Úspešne dokončené:

Pomôžme Štefanovi dostať sa z ulice a prežiť zimu

Získaných 0 € 6 196 €
od 389 darcov
 -
389 darcov
Celkom sa zapojilo
16 €
Priemerná výška daru
100 €
Najvyšší dar
76 dní
Získané za
Viac o tejto výzve

Pomôžme Štefanovi dostať sa z ulice a prežiť zimu

Získaných 0 € 6 196 €
od 389 darcov

Všetky kampane overujeme

Zakladateľ
Štefan Gpobatov
Dátum pridania
14. 12. 2022
Posledná aktualita

29. 3. 2023 10:48

Nateraz posledná aktualita o Štefanovi

Vážení darcovia,

chcem vás informovať, že Štefan sa sťahuje z ubytovne, jeho želanie je už byť opäť vonku, na čo slúži zabezpečený obytný príves, v ktorom bude teraz bývať.

Avšak týmto sa nič nekončí, naďalej s ním spolupracujeme a budeme v kontakte 🙂

Veľmi pekne ďakujeme za Váš záujem a pomoc ktoré si Štefan a aj my nesmierne vážime.

S pozdravom, Dominika.

Zobraziť celú aktualitu
Všetky aktuality

Komu pomôžeme?

Pomoc je pre Štefana z petržalskeho korza pri vlakovej stanici, ktorý je bez domova. Spí na matraci, na chladnej zemi, ktorá ho pomaly ale isto zabíja. Je stuhnutý a premrznutý. Potrebuje prežiť tuhú zimu a na to potrebuje teplé miesto, kde nefúka. Pán je veľmi milý, slušný, rozumný, nefajčí a nepije. Pán Štefan je autista a potrebuje byť sám. Bohužial bol niekoľko krát okradnutý, čo je najhlavnejší dôvod, prečo si želá bývať sám. Pri sebe nosí majetok, ktorý si chráni a musí ísť s ním.

Kto kampaň organizuje?

Výzvu sme sa rozhodli zorganizovať viacerí láskaví ľudia, ktorým nie je ľahostajný život hlavne počas tuhých zím. Mali by sme si pomáhať navzájom a zaujímať sa o druhých. Netreba len prechádzať okolo živých tvorov, keď ich nájdeme v núdzi. 

Za každý príspevok pre Štefana vopred ďakujeme!

Na čo konkrétne budú peniaze z tejto kampane použité?

Získané peniaze budú využité na ubytovanie a všetko čo potrebuje pán Štefan. Je veľmi skromný a najdôležiťejšie je preňno teplo. Peniaze použijeme len a len výhradne na jeho starostlivosť, ošetrenie, akúkoľvek pomoc, ktorú bude potrebovať.

O presnom využití peňazí budeme darcov pravidelne informovať.

Chcete zakladateľovi kampane niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Aktuality

29. 3. 2023 10:48

Nateraz posledná aktualita o Štefanovi

Vážení darcovia,

chcem vás informovať, že Štefan sa sťahuje z ubytovne, jeho želanie je už byť opäť vonku, na čo slúži zabezpečený obytný príves, v ktorom bude teraz bývať.

Avšak týmto sa nič nekončí, naďalej s ním spolupracujeme a budeme v kontakte 🙂

Veľmi pekne ďakujeme za Váš záujem a pomoc ktoré si Štefan a aj my nesmierne vážime.

S pozdravom, Dominika.

15. 3. 2023 9:05

Výzva pre Štefana je ukončená, ďakujeme za príspevky

Milí darci,

výzva pre Štefana je ukončená. Ďakujeme za každý jeden príspevok.

Aktuálne je situácia taká, že stále sa rieši cez kompetentných miesto na státie prívesu. Robia všetko, čo je v ich silách, ale môže to ešte trvať nejaký čas. Preto sme sa so Štefanom rozhodli prečkať ešte tento mesiac v ubytovni a ak sa nič nepodarí nájsť, tak vymyslíme inú alternatívu. Máme pár vytipovanych miest.
Dôležité pre Štefana ale je, že bude mať strechu nad hlavou aj naďalej, nech sa už rozhodne pre ktorékolvek miesto.

Ďakujeme za všetky vaše dary. Bez Vašej pomoci by sme toto všetko nemohli zabezpečiť.

Po zaplatení ubytovania za marec a parkovania na súkromnom oplotenom parkovisku ostalo 893,09€ ktoré budú aj nadalej použité na potrebné veci pre Štefana. Všetky doklady o zaplatení má u seba Donio, ak by ste ich chceli vidieť, môžte si ich vyžiadať cez ahoj@donio.sk.

Ďakujem.
Dominika

25. 1. 2023 9:50

Pre Štefana sme vymysleli dlhodobé riešenie bývania.

Milí darcovia, 

opäť ďakujeme, že ste láskaví a pomáhate Štefanovi prežiť zimu. Darovali ste doposiaľ naozaj krásnu čiastku a aby mohol mať Štefan z toho maximálny úžitok, rozhodli sme sa mu zakúpiť obytný príves, kde môže spokojne bývať aj naďalej bez toho, aby sa musel niekedy opäť vrátiť na ulicu.

Samozrejme, že zaobstaráme všetky potrebné veci k dôstojnému bývaniu v rámci možností a aby sa Štefan cítil príjemne, hlavne ako doma. Momentálne potrebujeme nájsť miesto, kde bude príves stáť. Vytipované miesto nakoniec nebudeme môcť využiť. Ak máte nápad na takéto miesto, budeme radi za tip. Verím že s Vašou pomocou to zabezpečíme a Štefan bude mať opäť raz vlastný domov po niekoľkých rokoch strávenýchna ulici.

Doposiaľ sa využili darované peniažky na ubytovanie a momentálne sa nachádza už v druhej ubytovni, kde sme mu pomáhali sa sťahovať 1. 1. 2023 na Nový rok. Tak isto sme mu zabepečili hygienu, potraviny, nápoje (obľúbená Cola:)) ) a ďalšie maličkosti, ktoré si Štefan želá. Chodíme spolu na nákupy a navštevujeme Štefana vždy, keď máme kúsok voľného času, ktorého tiež nemáme veľa, ale robíme všetko, čo je v našich silách.

Presnejší rozpis využitia získaných peňazí pošleme v ďalšej aktualite vo februári.
Ďakujem všetkým, ktorým záleží na osude iných.

PS: Na Facebooku sme založili skupinu s názvom Pomoc Štefanovi, v ktorej sa môžte dozvedieť aktuálne informácie alebo sa opýtať, čo vás zaujíma. 

Dominika

22. 12. 2022 22:50

Aj vďaka vám strávi Štefan sviatky v teple, ďakujeme!

Mili darcovia, ďakujeme z celého srdca za každé euro. 
Vďaka Vám sa má Štefan dobre a je v teple. Konečne je čistý, ostrihaný a býva dôstojne. A nikto z nás sa nemusí báť, či prežije mrazivú noc. Ďakujeme, bez Vás by to skrátka nešlo. Sme šťastní, keď ho vidíme spokojného s úsmevom na tvári.

Na čo boli doteraz použité vaše dary?

Najväčšia položka bola za ubytovanie. Tu pokojne oddychuje a čerpá stratené sily. Peniaze sme použili na základné hygienické potreby a veci dennej potreby. Snažíme sa ušetriť, kde sa dá a tak zbierame oblečenie a všetko potrebné od ľudí, ktorých zaujal Števkov príbeh a rozhodli sa to darovať.
Robíme to preto, aby sme mali čo najviac peňazí pre zabezpečenie trvalého bývania.
Celkovo sme doteraz použili 344,57 €.

Spolu sa nám podarilo niečo, čo bolo takmer nemožné. Vrátili sme jednému človeku dôstojnosť a dali nádej. Ďakujeme dobrovoľníkom za pomoc pri preprave Števka a všetkým ktorí vybavovali ubytovanie a sťahovanie. Ďakujeme za každý úsmev a radu.

Prajeme Vám Vianoce plné pokoja s vašimi najbližšíme v teple domova. 

O ďalšom osude Štefana a presnom využití vašich príspevkov Vás budeme pravidelne informovať.

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde má každý možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba. Samozrejme, každá kampaň musí byť v súlade s naším Etickým kódexom a Pravidlami používania.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie dokumentov, ktoré potvrdzujú účel výzvy či skutočnosti uvádzané vo výzve. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité. Pri Naštartuj projekt navyše využívame overenie subjektu treťou stranou a dbáme na to, aby boli odmeny doručené tak, ako bolo v kampani sľúbené.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Po odoslaní príspevku mi od vás neprišiel žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

Ak sa ukončenej kampani nepodarila dosiahnuť želaná cieľová čiastka, ešte to neznamená, že peniaze zakladateľ nezíska. Pri vyplácaní sa riadime pravidlami jednotlivých druhov kampaní. Pri Dobročinných výzvach je podmienkou vyplatenia financií zakladateľovi kampane dosiahnutie minimálnej čiastky 200 € alebo dosiahnutie prvého kampaňového miľníka (ak kampaň pracovala s miľníkmi). Pri Naštartuj projekt je podmienkou vyplatenia dosiahnutie prvého kampaňového miľníka. Ak kampaň spĺňa podmienky, zakladateľovi vyplatíme získanú čiastku v plnej výške. Pokiaľ kampaň nedosiahla ani minimálnu čiastku potrebnú na vyplatenie, príspevky do 14 pracovných dní vrátime späť darcom priamo na účet alebo na platobnú kartu.

Milý darca
10 €  •  28. 2. 2023 17:04
Dobročiný Darca
10 €  •  11. 2. 2023 13:50
Dobročiný Darca
25 €  •  28. 1. 2023 17:32
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  26. 1. 2023 9:03
Dobročiný Darca
4 €  •  25. 1. 2023 18:20
Štedrý darca
4 €  •  14. 1. 2023 20:59
Veľkorysý darca
25 €  •  13. 1. 2023 10:08
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  13. 1. 2023 9:37
Dobročiný Darca
25 €  •  12. 1. 2023 10:31
Štedrý darca
15 €  •  12. 1. 2023 8:40
Veľkorysý darca
25 €  •  12. 1. 2023 8:12
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  3. 1. 2023 13:45
Milý darca
14 €  •  26. 12. 2022 15:20
Rodinka
100 €  •  26. 12. 2022 14:57
Veľa šťastia pán Štefan!
Dobročiný Darca
25 €  •  25. 12. 2022 20:10
Štedrý darca
20 €  •  24. 12. 2022 11:06
Milý darca
10 €  •  24. 12. 2022 7:55
Láskavý darca
10 €  •  23. 12. 2022 14:52
Milý darca
35 €  •  23. 12. 2022 11:45
Dobrosrdečný darca
10 €  •  23. 12. 2022 10:00
Veľkorysý darca
10 €  •  22. 12. 2022 21:29
porter
20 €  •  22. 12. 2022 15:09
nech sa dari
Dobročiný Darca
10 €  •  22. 12. 2022 12:19
Šumichrast
30 €  •  22. 12. 2022 12:03
Nech sa páči...užite si ich. :-)
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  22. 12. 2022 10:02
Štedrý darca
20 €  •  21. 12. 2022 23:48
Láskavý darca
100 €  •  21. 12. 2022 18:20
Mon
10 €  •  21. 12. 2022 16:07
Veľa šťastia, pokoja a domáceho tepla Štefanovi
Veľkorysý darca
40 €  •  21. 12. 2022 15:09
Michaela
10 €  •  21. 12. 2022 11:19
Drzim palce, pan Stefan!
Martina
10 €  •  21. 12. 2022 11:10
Drzim palce
Erik
15 €  •  21. 12. 2022 8:41
Drzim palce Stefan!
Veľkorysý darca
6 €  •  21. 12. 2022 7:47
Dobrosrdečný darca
10 €  •  20. 12. 2022 21:59
Veľkorysý darca
25 €  •  20. 12. 2022 21:19
Štedrý darca
10 €  •  20. 12. 2022 21:01
Štedrý darca
10 €  •  20. 12. 2022 20:58
Veľkorysý darca
10 €  •  20. 12. 2022 20:31
Tana
10 €  •  20. 12. 2022 19:01
Dakujem dobrym ludom, ktori dali vela usilia do tohto projektu, a nie je im lahostajny osud inych ludi.
Milý darca
15 €  •  20. 12. 2022 18:16
Dobrosrdečný darca
10 €  •  20. 12. 2022 17:55
Veľkorysý darca
25 €  •  20. 12. 2022 16:46
Láskavý darca
25 €  •  20. 12. 2022 16:46
Dobrosrdečný darca
20 €  •  20. 12. 2022 15:03
Dobrosrdečný darca
10 €  •  20. 12. 2022 14:51
Štedrý darca
10 €  •  20. 12. 2022 14:30
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  20. 12. 2022 13:38
Láskavý darca
10 €  •  20. 12. 2022 13:16
Dobročiný Darca
10 €  •  20. 12. 2022 12:31
Veľkorysý darca
15 €  •  20. 12. 2022 12:29
Láskavý darca
25 €  •  20. 12. 2022 11:58
Dobročiný Darca
6 €  •  20. 12. 2022 11:43
Štedrý darca
10 €  •  20. 12. 2022 11:37
Láskavý darca
25 €  •  20. 12. 2022 10:49
Mahuliena
5 €  •  20. 12. 2022 10:40
Pokoj a lásku pre Štefana <3
Milý darca
50 €  •  20. 12. 2022 10:38
Dobročiný Darca
10 €  •  20. 12. 2022 10:37
Štedrý darca
10 €  •  20. 12. 2022 10:17
Dobrosrdečný darca
10 €  •  20. 12. 2022 10:16
Dobrosrdečný darca
10 €  •  20. 12. 2022 9:59
Zuzana
5 €  •  20. 12. 2022 9:42
Vsetko dobre prajem!
Dobročiný Darca
10 €  •  20. 12. 2022 9:38
Veľkorysý darca
10 €  •  20. 12. 2022 9:26
Milý darca
25 €  •  20. 12. 2022 9:02
Láskavý darca
25 €  •  20. 12. 2022 8:59
Láskavý darca
10 €  •  20. 12. 2022 8:29
Milý darca
10 €  •  20. 12. 2022 8:00
Milý darca
10 €  •  20. 12. 2022 7:30
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  20. 12. 2022 7:27
Milý darca
6 €  •  20. 12. 2022 7:07
Štedrý darca
10 €  •  20. 12. 2022 4:44
Milý darca
10 €  •  20. 12. 2022 3:29
Dobročiný Darca
5 €  •  20. 12. 2022 2:25
Filip
15 €  •  20. 12. 2022 0:38
:)
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  19. 12. 2022 23:49
Milý darca
25 €  •  19. 12. 2022 23:48
Dobročiný Darca
5 €  •  19. 12. 2022 23:40
Dobrosrdečný darca
10 €  •  19. 12. 2022 23:39
Milý darca
20 €  •  19. 12. 2022 23:32
Dobročiný Darca
10 €  •  19. 12. 2022 23:25
Veľkorysý darca
10 €  •  19. 12. 2022 23:09
Milý darca
10 €  •  19. 12. 2022 23:07
Láskavý darca
3 €  •  19. 12. 2022 23:06
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  19. 12. 2022 23:02
Dobrosrdečný darca
10 €  •  19. 12. 2022 23:01
Dobrý človek
10 €  •  19. 12. 2022 22:55
Rada by som pomohla aj inou formou 🙏🏻 Držím palce ❤️
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  19. 12. 2022 22:49
Štedrý darca
10 €  •  19. 12. 2022 22:45
Veľkorysý darca
3 €  •  19. 12. 2022 22:41
Dobrosrdečný darca
20 €  •  19. 12. 2022 22:38
Štedrý darca
10 €  •  19. 12. 2022 22:37
Martina
5 €  •  19. 12. 2022 22:35
Prispela som nie vela ale kolko som mohla... drzim palce panovi Stefanovi a som fakt rada za ludi ktori si vsimaju a pomahaju ludom ktori to naozaj potrebuju ... hanba statu ze sa nevie postart
Láskavý darca
25 €  •  19. 12. 2022 22:32
Láskavý darca
25 €  •  19. 12. 2022 22:31
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  19. 12. 2022 22:30
Dobročiný Darca
10 €  •  19. 12. 2022 22:29
Láskavý darca
20 €  •  19. 12. 2022 22:27
Láskavý darca
25 €  •  19. 12. 2022 22:26
Láskavý darca
10 €  •  19. 12. 2022 22:23
Darca, ktorý je za každú dobrost
15 €  •  19. 12. 2022 22:21
Milý darca
10 €  •  19. 12. 2022 22:15
Štedrý darca
10 €  •  19. 12. 2022 22:02
Láskavý darca
10 €  •  19. 12. 2022 21:59
Dobrosrdečný darca
10 €  •  19. 12. 2022 21:56
Láskavý darca
25 €  •  19. 12. 2022 21:54
Dobročiný Darca
10 €  •  19. 12. 2022 21:50
Láskavý darca
10 €  •  19. 12. 2022 21:47
Dobrosrdečný darca
10 €  •  19. 12. 2022 21:45
Láskavý darca
10 €  •  19. 12. 2022 21:42
Dobrosrdečný darca
15 €  •  19. 12. 2022 21:41
Láskavý darca
20 €  •  19. 12. 2022 21:40
Ali
10 €  •  19. 12. 2022 21:39
Ak by každý prispel aspoň kvapkou, určite sa mu podarí prežiť celú zimu v teple.
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  19. 12. 2022 21:36
Dobrosrdečný darca
3 €  •  19. 12. 2022 21:35
Štedrý darca
10 €  •  19. 12. 2022 21:34
Štedrý darca
10 €  •  19. 12. 2022 21:34
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  19. 12. 2022 21:30
Dobročiný Darca
10 €  •  19. 12. 2022 21:29
Dobrosrdečný darca
5 €  •  19. 12. 2022 21:28
Láskavý darca
50 €  •  19. 12. 2022 21:22
Veľkorysý darca
10 €  •  19. 12. 2022 21:20
Milý darca
25 €  •  19. 12. 2022 21:13
Dobrosrdečný darca
10 €  •  19. 12. 2022 21:12
Dobrosrdečný darca
10 €  •  19. 12. 2022 21:11
Dobrosrdečný darca
10 €  •  19. 12. 2022 21:10
Dobročiný Darca
10 €  •  19. 12. 2022 21:07
Milý darca
25 €  •  19. 12. 2022 21:07
Milý darca
10 €  •  19. 12. 2022 21:07
Veľkorysý darca
10 €  •  19. 12. 2022 21:03
Veľkorysý darca
10 €  •  19. 12. 2022 21:03
Dobročiný Darca
30 €  •  19. 12. 2022 21:03
Láskavý darca
10 €  •  19. 12. 2022 21:02
Dobrosrdečný darca
25 €  •  19. 12. 2022 21:02
Darca, ktorý je za každú dobrost
5 €  •  19. 12. 2022 21:01
Dobrosrdečný darca
20 €  •  19. 12. 2022 21:01
Láskavý darca
5 €  •  19. 12. 2022 20:58
Láskavý darca
10 €  •  19. 12. 2022 20:57
Darca, ktorý je za každú dobrost
5 €  •  19. 12. 2022 20:50
Marika
10 €  •  19. 12. 2022 20:49
Veselé Vianoce 🙂
Darca, ktorý je za každú dobrost
5 €  •  19. 12. 2022 20:46
Štedrý darca
10 €  •  19. 12. 2022 20:44
Milý darca
10 €  •  19. 12. 2022 20:43
Zuzanka
3 €  •  19. 12. 2022 20:42
Aspoň maly peniaz tok, ale dufam ze sa všetko dobre dopadne. :) Silno mu držím palce :)
Janka
5 €  •  19. 12. 2022 20:41
Števko, držím palce :)
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  19. 12. 2022 20:40
Dobrosrdečný darca
25 €  •  19. 12. 2022 20:40
Veľkorysý darca
25 €  •  19. 12. 2022 20:38
Milý darca
10 €  •  19. 12. 2022 20:37
Dobročiný Darca
3 €  •  19. 12. 2022 20:36
Dobrosrdečný darca
5 €  •  19. 12. 2022 17:30
Štedrý darca
2 €  •  19. 12. 2022 9:56
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  19. 12. 2022 9:16
Dobrosrdečný darca
50 €  •  18. 12. 2022 23:29
Držím palce.
Láskavý darca
25 €  •  18. 12. 2022 19:40
Veľmi držím pánovi Štefanovi palce!
Milý darca
10 €  •  18. 12. 2022 19:14
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  18. 12. 2022 17:39
Veľkorysý darca
25 €  •  18. 12. 2022 13:44
Láskavý darca
10 €  •  18. 12. 2022 8:36
Natali
10 €  •  18. 12. 2022 8:12
Držím palce ! 🙏
Denisa
10 €  •  18. 12. 2022 7:50
Poslane. Dufam, že sa Vám podarí pre neho niečo nájsť. Držím palce
Dobročiný Darca
10 €  •  18. 12. 2022 6:25
Veľkorysý darca
27 €  •  17. 12. 2022 23:38
Dobročiný Darca
10 €  •  17. 12. 2022 23:09
Lucia
10 €  •  17. 12. 2022 23:09
Snáď sa to podarí co najskôr...držím palce.. 🍀🙏
Veľkorysý darca
15 €  •  17. 12. 2022 22:35
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  17. 12. 2022 20:20
Veľkorysý darca
5 €  •  17. 12. 2022 19:56
Dobročiný Darca
10 €  •  17. 12. 2022 19:08
Milý darca
100 €  •  17. 12. 2022 18:59
Snehulienka
5 €  •  17. 12. 2022 18:24
Nech sa dari lepšie :)
Láskavý darca
50 €  •  17. 12. 2022 17:59
Dobročiný Darca
25 €  •  17. 12. 2022 17:45
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  17. 12. 2022 12:04
Štedrý darca
5 €  •  17. 12. 2022 11:55
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  17. 12. 2022 11:44
Dobrosrdečný darca
3 €  •  17. 12. 2022 11:41
Dobročiný Darca
5 €  •  17. 12. 2022 10:15
Miska
3 €  •  17. 12. 2022 9:30
Láskavý darca
25 €  •  17. 12. 2022 8:43
Dobrosrdečný darca
10 €  •  17. 12. 2022 7:51
Veľkorysý darca
25 €  •  17. 12. 2022 2:49
Láskavý darca
10 €  •  16. 12. 2022 22:47
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  16. 12. 2022 21:50
Dobrosrdečný darca
20 €  •  16. 12. 2022 21:32
Láskavý darca
25 €  •  16. 12. 2022 21:05
Dobročiný Darca
10 €  •  16. 12. 2022 20:33
Monika
10 €  •  16. 12. 2022 17:25
Prajem ti lepší život Štefan
Dobrosrdečný darca
5 €  •  16. 12. 2022 15:11
Darca, ktorý je za každú dobrost
20 €  •  16. 12. 2022 11:21
Štedrý darca
25 €  •  16. 12. 2022 10:30
Dobrosrdečný darca
25 €  •  16. 12. 2022 10:27
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  16. 12. 2022 10:21
Veľkorysý darca
10 €  •  16. 12. 2022 10:18
Veľkorysý darca
10 €  •  16. 12. 2022 10:08
Darca, ktorý je za každú dobrost
35 €  •  16. 12. 2022 9:40
Štedrý darca
10 €  •  16. 12. 2022 9:26
Dobrosrdečný darca
25 €  •  16. 12. 2022 8:25
Láskavý darca
10 €  •  16. 12. 2022 8:15
Milý darca
25 €  •  16. 12. 2022 7:52
Láskavý darca
25 €  •  16. 12. 2022 7:40
Iveta
25 €  •  16. 12. 2022 2:46
Prajem p. Stefanovi vsetko len to najlepsie
Silvia
10 €  •  15. 12. 2022 20:19
Anna
10 €  •  15. 12. 2022 20:01
Šťastné a milostiplné Vianočne sviatky prajem!
Gabco
100 €  •  15. 12. 2022 19:10
Drzim Stefanovi palce,aby sa stihol ubytovat do vianoc a zacalo sa mu darit aj v beznom zivote.🍀
J
15 €  •  15. 12. 2022 18:16
Spolu to dokážeme
Miska
3 €  •  15. 12. 2022 17:52
Síce malinkou sumou ale aspoň niečo. Sama som matkou auti dieťaťa a neviem si predstaviť, že by môj syn ostal bez pomoci... velmi držím palce
Lenka Tusticka
25 €  •  15. 12. 2022 15:51
Láska všetkým
Katka
5 €  •  15. 12. 2022 14:12
Prajem požehnané Vianoce❤
Monika Bognárová
10 €  •  15. 12. 2022 13:29
Držím palce, nech sa Štefan čím skôr dostane do pohody.
Láskavý darca
5 €  •  15. 12. 2022 13:07
Drzim palec, nech ste uz cim skor v teple.
Martina
10 €  •  15. 12. 2022 11:47
Držím palce
Juliana
50 €  •  14. 12. 2022 23:50
Prosím čo najskôr mu nájdite vhodné bývanie nech nezmizne
Darca
5 €  •  14. 12. 2022 23:23
Jana
10 €  •  14. 12. 2022 22:09
Novy pozitivny start v zivote prajem
Mirka
10 €  •  14. 12. 2022 21:56
Držím palce
Barbora
10 €  •  14. 12. 2022 21:47
Držím palce 🍀
Erika
10 €  •  14. 12. 2022 21:46
Drzim palce, kazdy si zasluzi druhu sancu
Anu lienka
5 €  •  14. 12. 2022 21:35
Vela stastia🙂
Ash
50 €  •  14. 12. 2022 21:11
Nech to vyjde!

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.

Pri tejto kampani nejde Darcovkú výzvu pridať, pretože kampaň už bola ukončená.

Chcete vytvoriť kampaň? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň