Úspešne dokončené:

Podporme Paťa Hroteka na MS Backyard Ultra v americkom Tennessee

Míľnik 1/4

Paťo má zabezpečenú dopravu a štartovné na šampionát v USA.

Získaných 0 € 5 000 €
1 400 €

Míľnik 2/4

Paťo a jeho podpora sa dostali na štart pretekov, aj naspäť domov

Získaných 0 € 5 000 €
2 800 €

Míľnik 3/4

Štartovné, doprava, nákup potravín, ubytovanie pred a po pretekoch.

Získaných 0 € 5 000 €
4 000 €

Míľnik 4/4

Vždy sa vyskytnú aj neočakávané výdavky a rezerva padne vhod. Ďakujeme za Vašu podporu.

Získaných 0 € 5 000 €
5 000 €
 -
237 darcov
Celkom sa zapojilo
21 €
Priemerná výška daru
200 €
Najvyšší dar
22 dní
Získané za
Viac o tejto výzve

Podporme Paťa Hroteka na MS Backyard Ultra v americkom Tennessee

Míľnik 1/4

Paťo má zabezpečenú dopravu a štartovné na šampionát v USA.

Získaných 0 € 5 000 €
1 400 €

Míľnik 2/4

Paťo a jeho podpora sa dostali na štart pretekov, aj naspäť domov

Získaných 0 € 5 000 €
2 800 €

Míľnik 3/4

Štartovné, doprava, nákup potravín, ubytovanie pred a po pretekoch.

Získaných 0 € 5 000 €
4 000 €

Míľnik 4/4

Vždy sa vyskytnú aj neočakávané výdavky a rezerva padne vhod. Ďakujeme za Vašu podporu.

Získaných 0 € 5 000 €
5 000 €

Všetky kampane overujeme

Dátum pridania
22. 6. 2023
Posledná aktualita

25. 9. 2023 12:48

Paťov dres s vašimi odkazmi :)

🤩 Toto je pecka! 

Paťo bude Slovensko na MS Backyard Ultra reprezentovať v takomto parádnom drese, ktorý mu predštartom víkendovej chuťovky BBU 100+ odovzdal organizátor Miloš.

Na zadnej strane dresu nájde Paťo všetky odkazy, ktoré ste mu zanechali počas našej úspešnej zbierky :) 

Ďakujeme. Už sa to blíži!

Zobraziť celú aktualitu
Všetky aktuality

Dovoľme Paťovi prežiť jeho americký sen

„To naozaj tu bežia už dva dni? Veď to predsa nie je možné.“ Koľko takýchto komentárov sme si vypočuli od ľudí na Vodnom diele v Žiline, ktorí len nechápavo krútili hlavami nad tým, čo sa im odohrávalo pred očami. Až ostal posledný. Najlepší. Patrik Hrotek.V minulom roku sa Patrik Hrotek krúžením po Vodnom diele v Žiline kvalifikoval na Majstrovstvá sveta Backyard Ultra v americkom Tennessee. Jeho vtedajší výkon 46 kôl (308 km) vyzeral ako úryvok zo sci-fi filmu, no odvtedy už posunul hodnotu slovenského rekordu hneď dvakrát! Najprv na 53 kôl (355 km) opäť v Žiline a nedávno ho v Nemecku vyšperkoval na neuveriteľných 55 kôl (368 km).Už tohto roku bude nielen seba, ale aj celé Slovensko hrdo reprezentovať v konkurencii tých najvytrvalejších bežcov z celého sveta. Náklady na cestu za veľkú mláku, zaplatenie letenky, ubytovanie, však stoja nemalé peniaze a preto vznikla myšlienka pomôcť nášmu drahokamu z ultra sveta naplniť jeho veľký americký sen.

Najväčšie úspechy a vášeň ultrabežca s veľkým srdcom

Patrik Hrotek pochádza z maličkej obce na Hornej Nitre. Môžete ho stretnúť najmä v prírode, kde vyrastal, kde trénuje a kde hľadá pokoj. Venuje sa rôznym športom, ale v behaní vyniká najviac. Beh je jeho vášeň a balzam na telo i dušu.

Napriek tomu, že má len 32 rokov, sa už zúčastnil zrejme všetkých významných ultra akcií na Slovensku a takmer vždy skončil na popredných miestach. Paťo sa zameriava hlavne na horské ultra maratóny nad 100 kilometrov. Onedlho ich bude mať vo vrecku práve 100!

Na svojom konte má mnoho víťazstiev nielen doma, ale i v zahraničí a je niekdajším víťazom slovenskej ultraligy. Ďalším skalpom bol prebeh Cesty hrdinov SNP za 7 dní a 8 hodín (760km/31 000 m prevýšenie)!

Paťo je známy aj svojou podporou rôznych bežeckých podujatí, na ktorých pomáha ako dobrovoľník. Okrem toho patrí každoročne k bežcom zúčastňujúcim sa na Ultralanovke pre Plamienok. Výťažok z tejto akcie putuje na pomoc detskému hospicu Plamienok.

„Je pre mňa inšpiratívne sledovať osobnosti, ktoré bežia za svojimi snami, motivujú ďalších do pohybu a k veľkým výzvam,“ hovorí Patrik.

Len málo ľudí si vie predstaviť behať vyše 365 kilometrov, bez spánku. To je 55 hodín. Z iného uhla pohľadu – je to viac ako 8 a pol odbehnutých maratónov. V jednom kuse.

Prvý Slovák na svetovom šampionáte

Slovensko bude mať zástupcu v USA na týchto majstrovstvách vôbec po prvýkrát. Reprezentovať našu malú krajinu vo vytrvalostnom dlhom behu je niečo výnimočné a zaujímavé pre všetkých ľudí z ultra komunity a samozrejme aj pre Paťa osobne.

Celý priebeh pretekov bude možné sledovať online po celý čas. Od prvého zvonenia až do chvíle, keď na trati ostane už len posledný bežec.

Z Paťovho účinkovania v USA bude nielen report, ale aj fotografie či videá. Všetok materiál z akcie bude dostupný širokej verejnosti.

Čo je to Backyard Ultra?

Foto so zakladateľom Backyardu, – Gary Cantrell (Lazarus Lake)

Backyard Ultra je forma ultramaratónskych pretekov, kde bežci musia zabehnúť kolo o vzdialenosti 6706 metrov do jednej hodiny, bez ohľadu na to, aké je prevýšenie.

Inými slovami, musím prebehnúť 6,7 kilometrov každých 60 minút. Ak prebehnem 6,7 kilometrov za 50 minút, to znamená, že mi ostalo 10 minút na odpočinok (jedlo, spánok, toaletu, masáž…). Tri minúty pred začatím ďalšej hodiny organizátor zvoní, aby sa bežci pripravili na ďalšie kolo. Úderom celej hodiny sa začína nové kolo. Bežec, ktorý nie je vo vymedzenom priestore štartu a zmešká ho hoci o jedinú sekundu, bude diskvalifikovaný. Rovnako tak všetci ostatní, ktorí nedokončia okruh do jednej hodiny.

Preteky sa končia až vtedy, keď ostane posledný bežec na trase a ten musí dokončiť ešte jedno kolo sám. Víťaz môže byť len jeden, ale musí dokončiť kolo do 60 minút. Všetci ostatní sú diskvalifikovaní.

Takto sa Paťo kvalifikoval na MS do USA:

ZAUJÍMAVOSTI:

Patrik bežal Backyard Ultra už 4-krát.

V roku 2022 sa kvalifikoval do Tennessee na slovenskom šampionáte po 46 kolách – 308km.

V roku 2023 na aprílovom Backyarde v Žiline skončil druhý za Rakúšanom Markusom Schiederom, v novom slovenskom rekorde 53 kôl – 355km.

O mesiac neskôr v Nemecku si zrovnal sily s elitnými bežcami z 21 krajín na ťažkej trase a vylepšil nový národný rekord na 55 kôl, čo je 368 odbehnutých kilometrov.

Backyard je výmyslom Američana Lazarusa Lakea, vlastným menom Gary Cantrell, ešte z roku 2011.

Na čo konkrétne budú peniaze z tejto kampane použité?

NÁZOV, MIESTO A ČAS ŠTARTU (v miestnom časovom pásme)

Big Dog´s Backyard Ultra WORLD CHAMPIONSHIP

Bell Buckle, Tennessee, USA

21. 10. 2023 o 07:00

Peniaze získané v tejto výzve budú použité na celkové náklady Paťa a jeho podpory (+ 1 človek) v zázemí pretekov. 

Pokiaľ sa nepodarí získať cieľovú sumu, financie budú prioritne určené na dopravu, letenky, batožinu a presuny v Tennessee.

Príchod do Ameriky bude skorší aj s dostatočnou aklimatizáciou na prostredie a časové presuny. Ubytovanie a vybavovanie pred/po pretekoch. Skompletizovanie materiálnych vecí, nákup potravín v Nashville a Bell Buckle – miesto šampionátu. 

Sme presvedčení o tom, že kvalitným tréningom a svojou ohromnou psychickou silou bude Paťo reprezentovať Slovensko v čo najlepšom svetle. Je to komplikovaná cesta, podmienky súťaže sú tvrdé a neľahké, preto budeme radi ak neočakávaných výdavkov bude čo najmenej. 

Celý príbeh sa budeme snažiť reportovať a byť motiváciou pre ďalších. Zo srdca ĎAKUJEME za každú pomoc.

Chcete zakladateľovi kampane niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Aktuality

25. 9. 2023 12:48

Paťov dres s vašimi odkazmi :)

🤩 Toto je pecka! 

Paťo bude Slovensko na MS Backyard Ultra reprezentovať v takomto parádnom drese, ktorý mu predštartom víkendovej chuťovky BBU 100+ odovzdal organizátor Miloš.

Na zadnej strane dresu nájde Paťo všetky odkazy, ktoré ste mu zanechali počas našej úspešnej zbierky :) 

Ďakujeme. Už sa to blíži!

20. 7. 2023 10:54

Veľké ďakujem za úspešnú kampaň ❤️

Priatelia, známi aj neznámi. Za 22 dní sa naša kampaň vďaka Vám skončila. Cením si každý príspevok aj so super odkazmi ❤️

Vyzbierala sa celá suma už predčasne a teraz môžeme pripravovať všetko potrebné.

Som rád, že na MS v Backyard ultra budete so mnou. Verím, že Slovensko budem reprezentovať v dobrom svetle.

Aj v mene mojej podpory Vám veľmi ĎAKUJEM!

Ste najlepší! 🙂

13. 7. 2023 9:40

Už sme na cieľovej rovinke!

🤩 Drahí priatelia, bežci, podporovatelia.

😌 Potrebujeme spraviť už len posledný krok do naplnenia nášho cieľa. Vďaka vašej štedrosti sme dosiahli tri zo štyroch míľnikov a do úspešného konca zbierky nám chýba už len zhruba 500 eur :). 

🤝 Prispejme nášmu skvelému ultrabežcovi, aby si to za veľkou mlákou naplno užil a nakúpil zásoby jedla a pitia aspoň na 100 kôl :).

♥️ Ďakujeme za každé euro a milé odkazy pre Patrika! Ste úžasní.

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde má každý možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba. Samozrejme, každá kampaň musí byť v súlade s naším Etickým kódexom a Pravidlami používania.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie dokumentov, ktoré potvrdzujú účel výzvy či skutočnosti uvádzané vo výzve. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité. Pri Naštartuj projekt navyše využívame overenie subjektu treťou stranou a dbáme na to, aby boli odmeny doručené tak, ako bolo v kampani sľúbené.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Po odoslaní príspevku mi od vás neprišiel žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

Ak sa ukončenej kampani nepodarila dosiahnuť želaná cieľová čiastka, ešte to neznamená, že peniaze zakladateľ nezíska. Pri vyplácaní sa riadime pravidlami jednotlivých druhov kampaní. Pri Dobročinných výzvach je podmienkou vyplatenia financií zakladateľovi kampane dosiahnutie minimálnej čiastky 200 € alebo dosiahnutie prvého kampaňového miľníka (ak kampaň pracovala s miľníkmi). Pri Naštartuj projekt je podmienkou vyplatenia dosiahnutie prvého kampaňového miľníka. Ak kampaň spĺňa podmienky, zakladateľovi vyplatíme získanú čiastku v plnej výške. Pokiaľ kampaň nedosiahla ani minimálnu čiastku potrebnú na vyplatenie, príspevky do 14 pracovných dní vrátime späť darcom priamo na účet alebo na platobnú kartu.

Štedrý darca
16 €  •  14. 7. 2023 13:01
Michal
20 €  •  14. 7. 2023 9:46
dobre zabehni
Veľkorysý darca
25 €  •  14. 7. 2023 7:10
Štedrý darca
10 €  •  14. 7. 2023 7:04
Veľkorysý darca
25 €  •  14. 7. 2023 5:28
PJ
5 €  •  13. 7. 2023 23:22
Stastnu cestu a uzi si kazdy kilometer :-)
Dobrosrdečný darca
10 €  •  13. 7. 2023 22:23
Dobrosrdečný darca
50 €  •  13. 7. 2023 21:08
Milý darca
50 €  •  13. 7. 2023 20:59
Milý darca
10 €  •  13. 7. 2023 19:43
MH
25 €  •  13. 7. 2023 19:31
Držím palce!
Michalides
25 €  •  13. 7. 2023 18:35
Paťko ,držím ti palce a uži si to tam 😉
Milý darca
25 €  •  13. 7. 2023 18:21
Darca, ktorý je za každú dobrost
20 €  •  13. 7. 2023 15:24
Milý darca
25 €  •  13. 7. 2023 14:36
Dobročiný Darca
25 €  •  13. 7. 2023 14:13
dudi
15 €  •  13. 7. 2023 13:33
na pár kvalitných piviek pre optimálnu prácu obličiek :)
Štedrý darca
50 €  •  13. 7. 2023 13:32
Štedrý darca
10 €  •  13. 7. 2023 13:25
Veľkorysý darca
10 €  •  13. 7. 2023 13:19
Štedrý darca
15 €  •  13. 7. 2023 13:15
Dobročiný Darca
25 €  •  13. 7. 2023 13:12
Miro
50 €  •  13. 7. 2023 13:10
Sú věci, ktoré už v tomto živote nestihnem. O to viac Ti držím palce! 😉
Štedrý darca
25 €  •  12. 7. 2023 12:59
Láskavý darca
15 €  •  12. 7. 2023 12:42
Dobročiný Darca
10 €  •  11. 7. 2023 12:49
Štedrý darca
5 €  •  11. 7. 2023 9:07
Dobročiný Darca
5 €  •  10. 7. 2023 20:08
Milý darca
10 €  •  10. 7. 2023 19:26
Miritko zo Solčan
20 €  •  10. 7. 2023 17:13
Paťas drz sa a nabuchaj im to tam tymi nohami :-)
Dušan
10 €  •  10. 7. 2023 17:05
Uži
Peta
10 €  •  10. 7. 2023 16:00
Dakujem za reprezentáciu slovenskej Ultra trailovej komunity v zahraničí 😊
Trénuj s Trénerom
25 €  •  10. 7. 2023 14:23
Držíme palce...;-)
Petra S
25 €  •  7. 7. 2023 11:01
Nech ti to dobre beha🏃🍻potom dáme konečne tú pálenku
Láskavý darca
10 €  •  7. 7. 2023 9:37
jaro.filus
25 €  •  7. 7. 2023 8:21
Poď poď. Zvládneš oveľa viac ako si myslíš. Fandíme všetci.
Martin
25 €  •  6. 7. 2023 21:55
Paťo, drž sa 👌
Milý darca
9 €  •  6. 7. 2023 18:40
Duri
50 €  •  6. 7. 2023 14:55
Nech ti to tam dobre beží!
Brano
50 €  •  6. 7. 2023 14:45
Pato drz sa a uzi si to
AK Baník Prievidza
25 €  •  6. 7. 2023 11:54
Držíme palce v juesej
Lukáš
20 €  •  6. 7. 2023 10:25
Drž sa Paťo a nech to behá ! ..snáď čoskoro do videnia :)
Štedrý darca
10 €  •  6. 7. 2023 9:35
Michal
10 €  •  6. 7. 2023 8:24
Drž sa v USA a vyhroť to tam poriadne a ukáž im akých skvelých ultra bežcov máme na Slovensku
Veľkorysý darca
5 €  •  6. 7. 2023 8:14
Veľkorysý darca
10 €  •  6. 7. 2023 8:04
Láskavý darca
10 €  •  5. 7. 2023 21:06
Milý darca
10 €  •  5. 7. 2023 9:25
Láskavý darca
10 €  •  5. 7. 2023 6:58
Veľkorysý darca
25 €  •  5. 7. 2023 6:22
Štedrý darca
100 €  •  5. 7. 2023 6:05
Veľkorysý darca
25 €  •  4. 7. 2023 22:27
Sommmebody
10 €  •  4. 7. 2023 22:13
Paťo, mocno držím palce 🙂
Láskavý darca
10 €  •  4. 7. 2023 21:58
Dobrosrdečný darca
20 €  •  4. 7. 2023 21:56
Rob, co Ta baví, držím palce :)
Timea Domonkosova
100 €  •  4. 7. 2023 21:33
Držím palce Paťo !!!
Dobrosrdečný darca
10 €  •  3. 7. 2023 10:35
Veľkorysý darca
10 €  •  2. 7. 2023 8:31
Pali&Ali
33 €  •  29. 6. 2023 9:25
Pato ✊🏼🍀
Štedrý darca
10 €  •  28. 6. 2023 6:32
Štedrý darca
25 €  •  27. 6. 2023 17:05
Štedrý darca
5 €  •  27. 6. 2023 11:17
Rasťo
20 €  •  26. 6. 2023 21:13
drzim palce
Anton
15 €  •  25. 6. 2023 22:00
Paťo držím palce
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  25. 6. 2023 19:16
Štedrý darca
10 €  •  25. 6. 2023 19:01
Láskavý darca
20 €  •  25. 6. 2023 17:06
Lubo B.
20 €  •  25. 6. 2023 15:32
Nech to vyjde Pato! 😉
Láskavý darca
50 €  •  25. 6. 2023 12:48
Láskavý darca
20 €  •  25. 6. 2023 11:11
Štedrý darca
10 €  •  25. 6. 2023 9:11
Veľkorysý darca
25 €  •  25. 6. 2023 0:02
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  24. 6. 2023 22:15
Dobročiný Darca
10 €  •  24. 6. 2023 21:29
Štedrý darca
10 €  •  24. 6. 2023 21:11
Martin Hudak
25 €  •  24. 6. 2023 19:54
Uzi si to :)
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  24. 6. 2023 19:26
Štedrý darca
20 €  •  24. 6. 2023 17:10
Darca, ktorý je za každú dobrost
20 €  •  24. 6. 2023 15:17
Dobrosrdečný darca
10 €  •  24. 6. 2023 11:01
Natalia
20 €  •  24. 6. 2023 10:14
drzim palce 💪
Veľkorysý darca
25 €  •  24. 6. 2023 9:38
Dobrosrdečný darca
25 €  •  24. 6. 2023 9:22
Ľubka z Oravy
50 €  •  24. 6. 2023 8:40
Paťo utekaj za svojim snom , držím palce✊🏃‍♂️🔝
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  24. 6. 2023 8:24
Dobročiný Darca
10 €  •  24. 6. 2023 8:06
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  24. 6. 2023 6:48
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  24. 6. 2023 6:14
Veľkorysý darca
25 €  •  24. 6. 2023 5:57
Michal Turek
23 €  •  24. 6. 2023 4:49
At se daří, pozdrav z CZ :-)
Mira
10 €  •  23. 6. 2023 23:33
Držím palce!
Jožko Golonka
10 €  •  23. 6. 2023 22:11
Paťovi aspoň na chlebíčky
Láskavý darca
25 €  •  23. 6. 2023 21:56
.
20 €  •  23. 6. 2023 21:38
Držíme palce 🏃👍
Mareck
50 €  •  23. 6. 2023 21:35
Drzim palce!
Štedrý darca
25 €  •  23. 6. 2023 21:31
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  23. 6. 2023 21:29
Štedrý darca
25 €  •  23. 6. 2023 21:00
Štedrý darca
10 €  •  23. 6. 2023 21:00
Andy
25 €  •  23. 6. 2023 20:43
Držím palce, nech ti to šlape.
Dobrosrdečný darca
10 €  •  23. 6. 2023 19:56
Dobročiný Darca
10 €  •  23. 6. 2023 19:47
Marcel&Kristina
25 €  •  23. 6. 2023 19:45
Paťo sme s Tebou!
Dobrosrdečný darca
25 €  •  23. 6. 2023 19:17
Láskavý darca
14 €  •  23. 6. 2023 18:24
Láskavý darca
25 €  •  23. 6. 2023 18:10
Láskavý darca
25 €  •  23. 6. 2023 17:39
Dobročiný Darca
10 €  •  23. 6. 2023 17:31
Dobročiný Darca
10 €  •  23. 6. 2023 16:35
Veľkorysý darca
10 €  •  23. 6. 2023 16:17
Držíme palce 🍀🍀
Jance
30 €  •  23. 6. 2023 16:02
Veľa šťastia a neostaň tam visieť!
lukas
25 €  •  23. 6. 2023 15:50
drz sa paťo ✊🏻😉
Veľkorysý darca
25 €  •  23. 6. 2023 15:08
Jana H.
25 €  •  23. 6. 2023 14:43
Veľa šťastia. 🙂
Dobročiný Darca
25 €  •  23. 6. 2023 14:08
Adam Lisý
25 €  •  23. 6. 2023 13:59
Užite si americký sen
Dáša z Oravy
30 €  •  23. 6. 2023 13:44
Paťo, každý okruh sa počíta. Budeme s tebou, drž sa!
Láskavý darca
10 €  •  23. 6. 2023 13:40
Adam
10 €  •  23. 6. 2023 12:13
Do toho!
Veľkorysý darca
10 €  •  23. 6. 2023 11:58
Milý darca
10 €  •  23. 6. 2023 11:42
Štedrý darca
10 €  •  23. 6. 2023 11:39
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  23. 6. 2023 11:18
marek
10 €  •  23. 6. 2023 11:13
nech Ti to behá ;-)
Dobrosrdečný darca
9 €  •  23. 6. 2023 11:04
Drž sa Paťo!
Láskavý darca
10 €  •  23. 6. 2023 10:51
Peto
30 €  •  23. 6. 2023 10:40
Silno drzim palce, uzi si to poriadne.
Štedrý darca
25 €  •  23. 6. 2023 10:17
Marek M.
25 €  •  23. 6. 2023 10:16
Hlavne si to uži Paťo, hrdí sme na teba už teraz :)
Katka (katiafae.com)
10 €  •  23. 6. 2023 10:15
Veľa energie, pevných nôh a šťastia, Patrik!
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  23. 6. 2023 10:02
:)
35 €  •  23. 6. 2023 9:57
:)
Štedrý darca
10 €  •  23. 6. 2023 9:54
Nika
10 €  •  23. 6. 2023 9:52
Drž sa Paťko!
Láskavý darca
50 €  •  23. 6. 2023 9:48
Milý darca
10 €  •  23. 6. 2023 9:40
Veľkorysý darca
25 €  •  23. 6. 2023 9:39
Dobrosrdečný darca
10 €  •  23. 6. 2023 9:23
Dobročiný Darca
3 €  •  23. 6. 2023 9:21
Martin
10 €  •  23. 6. 2023 9:14
Paťo uži si to, my si to užijeme pri online sledovaní Tvojho výkonu 👍💪💪
Dobrosrdečný darca
10 €  •  23. 6. 2023 9:10
Folo a Aja Kevicky
150 €  •  23. 6. 2023 9:06
Pato drz sa!
Milý darca
25 €  •  23. 6. 2023 8:56
Veľkorysý darca
15 €  •  23. 6. 2023 8:39
Darca, ktorý je za každú dobrost
27 €  •  23. 6. 2023 8:39
Dobrosrdečný darca
10 €  •  23. 6. 2023 8:33
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  23. 6. 2023 8:30
Štedrý darca
10 €  •  23. 6. 2023 8:13
Milý darca
15 €  •  23. 6. 2023 8:08
Štedrý darca
25 €  •  23. 6. 2023 8:06
Zuziiq
10 €  •  23. 6. 2023 7:54
Pato ideeees 🤟
Láskavý darca
25 €  •  23. 6. 2023 7:43
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  23. 6. 2023 7:34
Milý darca
10 €  •  23. 6. 2023 7:30
Majo K.
50 €  •  23. 6. 2023 7:23
🤠
Veľkorysý darca
25 €  •  23. 6. 2023 7:02
Láskavý darca
10 €  •  23. 6. 2023 6:55
Veľkorysý darca
10 €  •  23. 6. 2023 6:47
Milý darca
10 €  •  23. 6. 2023 6:31
Veľkorysý darca
10 €  •  23. 6. 2023 6:22
Veľkorysý darca
10 €  •  23. 6. 2023 6:13
Štedrý darca
10 €  •  23. 6. 2023 6:10
M.M.
25 €  •  23. 6. 2023 5:52
Na kávu a pivec
Milý darca
10 €  •  23. 6. 2023 5:02
Láskavý darca
25 €  •  23. 6. 2023 4:26
Dobrosrdečný darca
10 €  •  22. 6. 2023 23:54
Dobrosrdečný darca
10 €  •  22. 6. 2023 23:43
Láskavý darca
10 €  •  22. 6. 2023 23:29
Láskavý darca
20 €  •  22. 6. 2023 22:55
Štedrý darca
18 €  •  22. 6. 2023 22:43
Láskavý darca
25 €  •  22. 6. 2023 22:39
Martin
10 €  •  22. 6. 2023 22:34
Nech ti to behá 😊
Dobrosrdečný darca
10 €  •  22. 6. 2023 22:32
Dobrosrdečný darca
10 €  •  22. 6. 2023 22:24
Dobročiný Darca
10 €  •  22. 6. 2023 22:24
Trt
25 €  •  22. 6. 2023 22:22
Drzim palce a uzi si to, zasluzis si to
Veľkorysý darca
5 €  •  22. 6. 2023 22:20
Milý darca
3 €  •  22. 6. 2023 22:14
Dobročiný Darca
10 €  •  22. 6. 2023 22:08
Dobrosrdečný darca
25 €  •  22. 6. 2023 21:58
Láskavý darca
200 €  •  22. 6. 2023 21:57
Štedrý darca
10 €  •  22. 6. 2023 21:51
Darca, ktorý je za každú dobrost
50 €  •  22. 6. 2023 21:43
Štedrý darca
25 €  •  22. 6. 2023 21:41
Rado
25 €  •  22. 6. 2023 21:38
Veľa šťastia 🙂
Štedrý darca
10 €  •  22. 6. 2023 21:36
Štedrý darca
10 €  •  22. 6. 2023 21:35
Misa
10 €  •  22. 6. 2023 21:34
Verím že sa Ti podari splniť Tvoj sen😊 …veeela šťastia 🎉
A.D.
20 €  •  22. 6. 2023 21:31
Hlavne si zober fatru a naše pivo :D
Držíme Ti palce
10 €  •  22. 6. 2023 21:30
Bež si po splnenie svojho sna ❤️
Štedrý darca
10 €  •  22. 6. 2023 21:29
Láskavý darca
10 €  •  22. 6. 2023 21:25
Maťo Turček
10 €  •  22. 6. 2023 21:20
Veľa šťastia Paťo.
Milý darca
10 €  •  22. 6. 2023 21:15
Pobežíme, uvidíme
10 €  •  22. 6. 2023 21:13
Pome Paťo
Marek S.
30 €  •  22. 6. 2023 20:59
Hlavne si to uži 💪
Dobrosrdečný darca
35 €  •  22. 6. 2023 20:58
Milý darca
25 €  •  22. 6. 2023 20:52
Štedrý darca
50 €  •  22. 6. 2023 20:49
Katka Beckertová
10 €  •  22. 6. 2023 20:36
Filip V.
25 €  •  22. 6. 2023 19:53
Paťo poriadne to tam Vyhroť…
Petra Troška Bežká
10 €  •  22. 6. 2023 19:51
Pobezkaj si troska viac v US, budem moooc drzat palce!!
Marian
10 €  •  22. 6. 2023 19:16
Pato drz sa, bude to jazda💪
Juraj
10 €  •  22. 6. 2023 19:16
Držíme ti palce, si pre nás veľká inšpirácia
Mariana
10 €  •  22. 6. 2023 18:52
Zuzana
10 €  •  22. 6. 2023 18:42
Držím palce
Matúš
10 €  •  22. 6. 2023 18:32
Patrik drž sa. Pre nás si víťaz nech to dopadne akokoľvek. :)
Jarka
5 €  •  22. 6. 2023 18:10
Drzim palce a uzi si to 🎉
Vanda K.
50 €  •  22. 6. 2023 17:53
💪♥️
Heni🏃🏽‍♀️
10 €  •  22. 6. 2023 17:28
Nech sa tento sen splní💙
Štedrý darca
10 €  •  22. 6. 2023 17:04
Držím palec
Peter Ondras
50 €  •  22. 6. 2023 16:31
Drž sa Paťo, bude to skvelá jazda
BTT
50 €  •  22. 6. 2023 15:20
Paťko, máš náš neskonalý obdiv a rešpekt. Takí borci ako ty nás motivujú ísť ďalej, ako sme si kedy vedeli predstaviť. Amerika volá, tak makaj 🙃

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.

Pri tejto kampani nejde Darcovkú výzvu pridať, pretože kampaň už bola ukončená.

Chcete vytvoriť kampaň? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň