Výzva ukončená:

Pomôžme mačke Mafi, ktorá bojuje so zákerným vírusom

Získaných 0 € 205 €
1 200 €
 -
18 darcov
Celkom sa zapojilo
11 €
Priemerná výška daru
50 €
Najvyšší dar
45 dní
Získané za
Viac o tejto výzve

Pomôžme mačke Mafi, ktorá bojuje so zákerným vírusom

Všetky kampane overujeme

Zakladateľ
Jana Holkovičová
Dátum pridania
17. 3. 2023
Posledná aktualita

19. 5. 2023 6:47

ĎAKUJEME

Priatelia, ďakujeme nesmierne zo srdca za každý krásny dar a za vašu podporu v pre nás ťažkých časoch.

Veľa to pre nás znamená aj napriek tomu, že sa našu milovanú Mafi nepodarilo zachrániť a dnes už nie je medzi nami. Svoj boj nakoniec prehrala a nám ostali iba oči pre plač. 

Je však úžasné vedieť, že existujú ľudia ochotní nezištne pomôcť a že aj zvierací život má pre ľudí cenu. 

Ďakujeme.

Zobraziť celú aktualitu

Kto kampaň organizuje?

Dobrý deň, priatelia, moje meno je Jana Holkovičová a rada by som Vás poprosila o pomoc pre moju mačičku Mafi. Mafi som našla ako malé bezvládne mačiatko ležať uprostred cesty v dedine blízko Galanty. Očká mala zlepené, ako silne boli zapálené, telíčko slabé, ale už vtedy ukázala, aká je bojovníčka a spoločne sme to prekonali. Vyrástla a jej zdravotný stav bol dobrý. Až donedávna, kedy nás opäť postretli problémy. 

Komu pomôžeme?

Mafi dostala šancu žiť, keď sme ju ako malé polomŕtve mačiatko zachránili z ulice. Dnes opäť bojuje o svoj život so zákerným variantom kalicivírusu, ktorého liečbu sťažuje autoimunitné ochorenie. 10. 3. 2023 bola v kritickom stave hospitalizovaná na veterinárnej klinike v Bratislave. Dostala transfúzie, potrebnú liečbu a svoj boj doteraz nevzdala. Je to bojovníčka každým kúskom tela a vieme, že tu chce s nami ostať. Preto Vás srdečne prosíme o pomoc s financovaním jej liečby.

Mafi je členom našej rodiny a nedokážeme vzdať snahy o jej záchranu. Ďakujeme. 

Na čo konkrétne budú peniaze z tejto kampane použité?

Peniaze z kampane budú použité na financovanie liečby Mafi na veterinárnej klinike v Bratislave. Náklady na liečbu sa doteraz vyšplhali na 1 450€.

Ak by sa podarilo získať viac, ako bude potrebné, peniažky poputujú O. Z. O psíčkovi a mačičke, ktoré sa stará o opustené a túlavé mačky v našom okolí, aby už toľko mačiek nemuselo na ulici trpieť a prežívať rovnaký osud ako Mafi. 

Chcete zakladateľovi kampane niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Aktuality

19. 5. 2023 6:47

ĎAKUJEME

Priatelia, ďakujeme nesmierne zo srdca za každý krásny dar a za vašu podporu v pre nás ťažkých časoch.

Veľa to pre nás znamená aj napriek tomu, že sa našu milovanú Mafi nepodarilo zachrániť a dnes už nie je medzi nami. Svoj boj nakoniec prehrala a nám ostali iba oči pre plač. 

Je však úžasné vedieť, že existujú ľudia ochotní nezištne pomôcť a že aj zvierací život má pre ľudí cenu. 

Ďakujeme.

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde má každý možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba. Samozrejme, každá kampaň musí byť v súlade s naším Etickým kódexom a Pravidlami používania.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie dokumentov, ktoré potvrdzujú účel výzvy či skutočnosti uvádzané vo výzve. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité. Pri Naštartuj projekt navyše využívame overenie subjektu treťou stranou a dbáme na to, aby boli odmeny doručené tak, ako bolo v kampani sľúbené.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Po odoslaní príspevku mi od vás neprišiel žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

Ak sa ukončenej kampani nepodarila dosiahnuť želaná cieľová čiastka, ešte to neznamená, že peniaze zakladateľ nezíska. Pri vyplácaní sa riadime pravidlami jednotlivých druhov kampaní. Pri Dobročinných výzvach je podmienkou vyplatenia financií zakladateľovi kampane dosiahnutie minimálnej čiastky 200 € alebo dosiahnutie prvého kampaňového miľníka (ak kampaň pracovala s miľníkmi). Pri Naštartuj projekt je podmienkou vyplatenia dosiahnutie prvého kampaňového miľníka. Ak kampaň spĺňa podmienky, zakladateľovi vyplatíme získanú čiastku v plnej výške. Pokiaľ kampaň nedosiahla ani minimálnu čiastku potrebnú na vyplatenie, príspevky do 14 pracovných dní vrátime späť darcom priamo na účet alebo na platobnú kartu.

Štedrý darca
10 €  •  19. 4. 2023 6:46
Darca, ktorý je za každú dobrosť
6 €  •  3. 4. 2023 0:28
Dobročinný Darca
50 €  •  29. 3. 2023 15:41
Dobročinný Darca
3 €  •  29. 3. 2023 13:49
Veľkorysý darca
10 €  •  29. 3. 2023 8:23
Štedrý darca
5 €  •  27. 3. 2023 7:56
Milý darca
5 €  •  26. 3. 2023 18:48
Láskavý darca
5 €  •  26. 3. 2023 11:35
Darca, ktorý je za každú dobrosť
7 €  •  21. 3. 2023 22:22
Láskavý darca
10 €  •  21. 3. 2023 15:38
Láskavý darca
25 €  •  19. 3. 2023 16:25
Darca, ktorý je za každú dobrosť
5 €  •  18. 3. 2023 11:47
Veľkorysý darca
10 €  •  18. 3. 2023 9:15
Darca, ktorý je za každú dobrosť
10 €  •  18. 3. 2023 8:44
Veľkorysý darca
15 €  •  17. 3. 2023 21:54
Láskavý darca
5 €  •  17. 3. 2023 20:39
Darca, ktorý je za každú dobrosť
14 €  •  17. 3. 2023 19:58
Štedrý darca
10 €  •  17. 3. 2023 19:09

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.

Pri tejto kampani nejde Darcovkú výzvu pridať, pretože kampaň už bola ukončená.

Chcete vytvoriť kampaň? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň