POĎAKOVANIE:-)
Dobročinná a ušľachtilá akcia Benefičný hasičský hokejový turnaj ,, Hasiči na ľade“, v ktorej hasiči spojili svoje sily s cieľom pomôcť mojej dcérke Julke, ma dostala do kolien. Aj som si niečo predstavovala, ale skutočnosť bola veľkolepá. Nemyslím tým len hodnotu získanú benefičným podujatím, ale aj prekrásnou atmosférou, srdečnosťou a nevídanou snahou všetkých zúčastnených, aby to dopadlo čo najlepšie. A aj dopadlo. Svedčí o tom aj skutočnosť, že sa o akciu zaujímalo mnoho ľudí, ktorí sa pomocou činnosti DONIO pripojili. Využívam túto formu k vyjadreniu čo najúprimnejšieho a najsrdečnejšieho poďakovania pre Vás všetkých dobrosrdečných a a súcitiacich ľudí, ktorí ste príspevkom vyjadrili porozumenie pre našu situáciu. Ďakujem najkrajšie ako viem, za všetky prekrásne povzbudenia a priania, ktoré ma veľmi posilňujú. Dovoľte mi zaželať Vám, nech sa Vám všetko mnohonásobne vráti vo Vašom žití, aby ste v najlepšom zdraví, v spokojnosti a v radosti kráčali svojim ušľachtilým životom.
Ivana Čarnoká- Julkina mama
---------------------------------------------------------------
Spoločne chceme ukázať, že sila solidarity a spolupatričnosť dokáže priniesť nádej a konkrétnu pomoc tam, kde je najviac potrebná.
Účelom benefičného hasičského hokejového turnaja je finančne pomôcť Julke Albíni, 9 rokov – dievčatku so zdravotným znevýhodnením.









