dobrosrdečný darca
100 €  •  12. 3. 2024 21:16
Štedrý darca
10 €  •  12. 3. 2024 21:14
Darca, ktorý je za každú dobrost
15 €  •  12. 3. 2024 21:13
Veľkorysý darca
10 €  •  12. 3. 2024 21:12
Štedrý darca
25 €  •  12. 3. 2024 21:12
Štedrý darca
25 €  •  12. 3. 2024 21:11
Milý darca
100 €  •  12. 3. 2024 21:06
Drzim palce Michal
Zuzancao
100 €  •  12. 3. 2024 20:22
Miško, držím palce a prajem veľa radosti
Misanikova Lubica
25 €  •  12. 3. 2024 16:49
❤️❤️
Janette Z.
10 €  •  12. 3. 2024 16:36
Ukážte tým zdravotným posťovniam dlhý nos. Odvody platíme zo všetkých možných príjmov a štát sa len nečinne prizerá na to, ako nám pribúda ekonomicky neaktívnych invalidov. A zlodeji žijú zo štátneho.
Katarina Kobusova
25 €  •  12. 3. 2024 15:35
Verím, že sa podarí vyzbierať sumu a začneš nový život!
Juraj
10 €  •  12. 3. 2024 9:06
Doslova sa držte 😉
Dobročiný Darca
50 €  •  11. 3. 2024 21:55
Veľa šťastia prajem
Alzbeta
25 €  •  11. 3. 2024 21:44
Prajem Vam nech mate napriek tomuto zraneniu nakoniec krasny zivot a nech sa Vam podari ziskat protezu.
J.
10 €  •  11. 3. 2024 9:58
Držím palce, Michal!
Veronika Lakota
25 €  •  9. 3. 2024 11:00
Držím palce :)
Menovec
30 €  •  8. 3. 2024 22:10
Snáď sa to podarí :)
Lucia Diničova
10 €  •  8. 3. 2024 20:13
Všetko dobre prajem
Meri
100 €  •  8. 3. 2024 11:45
Držte sa, zaslúžite si funkčnú ruku.
Iva z Bratislavy
20 €  •  6. 3. 2024 7:51
Mily Michal, citala som s vami rozhovor a bol pre mna velmi inspirujuci, vdaka. Drzim Vam palce, nech sa Vam sen modernej protetickej ruky splni. Zasluzite si obdiv, drzte sa.
Zuzana S, povodom z Niznej :)
50 €  •  5. 3. 2024 21:21
Drzim palce, Michal, aby si ju rychlo mal :)
Jozef
55 €  •  5. 3. 2024 20:21
Technika ide dopredu, raz sa to podarí. Vydržať. :-)
Štedrý darca
10 €  •  5. 3. 2024 14:17
Prajem veľa šťastia, nech sa zbierka podarí...
Martin
25 €  •  5. 3. 2024 11:24
Ahoj, tiež mam protézu, ale na nohe a viem ako vie kvalitnejšia proteza zmeniť život. Držim palce.
Braňo
25 €  •  5. 3. 2024 10:47
nech sa to podarí 👍
Laco
25 €  •  4. 3. 2024 21:02
Drzim palce Michal!
Monika
20 €  •  2. 3. 2024 19:50
Nech sa vám darí!
Ľudmila
25 €  •  1. 3. 2024 14:08
držím palce 🤞🤞
Zuzana NO
50 €  •  1. 3. 2024 12:16
Nech sa Vám to podarí.Drzim palce.
Eva F.
45 €  •  1. 3. 2024 12:11
Michal, prajem Vam vela sil a stastia, nech sa Vam dari a mozete zit plnohodnotny zivot ! :))
Táňa
25 €  •  29. 2. 2024 20:43
Nech sa vám plňa sny!
Dobročiný Darca
25 €  •  29. 2. 2024 16:46
Držíme palce!
Adriana
10 €  •  18. 2. 2024 23:13
Prajem nech sa splní sen :)
AaĽ
100 €  •  18. 2. 2024 21:54
X
Katka
20 €  •  18. 2. 2024 20:43
Žite naplno, Michal :-)
Milý darca
50 €  •  18. 2. 2024 20:03
Držím palce :)
Mária
10 €  •  18. 2. 2024 19:59
Prajem nech sa to podarí 😀
Antonia
20 €  •  18. 2. 2024 19:30
Prajem veľa úspechov 😉
Dan + Danka
20 €  •  17. 2. 2024 21:35
Nech sa darí! :-)
Katarína
50 €  •  17. 2. 2024 21:23
Miško na tú tvoju novú ruku. Držím ti palce!
Darca, ktorý je za každú dobrost
50 €  •  15. 2. 2024 17:00
#jedentim #jednarodina❤️
Darca
20 €  •  13. 2. 2024 19:48
Miško drž sa.
Anna
30 €  •  13. 2. 2024 6:06
Držím silno palce. Vela zdravia bojovník.
DHZ Sihelné
300 €  •  12. 2. 2024 22:57
Janka Maluniaková Kolčáková
200 €  •  12. 2. 2024 18:35
JM+JK, držíme palce.
VH+SH
100 €  •  6. 2. 2024 13:40
MK
25 €  •  5. 2. 2024 14:42
Držím palce :) nech Vám žehná Boh
Vilmen
50 €  •  4. 2. 2024 14:18
Marianna
9 €  •  4. 2. 2024 10:59
Držím palce !
Erika P.
50 €  •  2. 2. 2024 23:54
Buďte požehnaný v mocnom mene Ježiš🙌
E&P
50 €  •  2. 2. 2024 21:31
🤍
Tomáš a Miška
25 €  •  2. 2. 2024 20:49
Držíme palce!!
Darca
40 €  •  2. 2. 2024 11:12
Držím palce !
Milý darca
200 €  •  2. 2. 2024 10:58
Veríme,že sa ti to Michal splní.
PetraL
10 €  •  2. 2. 2024 9:56
Držím ti palce.✊🏼
Betka Hudáková
50 €  •  2. 2. 2024 9:46
Držím palce krásnemu, mladému mužovi

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.

Pri tejto kampani nejde Darcovkú výzvu pridať, pretože kampaň už bola ukončená.

Chcete vytvoriť kampaň? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň