Výzva ukončená:

Pomôžme Sabine, mamičke troch detí

Získaných 0 € 1 000 €
1 500 €
 -
22 darcov
Celkom sa zapojilo
45 €
Priemerná výška daru
280 €
Najvyšší dar
60 dní
Získané za
Viac o tejto výzve

Pomôžme Sabine, mamičke troch detí

Získaných 0 € 1 000 €
1 500 €

Všetky kampane overujeme

Dátum pridania
9. 2. 2024
Posledná aktualita

9. 4. 2024 21:06

Poďakovanie

Milý darcovia chcela by som vám veľmi pekne poďakovať za vašu pomoc. Podarilo sa vyzbierať 1000e, za čo vám z celého srdiečka ďakujem. Tieto peniažky použijem na vyplatenie elektriny a zvyšok na nákup oblečenia,  a školských potrieb pre moje deti, a nákup potravín. Ešte raz dakujem, že ludia s dobrým srdiečkom su na svete ešte veľa. Prajem Vám pevné zdravie a veľa úspechov v živote s Pozdravom Sabina  a moje 3 deti :) 

Zobraziť celú aktualitu
Všetky aktuality

Kto kampaň organizuje?

Sabina je matka troch detí. Žije len s rodičovského príspevku, z ktorého keď všetko poplati tak jej veľmi ostáva iba veľmi málo na základné životné životné potreby pre deti.

Komu pomôžeme?

Dobrý deň, volám sa Sabina a som matkou troch detí. Viktória vo veku 10 rokov, Gabriel vo veku 7 rokov a Filipko, ktorý bude mať onedlho 3 roky.

Touto cestou by som vás milí darcovia chcela poprosiť o pomoc. Žijem z rodičovského príspevku, snažím sa chodiť po brigádach, no je to ťažké. Nemá mi kto pomôcť s deťmi a aj moja mamina, ktorá je našou oporou je sama na invalidnom dôchodku. Keď poplatím energie a ostatné veci, veľmi málo mi ostáva na stravu a hygienu.

Deti by potrebovali aj nové veci a potreby do školy. Veľakrát sa stane, že mi matka pomáha aj s desiatimi do školy pre deti. Preto prosím vás milí darcovia o vašu pomoc a chvíľu vášho času a prečítanie mojej prosby.

Prajem vám veľa zdravia a šťastia.

S pozdravom

Sabina

Na čo konkrétne budú peniaze z tejto kampane použité?

Budeme vám milí darcovia vďační za každé 1 euro, ktoré darujete mojim deťom. Pomôže nám to. Získané peniaze použijem  na zaplatenie elektriny za 2 mesiace (502 EUR), plus 143 EUR mesačnú splátku za doplatok za energie. 500 EUR si odložíme na nákup potravín a hygieny pre deti, plus školské pomôcky. A ostatné financie použijeme na zakúpenie oblečenia a obuvy pre Viktóriu, Gabka a Filipka.

Chcete zakladateľovi kampane niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Aktuality

9. 4. 2024 21:06

Poďakovanie

Milý darcovia chcela by som vám veľmi pekne poďakovať za vašu pomoc. Podarilo sa vyzbierať 1000e, za čo vám z celého srdiečka ďakujem. Tieto peniažky použijem na vyplatenie elektriny a zvyšok na nákup oblečenia,  a školských potrieb pre moje deti, a nákup potravín. Ešte raz dakujem, že ludia s dobrým srdiečkom su na svete ešte veľa. Prajem Vám pevné zdravie a veľa úspechov v živote s Pozdravom Sabina  a moje 3 deti :) 

6. 4. 2024 0:06

Dobrý deň milý darcovia za 3dni končí moja kampaň a preto by son vám chcela z celého srdca poďakovať ja a hlavné mojich 3deti

Dobrý deň prajem milý darcovia, ktorý ste sa rozhodli podporiť moju kampaň. Viem že je nás je  veľa ,ktorý potrebujú vašu pomoc , preto si z celého srdiečka vážim vašu pomoc. Dakujem Bohu hlavne že dobrý ľudia stale existujú. Ďakujem vám velmi pekne hlavné za moje deti. Aj ked vás osobe  nepoznám, aj ked sa nám nepodarilo vyzbierat sumu ktorú potrebujem, aj tak dakujem že dobrý ludia ešte vedia pochopit čo je to chudoba  :) .Dufam a budem sa snažiť aby som aj ja raz mohla takto niekomu pomôcť a vediet aky to je pocit že aj ja môžemn iekomu pomôcť. O 3dni končí moja kampaň , preto sa vám chcem poďakovať za každé 1e. Prajem vám hlavné veľa zdravia, šťastia a dúfam že bude veľa takych dobrých ľudí na zemi ako ste vy HNEĎ BY BOL.SVET KRAJŠÍ PRAJEM VÁM HLAVNE PEVNÉ ZDRAVIE A VEĽA ZDRAVIA A ÚSPECHOV V ŽIVOTE DAKUJEME <3 ❤️🧡💛 S POZDRAVOM SABINA  A MOJE 3 DETI  ❤️ <3 <3 🧡DAKUJEME 

31. 3. 2024 11:48

Vďaka vám milí darcovia

Chcen sa veľmi pekne podakovať všetkým svojím darcom.Vašou pomocou. Veľmi si vážim Vaše dobro,každý jeden z Vás,nech je požehnaný a plný zdravia.Chcem ešte poprosiť všetkých potenciálnych darcov o pomoc.Veľmi pekne Vám ďakujem s Pozdravom Sabina a moje 3deti

1. 3. 2024 19:15

Prosba

Dobrý deň prajem. Toutou cestou by som vás mýli darcovia chcela poprosiť o vašu pomoc. Viem sú veľa príbehov a ľudí ktorý potrebuje vašu pomoc. Ale ak som vas aspoň trošku oslovila tak prosím pomôžte aj mne a mojim deťom. Do 27marca mam vyplatiť elektrinu 502 eur inak nás odpoja a neviem sú predstaviť ako by som s deťmi žila bez elektriny. Plus každý mesiac platím 143e splátku tých 502e mam mesačnú za 2mesiace. A tiež by som potrebovala pokupit deťom oblečenie keďže sa už blíži jar. Prosím ak som vás len trochu oslovila tak mi pomôžte. Prajem pekný deň a hlavne veľa zdravia s pozdravom Sabina a moje 3deti

17. 2. 2024 12:07

Poďakovanie a prosba

Chcen sa veľmi pekne podakovať všetkým svojím darcom.Vašou pomocou som si mohla zlepšiť svoje žitie,za čo som Vám nesmierne vďačná.     Veľmi si vážim Vaše dobro,každý jeden z Vás,nech je požehnaný a plný zdravia.Chcem ešte poprosiť všetkých potenciálnych darcov o pomoc.Veľmi pekne Vám ďakujem  s Pozdravom Sabina a moje 3deti

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde má každý možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba. Samozrejme, každá kampaň musí byť v súlade s naším Etickým kódexom a Pravidlami používania.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie dokumentov, ktoré potvrdzujú účel výzvy či skutočnosti uvádzané vo výzve. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité. Pri Naštartuj projekt navyše využívame overenie subjektu treťou stranou a dbáme na to, aby boli odmeny doručené tak, ako bolo v kampani sľúbené.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Po odoslaní príspevku mi od vás neprišiel žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

Ak sa ukončenej kampani nepodarila dosiahnuť želaná cieľová čiastka, ešte to neznamená, že peniaze zakladateľ nezíska. Pri vyplácaní sa riadime pravidlami jednotlivých druhov kampaní. Pri Dobročinných výzvach je podmienkou vyplatenia financií zakladateľovi kampane dosiahnutie minimálnej čiastky 200 € alebo dosiahnutie prvého kampaňového miľníka (ak kampaň pracovala s miľníkmi). Pri Naštartuj projekt je podmienkou vyplatenia dosiahnutie prvého kampaňového miľníka. Ak kampaň spĺňa podmienky, zakladateľovi vyplatíme získanú čiastku v plnej výške. Pokiaľ kampaň nedosiahla ani minimálnu čiastku potrebnú na vyplatenie, príspevky do 14 pracovných dní vrátime späť darcom priamo na účet alebo na platobnú kartu.

Dobročinný Darca
55 €  •  9. 4. 2024 13:14
Buďte šťastná rodinka, nech aspoň trochu pomôžeme v núdzi... Boh nech dáva nádej, pokoj, zdravie a Vaše deti radosť
Dobrosrdečný darca
220 €  •  9. 4. 2024 11:54
Milá Sabina, nech celej Vašej rodine Pán Boh pomôže nájsť dobro vo Vašom okolí a radosť a nádej vo Vašich krásnych deťoch. Všetko nech sa na dobre obráti.
Taktiež mama
280 €  •  9. 4. 2024 9:49
Milá mamička Sabina, nevzdávajte sa, buďte tu naďalej stále pre Vaše deti... Oni to cítia, aj všetko, čo pre ne všetko robíte. Nevzdávajte sa, všetko dobré nech sa Vám spolu splní.
Veľkorysý darca
25 €  •  9. 4. 2024 9:48
Dobrosrdečný darca
25 €  •  8. 4. 2024 21:28
Štedrý darca
35 €  •  8. 4. 2024 12:58
Milý darca
10 €  •  8. 4. 2024 9:18
Veľkorysý darca
50 €  •  7. 4. 2024 19:20
Láskavý darca
30 €  •  7. 4. 2024 19:02
Veľkorysý darca
25 €  •  6. 4. 2024 9:37
Dobrosrdečný darca
50 €  •  5. 4. 2024 13:13
Milý darca
10 €  •  5. 4. 2024 9:19
Milý darca
10 €  •  4. 4. 2024 9:27
Dobročinný Darca
25 €  •  3. 4. 2024 9:48
Dobrosrdečný darca
25 €  •  25. 3. 2024 10:22
Dobrosrdečný darca
10 €  •  22. 3. 2024 9:43
Dobrosrdečný darca
50 €  •  21. 3. 2024 7:42
Darca, ktorý je za každú dobrosť
10 €  •  19. 3. 2024 13:01
Láskavý darca
10 €  •  18. 3. 2024 9:07
Milý darca
10 €  •  14. 3. 2024 10:20
Láskavý darca
25 €  •  13. 3. 2024 15:31
Dobrosrdečný darca
10 €  •  15. 2. 2024 11:18

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.

Pri tejto kampani nejde Darcovkú výzvu pridať, pretože kampaň už bola ukončená.

Chcete vytvoriť kampaň? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň