Mamina je v bdelej kóme a momentálne leží v Nemocnici sv. Cyrila a Metoda, kde ale nemôže zostať večne. Slovenské nemocnice totiž nedisponujú špecializovaným oddelením pre ľudí v takomto stave. Aj napriek snahe nemocničného personálu, mama stagnuje, pretože jej nedokážu poskytnúť intenzívne rehabilitácie, ani bazálnu stimuláciu, ktorú potrebuje.
Lekári v maminom prípade odporučili hospitalizáciu v rehabilitačnom centre. Snažím sa spolu s maminými priateľkami nájsť vhodné zariadenie, liečba si však vyžaduje dlhodobú hospitalizáciu a je pre mňa finančne náročná, nakoľko som študentka a nemám žiadny príjem. Z uvedeného dôvodu všetky prostriedky získané z tejto kampane budú použité na pokrytie nákladov na zdravotnú starostlivosť.
Verím, že vďaka Vám, všetkým dobrým ľuďom, sa podarí získať sumu, ktorá nám pomôže zabezpečiť mamine vhodnú starostlivosť a priaznivé podmienky pre jej napredovanie.
Za každý Váš príspevok budem nekonečne vďačná a verím, že vykonané dobro sa Vám niekoľkonásobne vráti naspäť.