Výzva ukončená:

Pomoc pre Kamilka

Získaných 0 € 340 €
20 000 €
 -
14 darcov
Celkom sa zapojilo
24 €
Priemerná výška daru
100 €
Najvyšší dar
60 dní
Získané za
Viac o tejto výzve

Pomoc pre Kamilka

Všetky kampane overujeme

Zakladateľ
Kamil Berky
Dátum pridania
28. 8. 2023
Posledná aktualita

4. 11. 2023 15:17

Poďakovanie darcom.

Dobrý deň chcela by som sa veľmi krásne z celého srdca poďakovať všetkým darcom ktorý nám pomohli. Ešte raz ďakujem veľmi krásne z celého srdca za vašu pomoc pre Kamilka. 

Zobraziť celú aktualitu

Kto kampaň organizuje?

Dobrý deň,  volám sa Lenka Nečeporuková. Mám 45 rokov, nádor na mozgu a občasné epileptické záchvaty. Mám dve detičky-dcérku Annu Máriu, ktorá má 19 rokov, ktorá má v hlave cystu a má panické a taky kvôli synčekovi. A synčeka Kamilka, ktorý má 18 rokov a je autista, má DMO, mentálnu retardáciu ťažkého stupňa, epilepsiu, nerozpráva, a je plienkovaný.

Komu pomôžeme?

Pokiaľ sa rozhodnete podporiť našu výzvu, pomôžete celej našej rodine, ale hlavne synčekovi Kamilkovi, nakoľko on z nás potrebuje najviac pomoc. Jeho zdravie je pre nás prvoradé. My mu nevieme pomôcť, aj keď by sme veľmi chceli, naša finančná situácia nám to nedovoľuje. Momentálne je naša situácia taká, že žijeme iba z jedného platu. 

Kamilkovi by pomohla operácia v Prahe, v nemocnici Motol, ale musíme si všetko hradiť sami. Túto operáciu nám poradila synčekova pani doktorka, keďže by mohla Kamilka zbaviť epileptických záchvatov, ktoré má stále horšie ako predtým, často ho pri záchvatoch zalieva krv a tlak je niekedy aj 200. Bolo nám povedané, že pri takýchto prípadoch mu môže prasknúť cieva v hlavičke. Potrebovali by sme riešiť aj Kamilkove zúbky-majú mu opravovať v narkóze 18 zúbkov, čo si zase musíme hradiť sami.

Preto by nám veľmi pomohla vaša pomoc. Náš synček nikdy nebude úplne zdravý, ale vďaka vám by mohol byť jeho život lepší. 

Na čo konkrétne budú peniaze z tejto kampane použité?

Podporou výzvy by ste nám uľahčili našu finančnú situáciu, nakoľko ide zima a neviem, ako budeme s detičkami bez dreva. Naša situácia je dosť zlá a keby som mala písať, čo všetko by nám bolo treba bolo by to nadlho, ale ako som už písala v prvom rade je náš synček Kamilko.

Ďakujem veľmi krásne. 

Chcete zakladateľovi kampane niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Aktuality

4. 11. 2023 15:17

Poďakovanie darcom.

Dobrý deň chcela by som sa veľmi krásne z celého srdca poďakovať všetkým darcom ktorý nám pomohli. Ešte raz ďakujem veľmi krásne z celého srdca za vašu pomoc pre Kamilka. 

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde má každý možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba. Samozrejme, každá kampaň musí byť v súlade s naším Etickým kódexom a Pravidlami používania.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie dokumentov, ktoré potvrdzujú účel výzvy či skutočnosti uvádzané vo výzve. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité. Pri Naštartuj projekt navyše využívame overenie subjektu treťou stranou a dbáme na to, aby boli odmeny doručené tak, ako bolo v kampani sľúbené.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Po odoslaní príspevku mi od vás neprišiel žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

Ak sa ukončenej kampani nepodarila dosiahnuť želaná cieľová čiastka, ešte to neznamená, že peniaze zakladateľ nezíska. Pri vyplácaní sa riadime pravidlami jednotlivých druhov kampaní. Pri Dobročinných výzvach je podmienkou vyplatenia financií zakladateľovi kampane dosiahnutie minimálnej čiastky 200 € alebo dosiahnutie prvého kampaňového miľníka (ak kampaň pracovala s miľníkmi). Pri Naštartuj projekt je podmienkou vyplatenia dosiahnutie prvého kampaňového miľníka. Ak kampaň spĺňa podmienky, zakladateľovi vyplatíme získanú čiastku v plnej výške. Pokiaľ kampaň nedosiahla ani minimálnu čiastku potrebnú na vyplatenie, príspevky do 14 pracovných dní vrátime späť darcom priamo na účet alebo na platobnú kartu.

Dobročinný Darca
25 €  •  25. 10. 2023 15:06
Dobrosrdečný darca
10 €  •  24. 10. 2023 19:41
Veľkorysý darca
5 €  •  28. 9. 2023 16:11
Dobročinný Darca
5 €  •  26. 9. 2023 21:10
Darca, ktorý je za každú dobrosť
25 €  •  25. 9. 2023 20:50
Štedrý darca
10 €  •  21. 9. 2023 11:02
Láskavý darca
25 €  •  12. 9. 2023 16:18
Dobrosrdečný darca
100 €  •  8. 9. 2023 10:50
Gabika
10 €  •  8. 9. 2023 10:34
Držím palce
Veľkorysý darca
50 €  •  3. 9. 2023 12:06
Dobrosrdečný darca
10 €  •  30. 8. 2023 9:07
Darca, ktorý je za každú dobrosť
25 €  •  29. 8. 2023 19:37
Darca, ktorý je za každú dobrosť
15 €  •  29. 8. 2023 15:53
Dobročinný Darca
25 €  •  29. 8. 2023 15:24

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.

Pri tejto kampani nejde Darcovkú výzvu pridať, pretože kampaň už bola ukončená.

Chcete vytvoriť kampaň? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň